X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje
Odpowiedz

styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje

Oceń ten wątek:
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jaka cisza i spokój tutaj. Są może jakieś nowe wieści o zafasolkowanych? Mam do Was pytanie odnośnie tmp. Mierzę dopiero 2 cykl. Pierwszy mierzyłam w pochwie o 7 rano. Ale kiedy przysnęłam z termometrem w ps....e postanowiłam w tym cyklu mierzyć pod językiem o godz.9 kiedy tylko się obudzę. Dzisiaj wyjątkowo wstałam przed 7, zmierzyłam a tmp.36,4. poszłam dalej spać i obudziłam się przed chwilką, tmp. 37,0. który pomiar powinnam zaznaczyć? Wydaje mi się, że ten drugi, bo to jest stała pora kiedy mierzę tmp. Ale może się mylę, więc poproszę o podpowiedź. Pozdrawiam :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten drugi pomiar powinnas zapisać. Ja mierze temp o 7.30 a w niedziele wstaje wczesniej wiec mierze o 7 rano.

  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki ;) można do Was dołączyć ?
    Ostatnio wycofałam się jakoś z forum, ale jednak lepiej jest kiedy się pisze tutaj z Wami...w końcu czekamy na to samo i czasami czuję, że tylko tutaj rozumiecie dokładnie o co chodzi. Czasami mam dość kiedy np., kuzynka, która ma już dziecko mówi, że "będzie dobrze" i że mnie rozumie...hmmmm ..no chyba nie rozumie skoro zaszła w ciąże nawet jej nie planując. Doceniam ją za wsparcie, ale tak naprawdę trzeba być w takiej samej sytuacji by zrozumieć.

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj asiun:) Jeszcze troche i wszystkie zaskoczymy. Głowa do góry i wspierajmy się <3

  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 tak też zrobiłam. Ale nie rozumiem jednego, OF codziennie wyznacza mi inny dzień owulacji. Pozostało działać i czekać na testowanie, bo już się gubię w tych interpretacjach.

  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 13 lutego 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi OF w poprzednim cyklu tez codzień zmieniało datę owu i trochę przez to zgłupiałam.

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 lutego 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;-) Miałam zabiegane dni , mało co wchodziłam w ogole na Ovu , tylko temperature zaznaczyć i finito . Teraz już nadrobilam pare spraw i moge napisać ...
    Widze , ze wy tez za duzo się nie udzielacie ...
    a szkoda .
    asiun witaj ;)
    znam ten ból jak wiele osob mówi , ze " bedzie dobrze " a nie wiedzą tak na prawde z czym borykamy się w środku , jest to mega przykre jak się patrzy na osoby ktore nawet nie planowały dziecka a " wpadke " zaliczają ... ale najwidoczniej tak jest nam zapisane , ze dłuzej trzeba sie postarać by osiągnąć swój cel , wierze , ze kazdej z nas się uda ;)
    co do teperatury to nie powinno się raz mierzyc o 7 a raz o 7:30 bo jest to pomiar niemiarodajny no ale jak kto woli ;) Ja mierze codziennie o 6 rano czy ide do pracy na 7 czy ide do pracy na 14 to wstaje o 6 rano i mierze ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 lutego 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mnie zdenerwowało w grudniu. Moja szwagierka, ktora zaliczyla wpadki i ppwiedziala, ze teraz jej synus tez wpadl to rozumie, ze ja mam problem z zaciazeniem przez tarczyce. Ale nie pomysla o swoim bracie, co z tego, ze ma juz dziecko z 1 zona, teraz jest duzo starszy i siedzacy tryb zycia. ja owu zawsze mam, a ciazy nie ma, wiec nie sadze juz by to byla moja wina tylko i wylacznie. No ale ona nie pomyslala, ze moj maz moze teraz nie ma super nasienia. Przeciez to ja juz kiedys poronilam, wiec to na pewno moja wina. A ja wiem, ze tak nie jest. To jest takie niesprawiedliwe, ze na mnie patrza jak na nie mogaca zajsc, a to ja mam moze jeszcze jakis problem, ale tez moj maz.

    M&M
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 lutego 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Wiecie co mnie zdenerwowało w grudniu. Moja szwagierka, ktora zaliczyla wpadki i ppwiedziala, ze teraz jej synus tez wpadl to rozumie, ze ja mam problem z zaciazeniem przez tarczyce. Ale nie pomysla o swoim bracie, co z tego, ze ma juz dziecko z 1 zona, teraz jest duzo starszy i siedzacy tryb zycia. ja owu zawsze mam, a ciazy nie ma, wiec nie sadze juz by to byla moja wina tylko i wylacznie. No ale ona nie pomyslala, ze moj maz moze teraz nie ma super nasienia. Przeciez to ja juz kiedys poronilam, wiec to na pewno moja wina. A ja wiem, ze tak nie jest. To jest takie niesprawiedliwe, ze na mnie patrza jak na nie mogaca zajsc, a to ja mam moze jeszcze jakis problem, ale tez moj maz.
    nie denerwuj się skarbie , niestety ludzie właśnie mają takie chujowe podejście ... jak Tobie się już raz noga powinie , ze tak powiem to już jesteś ta najgorsza , niedołężna ... takto już jest i nic nie zmienisz w tym temacie ! Jedyne co to myśl w inna strone , doskonale wiesz jaka jest prawda , ze nie tylko Ty masz problem i niech sobie gadają co chcą ... całkowicie sie mimo przykrosci nie przejmuj bo nie wychodzi nam to na dobre a wręcz przeciwnie !


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i jak tam u Was ??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta cisza, czekamy...

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilkaa tutaj to w ogóle ciszaaa już nikt nie pisze :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 45 46 47 48 49
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ