X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stop OZM
Odpowiedz

Stop OZM

Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momo1009 wrote:
    Dobra, to teraz ja napiszę co myślę, bo jak to dziś niejednokrotnie powtarzano - od tego jest forum :P

    Z tym wątkiem WSZYSTKIE ZACHODZĄ jest "problem" nie ze względu na treść, jaką tam dziewczyna wstawiła, ale właśnie dlatego, że stworzyła sobie wątek więc z premedytacją wystawiła swoją frustrację na światło dzienne i publiczny lincz.

    Ok, to może i jest forum, na którym każdy ma prawo pisać co chce, zakładać wątek, 3 wątki albo i 10 wątków jakie ma tylko ochotę, ale trzeba pamiętać, że forum to też społeczność złożona z osób myślących, często myślących bardzo skrajnie. No i że tu też, jak w każdej społeczności obowiązują pewne niepisane zasady, których ignorowanie irytuje pozostałych.

    Konkrety - doła ma pewnie w tej chwili co trzecia z nas, a co piąta czuje zazdrość, bo ktoś z otoczenia jest w ciąży. Ale nie zakłada osobnego wątku o intrygującym tytule z wykrzyknikami po to, żeby obwieścić swój gorszy nastrój całemu ovufrendowemu światu. A jeśli już to robi to musi się liczyć z tym, że część osób pogłaszcze ją po głowie i utuli a część będzie miała inne zdanie i dobitnie je wyrazi. Takie jest życie i niestety jak w życiu osoby skupiające na sobie uwagę wszystkich i uważające, ze ich problem jest największy zazwyczaj osiągają skutek przeciwny - są albo ignorowane, albo równie dobitnie stawiane do pionu. Ot psychologia tłumu :)

    Ja w każdym razie, gdybym miała ochotę powiedzieć "wszystko mnie wku..ia, gdzie nie spojrzę widzę ciąże, więc czemu nie ja??, staram się już 8 m-c!!", umówiłabym się z kumpelami, które mnie dobrze znają i delektowała się ich błogim wsparciem i zrozumieniem (patrz: dołączyła do prywatnego wątku i tam wrażała swoje żale).
    Ale gdybym już wyszła na ulicę i wrzeszczała to zdanie na lewo i prawo tak żeby wszyscy słyszeli, nie zdziwiłabym się, że poza kilkoma słowami otuchy zostałam skrytykowana za to, że jestem egoistka i zazdrośnica, albo usłyszałam słowa "dziewczyno uspokój się, każdy ma jakieś problemy".

    Jeśli chodzi o sam syndrom OZM, mam do tego podejście skrajnie obojętne, traktuję jako ciekawostkę, która mnie nie dotyczy. Jedyne co mnie denerwuje to to, że dzięki takim właśnie jednodniowym wątkom s stylu WSZYSTKIE ZACHODZĄ albo "czy też widzicie dwie kreski?" znalezienie czegoś konkretnego na forum graniczy z cudem a każdy temat jest omawiany w kilku różnych wątkach, bo mało komu chce się w tym grzebać, woli zakładać nowy. Byłabym wdzięczna gdyby admin zaczął nad tym panować

    Amen!

    Malinkowe oczekiwanie, zoe31 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Momo dokładnie tak jak piszesz!

    Z tego co wiem, to TO forum nie ma admina ;/

    momo1009 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiegoś admina mieć musi :) Nie ma moderatora. A jak komuś nie podoba się wątek zawsze może kliknąć "Zgłoś" :)

    Z. lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo...to czekam ile bedzie zgłoszeń na mój watek;)

    momo1009 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Momo dokładnie tak jak piszesz!

    Z tego co wiem, to TO forum nie ma admina ;/
    Ja tak coś czuję, że ktoś nad nami czuwa ale zupełnie się nie wtrąca, a czasem mógłby ;)
    _sky_ wrote:
    Jakiegoś admina mieć musi :) Nie ma moderatora. A jak komuś nie podoba się wątek zawsze może kliknąć "Zgłoś" :)
    oj tam od razu nie podoba :P Nie śmiałabym nic zgłaszać, bo takie intrygujące wątki zwykle się komuś podobają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 14:33

    Mona_M, Summerka lubią tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nadzorujący czyta teraz i sobie myśli - ale te baby popierdzielone ;p

    momo1009, vanessa, odrobinacheci, Maczek lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ma z nas niezłą polewkę :)

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Pewnie nadzorujący czyta teraz i sobie myśli - ale te baby popierdzielone ;p
    Nie czyta. Za to reaguje na zgłoszenia. Z opóznieniem, ale reaguje.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka chwała Ci za te słowa, sama chciałam założyć taki wątek ale nie miałam ochoty na lincz. Tak jak napisałaś też uważam że ta strona miała raczej na celu pomaganie, wspieranie i dzielenie się radością w związku z oczekiwaniem na wyczekane dziecko. Ale niestety wiele sfrustrowanych "oczekujących mam" zamiast pomagać, wspierać i udzielać rad dopiero wchodzącym w ten światek nowych oczekujących od razu wręcz gnębią nowo przybyłych. Przecież każdy był na początku tej drogi, każdy kiedyś zaczynał nie wiedząc absolutnie nic o badaniach, objawach itp. Jedynie czego każda jest świadoma to to że już można odstawić pigułki czy gumki. A to że niektóre niestety są na tym forum od paru lat nie czyni ich ekspertem od wszystkiego (a brawa w szczególności dla "nękających oczekujących mam " mądrzejszych od lekarzy - bo to też nagminnie się zdarza) Mamy pomagać nowym, wpierać udzielać rad, a nie wyśmiewać i dołować. Drugim aspektem jest właśnie wyśmiewanie każdego kto ma inne zdanie niż owa "nękająca oczekująca mama" widziałam wiele dyskusji gdzie grupka owych mam - która jak by nie patrzeć tworzy kółko wzajemnej adoracji obśmiewa osobę która ma inne zdanie. Było tak w przypadku wątku o modzie dla oczekujących mam czy mamie która chciała tak zaplanować by dziecko urodziło się w pierwszej połowie roku i wiele innych wątkach. Co do zazdrości o inne "mamy już ciężarne" wydaję mi się naturalne że można poczuć odrobinkę zazdrości. Ale tutaj trzeba odróżnić zdrową zazdrość od tej chorej. Można być zazdrosnym ale cieszyć się innych szczęściem i szczerze gratulować tak jak napisała Basik122 bo to daje tez nadzieje że skoro im się udało to i mi się uda a można być tak zazdrosnym że gratuluje się i zaznacza się " nie ciesz się, nie ciesz bo to jeszcze za wcześnie, zobaczymy co będzie po 12 tyg." niestety też udało mi się zauważyć takie wpisy.
    Też jestem na tym forum od roku i przestałam się udzielać i zaglądać już na wątki ze względu na to że po porostu zaczęły mnie denerwować pewne osoby które najwidoczniej poczuły się jak właścicielki owego forum. Administrator forum powinien nadzorować takie sytuacje bo staje się to nagminne takie nękanie czy wyśmiewanie i zniechęca nowo przybyłych i stałych bywalców to tej strony.

    p.s Sorki ze tak dużo ale też musiałam wylać z siebie trochę żółci

    Summerka lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeglądam różne wpisy i co chwila pojawia się skiełczenie "że wszystkie do okoła zachodzą a mi się nie udaje"
    napadłyście na laskę, a może ona po prostu nie była elokwentna, nie potrafiła inaczej zbudować zdania itp
    może dla niej akurat te 8 miesięcy to była wieczność
    skoro jesteście takie empatyczne, to może warto jednak zanim się kogoś zlinczuje zapytać czy nie za mocno ściągnęła kucyki, czy łyknęła garść swoich tabletek itd

    Z., Summerka lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, była kiedyś dziewczyna, która się niejasno wyraziła, następnie sama to sprostowała. Ta niestety szła w zaparte, więc mimo że mam nadzieję, to wątpię, że chodziło jej o coś innego.

    Summerka lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    przeglądam różne wpisy i co chwila pojawia się skiełczenie "że wszystkie do okoła zachodzą a mi się nie udaje"
    napadłyście na laskę, a może ona po prostu nie była elokwentna, nie potrafiła inaczej zbudować zdania itp
    może dla niej akurat te 8 miesięcy to była wieczność
    skoro jesteście takie empatyczne, to może warto jednak zanim się kogoś zlinczuje zapytać czy nie za mocno ściągnęła kucyki, czy łyknęła garść swoich tabletek itd

    Zbyt mało elokwentna..,no to już wole być wredna...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Summeratka no to pojechalas po calości :P Teraz zostaniesz ukamieniowana słowami frustratek :P

    Wszystkim cierpiącym na OWM (odstaraniowa WŚCIEKLIZNA macicy-moim skromnym zdaniem lepiej brzmi i opisuje zaistniala jednostke chorobową :P ) polecam terapie na podstawie:

    http://www.cda.pl/video/6565640/Histeria-Romantyczna-historia-wibratora-online-2011-Lektor-PL

    bowiem nadpobudliwa,wścieknięta macica jest objawem histerii,która nieleczona powoduje utrate mozgu ;) :P :D

    Lepiej bym tego nie ujęła;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Momo dokładnie tak jak piszesz!

    Z tego co wiem, to TO forum nie ma admina ;/

    I to jest najwieksza wada tego forum niestety!!!!!
    Ktoś taki jest nieodzowny i zrobil by tu troche porzadku,w koncu za cos im placimy i powinni sie za to wziąć i pousuwac stare watki i stawiac do pionu osobe plujace jadem.Tak jak jest na naszym-bocianie,tam kazdy wpis musi byc zaakceptowany przez administratora a jesli nic nie wnosi do rozmowy na dany temat to w ogole nie jest upubliczniany i to ma rece i nogi.Tyle moim skromnym zdaniem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 17:14

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes tylko wiesz...teoretycznie 90% nie odnosi się do tematu, przecież gadamy tu o wszystkim. Ja bym pisała do koleżanki o mojej nowej kiecce w kwiatki a admin by tego nie przyjął, bo nie na temat.

    Są plusy i minusy.

    Też nikt nie każe każdemu tutaj być. To nie jest obowiązek.

    momo1009 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie...oprócz niebycia tu, można rownież nie czytać niewygodnych/ nielubianych/ etc., wątków;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 19:03

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Summeratka no to pojechalas po calości :P Teraz zostaniesz ukamieniowana słowami frustratek :P

    Wszystkim cierpiącym na OWM (odstaraniowa WŚCIEKLIZNA macicy-moim skromnym zdaniem lepiej brzmi i opisuje zaistniala jednostke chorobową :P ) polecam terapie na podstawie:

    http://www.cda.pl/video/6565640/Histeria-Romantyczna-historia-wibratora-online-2011-Lektor-PL

    bowiem nadpobudliwa,wścieknięta macica jest objawem histerii,która nieleczona powoduje utrate mozgu ;) :P :D

    Dzięki za namiar na świetny filmik. :)
    Polecam na dobry nastrój dla wszystkich. :D

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Agnes tylko wiesz...teoretycznie 90% nie odnosi się do tematu, przecież gadamy tu o wszystkim. Ja bym pisała do koleżanki o mojej nowej kiecce w kwiatki a admin by tego nie przyjął, bo nie na temat.

    Są plusy i minusy.

    Też nikt nie każe każdemu tutaj być. To nie jest obowiązek.

    To bys sobie załozyla watek pt.Moja nowa kiecka w kwiatki i bys naparzala na nim z kolezanka :P

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 17:03

    Summerka lubi tę wiadomość

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes, podobno jestem chamem i szerzę chamstwo - no trudno, taki już widocznie mój wadliwy urok (a wiadomo, że jak nie urok to sraczka).
    Po powyższym poście przeczytałam "dyskusję" na wątku o słabym nasieniu (a przynajmniej to, czego admin nie usunął).

    Powiem tak: gdybym była adminem wywaliłabym cię, albo przynajmniej zbanowała.

    Ja rozumiem, że się cieszysz i emocje sięgają zenitu, ale trzeba wiedzieć kiedy nic nie pisać, wyjść z wątku i do niego nie wracać.

    I tym zręcznym sposobem inforumję, że jest to mój ostatni wpis tutaj, wychodzę i nie wracam. Nara.

    Landryneczka, Ania1986, Summerka, Z., julita, Ania_84, vanessa, Lianna, Katarzyna87, Emma80, ara, Blondik, Mona_M, momo1009 lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ