X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stop OZM
Odpowiedz

Stop OZM

Oceń ten wątek:
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    zgadzam sie z monia i z :-) tak niestety coraz czesciej widze ze watki sa nieprzyjazne ze ktos zawsze musi komus cos niemilego napisac...szkoda bo kiedys mozna bylo otrzymac pomoc i wsparcie teraz az strach cos napisac bo moze ktos cos zle odebrac...eh...
    Sama widzisz że coś takiego nie jest przyjemne :-( dlatego nie które dziewczyny trzeba trochę dostawić do pionu.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiec tak..mam juz jedno dziecko i bedac w ciazy dwie moje kolezanki powiedzialy mi ze mi zazdroszcza ze jestem w ciazy..i wiecie co??przyjaznilam sie i dalej z nimi przyjaznie..wiem ze byla to zazdosc taka inna czyli bol ze ja jestem one nie...wiem ze sa tacy ludzie ale zazdoszcza ciaz wlasnie w tym sensie ze cierpia bo komus sie udalo..niewiem czy dobrze to opisalam...ja tylko wyrazilam swoje zdanie..tak zgadzam sie z wami ze kolezanka z tamtego watku duzo napisala nie tak slow..ale wiem ze napewno niechciala zle...dziewczyny prosze niech zagosci w nas pomoc porady rady wsparcie..ona tego potrzebowala :-( oki ja juz sie nieudzielam wiecej kazdy ma inne zdanie na kazdy temat i tak jest i tak bylo..szkoda tylko ze jest nieraz tyle przykrych slow wypowiedzianych...pozdrawiam :-)

    _sky_, Basik122, Z. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka ja o tym chamstwie nie do twojego wpisu hahaha Za bardzo avatarowo do siebie podobne jesteśmy, żebym Cię atakowała hahaha :*
    PS. Ciepliwości mam mało, ale ostatnio ma postanowienie żeby się nei denerwować bo migreny od tego dostaję.
    PS2 Powiem Więcej, ja namawiam szystkie babki do okoła do zaciążenia (tylko te wahające się nic na siłe) i nawet mam małe sukcesy. Fajnie będzie mieć koleżanki z bobasami mniej więcej w jednym wieku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 09:57

    Summerka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Sama widzisz że coś takiego nie jest przyjemne :-( dlatego nie które dziewczyny trzeba trochę dostawić do pionu.
    tak jest to nieprzyjemne i wlasnie dlatego zrobilo mi sie smutno ze tak dziewczyna zostala oceniona dostala kopa ale w negatywnym kierunku szkoda ale oki rozumie macie swoje zdanie :-) mam bardzo podobne zdanie co wy ale troszke sie nie zgadzam z tymi atakami na nia to wszystko :-(

    Z. lubi tę wiadomość

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    a wiec tak..mam juz jedno dziecko i bedac w ciazy dwie moje kolezanki powiedzialy mi ze mi zazdroszcza ze jestem w ciazy..i wiecie co??przyjaznilam sie i dalej z nimi przyjaznie..wiem ze byla to zazdosc taka inna czyli bol ze ja jestem one nie...wiem ze sa tacy ludzie ale zazdoszcza ciaz wlasnie w tym sensie ze cierpia bo komus sie udalo..niewiem czy dobrze to opisalam...ja tylko wyrazilam swoje zdanie..tak zgadzam sie z wami ze kolezanka z tamtego watku duzo napisala nie tak slow..ale wiem ze napewno niechciala zle...dziewczyny prosze niech zagosci w nas pomoc porady rady wsparcie..ona tego potrzebowala :-( oki ja juz sie nieudzielam wiecej kazdy ma inne zdanie na kazdy temat i tak jest i tak bylo..szkoda tylko ze jest nieraz tyle przykrych slow wypowiedzianych...pozdrawiam :-)
    Ja się szczerze przyznam i mam nadzieję że mnie nikt nie zlinczuje. Też jestem zazdrosna że innym sie udało zaciążyć a mnie nie, ale z drugiej strony podnosi mnie to na duchu że jak się jednak tym innym udało to mnie tez się uda :-) Jeśli którejś gratuluję fasolki to robię to szczerze, mimo że gdzieś jest to uczucie zazdrości to i tak się razem z nią cieszę :-)

    rybka, Katarzyna87, Marta8880, Blondik lubią tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Ja się szczerze przyznam i mam nadzieję że mnie nikt nie zlinczuje. Też jestem zazdrosna że innym sie udało zaciążyć a mnie nie, ale z drugiej strony podnosi mnie to na duchu że jak się jednak tym innym udało to mnie tez się uda :-) Jeśli którejś gratuluję fasolki to robię to szczerze, mimo że gdzieś jest to uczucie zazdrości to i tak się razem z nią cieszę :-)
    ooo i mam wrazenie ze tamta dziewczyna tez miala to wlasnie na mysli..zgadzam sie z toba nieraz jest w niektorych dziewczynach taka wlasnie zazdrosc i dlatego wlasnie nie skumalam takiego ataku na nia to wszystko...

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    tak jest to nieprzyjemne i wlasnie dlatego zrobilo mi sie smutno ze tak dziewczyna zostala oceniona dostala kopa ale w negatywnym kierunku szkoda ale oki rozumie macie swoje zdanie :-) mam bardzo podobne zdanie co wy ale troszke sie nie zgadzam z tymi atakami na nia to wszystko :-(
    Jestem święcie przekonana że jak by ubrała swoją wypowiedź w trochę inne słowa takiego potępienia by nie było. Wystarczyło żeby troszkę przemyślała to co chciała mam przekazać :-)

    rybka, julita, Summerka lubią tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Jestem święcie przekonana że jak by ubrała swoją wypowiedź w trochę inne słowa takiego potępienia by nie było. Wystarczyło żeby troszkę przemyślała to co chciała mam przekazać :-)
    ja czytajac jej watek odrazu pierwsza mysl oj..bedzie atak..i sie nie pomylilam druga moja mysl byla wlasnie ze ta zazdrosc nie jest niczym zlym (juz pisalam wczesniej moje kolezanki tez byly) a przedewszystkim wyczulam u niej glosnego krzyku o pomoc..wiem ze o nia jawnie niepoprosila ale...szczerze ile z was by ja podnioslo na duchu jakby napisala staram sie 8 miesiecy i mi sie nie udaje???? pewnie wiekszosc by napisala ej wyluzuj to jeszcze maly staz staran to jeszcze nic itp...tak kolezanka moze zle dobierala slowa zle to moglo zabrzmiec ale...:-)

  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wyluzujcie już, wiem ze za mocnych slow uzyla ale moze miala naprawde ciezki dzien, ja tez czesto lapie dola, co prawda ciesze sie jak innym sie udaje ale delikatne uczucie zazdrosci tez jest, nie w sensie ze komus zle zycze i pretensje czemu nie ja, ale mysle sobie ale jej dobrze kiedy i ja bede sie tak cieszyc,
    dlatego dajcie juz spokój dziewczyny juz tu nie ma wiec po temacie

    rybka, julita lubią tę wiadomość

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest FORUM i każdy ma prawo napisać to co mu leży na sercu nawet jeśli komuś coś się nie podoba - a jak komuś coś bardzo przeszkadza to niech zgłosi adminowi
    ale bez cyrków jak teraz... może jeszcze jakiś związek zawodowy założyć i wyjść z protestem na ulicę - przedwczoraj lekarze, wczoraj górnicy, dzisiaj rolnicy a jutro forumowiczki OF ;D

    może wymierzyć jej 100 batów to przestanie zazdrościć?


    dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia :)

    rybka, Reni, Landryneczka, Aganeska lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 01:26

    rybka, Summerka, julita, lauda., Basik122, Katarzyna87, Marta8880, odrobinacheci, Blondik, hipisiątko lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 01:26

    rybka lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Rybka, zmień sobie podpis w suwaczku, bo masz imię syna z małej litery (sorki, ze tu, ale tak mi się w oczy rzuciło).
    hihi dziekuje juz zmienilam :-)

    Matleena lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    to jest FORUM i każdy ma prawo napisać to co mu leży na sercu nawet jeśli komuś coś się nie podoba - a jak komuś coś bardzo przeszkadza to niech zgłosi adminowi
    ale bez cyrków jak teraz... może jeszcze jakiś związek zawodowy założyć i wyjść z protestem na ulicę - przedwczoraj lekarze, wczoraj górnicy, dzisiaj rolnicy a jutro forumowiczki OF ;D

    może wymierzyć jej 100 batów to przestanie zazdrościć?


    dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia :)

    No i właśnie to jest forum, wiec mam prawo pisać co chce i zakładać tematy, jakie chce... A to, ze jesteśmy w wirtualnym świecie, nie oznacza, ze możemy pisać, co nam przyjdzie na myśl bez zastanowienia tak, jak ona to zrobiła..,

    Wy macie prawo (chociaz nie dziele na My i Wy), odebrać to tak i bronić jej, ja miałam prawo napisać co myśle ot i wolność słowa...

    A zreszta to była jedynie kropla, która przelała czarę goryczy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 10:39

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    No i właśnie to jest forum, wiec mam prawo pisać co chce i zakładać tematy, jakie chce...

    o tak, masz prawo pisać co chcesz i zakładać tematy jakie chcesz tylko dlaczego plujesz jadem w laske, która napisałą co chciałą i która założyła wątek jaki chciała? ogarniasz?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 11:02

    rybka, vanessa, Fatim, Natka88 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo: "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!" cyt. "Dzień świta" ;D

    dreambaby, Złota lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    to jest FORUM i każdy ma prawo napisać to co mu leży na sercu nawet jeśli komuś coś się nie podoba - a jak komuś coś bardzo przeszkadza to niech zgłosi adminowi
    ale bez cyrków jak teraz... może jeszcze jakiś związek zawodowy założyć i wyjść z protestem na ulicę - przedwczoraj lekarze, wczoraj górnicy, dzisiaj rolnicy a jutro forumowiczki OF ;D

    może wymierzyć jej 100 batów to przestanie zazdrościć?


    dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia :)
    U mnie dodatkowo protestują Obrońcy Toru.

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - wyluzujcie wszystkie - czytam ten wątek od rana i mam wrażenie, że jestem na forum Bravo Girl, gdzie nastolatki opluwają się jadem i jedna usiłuje udowodnić drugiej, że jest mądrzejsza. Uwierzcie mi zabawnie to z boku wygląda.

    Aha. Żebym nie zapomniała - i niech pierwsza rzuci kamień w założycielkę pamiętnego wątku, która nigdy przenigdy na wiadomość o czyjeś ciąży nie pomyślała w głębi duszy czegoś w stylu "cholera a mi się ciągle nie udaje, jakie to niesprawiedliwe :(".

    Tyle w temacie :)

    rybka, freya, Fatim, mar, Z., Basik122, Mona_M, Natka88, Blondik lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Aha. Żebym nie zapomniała - i niech pierwsza rzuci kamień w założycielkę pamiętnego wątku, która nigdy przenigdy na wiadomość o czyjeś ciąży nie pomyślała w głębi duszy czegoś w stylu "cholera a mi się ciągle nie udaje, jakie to niesprawiedliwe :(".

    Tyle w temacie :)[/QUOTE]
    cos w tym jest :-) ja juz jadem nie rzucam pauzuje...:-)

    mar lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki cel miałyście w wyśmiewaniu dziewczyny, która założyła wątek o modzie dla kobiet starających się lub będących w ciąży ? Bo tego nie rozumiem ? Powiem Wam, że zauważyłam że nie akceptujecie INNEGO ZDANIA NIŻ WASZE a to jest bardzo przykre. Wypowiadacie się tak w wielu wątkach, które akurat nikogo nie krzywdzą, nie mają jadu i nie obrażają. Proponuję Wam nie wchodzić w tematy żeby drwić z innych osób, bo KAŻDY MA PRAWO ZAŁOŻYĆ WĄTEK NA FORUM.
    Przykro mi, że muszę to pisać, ale dłużej bym nie wytrzymała. Przemyślcie to sobie, ja nie zamierzam nikogo obrażać, ale razi mnie wasz jad :/

    _sky_, rybka, vanessa, Mona_M, Natka88, Marta8880, Fedra, Blondik, Małgorzatka lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ