Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 25 marca 2023, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara powiem szczerze, nie widać, abyś była plus size:)

    Kasio lubi tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 25 marca 2023, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, bez przesady, że jesteś plus size! Pięknie wyglądasz, ładnie już się zaokraglilas :)

    Dziewczyny, trzymam kciuki! U mnie dziś dzień pod znakiem sprzątania, ale tylko do 12, bo na 12 mam chłopaka na matematykę. Później może się z mężem wybierzemy do kina, urodzinowo :)

    Miłego dnia 🥰

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 25 marca 2023, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wg BMI mam otyłość 1 stopnia 😅

    85 kg przy 163 cm wzrostu 🤣

    Kania ty swietujesz? Wszystkiego najlepszego! Abyś Nam zdrowo rosła, spełniała swoje marzenia ❤️ wszelkiego szczęścia dla Ciebie

    Na co idziecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2023, 09:30

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 25 marca 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Dziewczyny, wg BMI mam otyłość 1 stopnia 😅

    85 kg przy 163 cm wzrostu 🤣

    Kania ty swietujesz? Wszystkiego najlepszego! Abyś Nam zdrowo rosła, spełniała swoje marzenia ❤️ wszelkiego szczęścia dla Ciebie

    Na co idziecie?
    Taak, jutro kończę 28 lat, dziękuję! A idziemy na coś romantycznego, wiadomo 🥰 John Wick 4, hahahha 🤣🤣🤣 tacy jesteśmy oboje romantyczni 😅 może coś zjemy dobrego po;)

    Powiem Ci, że ja bardziej jak plus size wyglądam, a mam 160 cm i 60 kilo a to dlatego że wszytskie te kg siedzą w udach :D haha

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 25 marca 2023, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania ja też wolę takie "romansidła" 😅 no to miłej randeczki ❤️

    Co do masy to ja bardzo dużo ćwiczyłam siłowo, ogólnie dużo robię fizycznie i mam bardzo rozbudowaną tkankę mięśniową 😅 oprócz brzucha ofc. Także może dlatego po mnie aż tak nie widać tej masy 🤷🏻‍♀️
    Ale wg BMI to już nie nadwaga a otyłość 😅

    Kania_czubajka lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 25 marca 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasio wrote:
    Maiora, RiverS - powodzenia! 🍀 Czekamy na wieści 😘

    Miłego dnia kochane! U nas zapowiada się ładny dzień, ptaszki śpiewają, słonko świeci ☀️
    Kochane ja juz po wizytach wszystkich wkradł nam się błąd na tablice 😂

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 25 marca 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Booże dziewczyny 😂 jakie plus size 😂 zazdroszcze xd ja ciągnę 93 przy wzroście 158 i 5 kg schudłam w ciąży więc przed ciąża było 98 🙉 zobaczymy co będzie dalej 🙈 walczę żeby nie przytyć za dużo
    Co do wizyt ja miałam w czwartek wizytę :) teraz następna za 3 tyg 13.04 :) ale za kciuki mimo wszystko dziękuję ❤️

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 25 marca 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania_czubajka wrote:
    Taak, jutro kończę 28 lat, dziękuję! A idziemy na coś romantycznego, wiadomo 🥰 John Wick 4, hahahha 🤣🤣🤣 tacy jesteśmy oboje romantyczni 😅 może coś zjemy dobrego po;)

    Powiem Ci, że ja bardziej jak plus size wyglądam, a mam 160 cm i 60 kilo a to dlatego że wszytskie te kg siedzą w udach :D haha
    Kania! Wszystkiego co najpiękniejsze ❤️ Zdrowia dla ciebie i dla maleństwa i żeby spełniły ci się wszystkie marzenia ❤️❤️❤️

    Kania_czubajka lubi tę wiadomość

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 25 marca 2023, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to co ja tak na bogato Ci wizyt nawpisywałam? 😅 Już poprawione

    My jeszcze mamy 2 h jazdy do celu. Mam nadzieję, że auto nie okaże się niewypałem bo mąż się wkurzy 😅
    Ja w tym widzę jeden zarąbisty plus - wstąpimy na jakieś dobre żarełko 😅

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 25 marca 2023, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    A to co ja tak na bogato Ci wizyt nawpisywałam? 😅 Już poprawione

    My jeszcze mamy 2 h jazdy do celu. Mam nadzieję, że auto nie okaże się niewypałem bo mąż się wkurzy 😅
    Ja w tym widzę jeden zarąbisty plus - wstąpimy na jakieś dobre żarełko 😅
    Dobre żarełko to obowiązkowy przystanek każdej wycieczki :) czekamy na relacje z zakupu auta ❤️

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 25 marca 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieję, że będzie fajny :D wyposażenie ma takie jak chciałam tylko najbardziej zastanawia nas jego kolor bo na każdym zdjeciu wyglądał inaczej 😅

    No ale zobaczymy. Najwyżej zrobimy 800 km bez sensu 😅

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 25 marca 2023, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, masz nogi wyćwiczone jak stałe bywalczynie siłowni! Ekstra! Mi się tłuszczyk odkłada właśnie na tyłku i górze ud, więc mogę pomarzyć 🤣 oby furka była warta jazdy!

    Ja przytyłam jakieś 1 kg, bo ostatnio na wizycie w botkach i po śniadaniu było 63,45, co przy 174 wygląda niny nieźle, ale to ja w związku jestem tym bardziej bulbaskiem 🤣 mąż właśnie poszedł biegać, bo za parę tygodni ma zawody 🫣

    Kania, ode mnie również wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszych urodzin! 🥳

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 25 marca 2023, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Kania ja też wolę takie "romansidła" 😅 no to miłej randeczki ❤️

    Co do masy to ja bardzo dużo ćwiczyłam siłowo, ogólnie dużo robię fizycznie i mam bardzo rozbudowaną tkankę mięśniową 😅 oprócz brzucha ofc. Także może dlatego po mnie aż tak nie widać tej masy 🤷🏻‍♀️
    Ale wg BMI to już nie nadwaga a otyłość 😅

    Mięśnie więcej ważą. I tu się zgadza, bo naprawdę nie wyglądasz na plus size, czyli mięśnie robią wagę:)

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 25 marca 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    A to co ja tak na bogato Ci wizyt nawpisywałam? 😅 Już poprawione

    My jeszcze mamy 2 h jazdy do celu. Mam nadzieję, że auto nie okaże się niewypałem bo mąż się wkurzy 😅
    Ja w tym widzę jeden zarąbisty plus - wstąpimy na jakieś dobre żarełko 😅

    kurcze my tak jakiś czas temu się wybraliśmy, 1,5 godziny jazdy i jeszcze mojego kuzyna mechanika wzięliśmy- wziął komputerek i posprawdzał. Ale właśnie-niewypał. Od tamtego czasu nic nie oglądaliśmy, bo jednak zmieniliśmy zdanie na jakie auta patrzeć. Teraz codziennie zaglądam na otomoto i olx i patrzę,czy coś fajnego się pojawiło.
    Ogólnie plan jest taki,że na dniach wystawiamy s-maxa i jak się sprzeda to wtedy szukamy nowego. Musimy szybko kończyć budowę i nie możemy zrobić w odwrotnej kolejności,żeby nie mrozić kasy w aucie. Moja mama pożyczy mi auto po tacie i będzie czym jeździć póki nie znajdziemy nowego (busami męża sobie nie wyobrażam- umiem, ale zaparkować tym pod szkołą czy przedszkolem, gdzie nigdy nie ma miejsc to sodoma i gomorra).

    A wy w końcu jedziecie po s-maxa?

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 25 marca 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, jesteście kochane 😘
    Ja ogólnie mam głęboko w poważaniu kształt mojej sylwetki 😅 są dla mnie ważniejsze w życiu rzeczy :) nie czuje się też grubaskiem ale zawsze jak w gabinecie ktoś pyta o wagę to zapada minuta ciszy 🤣
    Ja mam w tej chwili -2 kg w tej ciąży. Ale dużo noszę, jeszcze więcej chodzę (a ja podobno nie chodzę tylko latam 😅)

    Mamy 30 minut do celu i tak zaczął lać deszcz, że nie wiem jak my ten samochód obejrzymy 😅

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 25 marca 2023, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    kurcze my tak jakiś czas temu się wybraliśmy, 1,5 godziny jazdy i jeszcze mojego kuzyna mechanika wzięliśmy- wziął komputerek i posprawdzał. Ale właśnie-niewypał. Od tamtego czasu nic nie oglądaliśmy, bo jednak zmieniliśmy zdanie na jakie auta patrzeć. Teraz codziennie zaglądam na otomoto i olx i patrzę,czy coś fajnego się pojawiło.
    Ogólnie plan jest taki,że na dniach wystawiamy s-maxa i jak się sprzeda to wtedy szukamy nowego. Musimy szybko kończyć budowę i nie możemy zrobić w odwrotnej kolejności,żeby nie mrozić kasy w aucie. Moja mama pożyczy mi auto po tacie i będzie czym jeździć póki nie znajdziemy nowego (busami męża sobie nie wyobrażam- umiem, ale zaparkować tym pod szkołą czy przedszkolem, gdzie nigdy nie ma miejsc to sodoma i gomorra).

    A wy w końcu jedziecie po s-maxa?

    Tak, po s-maxa. Już kilka oglądaliśmy ale żaden nam nie pasował. Teraz mąż już kilka razy rozmawiał z facetem, niby wiemy o wszystkim ale... Zobaczymy.

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • RiverS Autorytet
    Postów: 393 654

    Wysłany: 25 marca 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszłam! Bobas ruszał się jak szalony, przykoksił od wtorku ponad centymetr! Wygląda na zdrową dziewczynkę ❤️ i faktycznie, mi po studiowaniu Waszych zdjęć też tak wygląda. Ja byłam twarda, ale mąż się tak rozpłakał, że go ginekolog musiała wspierać emocjonalnie 😅

    Plus termin mi się przesunął znowu, już prawie tydzień względem OM, 4.10 🫣

    Sara, Ty super wyglądasz, w ogóle tej wagi nie widać. 😍

    agentka93, Maiora, Ancalime, Niuśka, Kasio, Sara30, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    26
    hashimoto + niedoczynność
    marzec 2022 usunięta torbiel jajnika 8 cm

    👩🏼‍🍼 Tosia 🤍
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 25 marca 2023, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    River wspaniale wiadomości! Dawaj jaką fotkę :))
    Gang dziewczynek się powiększa 😄😄😄🌸🌸🌸

    RiverS lubi tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 25 marca 2023, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rivers super ❤️❤️❤️ Gratulacje ❤️

    RiverS lubi tę wiadomość

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 25 marca 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obudziłam się dziś z jakimiś skurczonymi łydkami tak swoją drogą. Nie wiem skąd to się może brać, pije dużo wody, łykam magnez 🤷🏻‍♀️

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
‹‹ 561 562 563 564 565 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ