X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stop OZM
Odpowiedz

Stop OZM

Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Mój mąż A mówię do niego wafel ;) miał słabe nasienie brał leki na poprawę i w trzecim miesiącu jego kuracji udało się. A staraliśmy się długo jakieś pięć lat.
    aaaa :D a ja myślałam, że to jakaś kuracja Wafla - w sensie od imienia i nazwiska jakiegoś profesorka, który wynalazł jakąś kurację i tak ją nazwano - KURACJA WAFLA :) no nic, tak z ciekawości tylko spytałam bo poszukuję ostatnio różnych ciekawostek dot.zwiekszenia płodności. Pozostaje mi pogratulować :)

    AGA 30, Maczek, Summerka, Fedra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No i wszystko jasne :D A czym go "poprawiałaś"?? Nam w lipcu minie 5 lat.
    Pro concepito men lekarz mu zalecił przez trzy miesiące na początek i nakaz alkoholu no i jest nasze cudo ;)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    aha czyli ty byś pozwoliła na wyzwanie twojego męża od psa :/ ty też zastanów się co mówisz nie wiesz jaka była cała rozmowa , nazwałam tak jej męża bo ona wyzwała mojego i nazwała dziecko bachorem o ile tego nie doczytałaś
    Wiesz co ja nie mówię że się zgadzam na to ale po co mam się przejmować tym co ktoś mówi o mnie nie znając mnie?? Po co dawać się prowokować?? No i można to załatwić inaczej niż na wzajem się wyzywać. Sorki ale takie jest moje zdanie i to że nie ruszyło by mnie to nie znaczy że dałabym wyzywać siebie i swoją rodzinę ale z tego co obiło mi się o oczy to nie pozostałaś dłużna.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Sandra nie myślałam że to że raz się z Tobą nie zgadzam posunie Cię do tego że usuwasz mnie z przyjaciółek myślałam że jesteś ponad to.
    Sorki że tutaj ale nie mam gdzie.

    A widzisz wyszlo szydło z worka i pokazala swoja prawdziwa twarz :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Pro concepito men lekarz mu zalecił przez trzy miesiące na początek i nakaz alkoholu no i jest nasze cudo ;)
    No i super :D Gratuluję!!!
    Sandra nie dam się i nie najeżdżam na Ciebie ani na nikogo innego powiedziałam jakie jest moje zdanie i tyle jak już pisałam obie jesteście jednakowo winne.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • OvuFriend

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie znacie sposoby na zwiększenie śluzu płodnego?
    olej z wiesiołka mi nie pomaga.

    Małgorzatka lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kończę bo widzę że nie dociera do Was.

    Fedra lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • OvuFriend

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    a jakie znacie sposoby na zwiększenie śluzu płodnego?
    olej z wiesiołka mi nie pomaga.
    JA piję inofem ale dopiero 2 dzień podobno może wpłynąć na śluz też. Ale głównie piję go na poprawę pracy jajników.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    no i AMEN to nie wiem po co dalej drążyć ten wątek ja pisze że stąd ide a ta nadal o nie wspomina po ch... ?

    no to idz w koncu kto cie tu trzyma!?Ja na pewno nie :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar no i duża ilość wody codziennie :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    a jakie znacie sposoby na zwiększenie śluzu płodnego?
    olej z wiesiołka mi nie pomaga.

    Kochane a to w ogóle nie macie tego śluzu płodnego?. Bo juz któryś raz właśnie czytam ze dziewczyny biorą cos na poprawę.
    Ja mam zależy od cyklu albo mnie zalewa albo jest ale nie wiele.

  • OvuFriend

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 17:24

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Kochane a to w ogóle nie macie tego śluzu płodnego?. Bo juz któryś raz właśnie czytam ze dziewczyny biorą cos na poprawę.
    Ja mam zależy od cyklu albo mnie zalewa albo jest ale nie wiele.
    Ja go tam widzę ale w małych ilościach a mogłoby być więcej nie zaszkodziło by.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inofem i siemię lniane.. dziękuję :)
    dajcie znać czy pomaga jak będą jakieś efekty, ponoć jeszcze witamina B6 bardzo poprawia śluz płodny, w dość dużych dawkach.
    baby1991 wrote:
    Kochane a to w ogóle nie macie tego śluzu płodnego?. Bo juz któryś raz właśnie czytam ze dziewczyny biorą cos na poprawę.
    Ja mam zależy od cyklu albo mnie zalewa albo jest ale nie wiele.
    Kochana, u mnie jest masakra, sucho strasznie jak na pustyni :((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 17:23

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak mi coś pomoże to na pewno dam znać.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ