X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staranka z Clostilbegyt
Odpowiedz

Staranka z Clostilbegyt

Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    hej :) coraz większymi krokami zbliża się koniec mojego cyklu... a następny stymulowany na CLO :)

    Będę trzymać kciuki :-)

    Anutka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny poczytałam sobie wasz wątek bo od następnego cyklu też zaczynam przygodę z CLO :) dziś się za winko biorę i migdały ;) co do bliźniaków to moje marzenie więc byłabym prze szczęśliwa :) powodzenia dziewczyny życzę samych zielonych kropeczek :) <3 pozdrawiam <3

    Magda_lena88, Anna255 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiunia wrote:
    dziewczyny poczytałam sobie wasz wątek bo od następnego cyklu też zaczynam przygodę z CLO :) dziś się za winko biorę i migdały ;) co do bliźniaków to moje marzenie więc byłabym prze szczęśliwa :) powodzenia dziewczyny życzę samych zielonych kropeczek :) <3 pozdrawiam <3
    na cześć naszych przyszłych bliźniaków HIP HIP HURRRRA :)

    kapturnica, Anna255, gosiunia lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez bym chciala blizniaki !!!! :) <3 <3

    gosiunia, Anutka lubią tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja właśnie po pierwszym monitoringu.
    Zaskoczył mi prawy jajnik, tak jak się spodziewałam, bo pobolewał cały czas. Pęcherzyk w 12dc 16mm, więc nienajgorszy. Martwi mnie tylko moje endo, bo jest baaaaardzo mizerne, tylko 4mm. Nie mam zbyt dużych nadziei, idę w sobotę jeszcze zobaczyć co słychać, chociaż kazała działać, bo może pęknąć wcześniej. Tylko przy takim endo nawet jak pęknie nic nie wyjdzie... Myślicie, że może jeszcze wzrosnąć. Pocieszała mnie, że oczywiście, ale jakoś w to nie wierzę.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak Ci napisałam, leć do sklepu bo migdały i czerwone wino. Dobrze działają na endo!

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    Tak jak Ci napisałam, leć do sklepu bo migdały i czerwone wino. Dobrze działają na endo!

    czerwone winko popijam wieczorami już od kilku dni, orzechy też jednego dnia wcinałam. Dzisiaj po drodze od lekarza kupiłam migdały i sok z buraków, bo gdzieś wyczytałam, że też pomaga. Fatalne połączenie smaków, ale czego się nie robi. Zobaczymy, ale nie mam specjalnych złudzeń. Powiedziała, że jeśli tym razem niewiele się zmieni to od następnego cyklu postymuluje mnie czymś innym, bo CLO mnie widocznie zeżarło :(

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też miałam male endo ale z tego co lekarz mi dzisiaj powiedział mimo, że miałam dwa dominujące pęcherzyki żaden się nie zapłodnił, więc nic nie planowało nawet się zagnieżdżać :/ Ten cykl odpoczywam, popracuje trochę nad dietą, witaminki i może w przyszłym się uda. Endometrium - wyzywam Cię na pojedynek! :D

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic Livia, łamać się nie będziemy :) ja jeszcze czekam do soboty, jednak nie liczę na pomyślny finał. Cóż, od następnego cyklu powalczę od nowa, moja gin powiedziała, że mam się nie martwić, bo ona znajdzie na mnie sposób :D ufam jej, więc będzie dobrze. Na wszelki wypadek poserduszkuję jeszcze troszkę i powcinam te migdały, orzechy, codziennie upiję się winem i zobaczę, nadzieja umiera ostatnia, ale mam jej naprawdę niewiele na ten cykl...ale za to dużo na kolejne :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 17:51

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć ja dziś łykam clo i jak czytam, że może być problem z endo to już mi się odechciewa ale dobrze, że są pyszne specyfiki na to ;)

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpyszniejsze jest winko :D Tylko obawiam się, że zaraz kartę stałego klienta w sklepie dostanę :/ I zamiast na pordówke na odwyk pojade :D

    chmurreczkaa, Anna255, gosiunia lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Najpyszniejsze jest winko :D Tylko obawiam się, że zaraz kartę stałego klienta w sklepie dostanę :/ I zamiast na pordówke na odwyk pojade :D

    Mam to samo. W trzy dni dwie butelki wina wygrzmociłam. Zostało mi takie swojskie, robione w domu. Pyszne wytrawne winko. Zastanawiam się czy takie też mogę pić, bo kiedyś gdzieś wyczytałam, że zakwasza organizm...

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    cześć ja dziś łykam clo i jak czytam, że może być problem z endo to już mi się odechciewa ale dobrze, że są pyszne specyfiki na to ;)

    lemurku nie każdemu po CLO tak endo siada, bądź dobrej myśli, ale na wszelki wypadek jedz orzechy, migdały i pij winko aż do wystąpienia owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 19:19

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to wino to powinno być półsłodkie czy wytrawne albo słodkie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 19:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, dzis 16 dc, endo 8 mm, a pecherzyk stoi w miejscu 15 mm - czekam na owulke... o ile w ogole wystapi... prawdopodobnie w sobote moze byc, no zobaczymy... w lewym jajniku niby nic nie bylo, a jednak dzis na usg jakies strzepki czegos sie pojawily - moze jakies inne jajeczko chcialo urosnac, sama juz nie wiem... ps ja pilam czerwone wino :)

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    a to wino to powinno być półsłodkie czy wytrawne albo słodkie?

    Czerwone wytrawne :-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok takie mam :D dzięki :D

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    a to wino to powinno być półsłodkie czy wytrawne albo słodkie?

    taaaa, lemurek Ty to tylko o słodyczach :P

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponawiam swoje zapytanie : czy takie swojskie wino też jest ok? nie mam już innego, wszystkie wypiłam :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    taaaa, lemurek Ty to tylko o słodyczach :P
    a co mała radość musi być ;)

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ