X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stop OZM
Odpowiedz

Stop OZM

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja go tam widzę ale w małych ilościach a mogłoby być więcej nie zaszkodziło by.

    Czyli rozumiem że jak u mnie mój mi mówi w te dni "jesteś tam mokra i się ślizgam" to znaczy że jest dobrze :p

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wydaje mi się że raczej tak.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 - brzmi dobrze :D
    też jak jesteś w toalecie to możesz zauważyć czy się czasem nie ciągnie taki dłuugi śluz przypominający kurze białko. Taki śluz to połowa sukcesu bo w nim plemniczki mogą nawet do kilku dni przetrwać. Ja teraz szukam wszelkich sposobów na jego zwiększenie.

    baby1991 lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    inofem i siemię lniane.. dziękuję :)
    dajcie znać czy pomaga jak będą jakieś efekty, ponoć jeszcze witamina B6 bardzo poprawia śluz płodny, w dość dużych dawkach.
    [/QUOTE

    Ocet jabłkowy tez jest dobry. trzeba popróbowac różnych specyfików bo u mnie np. nie pomagał ani wiesiołek ani dużo wody ani wit B6 w dawce 500mg/dzień. Zauważyłam że po occie jest poprawa. Natomiast w cyklach kiedy brałam wiesiołek i wit B6 to to miałam bardzo malutko sluzu i ciągło się tak cały cykl :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 18:12

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa gdzie mogę dostać taki ocet jabłkowy?

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Vanessa gdzie mogę dostać taki ocet jabłkowy?
    Podobno dobry jest w rosmanie

    vanessa, Agnesia lubią tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Vanessa gdzie mogę dostać taki ocet jabłkowy?
    Najlepiej w Rossmanie bo jest naturalny bodajże firmy Ener Bio bo te w sklepach nie są dobre. Musi być naturalnie metny i taki właśnie kupowałam w Rossmanie.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • OvuFriend

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    vanessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz na forum jestem i zainteresował mnie ten watek a tu takie rozczarowanie... Wyzwiska, dziecinne zachowanie i 'mam w dupe wasze zdanie' to mnie powitało. I ja sie nie dziwie ze na forum sa babki którym przykro sie robi jak zobaczą dwie kreski u innej. A jeszcze jak przyszłam mama okazuje sie niewychowaną gówniarą to tylko współczuć maleństwu. I użytkowniczka agnes i landryneczka sie nie popisały. Jedna juz jest w ciazy i życze żeby twoje dziecko było szczęśliwe, ty nie musisz, a drugiej radze kupic sobie psa albo znalesc prace zeby ci sie w domu nie nudziło bo jeszcze nie dorosłas do roli mamy. Pozdrawiam reszte dziewczyn i zycze duzo radosci juz nie długo :)

    rybka, Bella93, Malibu, Katarzyna87, Małgorzatka, Lena87, Pchelkaa lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    wybacz ale nie znasz mnie więc nie oceniaj nie pozwolę aby ktoś obrażał moją rodzine jesteś nowa to poczytaj wszystko a jak nie to zajmij się sobą ot tyle z mojej strony do ciebie
    ale prosze odpusc wiem ze to nie ty zaczelas bylam na watku wsparcie slabe nasienie i co???agnes i zadyma kurde ale prosze odpusc ona moze w koncu odpusci :-) wiem ze to nie ty jestes winna wiem :-) wiem ze kolezanka agnes gdzie sie nie zjawi jest zadyma ale badz ta madrzejsza :-)

  • OvuFriend

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    kochana to odnosiło się koleżanki wyżej :)
    najechała na mnie a nie wie jak było wiec nie życzę sobie takich tekstów tym bardziej że nic o mnie nie wie
    wiem ze nie bylo to do mnie ale blagam odpusc badz madrzejsza :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma nawet co z taka dyskutować :) Moze i agnes kreci afery ale landryneczka jeszcze bardziej je rozdmuchuje. "bo ona sobie nie zyczy" to nie jest koncert zyczen i każdy ma prawo wyrazic swoje zdanie i skomentować aktualna sytuacje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinowa jesteś tu tak jak właśnie mówisz nowa i ja zapraszamy cie na forum do początkujących albo na pogaduszki bo od tego się zaczyna przeważnie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Sinowa jesteś tu tak jak właśnie mówisz nowa i ja zapraszamy cie na forum do początkujących albo na pogaduszki bo od tego się zaczyna przeważnie:)
    cos mi sie zdaje baby ze nowe to ma tylko konto:) bo zbyt obeznana jest w sytuacji i bardzo podobne teksty ma do ...

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    cos mi sie zdaje baby ze nowe to ma tylko konto:) bo zbyt obeznana jest w sytuacji i bardzo podobne teksty ma do ...

    A chyba ze tak:) możliwe Aniu:)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybko nie ważne która zaczęła ważne która skończy a z drugiej strony po co te przekleństwa potrzebne?? Przykro mi to pisać ale chyba jednak myliłam się co do landryneczki :( Nie mówię że nie broniłabym swojej rodziny ale na pewno nie poprzez obrażanie kogoś innego.

    agnes175 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony tak ale z drugiej tak patrzeć jak ktoś non stop nas obraza i cały czas atakuje, co się uspokoi to na nowo to nerwy mogą puścić,ale ważne ze teraz się uspokoiło i niech tak pozostanie;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałam wyrazić swoje zdanie No nie da sie bo od razu księżniczkę obraziłam i sie tylko nie potrzebnie jadem spluła. Moze rzezcywiscie od złego watku zaczęłam i powiem wam ze skutecznie sie juz do tego forum zraziłam a szkoda bo nie powinno sie wszystkich do tego samego worka wrzucać :)

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli taki ocet jabłkowy to w Rossmanie mówicie..? :D
    a ile on kosztuje?
    i tak się go pije łykami?
    dobre to jest?

    Blondik lubi tę wiadomość

‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ