X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • Longanimity Autorytet
    Postów: 1974 1674

    Wysłany: 12 marca, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania mam wrażenie że akurat Zbysiu ulewa trochę mniej od rd... no ale może to przypadek... nie wiem 🤷‍♀️

    Będę dzisiaj człowiekiem zombi... bo przecież między 0:30 a 2 w nocy najlepiej ćwiczyć obroty na brzuch... I nawet w pewnym momencie ułożył się do spanka... tylko wszystko było że sliny to mu się nie dziwię że jakoś niekoniecznie chce głowę położyć 🙈
    Także stwierdziłam że spania z tego nie będzie i wzięłam do łóżka... wszystko mnie boli 😑

    No i w sumie nie dziwię się że OA ma krótsze bo jak w nocy nie śpi...

    Rivers gdzieś natknęłam się na artykuł jak rozszerzać dietę bez mięsa ale nawet nie klikałam bo my normalnie jemy 🤷‍♀️ zawsze możesz pomrozic malutkie porcje, albo coś przygotować i gotowe też zamrozić.

    Sara jak Lodka tak marudzi cały czas to ja cie podziwiam jak Ty dajesz radę bo ja psychicznie wysiadam trochę juz😳

    No i właśnie Zbysiu ulał już 3x... a wczoraj praktycznie nic 🤷‍♀️ kto mi to wytłumaczy.
    A na dokładkę mąż mnie wkurza od rana... no kurde jak pytam Zbysia czy już czas na kaszkę to wiem że mi nie odpowie i chyba można siw domyśleć że to trochę na zasadzie że głośno myślę... a ten mi zwraca uwagę że już któryś raz pytam dziecko i czy mam świadomość że mi nie odpowie... 😤😡

    👩34l 👦32l
    Rak piersi, choroba autoimmunologiczna (wzjg), endometrioza
    mutacja heterozygota:
    czynnik II(protrombina), PAI-1, MTHFR
    💊mesalazyna, maślan sodu, vivomix225, magnez, potas, pueria duo, encorton, luteina, żelazo, wapń
    23.10.2022 - pęknięta torbiel, krwawienie do brzucha, poronienie 7/8tc 💔 (Jaś 💜) - usunięty lewy jajnik i jajowód (prawdopodobnie nie potrzebnie😮‍💨)
    nowotwor złośliwy piersi po mastektomii

    23.09 Zbyś po drugiej stronie brzuszka 💙 52cm 3200g

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5418 5647

    Wysłany: 12 marca, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Longanimity wierz mi, że czasem mam ochotę wsadzić sobie stopery w uszy 🥴
    Jak stary wraca z pracy to wciskam mu ją a sama idę choćby poskładać pranie u dzieci bo to jest relaks jeśli robię to w ciszy i bez pośpiechu 🙈
    Ogólnie Lidka jest okrutnie wymagającym dzieckiem i bardzo marudnym z charakteru. Emma była takim samym niemowlęciem i szczerze? Z wiekiem to nie minęło. Po prostu się zmieniło. Na swój dziwny sposób Emma, mimo ze starszą, jest 1937372 razy bardziej absorbująca niż Emil.

    A u nas dziś po raz pierwszy od kilkunastu tygodni.... Pierwszy sen nocny 4 h 😎
    Potem już normalnie i impreza od 3 do 5 ale jednak obudziła się pierwszy raz o 23:30 a nie po 21

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1773 1305

    Wysłany: 12 marca, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie WA też może być :)

    Kania wybacz z tym RD! :D czekam na relację z soboty w takim razie :D
    Drzemka 33 minuty skradła moje serce za dokładność :D
    Mi się wydaje, że nasza udawała kaszel ostatnio jak jechaliśmy na szczepienie :D zobaczymy co będzie w czwartek :D
    Współczuję przeżyć z wizyty u teściów :( najgorzej, że tak jak mówisz, to też jest jeszcze dziecko :/

    Longanimity widzę, że jak u nas kapkę lepsza noc, to na kimś sie musiało to odbić :/ wiem jak się czujesz!
    I oficjalnie zróbmy bana na pytanie o ulewanie Zbysia :P

    Sara to okropne, że takie maluchy mogą zachorować tak poważnie :(
    Brawa dla Lidki :D
    Kurcze, ja bym nie powiedziała, że Pola jest wymagająca, ale te noce są straszne... wolałam już na prawdę noworodkowe nocki...

    RiverS u nas włoski też mają hmm... CIEPŁY odcień :D może nie rude, choć w południe w słońcu :P hahah :D
    Ja z bobasem #2 to poczekam aż się będzie macierzyński kończyć :P ale i tak jeszcze nie mam @ przy KP, i chyba nie ma na to widoków przy takim nocnym ssaczu :D Mam wizytę u lekarza za 2,5 miesiąca, będziemy wtedy już po starcie z RD, pewnie będzie już jakiś ząb a to może w jakiś sposób wpłynąć na moje plany dalszego KP :P

    U nas dzisiaj 3x karmienie, 1x wielka produkcja, aż się stary obudził a tam tylko siki :P, 1x karmienie i do 7:20 spasko :P Łącznie tylko 5 pobudek, więc noc uznaję za całkiem udaną jak na ostatnie standardy :P

    Bujaczek nam wczoraj ucierpiał przy cichej produkcji kupy, dzisiaj był ciężki poranek, ale zaraz suszarka powinna kończyć przywracać pokrowiec do użytku :D

    Longanimity, Sara: co do stoperów do uszu: ja parę razy założyłam słuchawki wyciszające :D Matka roku... ale nie umiałam jej uspokoić, a nie mogłam już tego znieść, więc żeby siebie nie nakręcać bardziej :P...

    age.png
  • Longanimity Autorytet
    Postów: 1974 1674

    Wysłany: 12 marca, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawa dla Lidusi i oby było już coraz lepiej z tym spaniem 🤞

    Osteopatka powiedziała że jak już widać poprawę z ulewaniem to powinno być coraz lepiej i tego będę się trzymać 💪
    I taka ciekawostką muzyka klasyczna ponoć dokładnie to Beethoven wpływa m.in. na nerw błędny i czasem pomaga niemowlakom przy zaparciach 😉 bo mówiłam że byliśmy na zajęciach muzycznych i chyba zapisze Zbysia i będziemy chodzić 😊
    No i rzeczywiście coś Zbysia zaczęło spinać w barkach także umówiliśmy się na kolejną wizytę tym razem nie z ulewaniem ale z napięciem.

    👩34l 👦32l
    Rak piersi, choroba autoimmunologiczna (wzjg), endometrioza
    mutacja heterozygota:
    czynnik II(protrombina), PAI-1, MTHFR
    💊mesalazyna, maślan sodu, vivomix225, magnez, potas, pueria duo, encorton, luteina, żelazo, wapń
    23.10.2022 - pęknięta torbiel, krwawienie do brzucha, poronienie 7/8tc 💔 (Jaś 💜) - usunięty lewy jajnik i jajowód (prawdopodobnie nie potrzebnie😮‍💨)
    nowotwor złośliwy piersi po mastektomii

    23.09 Zbyś po drugiej stronie brzuszka 💙 52cm 3200g

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5418 5647

    Wysłany: 12 marca, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie było kupy od paru dni i dziś wsadziłam Lidke w leżaczek i pyk! Kupa. To już nie pierwszy raz :D Musi jej pozycja sprzyjać.

    Ogórkowa ja Ci powiem szczerze, że ja już przywykłam do tych nocek. No może jedynie gdyby spala sama to byłoby lepiej bo obecnie wstaje połamana ale jeśli ma te 4-5 pobudek to jakoś tam nie odczuwam tego wybitnie. Powyżej tego, gdy czasem budzi się całą noc co godzinę to już tak. Ale ostatnio często pobudki są co ok 2 h i da się żyć.
    Bardziej męczy mnie dzień z Lidką niż noc 😪 czasem ma taki fajny dzień że i na macie się pobawi, i polezy koło mnie pogada. A czasem to takie byle przetrwać od drzemki do drzemki i nie pasuje jej nic 😐

    Aczkolwiek z jednym mamy super progres. Byłam dziś z Emilem u fotografa zrobic zdjęcie do legitymacji. Czekając na zdjęcie zaszłam do pasmanterii, sklepu z ciuchami dziecięcymi, gdzieś tam jeszcze. Lidka zaliczyła 25 min drzemki w foteliku a potem po prostu siedziała i się gapiła. Wracałam do domu 15 min autem i też nie płakała. Więc naprawdę powoli można gdzieś wyskoczyć z nią bez wyjca ❤️ to jest dla mnie ogromne odciążenie

    I słuchajcie. Siostra przywiozła dziś swoje dzieci. Po raz kolejny widzę, że dzieci to są mądre stworzenia 😁 zostawiła ich i co? Jakby ktoś dzieci podmienił. Ogarnięte, spokojne. Emil wziął ich do siebie, zbudowali baze i się bawią 🙈 jak jest moja siostra to zachowują się jak dzikusy i nie dają jej kawy wypić. A dzis? Szok

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1773 1305

    Wysłany: 12 marca, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, może jednak coś im powiedziała? Że mają być u Ciebie grzeczne :D
    Z ilością pobudek mam tak samo, do tych 4-5 w ciągu nocy to da się jeszcze żyć :P
    Leżaczek przetrwał kupę Lidki? U nas jakąś godzinę temu wrócił do żywych, dzięki czemu mogłam ogarnąć drugie pranie :P

    Longanimity a to nie był Mozart sonata K448 z nerwem błędnym? :P nie wiem, ale mogliby w szumisiach to montować :D

    age.png
  • Longanimity Autorytet
    Postów: 1974 1674

    Wysłany: 12 marca, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa oni tworzyli mniej więcej w jednym czasie i ta muzyka jest "podobna" więc pewnie podobnie oddziałuje 😉

    Sara może coś być w tej pozycji bo ja mniej więcej w takiej karmie Zbysia I zwykle podczas karmienia ciśnie 💩
    Ostatnio udaje nam się też trochę pobawić w takiej pozycji (żeby był w pionie po jedzeniu).

    Nawet nie najgorzej funkcjonuje po tej nocce, najgorzej było się obudzić... no i pewnie wieczorem wcześniej będę senna.

    A jutro jadę ze sobą do osteopatki a potem na zakupy tzn... pampersy, mm i może jakieś słoiczki 😅
    Ale zamowilam sobie sukienkę z dostawą do salonu więc mam nadzieję że będzie gotowa do odbioru 😅 no i chyba jakoś obiad na wynos ogarnę 😁

    👩34l 👦32l
    Rak piersi, choroba autoimmunologiczna (wzjg), endometrioza
    mutacja heterozygota:
    czynnik II(protrombina), PAI-1, MTHFR
    💊mesalazyna, maślan sodu, vivomix225, magnez, potas, pueria duo, encorton, luteina, żelazo, wapń
    23.10.2022 - pęknięta torbiel, krwawienie do brzucha, poronienie 7/8tc 💔 (Jaś 💜) - usunięty lewy jajnik i jajowód (prawdopodobnie nie potrzebnie😮‍💨)
    nowotwor złośliwy piersi po mastektomii

    23.09 Zbyś po drugiej stronie brzuszka 💙 52cm 3200g

    age.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1773 1305

    Wysłany: 12 marca, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam jechać odebrac zamówienie ze sklepu (rozrywka
    ..) ale mąż powiedział, że odbierze jak będzie wracać z pracy, bo dzisiaj wyjątkowo w biurze 😐 tym sposobem od pobudki do nocnego spania jestem z młoda sama 🥴

    Czy któreś z akrobatow kombinują już z amfibią? U nas wyszła całkiem ładna przed chwilą... na przewijaku 😮‍💨 ręką wyviagala pampersy z koszyczka a nogę wsadziła do miseczki z wodą (czyszcze ja wacikami z wodą)... 🫠 na macie nie można, nie? 🤡

    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3022 3993

    Wysłany: 12 marca, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle chyba muzyka klasyczna jest polecana, ale ja to jestem beznadziejna w te klimaty :p

    Amfibii nie zarejestrowałam, ale w sumie Pola i Filipek to nasi przodownicy fizyczni 😄

    U Igi za to wróciło kompulsywne ładowanie wszystkiego do paszczy i dźwięki przy gryzakowaniu także obstawiam, że startujemy z górnymi jedynkami 😬
    Dziąsła jeszcze nie są spuchnięte, ale wygląda jakby ją swędziały.

    Sara czy zaczęłaś wiązać Lidke jakoś inaczej w chuście już niż za noworodzia? Iga mi się tak wygina i próbuje patrzeć za psem, że mam wrażenie, że kieszonka jest bez sensu.
    Myślę, aby się przejść na jakieś spotkanie z doradczynią, aby pokazała mi nowe wiązania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 15:27

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1298 1563

    Wysłany: 12 marca, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O amfibii pisała Pucz, więc u niej Poldziu chyba robił. Fifi jeszcze nie ;) agentka, a dolne ząbki wyszły już? 🤔 No też chyba ominęłam.

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5418 5647

    Wysłany: 12 marca, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agentka ja od początku tylko kangurek (mój kręgosłup nienawidzi kieszonki) i od jakiegoś już czasu tylko plecak prosty. Niestety dopóki dziecko nie siada to nie ma pola manewru.

    Jak Lidka będzie wstawać to przerzucamy się na DH (moje absolutnie ulubione wiązanie)

    U nas jest amfibia od kilku dni. A obroty nadal od wielkiego dzwonu 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 15:39

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • RiverS Autorytet
    Postów: 393 654

    Wysłany: 12 marca, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agentka, ja przymierzam się właśnie do konsultacji z doradczynią coby przerzucić się na plecy 😁 bo na razie też tylko kieszonka ale kluska z przodu czasem wadzi

    Jezu, dziś pierwszy raz mam dosyć małej. Zazwyczaj potrzeba przebierania ciuchów w ciągu dnia zdarza się raz na tydzień max. Dziś już CZWARTY set. Płaczki są ciągle, nawet na rękach, tylko lustro coś pomaga, ale ile można 😩 mam nadzieję że to jednorazowa akcja a nie permanentna zmiana. Podziwiam Cię Sara na maxa, mnie jeden dzień skoczka wymęczył, mimo drzemek pełnowymiarowych, a co dopiero codzienność z hajnidem 🫣🫠

    Ogorkowa, nic mnie tak nie rozczarowuje jak to, że ktoś jedzie za mnie do rossmana albo nawet do paczkomatu 😅 ale te atrakcje w życiu się zmieniają…

    Amfibii u nas brak, ale z moim leniuszkiem to nie ma się co dziwić 🤷🏼‍♀️

    26
    hashimoto + niedoczynność
    marzec 2022 usunięta torbiel jajnika 8 cm

    👩🏼‍🍼 Tosia 🤍
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3022 3993

    Wysłany: 12 marca, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania_czubajka wrote:
    O amfibii pisała Pucz, więc u niej Poldziu chyba robił. Fifi jeszcze nie ;) agentka, a dolne ząbki wyszły już? 🤔 No też chyba ominęłam.

    Tak, jakoś miesiąc temu dwie dolne jedynki jednocześnie 🙈

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Pucz Autorytet
    Postów: 678 750

    Wysłany: 12 marca, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa, najgorzej 😅 oni jakby nie rozumieją ile teraz zyskały takie wyprawy 😅 u mnie mąż ciągle próbuje mi wmówić, że jak jade po mleko dla Poldzia to mam kupić od razu 2-3, żeby nie musieć jeździć, a to w sumie o to chodzi, żeby mieć wycieczkę 🤣

    Odnośnie amfibii to taak, Poldziu już to ogarnął 🙃 w ogóle muszę go pochwalić, bo byliśmy u fizjo i tak się super zaprezentował, że fizjo stwierdziła, że jest całkiem na bieżąco z umiejetnosciami na swój wiek 😍 jedyne co to walczymy z ta jedna strona z asymetrią, żeby pojawiły się obroty także przez nią, ale powoli coś próbuje 😃
    Teraz kluczowy moment za tydzień - kontrolne USG 🥲

    Sara, podziwiam za przebywanie z taka gromadka jak Ci teraz dwójka jeszcze doszła 😄 a dzieci siostry może już nie czuja się tak pewnie jak im mama wybyła i od razu inne zachowanie 😄

    Agentka, ale cisniecie z tymi zębami do przodu 😱

    Longanimity, ale miałaś nosa z tym spinaniem w barkach, napewno Zbysiowi będzie dużo lepiej ☺ no i super, że powoli początek końca z tym ulewaniem 🙂
    Dobrze wiedzieć tez o tej muzyce, bo ostatnio mam się przypada...Poldziu tak się wkrecil w RD, że teraz mamy 💩 problemy 😬 po tym jak wpierdzielil jogurcik z owocami i na obiad indyczka z marchewka i naszego króla - ziemniaka z koperkiem 😅 to tak go przytkało, że już trzy dni walczymy 🥲

    Co do przenoszeni z forum to mi obojętnie gdzie, wszędzie pasuje ☺

    Rivers, piąteczka 🥲 u nas też ostatnio średnio z humorkiem, ale liczę, że jak się z brzuszkiem poprawi to będzie lepiej 🥲 oby to u was okazały się to tylko chwilowe humorki 😉

    Aż się pochwalę - byłam dzisaj u endo, w końcu miałam być 6 tygodni po porodzie 😂 i na tym chwalenia koniec, bo guzki trzy siedzą, jeden w miarę bdz dramatu, drugi ma niefajna strukturę, a trzeci sporo urósł, więc idąc za ciosem endo stwierdziła, że pewnie szybko nie wrócę, więc od razu robimy biopsje obu płatów - auć 😖 ogólnie mam tak nieciekawa tarczyce po tym zapaleniu przed ciąża, że mam się szykować na niedoczynność za jakiś czas, ale to i tak nic przy tym jak się okaże, że trzeba coś gmerać przy tych guzkach 😐

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5418 5647

    Wysłany: 12 marca, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz kciuki za USG ❤️ Ale skoro Poldziu się tak pięknie rozwija to musi być dobrze

    RiverS nawet do takiej jęczybuły można przywyknąć.

    Co jak co, ale dzisiaj dzień z 6-ką dzieci mnie wykończył. Jak pojechali i zostałam ze swoją czwóreczką to poczułam się jak na wczasach 🙈🙈
    Jutro mamy mega spokojny dzień bo siostra podrzuca swoich dopiero po południu.

    Ja nie wiem co się dzieje, ale Lidka zasnęła o 19:20. Przebudziła się ok 20 i... Nadal śpi 🥺
    Zwykle o tej godzinie już była u mnie w łóżku a teraz śpi jeszcze przed 1 pobudką. Czyżby miał się jej czas snu wydłużać? 🫠 Aż boje się to pisać aby nie wywołać wilka z lasu 😂
    Ale byłoby cudownie gdyby spala do tej północy u siebie 🫠

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1773 1305

    Wysłany: 13 marca, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agentka, jak to nie lubicie playlisty "classical bangers" na Spotify? 😂 tak na serio, to to nie jest moja ulubiona klasyczna playlista, ale przez tytuł i miniaturkę czesto mi się klika 😂
    Mam z chusta podobnie i ostatnio właśnie guglałam temat! Niestety wyniki jak Sara mówi 🙄 ostatnio przy jojkaniu chusta wrocila do łask 😅

    RiverS ale to przez slinienie czy 💩? Ja zmieniam body tak 3-4 dziennie przez slinienie, po prostu nakupilam hurtem, zeby nie prac dziennie 😂

    Pucz kciuki na usg i wyniki tarczycowe! ❤️🤞a jak Poldziu z tymi umiejętnościami spisuje się na przewijaku? Bo mi by się przydała dodatkowa para rąk 😂

    Sara i jak nocka? Pospała u siebie dłużej? U nas było dramatycznie, rano mąż ja wziął, żebym coś dospała... od 5.30 impreza w naszym łóżku 🤡 a przez całą noc pojedyncze płaczki przez sen, co kilka minut, ale takie łamiące serce i glosne, że na równe nogi mnie stawiały 😐🥴 łeb mi pęka...

    age.png
  • Pucz Autorytet
    Postów: 678 750

    Wysłany: 13 marca, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa, z przewijakiem ogólnie jest ciekawe, cuduje tam jak nie wiem, zwłaszcza, że ja jego na nim jeszcze masuje wieczorami, więc ten czas spędzony na przewijaku mu się wydłuża i interesuje go wszytsko w koło, a jest taki zawzięty, że jak wymyśli, że musi coś siegnąc albo nie chce już tak leżeć to będzie próbować do skutku 😜 więc wiem co czujesz 😅

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5418 5647

    Wysłany: 13 marca, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogórkowa ja nie wiem co tu się odwaliło ale... Lidka spala do... 1 🥰
    4,5 h nieprzerwanego snu!!!! Obłęd jakiś! Od 3 miesięcy nie spala tak długo.
    Potem już standardowo pobudki o 3, 4:30, 5 i 6 i o 6:30 wstałyśmy ale do 1 spala 🫠
    U nas był taki etap jakieś 2-3-4 tygodnie temu, gdzie w nocy każda pobudka to było wycie, płakała nawet z cyckiem w buzi, trzeba ją było nosić w nocy i usypiać za każdym razem. To było takie apogeum złych nocek a teraz jakby zaczęło się poprawiać? Może i Wy jesteście właśnie w tym kryzysowym momencie i za jakiś czas będzie lepiej? Oby!

    Lidka też się ślini mocno ale zakładam jej takie bawełniane śliniaki trójkątne i tylko je wymieniam 😅 leń śmierdzacy ze mnie

    Dziewczyny, co do chust jeszcze. Ja wiem, że na początku to się wydaje abstrakcyjne i mega trudne ale naprawdę polecam wam spróbować plecaka. Gwarantuje, że jak go opanujecie to pokochacie to wiązanie właśnie za wolny przód, wygodę i lekkość. A jak się dojdzie do wprawy to plecak mota się duuuuzo szybciej niż kieszonkę :) tylko trzeba się przełamać. Spotkanie z doradcą to super pomysł i naprawdę wam polecam :)
    Ja PP lubię ale po czasie ramiona zaczynają boleć a w DH cały ciężar dziecka jest tak porozkładany, że w DH nosiłam 2 latka po 2-3 godziny jednorazowo kompletnie nie czując obciążenia. Z resztą Emme nosiłam na plecach przez całą ciążę z Emilem jeszcze dzień przed porodem i ja jestem w 100% #teamplecy.
    Trzeba się tylko przełamać. Ja Lidke wrzucałam pierwszy raz jak miała z 2-3 miesiące ale jeszcze nie czułam się pewnie a teraz? Bomba! Dziecko już jest takie sztywne, trzyma głowę. Zupełnie inna bajka. A najlepiej wiąże się takiego toddlera, który już sam się przytrzyma, jak poprosisz to rękę wyciągnie 😅

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1773 1305

    Wysłany: 13 marca, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fifąże małe 😅 ja teraz żałuję, że mamy przewijak w misie, a nie biały gładki, bo to trzeba oglądać i próbować złapać, co nie? 😜 A z pleców się nie da 😬 jedyny plus, że nie.mamy naklejki na ścianie nad przewijakiem 😅

    age.png
  • Longanimity Autorytet
    Postów: 1974 1674

    Wysłany: 13 marca, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbysiu też jak sobie vos upatrzy to mysi wziąć na przewijaku... czasem bawimy się w akuku bo zwykle tetra czy spodnie ładują na twarzy 🙈czasem specjalnie wkładam gdzieś skarpetkę żeby się pomęczył z wyciąganiem... a na przewijak mam poszewki na zmianę i jeden ma 3 zwierzątka kolorowe... jak je zauważy to masakra.

    I jak też zakładam sliniaki bo musiałabym go przebierać z 10x dziennie ostatnio a Zbysiu jakoś tego nie lubi... także o ile nie uleje to sliniak po 30min do zmiany i jak wyschnie to tego samego dnia jeszcze mu zakładam 🤷‍♀️ a czasem jak się zagapię to body też mokrutkie 🙈

    👩34l 👦32l
    Rak piersi, choroba autoimmunologiczna (wzjg), endometrioza
    mutacja heterozygota:
    czynnik II(protrombina), PAI-1, MTHFR
    💊mesalazyna, maślan sodu, vivomix225, magnez, potas, pueria duo, encorton, luteina, żelazo, wapń
    23.10.2022 - pęknięta torbiel, krwawienie do brzucha, poronienie 7/8tc 💔 (Jaś 💜) - usunięty lewy jajnik i jajowód (prawdopodobnie nie potrzebnie😮‍💨)
    nowotwor złośliwy piersi po mastektomii

    23.09 Zbyś po drugiej stronie brzuszka 💙 52cm 3200g

    age.png
‹‹ 1057 1058 1059 1060 1061 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ