X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania z ziółkami Ojca Grzegorza Sroki 2017 :)
Odpowiedz

Starania z ziółkami Ojca Grzegorza Sroki 2017 :)

Oceń ten wątek:
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 października 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topciaqqova27 wrote:
    Czyli rozumiem że wystarczy iść i swojego gina poprosić o skierowanie? a to trzeba się połozyć na dłużej w szpitalu czy od razu po badaniu wypuszczają do domku? udanego weekendu dziewczyny :)

    to zależy jak będzesz miała robione, ja mialam z dożylnie tzw głupim jasiem, po zabiehu poszłam spać na 2h, obudziłam się rześka, wiec ordynator pozwolił wyjsc do domu wypoczywać po rozmowie, ale czesto zostaje się na jedną nockę pod obserwacją

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 28 października 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    to zależy jak będzesz miała robione, ja mialam z dożylnie tzw głupim jasiem, po zabiehu poszłam spać na 2h, obudziłam się rześka, wiec ordynator pozwolił wyjsc do domu wypoczywać po rozmowie, ale czesto zostaje się na jedną nockę pod obserwacją
    A jak ogólne się czulas po, bo niektóre dziewczyny czytałam że plamily, i czy odczuwalne coś później

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 29 października 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każdy inaczej będzie to znosił, jest wpuszczany kontrast wiec jedynie na drugi dzien czulam że wszystko tam na dole jest naruszone,czułąm mocno że mam tą macicę i jajniki :P troche bardziej niż okres może....ale do przeżycia jaaak najbardziej :) u mnie okazało się że są drożne, nie wiem jak by bylo jakbym miala niedrozne i kontrast by "przepchnął" żadnych plamien. To moj pierszy cykl staran po hsg, lekarz kazał odczekać bo jajeczka naromieniowane, wiec wiążę z nim wielkie nadzieję :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 29 października 2017, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    każdy inaczej będzie to znosił, jest wpuszczany kontrast wiec jedynie na drugi dzien czulam że wszystko tam na dole jest naruszone,czułąm mocno że mam tą macicę i jajniki :P troche bardziej niż okres może....ale do przeżycia jaaak najbardziej :) u mnie okazało się że są drożne, nie wiem jak by bylo jakbym miala niedrozne i kontrast by "przepchnął" żadnych plamien. To moj pierszy cykl staran po hsg, lekarz kazał odczekać bo jajeczka naromieniowane, wiec wiążę z nim wielkie nadzieję :)


    Właśnie wyczytałam gdzieś że po Hsg dziewczyny od razu zachodzą w ciążę :) dobrze wiedzieć tylko wolałabym się nie kłaść do szpitala :) ale jak trzeba będzie to tak zrobię. A jakie badania jeszcze robiłaś?


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 30 października 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny w ten poniedziałkowy poranek. U mnie tempka coś skacze, nie wiem czy to przez to że ten cykl bez ziolek, czy co jest grane!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 08:19

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 30 października 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! :)

    Kasia, a możesz udostępnić wykres?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 30 października 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moj wykres zazwyczaj tempka mi sie utrzymuje na stałym poziomie

    cb36a7acee044a26dcf1e0d4c0efaf89.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 13:08

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 30 października 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, jak dla mnie Twój wykres jest ok. Normalne skoki temperatur :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 30 października 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, może po prostu za bardzo wnikam, zobaczymy co będzie dalej

    alegzi lubi tę wiadomość

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topciaqqova27 wrote:
    Właśnie wyczytałam gdzieś że po Hsg dziewczyny od razu zachodzą w ciążę :) dobrze wiedzieć tylko wolałabym się nie kłaść do szpitala :) ale jak trzeba będzie to tak zrobię. A jakie badania jeszcze robiłaś?

    Przepraszam za zwłokę, niestety nie mam rozpiski już ale na pewno to było fsh, tsh, amh, prolaktyna, inny lekarz kazał przy prolaktynie zrobić również testosteron i chyba lh? ostatniego nie jestem pewna. Ale gdzieś tu kojarzę wątek że dziewczyny wypisywały jakie badania warto wykonać najpierw :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 listopada 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane.
    Przeczytałam wątek i postanowiłam się przywitać z Wami. Chcę zamówić ziółka o. Sroki nr 3. Czy mąż również może je pić? Jak to wygląda? Z jakichś suplementów to piję miovarian i witaminę D3 - chyba to nie szkodzi jeśli będę piła te ziółka?
    A teraz coś o mnie.. staramy się od grudnia 2016, w czerwcu niestety straciłam ciążę w 9 tygodniu. W tym cyklu miałam monitoring który wykazał owu, testy również ale tempka mówi co innego a progesteron niski. Już zaczynam wariować, chciałabym z mężem cieszyć się upragnionym potomstwem, zdecydowałam się na ziółka i mam nadzieję, że pomogą. :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa, witamy :) :) :)
    mąż jak najbardziej może pić razem z Tobą. Z tego co wyczytałam to możesz brać suplementy, o których wspomniałaś i pić zioła.
    Powodzenia z nimi! :)

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kama11 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 listopada 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Właśnie zaczynam swoją przygode z ziolkami. Czy któraś z Was miała problem krótkich i skąpych miesiączek,a mieszanka ziół o. Sroki pomogła ?

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 listopada 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi kochana dziękuję!! :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama11 wrote:
    Hej dziewczyny :) Właśnie zaczynam swoją przygode z ziolkami. Czy któraś z Was miała problem krótkich i skąpych miesiączek,a mieszanka ziół o. Sroki pomogła ?
    Witaj, ja miewam skąpe miesiączki (bynajmniej moim zdaniem) przeszłam już 3 cylke z ziołami i poprawy nie zauważyłam bynajmniej w tej kwestii

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 09:32

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 listopada 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy przy każdej zbliżającej się @ odczuwacie ból piersi? Ja od 2 cykli w ogóle ich nie czuję... Zawsze miałam nabrzmiałe, bolące piersi, a teraz nic. Nie wiem czym jest to spowodowane.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kama11 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 listopada 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia dziękuję za odpowiedź:) Zobaczymy jak bedzie w moim przypadku. Czy masz zdiagnozowaną przyczynę tych skąpych miesiączek ?

  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 4 listopada 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam diagnozy nie zastanawiałam się nad tym. U mnie bywają różne nie leje się że mnie ale trwają tak że 4 dni W czym 4 i 5 to przeważnie plamienie. Alegzi a co do bólu piersi przed @ ja miewam w zeszłym cyklu dały mi nie źle popalić myślałam że coś na rzeczy ale niestety kicha.

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 listopada 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc to tęsknię za tym bólem :( teraz nie wiem co się dzieje.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kama11 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 listopada 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia czyli u Ciebie 3 dni krwawienia to chyba w normie. U mnie jest gorzej bo to tylko 1 dzień plus 4 dni plamienia :(

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ