X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    kochane ja mykam się położyć bo mi ta ręka daje po piździe :( dobranoc kochane :*
    Dobrej nocki :) oby jutro bylo lepiej z reka

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Ciezko mi sie dzis z Wami pisze, bo z komorki caly czas, temu bledow tyle, a maz cos tam pracuje przy kapie i nie mam jak go przechwycic :(
    to nic kochana . Ale dobrze ze jestes z nami <3

    mungo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale pozniej was ciezko nadrobic hehe noo juz mojego wkurzam ze tu ciagle pisze ale z moim spokojnie sie nie da pogadac o kobiecych sprawach bo on od razu ze ja przesadzam i ze sobie wkrecam no faktycznie jak trafilam na hujowego gina to tak mialam czytalam ba necie i wkrecalam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    ale pozniej was ciezko nadrobic hehe noo juz mojego wkurzam ze tu ciagle pisze ale z moim spokojnie sie nie da pogadac o kobiecych sprawach bo on od razu ze ja przesadzam i ze sobie wkrecam no faktycznie jak trafilam na hujowego gina to tak mialam czytalam ba necie i wkrecalam
    wiec pokaz mu ze olewasz wszystko a sam przyjdzie ja tak zrobilam a teraz sam sprawdza albo chce zeby mu pokazac i powiedziec co i jak

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po jodze :-). ale dzis jestem tak padnieta ze zaraz pewnie zasne, tym bardziej ze leze juz w lozeczku :-). jeszcze mezulek mi herbatke robi :-)

    za te co jutro maja lekarza trzymam mocnk kciuki!! ewelinka i ilonka oczekuje tylko dobrych wiadomosci!

    mungo ja tez mam na brzuchu taki wielki balon, a przy mojej figurze wygladam na jakis 4 miesiac ciazy z tym:/ a test robilas dzisiaj rano??

    margotka co z samopoczuciem?? przeziebilas sie? buziaki i dbaj o ws!!

    wielkimi krokami zblizaja sie kolejne testy :-). mam nadzieje ze wytrzymam do piatku i w czwartek nie peknę:-)

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co zmniejsza się w ciąży
    - Odkąd jestem w ciąży, moje piersi, pośladki, a nawet stopy stały się większe. Czy jest coś co zmniejsza się podczas ciąży?
    - Tak, twój pęcherz.

    Dlaczego się uśmiechają
    Rozmawiają dwie ciężarne koleżanki:
    - Zauważyłam, że w im bardziej zaawansowanej ciąży jestem, tym więcej kobiet się do mnie uśmiecha. Nie rozumiem dlaczego.
    - Cieszą się, że jesteś od nich grubsza.

    Gdyby mężczyźni zachodzili w ciążę:
    Urlop macierzyński trwałby dwa lata .... z pełnym wynagrodzeniem.
    Opatentowano by lekarstwo na rozstępy.
    Naturalny poród przeszedłby do lamusa.
    Poranne mdłości byłyby narodowym problemem zdrowotnym.
    Wszystkie metody antykoncpecji byłyby w 100% skuteczne.
    Dzieci byłyby przetrzymywane w szpitalu aż do nauki samodzielnego siusiania.
    Mężczyźni wcale nie uważaliby, że bliźnięta są takie słodkie.
    Chłopiec czy dziewczynka
    Trzy kobiety w ciąży siedzą w kawiarni i rozmawiają. Pierwsza mówi:
    - Urodzę chłopca.
    - Skąd wiesz?
    - W trakcie poczęcia to ja byłam na górze, więc to na pewno będzie chłopiec.
    Po chwili odzywa się druga:
    - A ja będę miała dziewczynkę.
    - Skąd ta pewność? - pytają dwie pozostałe.
    - Kiedy moje dziecko było poczęte, byłam na dole. Na pewno będę miała dziewczynkę.
    Siedziały chwilę w milczeniu, gdy trzecia z nich zaczęła szlochać.
    - To ja chyba będę miała szczeniaka...

    Przed porodem
    - Moja położna twierdzi, że to nie ból jest odczuwany podczas porodu, ale ucisk. Czy ma rację?
    - Tak, w ten sam sposób, że tornado może być nazwane strumieniem powietrza.

    mungo, karmelek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    wiec pokaz mu ze olewasz wszystko a sam przyjdzie ja tak zrobilam a teraz sam sprawdza albo chce zeby mu pokazac i powiedziec co i jak
    tylko wiesz on ma nastawienie ze jak sie uda to sie uda wszystko w swoim czasie a ja zas tak nie mam ale wiesz co od jutra sproboje ale nie zapomne o was musze troszke wyluzowac i mu pokazac ze juz mam to gdzies moze cos go ruszy smigam sie polozyc dobranoc i milej nocy

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny ja sie zbieram do lozeczka wszystki zycze kolorowych snow milej nocki, przed spaniem pewnie obejrze jeszcze kolejny odcinek serialu
    Dobranoc kochane <3 :)

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    tylko wiesz on ma nastawienie ze jak sie uda to sie uda wszystko w swoim czasie a ja zas tak nie mam ale wiesz co od jutra sproboje ale nie zapomne o was musze troszke wyluzowac i mu pokazac ze juz mam to gdzies moze cos go ruszy smigam sie polozyc dobranoc i milej nocy
    dobranoc kochana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Dobra dziewczyny ja sie zbieram do lozeczka wszystki zycze kolorowych snow milej nocki, przed spaniem pewnie obejrze jeszcze kolejny odcinek serialu
    Dobranoc kochane <3 :)
    dobranoc :)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    jestem po jodze :-). ale dzis jestem tak padnieta ze zaraz pewnie zasne, tym bardziej ze leze juz w lozeczku :-). jeszcze mezulek mi herbatke robi :-)

    za te co jutro maja lekarza trzymam mocnk kciuki!! ewelinka i ilonka oczekuje tylko dobrych wiadomosci!

    mungo ja tez mam na brzuchu taki wielki balon, a przy mojej figurze wygladam na jakis 4 miesiac ciazy z tym:/ a test robilas dzisiaj rano??

    margotka co z samopoczuciem?? przeziebilas sie? buziaki i dbaj o ws!!

    wielkimi krokami zblizaja sie kolejne testy :-). mam nadzieje ze wytrzymam do piatku i w czwartek nie peknę:-)
    Dziekuje za kciuki :) nie puszczaj :*

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolorowych snów wszystkim, które idą już lulać :):):)
    ja dopiero kompa dorwałam :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wlasnie poryczalam sie jak bóbr. obejzalam na demotach filmik o dzidziusiu ktory zyl tylko 8 godzin i nie moge powstrzymac lez! jakie to cholernie niesprawiedliwe!!

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    jestem po jodze :-). ale dzis jestem tak padnieta ze zaraz pewnie zasne, tym bardziej ze leze juz w lozeczku :-). jeszcze mezulek mi herbatke robi :-)

    za te co jutro maja lekarza trzymam mocnk kciuki!! ewelinka i ilonka oczekuje tylko dobrych wiadomosci!

    mungo ja tez mam na brzuchu taki wielki balon, a przy mojej figurze wygladam na jakis 4 miesiac ciazy z tym:/ a test robilas dzisiaj rano??

    margotka co z samopoczuciem?? przeziebilas sie? buziaki i dbaj o ws!!

    wielkimi krokami zblizaja sie kolejne testy :-). mam nadzieje ze wytrzymam do piatku i w czwartek nie peknę:-)
    Karmelku testowałam kolo 18:00, ale nie wiem nawet po co to zrobiłam, bo byłam pewna 1 kreski, po prostu zrobłam test, położyłąm i sobie poszłam, a po 3 minutach wróciłam i wywaliłam test, nawet nie czekałam do 5 minuty, bo wiem, że i ta nic by się ie pojawiło :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dziewczyny wlasnie poryczalam sie jak bóbr. obejzalam na demotach filmik o dzidziusiu ktory zyl tylko 8 godzin i nie moge powstrzymac lez! jakie to cholernie niesprawiedliwe!!
    to po jaką cholerę takie filmy oglądasz???
    dać w łeb??!!
    mało jest fajniejszych filmików??

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dziewczyny wlasnie poryczalam sie jak bóbr. obejzalam na demotach filmik o dzidziusiu ktory zyl tylko 8 godzin i nie moge powstrzymac lez! jakie to cholernie niesprawiedliwe!!
    oj kochana ja dlatego nie ogladam takich filmikow

    mungo lubi tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    oj kochana ja dlatego nie ogladam takich filmikow
    właśnie :)
    mądra dziewczynka :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie nie wiem po co to zrobilam... az mnie teraz oczy szczypia o placzu :/

    mungo to co moze w czwartek zatestujemy? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    wlasnie nie wiem po co to zrobilam... az mnie teraz oczy szczypia o placzu :/

    mungo to co moze w czwartek zatestujemy? :-)
    testujcie testujcie ja czekam :D na zielone

    mungo lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, ale padam na pysk po siatkówce, więc tylko do Was napiszę i od razu spadam spać, nie mam siły nawet na oczy patrzeć, a jutro taki zalatany dzień... Byłam odwiedzić dzidziusia. Jego mamusia miała ciężki poród, ale maleństwo piękne!
    Dobrej nocy Kochane :*

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
‹‹ 445 446 447 448 449 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ