X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Mnie kują do dzisiaj jajniki :| Takie mam akcje dziwne aż w bokach. Złapie mnie jakby skurcz, puści i spokój. Za jakiś czas znowu. I tak kilka razy dziennie. Dzisiaj to myślałam, że padnę, miałam wrażenie jakby ktoś rozciągał mi pępek - jedną ręką w jedną stronę, drugą w drugą. Później puściło. Teraz luzik. Szyjkę mam wysoko, mega twardą i całkiem zamkniętą.
    ja tak samo mam dopiero pod wieczor zaczelo mnie kłuc po lewej stronie tak bardziej nizej

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    No ale wiadomo,jak ktoś bardzo pragnie ciąży,to się mimowolnie nakręca.To jest naturalne. Tylko później najgorsze są te rozczarowania.
    Ale pamiętaj - masz tutaj nas ;) Poprawiacze humoru :D
    Właśnie to samo myślę! Ktoś mówi, przecież nie musisz być już w ciąży, mozesz być za rok! Taaaa jasne! Jak mi na czymś zależy to bardzo trudno czeka się rok...Kilka miesięcy to udręka, a co dopiero rok!

    mungo, Plumb80, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    No ale wiadomo,jak ktoś bardzo pragnie ciąży,to się mimowolnie nakręca.To jest naturalne. Tylko później najgorsze są te rozczarowania.
    Ale pamiętaj - masz tutaj nas ;) Poprawiacze humoru :D
    wiem i dziekuje ze mogę z kim popisac o wszystkim

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korekta! Teraz nie jest luzik. Znowu złapało z prawej strony. Chyba z prawego była owu, bo bardziej mi dokuczał. Lewy tylko raz na jakiś czas daje o sobie znać.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Korekta! Teraz nie jest luzik. Znowu złapało z prawej strony. Chyba z prawego była owu, bo bardziej mi dokuczał. Lewy tylko raz na jakiś czas daje o sobie znać.
    a mnie zas prawy nie boli tylko lewy caly czas

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 28 października 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    http://extradom.pl/projekt-domu-dom-przy-wiosennej-4-KRK1264 Ładny? Tylko garaż musimy powiększyć. Na razie sfera marzeń, nasze marne obecnie oszczędności wystarczą na zrobienie papierologii. Na szczęście mamy (prawie) działkę, więc trochę kosztów odpada. Resztą będziemy się martwić później. Wiemy jedno, chcemy zacząć! Mimo wszystko!

    Kochana domek jest prześliczny :)
    tylko taka mała podpowiedź z mojej strony, jeśli musicie liczyć się z kasą:
    1.tańszy jest dom parterowy- na samych schodach oszczędzasz minimum 30tys. zł; poza tym schody zabierają Ci około 15m2 powierzchni;
    2.balkony też znacząco zwiększają koszt budowy domu, a uwierz mi, są mało wykorzystywane jak masz wokół domu działkę;
    3.każde dodatkowe załamanie na dachu to koszty, więc najlepiej zrobić albo prosty dwuspadowy, albo kopertowy;

    nie warto natomiast oszczędzać na powierzcni garażu- ten w tym projekcie ma raptem 19m2, czyli tyle, co w przeciętnym bloku, więc jak się dorobisz większego auta, to będzie problem (my jeepem w garażu w bloku się nie mieścimy); poza tym nie ma w tym projekcie żadnego pomieszczenia gospodarczego (poza kotłownią)- a gdzie będziecie trzymać rowery, opony zimowe/letnie, grabie, kosiarki itp???????

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Kochana domek jest prześliczny :)
    tylko taka mała podpowiedź z mojej strony, jeśli musicie liczyć się z kasą:
    1.tańszy jest dom parterowy- na samych schodach oszczędzasz minimum 30tys. zł; poza tym schody zabierają Ci około 15m2 powierzchni;
    2.balkony też znacząco zwiększają koszt budowy domu, a uwierz mi, są mało wykorzystywane jak masz wokół domu działkę;
    3.każde dodatkowe załamanie na dachu to koszty, więc najlepiej zrobić albo prosty dwuspadowy, albo kopertowy;

    nie warto natomiast oszczędzać na powierzcni garażu- ten w tym projekcie ma raptem 19m2, czyli tyle, co w przeciętnym bloku, więc jak się dorobisz większego auta, to będzie problem (my jeepem w garażu w bloku się nie mieścimy); poza tym nie ma w tym projekcie żadnego pomieszczenia gospodarczego (poza kotłownią)- a gdzie będziecie trzymać rowery, opony zimowe/letnie, grabie, kosiarki itp???????
    Wiesz akurat mamy ten komfort, że dosłownie wszystko zrobi nam tata (od murów po instalację hydrauliczną), więc tu jesteśmy spooooooro pieniążków do przodu (potrzebujemy tylko materiałów i elektryka :D). Garaż chcemy zmienić, zrobić większy na dwa auta, bo ten to w życiu by nam nie wystarczył. My całe życie kombi i mamy nadzieję, że kiedyś się uda mieć dwa auta. Wiemy, że parterowe tańsze, ale trudno, no nie wyobrażamy sobie oboje jednopiętrowego domku. Te balkony to właśnie chcieliśmy jak najmniejsze, bo wiem, że praktycznie się z nich nie korzysta (mieszkamy teraz w domu, u teściów) :) Dziękuję za podpowiedzi! Wszystko się będzie wyjaśniać w najbliższym czasie! Ten domek mnie urzekł, choć np. nie ma garderoby i się zastanawiamy, gdzie ją zamieścić (wstępnie w tym pokoju u góry po prawo.Oczywiście chcemy wprowadzić trochę zmian w projekcie, bo chyba nigdy się nie udaje kupić takiego, który by w 100% nam odpowiadał.

    mungo lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    wiem i dziekuje ze mogę z kim popisac o wszystkim
    Wiesz,najlepiej zwierza się zawsze osobie,która Cię rozumie.A my tutaj jedziemy na tym samym wózku,a raczej w tym samym pociągu ;)

    iza30, myszkaazi, Karolcia26 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc kochane lece spac bo rano musze wstac : ) a oczy mi sie juz same zamykaja . Buziaczki moje ukochane : *

    Plumb80, iza30, myszkaazi lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam, teraz czekam na "Lekarzy"
    i czekam az A. zrobi kolacyjke

    myszkaazi lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    dobranoc kochane lece spac bo rano musze wstac : ) a oczy mi sie juz same zamykaja . Buziaczki moje ukochane : *
    Dobranoc Słoneczko <3

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko dobranoc, kolorowych snow :*

    Ewelina23, myszkaazi lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 28 października 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Wiesz akurat mamy ten komfort, że dosłownie wszystko zrobi nam tata (od murów po instalację hydrauliczną), więc tu jesteśmy spooooooro pieniążków do przodu (potrzebujemy tylko materiałów i elektryka :D). Garaż chcemy zmienić, zrobić większy na dwa auta, bo ten to w życiu by nam nie wystarczył. My całe życie kombi i mamy nadzieję, że kiedyś się uda mieć dwa auta. Wiemy, że parterowe tańsze, ale trudno, no nie wyobrażamy sobie oboje jednopiętrowego domku. Te balkony to właśnie chcieliśmy jak najmniejsze, bo wiem, że praktycznie się z nich nie korzysta (mieszkamy teraz w domu, u teściów) :) Dziękuję za podpowiedzi! Wszystko się będzie wyjaśniać w najbliższym czasie! Ten domek mnie urzekł, choć np. nie ma garderoby i się zastanawiamy, gdzie ją zamieścić (wstępnie w tym pokoju u góry po prawo.Oczywiście chcemy wprowadzić trochę zmian w projekcie, bo chyba nigdy się nie udaje kupić takiego, który by w 100% nam odpowiadał.

    dokładnie :)
    mądrze gadasz :)
    ja mam w domu "inżyniera", więc, ze tak powiem- przesiąkłam rozmowami na takie tematy i mi się zaczyna to zboczenie udzielać :P
    garderoba to akurat najmniejszy problem, bo pokoje są całkiem spore, ale tez bym obstawiała ten na górze po prawej stronie :)

    myszkaazi lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Ach...pięknie czarujesz :D
    Zaczaruj i mój wykresik please !!!!!!!!!! <3
    ja tez chce czary mary!!!!

    Plumb80, myszkaazi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitko ty moja kochana najukochansza normalnie I love you : ) do juterka sciskam I caluje na noc : * mua

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 28 października 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę się kochane ogarniać do lulania- stary na siłowni się katuje, więc zasnę pewnie sama :/
    hehehe więcej miejsca w łóżku :D :D :D
    branoc :)
    do juterka :)

    Ewelina23, myszkaazi, Plumb80 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czekam na "Lekarzy" tylko ja muszę do 22:30, bo oglądam w necie odcinek do przodu (można oglądać po zakończeniu tego w tv) :)

    iza30, Karolcia26 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo dobranoc kolorowych snow <3

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Anitko ty moja kochana najukochansza normalnie I love you : ) do juterka sciskam I caluje na noc : * mua
    I love You too !!!!

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    idę się kochane ogarniać do lulania- stary na siłowni się katuje, więc zasnę pewnie sama :/
    hehehe więcej miejsca w łóżku :D :D :D
    branoc :)
    do juterka :)
    Też mam dzisiaj dużo miejsca w łóżku. Czasami lubię, czasami nie, bo bywa, że wolę się przytulić i poczuć jak dziecko :)
    Dobrej nocy :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2013, 21:11

    f2w39n73pzr0nefs.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ