Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 31 października 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    a na te lody jedzimey do maka bo uwielbiam z kamrelem:P

    bylam dzis w maku w SCC :) Co prawda zaopatrzylam sie w maku i w kfc. Jak to zjadlam to nie umielam dupy podniesc z krzesla :P

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 31 października 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kochana jest ok, nie wiem kto tutaj mowil ze po owulacji szyjka powinna byc wysoko, tutaj rozpiska:


    OBSERWACJA SZYJKI MACICY

    1. Na początku cyklu szyjka jest:
    - nisko,
    - zamknięta,
    - twarda.

    2. Gdy narastają objawy płodności:
    - wyżej,
    - otwarta,
    - miękka.

    3. Gdy zbliża się owulacja:
    - wysoko,
    - otwarta,
    - miękka.

    4. Po owulacji szyjka jest:
    - nisko,
    - zamknięta,
    - twarda.

    Gdzie znalazlas ta rozpiske?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny ;) jak tam mija dzien

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 31 października 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jadę kupić test pepino jest bardzo czuły niby więc jutro rano będę testować

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 31 października 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania z tego co wiem to taka szyjka "twarda i nisko" po owulacji jest jezeli nie doszlo do zaplodnienia. Jezeli doszlo to jest dosyc wysoko(jest to pojecie wzgledne, mi wchodzi caly palec do srodka bez problemu i na koncu dopiero ja wyczuwam) miekka i zamknieta :)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Hej jadę kupić test pepino jest bardzo czuły niby więc jutro rano będę testować
    ja dziś testowałam strumienny i negatywny za 6dni mam dostać @ i pewnie będzie @

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 31 października 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Hej jadę kupić test pepino jest bardzo czuły niby więc jutro rano będę testować

    A to nie za szybko troche?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 31 października 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada z tego co widze na wykresie to bd 6dpo? ;>

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Ania z tego co wiem to taka szyjka "twarda i nisko" po owulacji jest jezeli nie doszlo do zaplodnienia. Jezeli doszlo to jest dosyc wysoko(jest to pojecie wzgledne, mi wchodzi caly palec do srodka bez problemu i na koncu dopiero ja wyczuwam) miekka i zamknieta :)


    Kurde mi też wchodzi cały palec :/ Chyba sie denerwuję i odrazu z byle czego robie problem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Gdzie znalazlas ta rozpiske?
    na forum ginekologicznym.
    Najpierw wysoko(owulacja), potem się obniża i rozpulchnia(okolice miesiaczki)i w miarę jak macica rośnie unosi się do góry. Potem znowu obniża.

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 31 października 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada, malinka to zdecydowanie za wcześnie na test!!
    Mówie wam to nie ma sensu! zobaczcie na mnie ja też się skusiłam i zrobiłam 4dni przed @ i nic nie wyszło, ale nadzieję mam ciągle ;)

    Dziś ciągle mam mdłości, ale czy to nie wirusisko to nie jestem pewna..
    Brzuch mnie pobolewa dość mocno, ale inaczej niż na @, ale to też może być z przepracowania...

    Na jutro mam termin @, wolałabym zatestować w sobotę (bo mysle że małpa się nie zjawi ;)) ale jutro pewnie będę chciała się napić jakiegoś drinka to lepiej wiedzieć i wrazie W sobie odpuścić...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Kada, malinka to zdecydowanie za wcześnie na test!!
    Mówie wam to nie ma sensu! zobaczcie na mnie ja też się skusiłam i zrobiłam 4dni przed @ i nic nie wyszło, ale nadzieję mam ciągle ;)

    Dziś ciągle mam mdłości, ale czy to nie wirusisko to nie jestem pewna..
    Brzuch mnie pobolewa dość mocno, ale inaczej niż na @, ale to też może być z przepracowania...

    Na jutro mam termin @, wolałabym zatestować w sobotę (bo mysle że małpa się nie zjawi ;)) ale jutro pewnie będę chciała się napić jakiegoś drinka to lepiej wiedzieć i wrazie W sobie odpuścić...
    ja już i tak wiem ze nie zaskoczylam

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 31 października 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelek a Ty kiedy powtarzasz test?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 31 października 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka myśl pozytywnie! jeszcze trochę i się wszystko wyjaśni, zobacz ja jak wariowalam, potem zobaczyłam jedna kreskę i kubeł zimnej wody na głowę.. ale trzymam się jeszcze nadzieji i póki @ nie przyjdzie to będę wierzyć że się tym razem udało :)

    jutro się powinno okazać chyba że okres mi się spóźni dzień czy dwa to wtedy się wkurze!! :/

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 31 października 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki znalazłam fajne "coś" :D
    w tym artykule opisane są objawy ciąży z przypisanym orientacyjnym czasem, kiedy można je zauważyć:

    http://dzieciowo.pl/2012/09/mozliwe-objawy-ciazy-pewne-objawy-ciazy.html

    dla ciekawskich :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 31 października 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu jest opisany nasz ewentualny tydzień ciąży:

    http://dzieciowo.pl/2009/03/czwarty-tydzien-ciazy-a-kuku.html

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 31 października 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://dzieci.pl/tydzien,4,kalendarz-ciazy-tydzien.html?smgputicaid=611954

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 31 października 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to Wy sobie poczytajcie, a ja zmykam do znajomych :D
    buziaki :):):)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 31 października 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarazilyscie mnie tym bolem glowy

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 31 października 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia no wlasnie test zrobie chyba jutro, ale wlasnie brzuch zaczal juz mnie pobolewac jak przed @..

    A Ty wypocznij sobie, zrob jakis zimny oklad, albo wez kapiel mi ona zawsze pomaga ;) powiedz mi ktory masz dokladnie tydzien??

    Mungo ale nas zasypalas artykulami :) niby kazda z nas to wie, ale i tak sie nakreca :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ