Forum Starając się - ogólne Stop OZM
Odpowiedz

Stop OZM

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Wystarczy ignorować wpisy które Nam nie pasują, by nie nakręcać spirali...
    To nic nie pomoże One są nakręcone na całego...

vanessa, Fedra lubią tę wiadomość

Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Blondik Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spokój! piszcie sobie privy jak chcecie się wzajemnie obrażać.

Wstyd! Dorośnijcie obie!

vanessa, potforzasta, Basik122, Katarzyna87, Fedra, Małgorzatka, Lena87 lubią tę wiadomość

8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • agnes175 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    To nic nie pomoże One są nakręcone na całego...

Nie nie jestem nakrecona to moj normalny stan :)

f2wli09kno5rlzcx.png
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogę napisać tylko że współczuję...

baby1991, Basik122, vanessa, rybka, Emma80, Katarzyna87, Fedra lubią tę wiadomość

• agnes175 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik prosze Cie,zeby pisac do niej priv musiałabym miec ja w przyjaciolkach a to bylaby profanacja dla mnie :)
    Dobrze mamo ;) już nie pisze chyba,ze znowu mnie sprowokuje albo jakas jej inna pseudo przyjacioleczka wspomni o mnie zyczliwie :)

f2wli09kno5rlzcx.png
  • agnes175 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    To mogę napisać tylko że współczuję...

Dlaczego?

f2wli09kno5rlzcx.png
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo z tego co widzę łatwo Cię sprowokować i łatwo wybuchasz złością a to nie jest dobre ani dla Ciebie ani dla Twojego dziecka.

• agnes175 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Bo z tego co widzę łatwo Cię sprowokować i łatwo wybuchasz złością a to nie jest dobre ani dla Ciebie ani dla Twojego dziecka.

Jeszcze sie nie zezloscilam na tym wątku i mam nadzieje,ze to nie nastapi :)
    Wierz mi,ze gdyby o Tobie wypowiadano sie tak "życzliwie" to też by Cie to sprowokowało :)

f2wli09kno5rlzcx.png
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierz mi że nie. Ja wiem swoje a ktoś kto mnie zna jedynie z forum i nie wie nic o mnie czego nie chcę napisać nie sprowokuje mnie niestety albo stety.

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem przydał by się na tym forum administrator jakiś.
    Pozdrawiam powodzenia życzę każdej z Was.
    ;)

rybka, Fedra lubią tę wiadomość

• OvuFriend

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

• mar Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA_30 zainspirował mnie Twój opis pod postami (abstrahując od tej śmiesznej dziecinady, która tutaj się odgrywa) otóż kuracja Wafla - na czym ona polega? Widzę, że jest skuteczna po po 3 cyklu kuracji zaszłaś w ciążę, a ile staraliście się wcześniej? Tak sobie myślę, że jeżeli to polega na codziennym jedzeniu wafli to podołam :) mogłabyś kiedyś napisać coś więcej o tej kuracji?:) czy tutaj czy na priv - będę wdzięczna. Już kilka razy mi się obiło to o uszy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 16:59

vanessa, Maczek, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

• OvuFriend

Wysłany: 17 lutego 2015, 16:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 17:00

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2015, 17:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Aga zainspirował mnie Twój opis pod postami (abstrahując od tej śmiesznej dziecinady, która tutaj się odgrywa) otóż kuracja Wafla - na czym ona polega? Widzę, że jest skuteczna po po 3 cyklu kuracji zaszłaś w ciążę, a ile staraliście się wcześniej? Tak sobie myślę, że jeżeli to polega na codziennym jedzeniu wafli to podołam :) mogłabyś kiedyś napisać coś więcej o tej kuracji?:) czy tutaj czy na priv - będę wdzięczna. Już kilka razy mi się obiło to o uszy.
    Mój mąż A mówię do niego wafel ;) miał słabe nasienie brał leki na poprawę i w trzecim miesiącu jego kuracji udało się. A staraliśmy się długo jakieś pięć lat.

vanessa, Basik122, Z., Katarzyna87, Fedra lubią tę wiadomość

• potforzasta Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 17:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes ten cytat już czytałam nie raz i wiesz co nie ruszył by mnie skoro ktoś tak nazywa czyjegoś męża/ partnera to znaczy że to samo myśli o swoim mężu. A jeżeli Was to tak rusza to może warto odpuścić jakiekolwiek forum bo zawsze ktoś będzie prowokował.

Mar właśnie to jest bardzo ciekawe bo 3 cykle to piorunem się udało.

• potforzasta Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Mój mąż A mówię do niego wafel ;) miał słabe nasienie brał leki na poprawę i w trzecim miesiącu jego kuracji udało się. A staraliśmy się długo jakieś pięć lat.
    No i wszystko jasne :D A czym go "poprawiałaś"?? Nam w lipcu minie 5 lat.

AGA 30 lubi tę wiadomość

• OvuFriend

Wysłany: 17 lutego 2015, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś

• agnes175 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie obiecuj nie obiecuj,juz tyle razy obiecywalas,ze tu nie wrocisz i co i nadal tu jestes.Jak tu nie wrocisz i nie napiszesz nic "milego" pod moim adresem to ja na pewno pierwsza tego nie zrobie,bo po co :)

f2wli09kno5rlzcx.png
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 17:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra nie myślałam że to że raz się z Tobą nie zgadzam posunie Cię do tego że usuwasz mnie z przyjaciółek myślałam że jesteś ponad to.
    Sorki że tutaj ale nie mam gdzie.

• OvuFriend

Wysłany: 17 lutego 2015, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego