Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    kochana pisze z telefonu i czasami mòj telefon płata figle usuwając komentarze.
    aha bo myslalam zgobilam ale patrzylam na 3 ostatanich stronach i amba fatima bylo i nima :D

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    jak wstałam to mnie już ledwo ruszałam ręką. Paweł posmarował mi maścią konną ale nic nie pomaga:(
    musi zrobic masaz ;)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    kochana amolem sobie wysmaruja na noc jak masz zle spalas i dlatego ja tez tak mam nieraz
    chyba tak zrobię, albo sobie przewiałam

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    musi zrobic masaz ;)
    hehe robił ale i tak dupa :/

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    chyba tak zrobię, albo sobie przewiałam
    kilka dni temu Piotrek tam mial 2 razy posmarowal amolem na noc i pomoglo tez mial ciezko bo na myjni samochodowej pracuje wiec namachac sie musi
    :P

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hehe robił ale i tak dupa :/
    nie dobrze

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Ilonku, u mnie gdyby nie ten brzuch to byłoby zajebiście :/


    a jeszcze szykowałam się do jutrzejszej rozmowy z szefem i im bardziej zagłębiałam się w dane, tym bardziej dochodziłam do wniosku jak niesprawiedliwie mnie ocenił i z każdą taką myślą brzucho boli mocniej i mocniej :(:(:(


    Moze Ty to masz na tle nerwowym??
    Sprawiedliwosci niestety nie ma :-(u mnie w pracy jest tak ze ten co gowno robi a potrafi sie podlizywac (jest ok i ma dobrze)a ja naleze do szczerych osob nie lubie lizania tylkow i mowie co mysle-a nie wszystkim sie to podobs....niestety

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby mi ten gin jutro powiedzial same dobre wiesci :) o pecherzyku ze jest duzy i gotowy

    mungo lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    oby mi ten gin jutro powiedzial same dobre wiesci :) o pecherzyku ze jest duzy i gotowy


    Trzymam kciuki :-*...musi byc dobrze...ja jutro tez wieczorkiem do gin...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    oby mi ten gin jutro powiedzial same dobre wiesci :) o pecherzyku ze jest duzy i gotowy
    trzymam kciuki kochana za same dobre wiesci :)

    nick nieaktualny, mungo lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    kilka dni temu Piotrek tam mial 2 razy posmarowal amolem na noc i pomoglo tez mial ciezko bo na myjni samochodowej pracuje wiec namachac sie musi
    :P
    myślę, że powinien mi pomóc amol :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2013, 21:47

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    oby mi ten gin jutro powiedzial same dobre wiesci :) o pecherzyku ze jest duzy i gotowy
    trzymam kciuki kochana :*

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Trzymam kciuki :-*...musi byc dobrze...ja jutro tez wieczorkiem do gin...
    daj znac jak wrocisz :*

    ilonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    myślę, że powinien mi pomóc amol :)
    on ci rozgrzeje :*

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Trzymam kciuki :-*...musi byc dobrze...ja jutro tez wieczorkiem do gin...
    również trzymam za Ciebie Ilonka kciuki :)

    ilonek lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    on ci rozgrzeje :*
    hehe niestety ale tylko amol może mnie teraz rozgrzać, bo Paweł nadal chory

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby slyszalam ze ten gin duzo czasu poswieca pacjetkom :) wiec bede siedziec az wypytam juz zapisalam na kartce co mam pytac wiec nie zapomne

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Trzymam kciuki :-*...musi byc dobrze...ja jutro tez wieczorkiem do gin...
    Ilonka daj znac jak wrocisz co tobie powiedzial tez trzymam kciuki <3

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hehe niestety ale tylko amol może mnie teraz rozgrzać, bo Paweł nadal chory
    a no widzisz :) ty go rozgrzej to moment mu przejdzie :)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 26 listopada 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne pewnie ze dam znac jak tylko wroce....
    A teraz mykam spac kochane moje...jutro musi byc lepszy dzien....

    Buziale wyspijcie sie dobrze :-)

    nick nieaktualny, iza30, mungo lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
‹‹ 442 443 444 445 446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ