X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stop OZM
Odpowiedz

Stop OZM

Oceń ten wątek:
  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 19:20

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Wyzwałaś mojego i dziecko bachorem nazwalaś to ja wyzwałam twojego prosty wnisoek co myślałam ze nic się nie odewzę idź szukaj dalej zaczepki bo kazdy kto ci cokolwiek powie to wyzywasz

    jezeli ktos mnie atakuje to ja sie bronie nie pozwole zeby ktos taki jak ty mnie obrazal bo nie masz do tego prawa,ja ci nic nie zrobilam,to ty sie wtracilas miedzy mnie a ta wszystko wiedzaca :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ja to samo nie pozwolę by ktoś mnie i moją rodzine obrażał i też sie bronie więc jest kwita .

    czyli masz za swoje,to na co zasluzylas od natury :) i nie wtracaj sie nigdy w dyskusje ktore ciebie nie dotycza bo zawsze dostaniesz po glowie posrednio albo bezposrednio :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOP!

    Te forum miało służyć śmianiu się, a nie obrażaniu siebie nawzajem!

    AGNES co Cię opętało!? Weź przystopuj, bo Cię w forum wywalą.

    Co jak co, ale nie spotkałam się z tym, żeby ktokolwiek komukolwiek życzył, może nie w oczywisty sposób, ale w przenośni poronienia!

    Landryneczka bądź mądrzejsza i nie odpisuj, szkoda nerwów! :*

    Ania1986, vanessa lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    STOP!

    Te forum miało służyć śmianiu się, a nie obrażaniu siebie nawzajem!

    AGNES co Cię opętało!? Weź przystopuj, bo Cię w forum wywalą.

    Co jak co, ale nie spotkałam się z tym, żeby ktokolwiek komukolwiek życzył, może nie w oczywisty sposób, ale w przenośni poronienia!

    Landryneczka bądź mądrzejsza i nie odpisuj, szkoda nerwów! :*

    Dlaczego pijesz do mnie?!Ja nikomu nie zyczylam poronienia a wrecz przeciwnie to mi ona zyczyla wadliwego testu i ciazy biochemicznej wiec czepiaj sie jej a nie mnie!
    wow ale sie boje admina,straszny admin i co on mi teraz zrobi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 19:43

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie, ale nie będę się wdawała w dyskusje. Mam wiele swoich problemów i szczerze, nie specjalnie mnie ten konkretnie interesuje.

    BTW: kiedyś lata lata temu, chyba w wieku 5 czy 6 lat nabyłam umiejętność czytania, więc Agnes potrafię czytać ze zrozumieniem. Było mi bardzo przykro czytając to co pisałaś na "nasieniowym wątku", bo odbierałam Cię zupełnie inaczej.

    Z pozdrowieniami

    ZAMYKAM DYSKUSJĘ! Niech ten wątek odejdzie w zapomnienie.

    Ania1986, Landryneczka lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ