X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stop OZM
Odpowiedz

Stop OZM

Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Wybaczcie, ale nie będę się wdawała w dyskusje. Mam wiele swoich problemów i szczerze, nie specjalnie mnie ten konkretnie interesuje.

    BTW: kiedyś lata lata temu, chyba w wieku 5 czy 6 lat nabyłam umiejętność czytania, więc Agnes potrafię czytać ze zrozumieniem. Było mi bardzo przykro czytając to co pisałaś na "nasieniowym wątku", bo odbierałam Cię zupełnie inaczej.

    Z pozdrowieniami

    ZAMYKAM DYSKUSJĘ! Niech ten wątek odejdzie w zapomnienie.

    Popieram, Agnes niechcący polubiłam twój post. Cytujesz zdania wyrwane z kontekstu. Przeczytałam dyskusję na tamtym wątku i wydaje mi się, że to Ty pierwsza agresywnie pisałaś, ale nie mnie rozsądzać. Ten wątek miał służyć obśmiewaniu OWM, a nie jechaniu po bandzie. A teraz co na wszystkich wątkach będziecie cytować to samo i się kłócić?

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Powiedzenie że życzę ci by okazalo się że test jest wadliwy . I powiedzenie do dziewczyn że może ma ciaże biochemiczną to od kiedy jest zabronione . O ciąży biochemicznej do każdej dziewczyny tak jak i mi mogą powiedzieć gdy test wyjdzie po upływnie ponad 5 minut więc naucz się czytać ze zrozumieniem bo to że są pousuwane wiad . nie znaczy ze mozesz coś przekręcać


    i to wg ciebie jest ok,ze osobie w ciazy takie rzeczy sie pisze i zyczy sie nieszczescia!kim ty jestes zeby wydawac takie sady?jestes doktorem z wieloletnia praktyka?masz usg w oczach?kto cie upowaznil do czanowidztwa???
    Ja zadnej dziewczynie na tym forum nie napisalabym,ze moze masz test wadliwy albo ciaze biochemiczna albo to,ze mozesz sie chwalic jak bedzie serce na usg!-tak to twoje podle slowa! :)
    ty nie musisz wierzyc w moja ciaze,nikt cie nie pytal o zdanie co ty o tym sadzisz,ja sobie tego nie zyczylam,zebys mi wrozyla z wykresu i komentowala to podardliwie do innych desperatek :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Popieram, Agnes niechcący polubiłam twój post. Cytujesz zdania wyrwane z kontekstu. Przeczytałam dyskusję na tamtym wątku i wydaje mi się, że to Ty pierwsza agresywnie pisałaś, ale nie mnie rozsądzać. Ten wątek miał służyć obśmiewaniu OWM, a nie jechaniu po bandzie. A teraz co na wszystkich wątkach będziecie cytować to samo i się kłócić?

    to sa pozostalosci po tym co zostalo usuniete wiec nie masz obrazu calej sytuacji wiec nie sadz bo sama zostaniesz osadzona.Ja wlasnie obsmiewam frustratki i desperatki ktore w podly sposob odnosza sie do dziewczyn ktorym sie udalo,bo taki byl zamysl tego watku :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    to sa pozostalosci po tym co zostalo usuniete wiec nie masz obrazu calej sytuacji wiec nie sadz bo sama zostaniesz osadzona.Ja wlasnie obsmiewam frustratki i desperatki ktore w podly sposob odnosza sie do dziewczyn ktorym sie udalo,bo taki byl zamysl tego watku :)


    Ja założyłam ten wątek i wiem, jaki był jego zamysł:)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Ja założyłam ten wątek i wiem, jaki był jego zamysł:)

    Ja tez wiem i dlatego opisalam przypadki OWM :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 20:23

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 20:36

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 22:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ania daj spokój nie warto :)
    no co ja poradzę ze to śmieszne jest ;)

    Blondik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    nie warto już tego ciągnąć , może to specjalnie tak napisane :D
    ty moze i racja ,pewnie zaczepki kolejnej szuka, no ale tylko sie pogrąża jeszcze bardziej, myslala ze tu zabłysnie oczerniając nas i nasz watek ale jednak sie przeliczyła... zycie ...

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Ania_84, Landryneczka, vanessa, Blondik lubią tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 lutego 2015, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od pewnego czasu zeby się nie irytować nie wchodziłam na inne watki niż na te na których udzielałam się od początku choć na męskie sprawy problem z nasieniem nie wchodziłam od miesięcy z jakiego powodu to proste wiele się zmieniło od początku i to niestety na gorsze...

    Ale tu zauroczył mnie tytuł wątku wiec wchodzę i czytam przeszłam dwie strony i miałam odpuścić a tu tak się akcja potoczyła uff niepowiem rozbawiła mnie ta dyskusja niemiłosiernie bo co jakiś czas słyszy się o podobnych checach na rożnych wątkach...

    Z tego co wiem moderatora nie ma bo niechcialo założyciele ograniczać użytkowników jak to jest na innych forach ale nie spodziewali się ze tak się sprawa rozwinie teraz nikt niejest w stanie nad tym zapanować...

    Aha i tak dla wiadomości admin czyta co ciekawsze watki wiem bo to kiedyś sprawdzaliśmy...

    Pozdrawiam wszystkie staraczki niech moc bedzie z Wami i pamiętajcie im mniej stresu tym lepiej dla Waszych starań...

    Aha i tak nawiasem mówiąc Profertil jest niezły przy poprawie nasienia ;) ale trzeba pamietać jednym wystarczy suplementacja inni mogą potrzebować większej ilości zmian w swoim życiu...

    Powiedziałam to ja posiadająca na koncie kilkuletnie starania, która przerobiła chyba wszystko co było możliwe by się udało ;)

    agnes175 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też się wypowiem, przeczytałam cały wątek ozm a także ten o wszyscy sa teraz w ciąży jak i udzielam się w wątku o słabych pojemniczkach. Wnioskuje że dziewczyna która napisała tylko że wszyscy są teraz w ciąży a ona nie i miała żal dostała więcej batów niż pani Agnes która jedzie po bandzie całkowicie i nie potrafi przystopować.
    A tego nie kapuje.
    Takie moje skromne zadnie. Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnych walentynek:)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A olśniło mnie kim jest Agnes. Pamiętam Cię właśnie z wątku o problemach z nasieniem.
    Mam nadzieję kochaniutka, że Admin zrobi porządek z Twoim kontem.

    XxMoniaXx, vanessa, Landryneczka lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooooo widzę, że i tu nasza "koleżanka " Agnes wylała swoje żale.. współczuje.. :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2015, 14:30

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Oooooo widzę, że i tu nasza "koleżanka " Agnes wylała swoje żale.. współczuje.. :O
    To ona z tego słynie? Wszyscy mieli z nią przyjemność?

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    To ona z tego słynie? Wszyscy mieli z nią przyjemność?

    Z nią jest tylko nieprzyjemność.,,

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    eee ciii uspokoiła się ;)
    bo poszła na fioletowa stronę, wyrazy współczucia dla październikowych na belly

    vanessa lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 14:59

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ