Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 19 marca 2023, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i dla zdecydowanych na karmienie mm jest jeszcze bajer - ekspres do mleka 🙈

    Drogi interes ale to jest bajer 😬 klikasz przycisk i maszyna nalewa gotowe mleko, ciepłe i wymieszane 😬 jak kawę

    Ja miałam babybrezza przy Emilu :) i mogę śmiało polecić

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 19 marca 2023, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bardzo późno, ale dostałam przed chwilą wyniki NIFTY- niskie ryzyka i …dziewczynka na pokładzie 🌸🌸🌸 Jednak moja intuicja się sprawdziła :)

    Mam nadzieje, że wtorkowe USG też wyjdzie dobrze🤞

    Sara30, Maiora, Kania_czubajka, Pucz, Ogoorkowa, Ancalime, Niuśka, Longanimity, RiverS, Kasio, Meeg, ChocoMonster, WonderWoman lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 19 marca 2023, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i śpiworki do spania :) jak dziecko zaczyna się wiercić to są bezpieczniejsze bo maluch nie narzuci sobie na buzię a i my jesteśmy spokojne, że się nie odkryje :)

    Maiora lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 19 marca 2023, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Dziewczyny, bardzo późno, ale dostałam przed chwilą wyniki NIFTY- niskie ryzyka i …dziewczynka na pokładzie 🌸🌸🌸 Jednak moja intuicja się sprawdziła :)

    Mam nadzieje, że wtorkowe USG też wyjdzie dobrze🤞

    Wspaniała wiadomość 😍

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 19 marca 2023, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agentka ❤️ świetna wiadomość ❤️

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 19 marca 2023, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agentka, co za wiadomość z rana! Aż miło wstawać! Super z gratulacje 🥰🥰🥰

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 19 marca 2023, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora, bardzo dziękuję, u mnie również działa :D ♥️

    Agentka, super wiadomosci! ♥️ my dzisiaj kupujemy nifty :D

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Longanimity Autorytet
    Postów: 1979 1685

    Wysłany: 19 marca 2023, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora super 🙂 u mnie też działa.
    Mogę się odnieść do jednej pozycji a mianowicie majtek poporodowych bo oglądałam filmiki u zaufajpoloznej (szkoda ze tego nie zapisują) i jeśli zależy wam na materiale z którego są zrobione to nie sugerujcie się że jest napisane że są oddychające bo to wcale nie znaczy że są bawełniane, wyszło na to że jeśli robią z siateczki to piszą że są oddychające a nie ważne że poliester 100% (te na liście wyczytałam ze są nylonowe więc też słabo) a najgorsze że jak czyta się opisy na necie to najczęściej nie ma podanego z czego są zrobione.
    W każdym razie one polecały z horizona (ale tam są dwa rodzaje i teraz nie pamiętam które ale chyba te białe czyli wielorazowe) albo od mamyginekolog tyle ze te już droższe są no ale można w nich później też chodzić🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2023, 09:03

    Maiora lubi tę wiadomość

    👩34l 👦32l
    Rak piersi (w trakcie hormonoterapii), choroba autoimmunologiczna (wzjg z remisja po ciąży💪), endometrioza
    mutacja heterozygota:
    czynnik II(protrombina), PAI-1, MTHFR
    23.10.2022 - pęknięta torbiel, krwawienie do brzucha, poronienie 7/8tc 💔 (Jaś 💜) - usunięty lewy jajnik i jajowód (prawdopodobnie nie potrzebnie😮‍💨)

    23.09 Zbyś po drugiej stronie brzuszka 💙 52cm 3200g

    age.png
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 19 marca 2023, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Dziewczyny, bardzo późno, ale dostałam przed chwilą wyniki NIFTY- niskie ryzyka i …dziewczynka na pokładzie 🌸🌸🌸 Jednak moja intuicja się sprawdziła :)

    Mam nadzieje, że wtorkowe USG też wyjdzie dobrze🤞

    Bardzo się cieszę razem z tobą 💗 Jest nadziej że ja swoje też pod koniec tyg dostanę 🙏

    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 19 marca 2023, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że szczerze się wczoraj uśmiechnęłam, jak zobaczyłam te wyniki. Dzisiaj powiem mężowi, że to dziewczynka :) On cały czas liczył na chłopaka mimo że mu mowilam, jakie mam przeczucia :p To nie brał tego na poważnie.

    Meeg moje wyniki pobierali 11, 14 dotarły do labu, a wczoraj doktorek już mi wysłał maila. Także od dotarcia 4 dni. Trzymam mocno kciuki 🤞

    Sara30, Meeg, Ancalime lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 19 marca 2023, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Longanimity wrote:
    Maiora super 🙂 u mnie też działa.
    Mogę się odnieść do jednej pozycji a mianowicie majtek poporodowych bo oglądałam filmiki u zaufajpoloznej (szkoda ze tego nie zapisują) i jeśli zależy wam na materiale z którego są zrobione to nie sugerujcie się że jest napisane że są oddychające bo to wcale nie znaczy że są bawełniane, wyszło na to że jeśli robią z siateczki to piszą że są oddychające a nie ważne że poliester 100% (te na liście wyczytałam ze są nylonowe więc też słabo) a najgorsze że jak czyta się opisy na necie to najczęściej nie ma podanego z czego są zrobione.
    W każdym razie one polecały z horizona (ale tam są dwa rodzaje i teraz nie pamiętam które ale chyba te białe czyli wielorazowe) albo od mamyginekolog tyle ze te już droższe są no ale można w nich później też chodzić🙂

    Ja już mam swoje patenty 🙈 nigdy nie kupuje typowych majtek poporodowych a po prostu zwykle, bawełniane, czarne figi 😄 sprawdzają się jak złoto a potem nie żal wyrzucić :)

    Aczkolwiek ja w takiej bieliźnie mykam jakieś kilka dni tylko a potem już w normalnej bieliźnie :)

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 19 marca 2023, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziz głową może rozboleć od ilosci tych rzeczy dla maluszka szczególnie kiedy to jest pierwsze i zaczynamy od zera 🙂 pewnie dlatego ciąża trwa 9 miesięcy by dać nam czas na przygotowania 😃

    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 19 marca 2023, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli chodzi o Majtki to na codzień ochodze w takich z wysokim stanem dość mocno ściskających bawełnianych. (tzn przed ciąża teraz się przerzuciłam na inne) wiec jak będą ok to wezmę te co mam :) tak sobie teraz pomyślałam że możemy modyfikować tą listę i kazda z niej skorzysta :) jeśli chodzi o ceny to one są bardzo poglądowe. Ceny leków itd brałam ze strony apteki Gemini a resztę po prostu wpisywałam w neta i to co mi wyskoczyło pierwsze z brzegu wpisywalam

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 19 marca 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Dziewczyny, bardzo późno, ale dostałam przed chwilą wyniki NIFTY- niskie ryzyka i …dziewczynka na pokładzie 🌸🌸🌸 Jednak moja intuicja się sprawdziła :)

    Mam nadzieje, że wtorkowe USG też wyjdzie dobrze🤞
    Gratulacje !!!:)

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 19 marca 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    A i śpiworki do spania :) jak dziecko zaczyna się wiercić to są bezpieczniejsze bo maluch nie narzuci sobie na buzię a i my jesteśmy spokojne, że się nie odkryje :)

    Oj tak,zdecydowanie.U mnie rządziły śpiworki :)

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 19 marca 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam powiem szczerze, że ja przy 1 dziecku kupiłam chyba wszystko dzieciowe co było w sklepie i co mi ktoś polecił a koniec końców połowa rzeczy była nieprzydatna 🙈
    To jest chyba urok pierwszego dziecka :D

    Teraz? Połowy rzeczy nie kupuje bo wiem, że nie będę używała a jeśli zajdzie nawet potrzeba to dokupie. Pieluchy? Nie kupuje flanelowych, muślinowych ani tetrowych bo ich szczerze nie lubię. Tylko bambusowe :D
    Ale to każda musi na sobie "przetestować" :)

    Tak jak kocyki z polaru - nieporozumienie moim zdaniem. Dziecko się poci okropnie.

    Dla Emmy miałam chyba z 6 kocyków a używałam 2 ulubionych :D

    Jeśli chodzi o nianie elektroniczna to dużo taniej i dla mnie wygodniej wychodzi kupić kamerkę i podgląd mam wtedy na telefonie :) mam taką kamerkę u Toli i jestem bardzo zadowolona więc jak któraś będzie chciała to mogę podesłać link :)
    Poza opcją nagrywania (ja czasem nagrywam napady dla neurologa) na super rzecz - czujnik ruchu :D i wysyła mi powiadomienie i pipczy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2023, 10:04

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 19 marca 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i zaczelam na Vinted oglądać ubranka dla dziewczynek 😂😂😂😂

    Pucz, Ogoorkowa, Longanimity, Ancalime, Abietis lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Kasio Autorytet
    Postów: 1707 1838

    Wysłany: 19 marca 2023, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania, Ogórkowa, Agentka - super wieści u Was 🥰

    Maiora, dziękuję za link, działa 😘 o właśnie Dziewczyny a dostawka do łóżka? Przydaje się? Na początku chciałabym mieć dziecko przy sobie, chyba bałabym się spać w jednym łóżku, a taka dostawka mogłaby być ok 🙂 tylko się zastanawiam - wtedy sama dostawka czy dodatkowo normalne łóżeczko też?

    Kania_czubajka, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 19 marca 2023, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasio wrote:
    Kania, Ogórkowa, Agentka - super wieści u Was 🥰

    Maiora, dziękuję za link, działa 😘 o właśnie Dziewczyny a dostawka do łóżka? Przydaje się? Na początku chciałabym mieć dziecko przy sobie, chyba bałabym się spać w jednym łóżku, a taka dostawka mogłaby być ok 🙂 tylko się zastanawiam - wtedy sama dostawka czy dodatkowo normalne łóżeczko też?
    Też się nad tym zastanawiam jedni mówią że to genialny wynalazek a inny że mało stabilne itd. Podpowiedzcie bardziej doświadczone koleżanki :)

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 19 marca 2023, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Longanimity wrote:
    Maiora super 🙂 u mnie też działa.
    Mogę się odnieść do jednej pozycji a mianowicie majtek poporodowych bo oglądałam filmiki u zaufajpoloznej (szkoda ze tego nie zapisują) i jeśli zależy wam na materiale z którego są zrobione to nie sugerujcie się że jest napisane że są oddychające bo to wcale nie znaczy że są bawełniane, wyszło na to że jeśli robią z siateczki to piszą że są oddychające a nie ważne że poliester 100% (te na liście wyczytałam ze są nylonowe więc też słabo) a najgorsze że jak czyta się opisy na necie to najczęściej nie ma podanego z czego są zrobione.
    W każdym razie one polecały z horizona (ale tam są dwa rodzaje i teraz nie pamiętam które ale chyba te białe czyli wielorazowe) albo od mamyginekolog tyle ze te już droższe są no ale można w nich później też chodzić🙂
    Z Horizon fioletowe wielorazowe są oddychające i z Canpol tak samo (tylko są białe wielorazowe) polecam ja miałam po CC i chodziłam w nich ze 2 miesiące codziennie i sprawdzały się super.

    A podpaski poporodowe też polecam Canpol mają klej, a z Bella niestety nie mają i się w majtkach mogą przesunąć :)

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
‹‹ 541 542 543 544 545 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ