Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Też czekam na "Lekarzy" tylko ja muszę do 22:30, bo oglądam w necie odcinek do przodu (można oglądać po zakończeniu tego w tv) :)
    pewnie tylko na terenie pl

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    www.tvnplayer.pl

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    idę się kochane ogarniać do lulania- stary na siłowni się katuje, więc zasnę pewnie sama :/
    hehehe więcej miejsca w łóżku :D :D :D
    branoc :)
    do juterka :)
    Dobranoc i miłego zalegania na łóżeczku ;)

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    pewnie tylko na terenie pl
    Na stronie www.tvnplayer.pl musisz poszukać seriali i tam znaleźć "Lekarzy". Sądzę, że niezależnie od kraju, w jakim jesteś można oglądać :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Na stronie www.tvnplayer.pl musisz poszukać seriali i tam znaleźć "Lekarzy". Sądzę, że niezależnie od kraju, w jakim jesteś można oglądać :)
    wlasnie chce sprawdzic

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dobranoc laseczki,ja spadam :)
    Do jutra i spokojnych snów <3

    iza30, myszkaazi lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Na stronie www.tvnplayer.pl musisz poszukać seriali i tam znaleźć "Lekarzy". Sądzę, że niezależnie od kraju, w jakim jesteś można oglądać :)
    jednak tylko na terenie polski

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Ok dobranoc laseczki,ja spadam :)
    Do jutra i spokojnych snów <3
    Dobranoc Anitko :) Kolorowych spokojnych snow do juterka <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 28 października 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymajcie mnie!
    Kupiłam dzisiaj test ciążowy! i myśle czy by go jutro nie zrobić :/
    ale chyba za wcześnie, a może nie??
    Oszaleje!!

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Ok dobranoc laseczki,ja spadam :)
    Do jutra i spokojnych snów <3
    Dobrej nocy! Super snów :*

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dziewczyny trzymajcie mnie!
    Kupiłam dzisiaj test ciążowy! i myśle czy by go jutro nie zrobić :/
    ale chyba za wcześnie, a może nie??
    Oszaleje!!
    trzymam kciuki ;)

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dziewczyny trzymajcie mnie!
    Kupiłam dzisiaj test ciążowy! i myśle czy by go jutro nie zrobić :/
    ale chyba za wcześnie, a może nie??
    Oszaleje!!
    Jeśli liczysz się z tym, że wyjdzie negatywny to zrób, ale jeśli plamienie, które zaznaczyłaś było implantacją to chyba na sikańca za wcześnie. Beta to może by wyszła, bo o ile dobrze pamiętam, produkcja hcg zaczyna się niedługo po zagnieżdżeniu.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dziewczyny trzymajcie mnie!
    Kupiłam dzisiaj test ciążowy! i myśle czy by go jutro nie zrobić :/
    ale chyba za wcześnie, a może nie??
    Oszaleje!!
    A ile jestes dni po owulce?

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta juz 5 dni po zagniezdzeniu

    myszkaazi lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza - przykro mi :) Mogę Ci zdać szczegółową relację z odcinka, który dziś obejrzę (o ile nie usnę) :)
    PS: Jajnik mnie boli, prawy, tak mocno! Czuję aż w boku, pachwinie.

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 28 października 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jutro będzie 11dpo, tak mi się przynajmniej wydaje..
    chyba za wcześnie, ale może spróbuje..

    Myszkaazi beta napewno by wyszła, ale nie chce już jak ta wariatka latać po laboratoriach...

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz tez z "Lekarzami" jestem o odcinekdo przodu niż w tv ale ja sobie jutro oglądne nowy odcinek przy sniadanku i mam nadzięje ze temp sie uniesie w góre;)

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    beta juz 5 dni po zagniezdzeniu
    Jeśli mój spadek to zagnieżdżenie to mogę zrobić w środę? Ups... Mam akurat wolne, ale chyba uda mi się dotrwać w postanowieniu, że przed @ nie testuję! Tuż po poronieniu to byłam taki hardcore, że sobie postanowiłam nie testować - UWAGA! - prędzej niż 2 tygodnie po dacie spodziewanej @ (chyba bym teraz oszalała, jakbym miała jeszcze 3 tygodnie czekać! Teraz świruję!)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc dziewczyny:*spokojnej nocy:*

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    dobranoc dziewczyny:*spokojnej nocy:*
    Dobrej nocy!

    f2w39n73pzr0nefs.png
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ