X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Ewelinka tez bys sie wkurwila, jakby Ci ktos powiedzial, ze to, ze zrealizowalas cel to nie twoja zasluga, tylko kogos innego. Kogos kto pracuje 3 miesiace- a ja 4 lata. Zreszta jak wszystko dokladnie przeanalizowallam i przelozylam na liczby, to wyszlo, ze gdyby nie ja to gowno by z tego wszystkiego bylo.
    I zamierzam mu to jutro wygarnac i nie wiem jak to sie skonczy, ale szczerze- nigdy tak sie nie zachowywalam, ale w tym momencie najchetniej rzucilabym ta robote w cholere :(:(:(
    wiem kochana jak to jest w polsce pracowalam w slklepie zapierdzielalam na 3 stanowiska przyjeli stazystki a mnie zwolnili po 2 latach a ona pracowala 4 miesiace i sie opierdalala i gdzie tu jest sprawiedliwosc ? teraz powiedzialam sobie ze nie dam sie wykorzystywac

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ocipieje ewelina teraz jak znalazlam spoko gina chce sie poddac ehh noo mam dola jakiegos maz mnie wkurwia juz za przeproszeniem on to jakos wszystko na spokojnie ale zeby chociaz poczytal co i jak to nie .. mysli ze to takie proste z tej zlosci wysle go na badanie nasienia a wiem ze to dla niego krepujace haha i zobaczymy kto bedzie madry

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    nikt sie nie poddaje, walczymy do zielonego zakonczenia, dzis masz gorszy dzien i tyle glowa do gory
    noo mam dola jak z tad do irlandii hihi nie noo ehhy najchetniej to bym pojechala do mamy na tydzien odpoczac ale wizyte bede miala u gina

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hehe oj z tego bólu nawet nie zauważyłam że tak to napisałam, sorry :)
    Spoko luz :)
    Bylo smiesznie :)
    Mam kolezanke, ktora wszytko potrafi przekrecic, wiec sie przyzwyczailam :) ona myli np viice versa z vi sa vi, czy jak to tam sie pisze i czasami naprawde ciezko ja zrozumiec ;) a u Ciebie wiadomo o co chodzi przynajmniej :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    ocipieje ewelina teraz jak znalazlam spoko gina chce sie poddac ehh noo mam dola jakiegos maz mnie wkurwia juz za przeproszeniem on to jakos wszystko na spokojnie ale zeby chociaz poczytal co i jak to nie .. mysli ze to takie proste z tej zlosci wysle go na badanie nasienia a wiem ze to dla niego krepujace haha i zobaczymy kto bedzie madry
    wiesz co moj piotrek tez mnie czasem wkurwia bo mowi ze za duzo siedze i czytam wymyslam jakies choroby a po kilku dniach mowi zebym mu wykres pokazala i wytlumaczyla to tylko faceci oni nigdy nie zrozumia ze po jednym seksie w ciazy nie bedziemy ,ale ostatnio jak chodze po ginach to zrozumial . I mnie wspiera . pokazalam mu ze juz mi nie zalezy to teraz sam mowi chodzi idziemy dzieci robic moze sie uda :D

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    ocipieje ewelina teraz jak znalazlam spoko gina chce sie poddac ehh noo mam dola jakiegos maz mnie wkurwia juz za przeproszeniem on to jakos wszystko na spokojnie ale zeby chociaz poczytal co i jak to nie .. mysli ze to takie proste z tej zlosci wysle go na badanie nasienia a wiem ze to dla niego krepujace haha i zobaczymy kto bedzie madry
    kochana nie poddawaj się :) chyba każdy facet krępuje się badania nasienia :) ale jak mojemu o badaniu wspomniałam to powiedział, że pójdzie jak nam nie wyjdzie :) ale dopiero za rok :) Głowa do góry:)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    ocipieje ewelina teraz jak znalazlam spoko gina chce sie poddac ehh noo mam dola jakiegos maz mnie wkurwia juz za przeproszeniem on to jakos wszystko na spokojnie ale zeby chociaz poczytal co i jak to nie .. mysli ze to takie proste z tej zlosci wysle go na badanie nasienia a wiem ze to dla niego krepujace haha i zobaczymy kto bedzie madry
    ostatnio jak mu pow ze mam za duzo pecherzykow i blokuje mi owulacje to mi pow ze musimy sie starac bo moze sie uda

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Spoko luz :)
    Bylo smiesznie :)
    Mam kolezanke, ktora wszytko potrafi przekrecic, wiec sie przyzwyczailam :) ona myli np viice versa z vi sa vi, czy jak to tam sie pisze i czasami naprawde ciezko ja zrozumiec ;) a u Ciebie wiadomo o co chodzi przynajmniej :)
    hehe dobrze, że chociaż kogoś rozśmieszyłam :)

    mungo lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zebyscie sie jutro nie zdziwily jak mi gin powie ze owulacji nie bedzie to wyres chowam bo nie chce zeby pisaly mi ze trzymaja kciuki nie czytajac notatek bo nie chce sie denerwowac :P

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    wiesz co moj piotrek tez mnie czasem wkurwia bo mowi ze za duzo siedze i czytam wymyslam jakies choroby a po kilku dniach mowi zebym mu wykres pokazala i wytlumaczyla to tylko faceci oni nigdy nie zrozumia ze po jednym seksie w ciazy nie bedziemy ,ale ostatnio jak chodze po ginach to zrozumial . I mnie wspiera . pokazalam mu ze juz mi nie zalezy to teraz sam mowi chodzi idziemy dzieci robic moze sie uda :D
    hehe moj tak samo ze za duzo tu siedze a ja do niego niech cie to kurwa nie obchodzi bynajmiej od dziewczyn mam wsparcie.. a jak ten gin mnie miesiac temu do szpitala wyslal to sie przejal wszystkim .. facetow nigdy nie zaczaimy ..

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko mi sie dzis z Wami pisze, bo z komorki caly czas, temu bledow tyle, a maz cos tam pracuje przy kapie i nie mam jak go przechwycic :(

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak ja mojemu pow.ze pecherzyk jest i wogole to zaczal mnie przytulac i nawet jak tab.biore bzykac sie chcial hehe a dzis to mnie caly dzien prawie wkurwial

    mungo lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    noo mam dola jak z tad do irlandii hihi nie noo ehhy najchetniej to bym pojechala do mamy na tydzien odpoczac ale wizyte bede miala u gina
    Po wizycie mozesz sobie jechac do mamy i wypoczac troszke

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja mykam się położyć bo mi ta ręka daje po piździe :( dobranoc kochane :*

    mungo lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzi kobieta do lekarza i mówi:
    - Panie doktorze,jestem w 3 miesiącu ciąży a jeszcze mi się brzuszek nie zaokrąglił...
    Lekarz na to:
    - Hmmmm... a jadła panie jabłka, odpoczywała, ćwiczyła?
    Kobieta:
    - Nie, a trzeba?
    - Oczywiście że trzeba.
    Za kilka miesięcy znowu przychodzi ta sama kobieta i mówi:
    - Panie doktorze jestem już w 6 miesiącu ciąży, a jeszcze mi się brzuszek nie zaokrąglił...
    - A jadła pani pomarańcze,ryby?
    - Nie, a trzeba?
    - Oczywiście że trzeba
    Za kilka miesięcy znów ta sama sytuacja i kobieta mówi:
    - Panie doktorze jestem w 9 miesiącu ciąży, a jeszcze mi się brzuszek nie zaokrąglił
    - Hmmm... A kochała się pani z mężem?
    - Nie, a trzeba?

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Ciezko mi sie dzis z Wami pisze, bo z komorki caly czas, temu bledow tyle, a maz cos tam pracuje przy kapie i nie mam jak go przechwycic :(
    ja tak samo z tel pisze i ten dotyk mnie wkurza i tr literki malee

    mungo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    kochane ja mykam się położyć bo mi ta ręka daje po piździe :( dobranoc kochane :*
    wysmaruj sie :)
    Kolorowych snow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Przychodzi kobieta do lekarza i mówi:
    - Panie doktorze,jestem w 3 miesiącu ciąży a jeszcze mi się brzuszek nie zaokrąglił...
    Lekarz na to:
    - Hmmmm... a jadła panie jabłka, odpoczywała, ćwiczyła?
    Kobieta:
    - Nie, a trzeba?
    - Oczywiście że trzeba.
    Za kilka miesięcy znowu przychodzi ta sama kobieta i mówi:
    - Panie doktorze jestem już w 6 miesiącu ciąży, a jeszcze mi się brzuszek nie zaokrąglił...
    - A jadła pani pomarańcze,ryby?
    - Nie, a trzeba?
    - Oczywiście że trzeba
    Za kilka miesięcy znów ta sama sytuacja i kobieta mówi:
    - Panie doktorze jestem w 9 miesiącu ciąży, a jeszcze mi się brzuszek nie zaokrąglił
    - Hmmm... A kochała się pani z mężem?
    - Nie, a trzeba?
    hahaha dobree

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Ciezko mi sie dzis z Wami pisze, bo z komorki caly czas, temu bledow tyle, a maz cos tam pracuje przy kapie i nie mam jak go przechwycic :(
    Oj ja tez nie lubie z komorki pisac jakas masakra :/

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    hehe moj tak samo ze za duzo tu siedze a ja do niego niech cie to kurwa nie obchodzi bynajmiej od dziewczyn mam wsparcie.. a jak ten gin mnie miesiac temu do szpitala wyslal to sie przejal wszystkim .. facetow nigdy nie zaczaimy ..
    i tu kochana robisz blad nie powinnas sie tak do niego odzywac tylko poswiecic mu wiecej czasu :P ja sama to zauwazylam ze piotrek sie zmienil jak mowil ze znow tu siedze odrazu wylanczalam i teraz mam efekt

‹‹ 444 445 446 447 448 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ