X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje
Odpowiedz

styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje

Oceń ten wątek:
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenko łapię fluidki i obiecuje dolaczyc do mamuś!

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wpisz mnie na liste

    feegu6l.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez łapię wiruski :) witaj prezesgaska :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :))

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dzis znow II kreski...nic nie rozumiem...

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska zrobilas test jest pozytywny i nic nie rozumiesz? a co sie dzieje?

    feegu6l.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dwie kreski to chyba dobrze,prawda ;) ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to ze 5 dni temu mialam pozytyw, 2 dni pozniej beta <2,0 ... 2 dni pozniej czyli wczoraj znow pozytyw, tzn te kreski sa bledziutkie ale sa, no i dzis rano cien cienia... dzis moglam dostac @ jesli cykl trwalby 30 dni (bo mam albo 30 albo 31 zawsze) ale nie ma go, bylam siku niedawno i na papierze jak sie wytarlam byl sluz lekko zabarwiony na brazowo... czy to moglo byc plamienie implantacyjne? dodam ze jak mam dostac @ to mnie boli na brzuch okropnie na kilka godzin przed...

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takie plamienie mam na dzień przed @, poczekaj cierpliwie i zobacz czy @ nie przyjdzie

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy takiego plamienia nie mam, jak juz zaczyna mi sie @ to pelna para... ;) ale czekam czekam cierpliwie :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie oby jej nie było :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby! ;) dla poprawienia humoru ogladnelam takie cos:D haha takie rzeczy to tylko W Japonii :D kotlety bym tak smazyla! :D

    https://www.youtube.com/watch?v=lkaIoH6Um60

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim jaki swietny avatar!!! zakochalam sie <3

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    a to ze 5 dni temu mialam pozytyw, 2 dni pozniej beta <2,0 ... 2 dni pozniej czyli wczoraj znow pozytyw, tzn te kreski sa bledziutkie ale sa, no i dzis rano cien cienia... dzis moglam dostac @ jesli cykl trwalby 30 dni (bo mam albo 30 albo 31 zawsze) ale nie ma go, bylam siku niedawno i na papierze jak sie wytarlam byl sluz lekko zabarwiony na brazowo... czy to moglo byc plamienie implantacyjne? dodam ze jak mam dostac @ to mnie boli na brzuch okropnie na kilka godzin przed...
    poczekaj jeszcze ze trzy dni, jak nie przyjdzie okres zrob bete i powtorz ją w tym samym laboratorium po 48h. Jak dalej nie będzie okresu a beta nie ruszy to migiem do ginekologa na badanie. Moze cos nie tak jest z cyklem?A jak Twoja temperatura?mierzysz?cos cię boli?
    o jakich porach robiłaś testy ciążowe? z porannego moczu?
    na pewno co ci mogę doradzić to nie stresować się na zaś, spokojnie obserwuj, moze po prostu jest za wczesnie na test, moze ci owulka się przesuneła i jeszcze sprawa rożwiąże się pozytywnie :) i tego ci życzę <3

    feegu6l.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ,czy mogę się do was dolaczyc,na grudzień nie mam co już liczyc,ale może w styczniu w końcu się uda :) zabieram tez w grudniu meza na badanie jego zolnierzykow może będzie trzeba je troszkę wzmocnić.Licze na styczeń :)Trzymam kciuki za kazda z nas <3

    Helen, lauda. lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam 67dc @ jeszcze nie ma ,wywoływałam lutką bo chce w końcu iść na te badani a tu dupa blada ehhh (chyba to pani M się jednak zbliża)

    mam bardzo skąpe i rzadko się pojawiające @ ,może tez być wina nadwagi 15kg i hormony głupieją,cały czas jestem głodna ,mam chandrę i ciężko mi schudnąć ,tarczycę mam wyrównana ,właśnie powinnam się zapisać na kontrolę do endo ...bo w maju byłam
    ze moja @ sie zdecyduje bo te badania mam bezpłatne w gym c. a potem z nimi do InVimed do rządowego in vitro ,najważniejsze AMH aby nie było poniżej ich norm bo tak to frytki ,nawet do płatnego musi być nie niższe jak 0,5 (tych ich jednostek) a do rządowego 0,7 lub wyższe

    byłby cud jakby się naturalnie udało ;)

    przez ta @ A RACZEJ JEJ BRAK CIĘŻKO MI SIE NA LISTĘ TESTOWANIA WPISAĆ EHHH...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 00:27

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja poproszę o wpisanie mnie na listę :)
    Staraliśmy się cały 2014 ale nie udało się, może 2015 będzie dla nas łaskawszy.

    Btw, nie wiecie czy tutaj na ovufriend da się subskrybować wątki które chciałabym śledzić?

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się przyłączam :) Co prawda jeszcze jestem w zawieszeniu ale jak tylko @ przyjdzie testować będę w styczniu :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mi mogła się @ przesunąć na Wigilię - to będą krwawe święta :P

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech zeby w ogole sie udalo w 2015 roku.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ