X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stop OZM
Odpowiedz

Stop OZM

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar w rossmanie najlepszy. Pije sie lyzeczk albo dwie na szklanke wody przegotowanej. Smak to zalezy kto co lubi.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam ten z Rossmana :) Sama pije go od tygodnia i w smaku nie zachwyca ale juz sie przyzwyczaiłam :)

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    mar mogłabyś napisać pw do mnie bo nie chce już tutaj pisać

    a co do octu podobno można w rossmanie kupić nie drogie są ale ohydne
    a mi tak smakowal ale ja pilam na nie jedzenie slodyczy :-) pozdrawiam i zycze milego wieczorku :-*

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    czyli taki ocet jabłkowy to w Rossmanie mówicie..? :D
    a ile on kosztuje?
    i tak się go pije łykami?
    dobre to jest?
    koszt około 12 zł z tego co pamiętam za 750 ml.
    Mnie smakował dawałam 1-2 łyzeczki na szklanke wody i piłam 2-4 szklanki dziennie. Najlepiej dać tyle octu żeby w miarę móc go wypić. Ja lubiłam ten smak jak dawałam go tylko 1 łyżeczke na szklanke wody.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez on nie przeszkadza ale ja czesto zapominam o nim po prostu. Vanessa a ja gdzies czytalam zeby nie pic wiecej niz 3 lyzeczki octu na dzien.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do tego octu się wypowiem, do reszty dyskusji nie, choć była bardzo ciekawa.
    Ja piję ten z Rossmana ale nalałam sobie do 1,5 l butelki wody 6 łyżeczek i piję codziennie po szklance. Woda niskosodowa. Zauważyłam zmiane śluzu ale na gorszy. Zdarza się rozciągliwy ale jak go sobie "wydłubie", wodnisty mi się też zdażył. W poprzednich cyklach go nie piłam i śluz był lepszej jakości. Na około 13-19 dc miałam piękny śluz rozciągliwy widoczny na wkładce. Nie wiem dlaczego się pogorszyło. Może przez ocet może nie. Dodam, że nie zaczęłam go pić na poprawę śluzu bo nie widziałam przyczyny, tylko na zahamowanie chęci podjadania, odkwaszenie organizmu i żeby przy okazji troszkę tłuszczyku ubyło :P Tylko proszę bez najazdów typu "grubasie weź się do roboty a nie za ocet jak chcesz schudnąć" bo zaczynam się bać cokolwiek się udzielać. Zaznaczę, ze jestem osobą pracująca i nie mam nadwagi :D

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za wszystkie cenne porady :)
    w końcu DO TEGO służy to forum :)

    jutro lecę do rossmana zakupić ten ocet, dobrze że mówicie że to się w wodzie rozcieńcza bo bym kurcze sam ocet łykami jechała i by mi gardło wypaliło ;)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe dobrze że denaturat niczego nie leczy bo takie picie z gwinciora mogłoby być nieco podejrzane :P

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezły syf

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się jak w przedszkolu: "proszę Pani, bo ona zaczęła"
    Dzisas! Ogarnijcie się, a jak chcecie dię wyzywać to załóżcie osobny watek i wyjasnijcie sobie i tylko sobie kto zaczął i kto jaki jest.

    Reni, vanessa, Summerka lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze paniom a ona siem przezyyywa...
    Niezła beka

    kapturnica lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się uśmiałam...Wy tak na serio, czy to nowa seria "Mody na okres" ? :) Czytam ten wątek od rana w ogromnych emocjach... przypomina to walkę w kisielu :) na myśl przyszły mi te waleczne mamuśki w przedszkolu, które byłyby gotowe otruć czyjeś dziecko, żeby tylko własne miało główną rolę w teatrzyku :) wieje to grozą... Proponuję albo pogodzenie albo idźcie na sparing na gołe klaty po lekcjach :)
    http://wrzucaj.net/images/2015/02/17/Mem3.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 22:39

    Summerka, Yousee, kapturnica, Fedra, Małgorzatka, Ewa99 lubią tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    Dziewczyny spokój! piszcie sobie privy jak chcecie się wzajemnie obrażać.

    Wstyd! Dorośnijcie obie!

    No wlasnie, cholera, mój watek zaśmiecać. Wyzywajcie sie we własnym zakresie...na własnym wątku!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 22:47

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    No wlasnie, cholera, mój watek zaśmiecać. Wyzywacie sie we własnym zakresie...
    Wątek na wyładowanie frustracji :) na innych cukierkowo sobie gratulują wszyscy a tu wychodzi szydło z worka :D sodomia i gomoria

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • OvuFriend

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    mogę ignorować o ile nie są to wyzwiska i obrażanie , nie wiem czy zauważyłaś że to ona teraz wyzywa

    Mądrości Biblijne dla każdego z nas. Dla mnie też (żeby nie było). :)

    Przypowieści Salomona 12,16: "Głupi od razu okazuje swoją złość, lecz roztropny nie zważa na obelgę."

    Przyp. Sal. 15,1: "Łagodna odpowiedź uśmierza gniew, lecz przykre słowo wywołuje złość."

    Przyp. Sal. 15,18: "Człowiek porywczy wywołuje zwadę, lecz cierpliwy zażegnuje spór."


    Przyp. Sal. 16,24: "Miłe słowa są jak plaster miodu, słodyczą dla duszy i lekarstwem dla ciała."

    Przyp. Sal. 16,28: "Człowiek przewrotny wywołuje zwadę, a oszczerca skłóca ze sobą przyjaciół."

    Przyp. Sal. 16,32: "Więcej wart jest cierpliwy niż bohater, a ten, kto opanowuje siebie samego, więcej znaczy niż zdobywca miasta."

    Przyp. Sal. 17,12: "Lepiej spotkać niedźwiedzicę, której zabrano młode, niż głupca w jego szale."

    Przyp. Sal. 17,14: "Kto wywołuje zwadę, jest jak ten, kto wypuszcza wodę; więc zaniechaj tego, zanim spór wybuchnie."

    Przyp. Sal. 17,27-28: "Kto oszczędza swych słów, jest rozsądny, a kto zachowuje spokój ducha, jest roztropny. Nawet głupiec, gdy milczy, uchodzi za mądrego, za roztropnego, gdy zamyka usta."

    Przyp. Sal. 14,7: "Trzymaj się z dala od głupca, gdyż nie napotkasz u niego rozumnej mowy."

    Przyp. Sal. 14,17: "Człowiek porywczy popełnia głupstwa, lecz rozważny zachowuje spokój."

    Przyp. Sal. 14,29: "Człowiek nierychły do gniewu jest bardzo roztropny, lecz porywczy pomnaża swoją głupotę."


    Można tak jeszcze długo. Na razie chyba wystarczy. ;)

    Marribell, Matleena, mar, Asiak, potforzasta, Małgorzatka lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah to teraz Landrynie pojechałaś ;-)
    Emma80 wrote:
    Mądrości Biblijne dla każdego z nas. Dla mnie też (żeby nie było). :)

    Przypowieści Salomona 12,16: "Głupi od razu okazuje swoją złość, lecz roztropny nie zważa na obelgę."

    agnes175, Sinowa lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałam wziąć popcorn :)

    baby1991, Małgorzatka lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona spoko
    może jakaś przerwa się trafi ..zdążysz ;-)
    z tego co widziałam na różnych wątkach, nadają to w odcinkach ;-) zapraszam do mnie, ja mam

    popcorn09.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 12:44

    Mona_M, Summerka, Summerka, Fedra, momo1009 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ