X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staranka z Clostilbegyt
Odpowiedz

Staranka z Clostilbegyt

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    a lekarz nie proponuje Ci czegoś na pękanie z tego co czytałam dziewczyny mają pregnyl albo coś na o..nie pamiętam..a miałaś badaną prolaktynę bo często to, że jest podwyższona blokuje owulację...3mam kciuki :)


    ...albo ovitrelle, miałam robiony zastrzyk za pierwszym razem z pregnyl za drugim z ovitrelle i teraz będę mieć również ovitrelle. dodatkowo biorę bromocorn i ethyrox. Tym razem miałam zmienioną dawkę CLO na 2x2 (wcześniej 1x1) no i tym razem zaczęłam brać od 3 do 7 d.c. (wcześniej było od 5 do 9 d.c.)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 14:02

  • AniaEtoile Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 26 września 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam 24 dniowe cykle, owu występuje w 10, 11 dniu, a lekarz kazal mi brac clo od 5 do 9. To chyba za pozno?Zastanawiam sie czy nie wziasc od 3. Co radzicie?

    AniaEtoile
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 26 września 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dziwne... ja mam teraz ok 32 dniowe i biore clo od 2-6 dnia cyklu. Wg mnie stanowczo za późno to ci kazał brać ale ja nie jestem lekarzem to tylko moja opinia.

    stara_czka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:10

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 28 września 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) jestem na clo już 3 cykl. W pierwszym cyklu 2 pęcherzyki po jednym z każdej strony, niestety na lewym przestał rosnąć i owulacja była z prawego, kolejny cykl 1 pęcherzyk- na prawym- dowiaduję się, że mam prawy niedrożny :( a owulacja na tym praktycznie od zawsze tylko z jednej strony :(
    Od wczoraj biorę 2 tabletki zastanawiam się w ogóle czy ma to sens, czy mój lewy jajnik znowu nie będzie "spał" a przede wszystkim to właśnie on musi pracować :(


    Ile było u Was pęcherzyków po 2 tabletkach clo ??? Pęcherzyki był na jednym, czy na obu jajnikach ?

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem drugi cykl na Clo, w pierwszym poprzednia lekarka kazała brać 5-9 dc (mam cykle 30-35 dni) i owulacja wystąpiła dopiero w okolicy 25 dc. Nowy lekarz mówi, że to normalne przy braniu Clo 5-9 dc i zmienił mi na 2-6 dc, żeby przyspieszyć owu i skrócić cykl :)

    P.s. W 1 cyklu pojawił się 1 pęcherzyk dominujący na prawym jajniku i z tego pęcherzyka była owu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 15:32

    Anutka lubi tę wiadomość

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 28 września 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaEtoile wrote:
    Hej, mam 24 dniowe cykle, owu występuje w 10, 11 dniu, a lekarz kazal mi brac clo od 5 do 9. To chyba za pozno?Zastanawiam sie czy nie wziasc od 3. Co radzicie?

    ja też miałam cykle 24 dniowe i gin kazał brac od 2 dnia przez 5 kolejnych
    od jutra zaczynam :)

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Hej ;) jestem na clo już 3 cykl. W pierwszym cyklu 2 pęcherzyki po jednym z każdej strony, niestety na lewym przestał rosnąć i owulacja była z prawego, kolejny cykl 1 pęcherzyk- na prawym- dowiaduję się, że mam prawy niedrożny :( a owulacja na tym praktycznie od zawsze tylko z jednej strony :(
    Od wczoraj biorę 2 tabletki zastanawiam się w ogóle czy ma to sens, czy mój lewy jajnik znowu nie będzie "spał" a przede wszystkim to właśnie on musi pracować :(


    Ile było u Was pęcherzyków po 2 tabletkach clo ??? Pęcherzyki był na jednym, czy na obu jajnikach ?
    hej u mnie było po 2(tych konkretnych) na jednym i drugim jajniku przy dawce 2x1 ale i tak nic z tego tzn, była biochemiczna prawdopodobnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 17:00

  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 28 września 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja też dołączam, jutro najpewniej @, a od 2dc mam brać 1x1 Clo (5 dni). Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Hej ;) jestem na clo już 3 cykl. W pierwszym cyklu 2 pęcherzyki po jednym z każdej strony, niestety na lewym przestał rosnąć i owulacja była z prawego, kolejny cykl 1 pęcherzyk- na prawym- dowiaduję się, że mam prawy niedrożny :( a owulacja na tym praktycznie od zawsze tylko z jednej strony :(
    Od wczoraj biorę 2 tabletki zastanawiam się w ogóle czy ma to sens, czy mój lewy jajnik znowu nie będzie "spał" a przede wszystkim to właśnie on musi pracować :(


    Ile było u Was pęcherzyków po 2 tabletkach clo ??? Pęcherzyki był na jednym, czy na obu jajnikach ?

    Właśnie trwa mój II cykl z Clo, od początku miałam zalecenie brać 2 tableki od 2-5dc. W pierwszym cyklu wyhodowałam 2 pęcherzyki na lewym i 1 na prawym jajniku w sumie 3. W tym cyklu też 3, z tym że odwrotnie - 2 na prawym, 1 na lewym :)
    Nie przejmuj się więc, jajniczek na pewno sie obudzi :) Powodzenia <3

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 29 września 2014, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Jestem drugi cykl na Clo, w pierwszym poprzednia lekarka kazała brać 5-9 dc (mam cykle 30-35 dni) i owulacja wystąpiła dopiero w okolicy 25 dc. Nowy lekarz mówi, że to normalne przy braniu Clo 5-9 dc i zmienił mi na 2-6 dc, żeby przyspieszyć owu i skrócić cykl :)

    P.s. W 1 cyklu pojawił się 1 pęcherzyk dominujący na prawym jajniku i z tego pęcherzyka była owu :)
    Ja nralam 3-7 dc i owu bylo w okolichach 15 dc :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 29 września 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Właśnie trwa mój II cykl z Clo, od początku miałam zalecenie brać 2 tableki od 2-5dc. W pierwszym cyklu wyhodowałam 2 pęcherzyki na lewym i 1 na prawym jajniku w sumie 3. W tym cyklu też 3, z tym że odwrotnie - 2 na prawym, 1 na lewym :)
    Nie przejmuj się więc, jajniczek na pewno sie obudzi :) Powodzenia <3
    Pojawiajace sie pecherzyki to juz polowa sukcesu :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 29 września 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Dołączam do Was :) Mam PCO, z mężem staramy się już 9 cykli, 6 naturalnie i 3 z samą luteiną. Teraz jestem w 24dc i od nowego zaczynam brać Clo 2-6dc raz dziennie i do tego luteina 16-25dc. Mam brać przez 2 cykle bez monitoringu - trochę mnie to przeraziło, ale z drugiej strony myślę, że przynajmniej zaoszczędzę sobie stresu czy pęcherzyk był, czy pęknął no i trochę kasy.. A tak poza tym to na poprawienie humorów zrobiłam małą statystykę z innego forum ovu odnośnie dziewczyn którym udało się z Clo :) I oto wyniki :D
    w Ics zaciążyło 17 dziewczyn :D
    II cs - 7 dziewczyn :)
    III cs - 2 dz.
    IV cs - 1 dz.
    V cs - 1 dz.
    VI cs - 1 dz.
    A to na pewno tylko namiastka dziewczyn, którym pomógł nasz Clo :)

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 29 września 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    Cześć Dziewczyny! Dołączam do Was :) Mam PCO, z mężem staramy się już 9 cykli, 6 naturalnie i 3 z samą luteiną. Teraz jestem w 24dc i od nowego zaczynam brać Clo 2-6dc raz dziennie i do tego luteina 16-25dc. Mam brać przez 2 cykle bez monitoringu - trochę mnie to przeraziło, ale z drugiej strony myślę, że przynajmniej zaoszczędzę sobie stresu czy pęcherzyk był, czy pęknął no i trochę kasy.. A tak poza tym to na poprawienie humorów zrobiłam małą statystykę z innego forum ovu odnośnie dziewczyn którym udało się z Clo :) I oto wyniki :D
    w Ics zaciążyło 17 dziewczyn :D
    II cs - 7 dziewczyn :)
    III cs - 2 dz.
    IV cs - 1 dz.
    V cs - 1 dz.
    VI cs - 1 dz.
    A to na pewno tylko namiastka dziewczyn, którym pomógł nasz Clo :)
    Dopisuje sie do 1 cs :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • VanityPlates Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 17 października 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny! mam pytanie, biorę Clostilbegyt 5-9 dc, dziś dopiero drugi dzień z tym lekiem. Gin zapisała mi duphaston i mam go brać od 11 do 21 dc, czy tez tak macie? Kiedy powinnam zacząć współżycie? dopiero 9-10 dzień? czy kiedy? mój gin powiedział, że mamy się kochać co 2 dzień, bo tak to sperma będzie pozbawiona plemników :/ kiedy dokładnie powinno być jajeczkowanie przy pobieraniu tego leku? po 10 dniu, czy w czasie brania? proszę o info od doświadczonych koleżanek :)))

  • VanityPlates Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 18 października 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! ponawiam pytanie bo sprawa pilna! :) ktoś, coś? :)

  • Albuera Znajoma
    Postów: 23 78

    Wysłany: 28 października 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanity, ja nie pomogę, bo też blada jestem z wiedzy o CLO. Biorę dopiero pierwszy cykl 1/2tabl. raz dziennie od 5-9dc. A jak długie masz cykle?
    Byłam dziś na usg i mam chyba torbiel w prawym jajniku...Gin nie potrafiła określić czy to pęcherzyk dominujący czy torbiel. Ten "twór" ma wymiary prawie 3cm x 3cm :/ To możliwe, żeby pęcherzyk był tak duży? W lewym jajniku natomiast pęcherzyk dominujący 0,6 cm. Trochę mały jak na 14dc? Jak myślicie? Zwykle owulację mam ok 18 dc.

    f2w3rjjgbec27voi.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 października 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , lekarz zapisał mi CLO i pierwszy cykl z nim wrzesień/październik był dla mnie trafiony ;) zaszłam w ciąże lecz poroniłam w 5 tyg ciąży ;( było to wszystko 2 tyg temu ... brałam CLO 4-8 dc a owulacje miałam w 16 dc nie brałam żadnych leków na wszelki wypadek typu duphaston , luteina nic
    Po poronieniu lekarz kazał odsapnąć 2 miesiące i w grudniu możemy zaczynać kolejne staranka oczywiście z CLO i tym razem z Duphastonem lecz CLO od 5-9 dc i duphaston od 16-25 dc i potem beta w 24 /25 dc ale nie wiem czy nie za wcześnie kazała mi ginka robić tą bete , teraz miałam zagnieżdzenie dopiero 13 dpo więc różnie to może być ale jestem spokojniejsza , że duphaston mam brać może on zadziała i pomoże rozwijać się sprawnie dzidziolce następnej w moim brzuszku ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • MerlinMo Ekspertka
    Postów: 142 74

    Wysłany: 31 października 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynamswoja przygode z tym lekiem

    26603ba0de8c61b097ec08d568691b55.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 1 listopada 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:22

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ