Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 24 marca 2023, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania_czubajka wrote:
    Ja mówiłam lekarzowi, że biorę te Puerie, że teraz zmieniłam na Duo już to powiedział,że świetny wybór 👍
    ❤️

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 24 marca 2023, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze kończę femibion 1 i właśnie waham się co wybrać. Strasznie utrudnia sprawę fakt, że mam brać 1000 DHA. Obecnie łykam 7 tabletek na raz a niestety nie znalazłam suplementu, który miałby tak dużo DHA. jeden który znalazłam miał dobry skład i DHA chyba 600. Chyba pregna plus DHA. Ale ręki nie dam. Jeszcze będę to studiować zanim zamówię 😉
    Albo będę kontynuowała femibion i po prostu kupię DHA 1000 w jednej tabletce.

    U mnie wyszło słońce, zrobiło się 17 stopni więc truskawki już posadzone 😁😁

    Dziewczyny, brzuch mi tak wywaliło w przyciągu tygodnia, że to szok 🤯

    Cotakoza, Kania_czubajka, Incognitka lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 24 marca 2023, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, pokaż nam 😅

    agentka93 lubi tę wiadomość

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 24 marca 2023, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania_czubajka wrote:
    Sara, pokaż nam 😅
    I po co, żebyście się śmiały, że się wypinam jak lilmasti? 🤣

    A tak serio to wszystko dlatego, że moje miesnie brzucha po ciążach nie istnieją 😅

    Kania_czubajka lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Niuśka Ekspertka
    Postów: 191 239

    Wysłany: 24 marca 2023, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara pokaż brzuszek ! 😇😁
    Mi pani doktor wypisala na karteczce pregne puerie i prenatal i prosiła żeby sobie wybrać . Mimo że ciężko mi było połykać tabletki to zacisnelam zęby i się już do nich przyzwyczaiłam

    preg.png

    👱🏼‍♀️ 22
    🧑🏽23

    31.01⏸🤞🏼
    01.02 beta: 12.52 ❤
    03.02 beta:52.85🤯
    24 02 mamy ❤
    5.04 badania prenatalne 6.5 cm do Kochania 🥰
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 24 marca 2023, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    I po co, żebyście się śmiały, że się wypinam jak lilmasti? 🤣

    A tak serio to wszystko dlatego, że moje miesnie brzucha po ciążach nie istnieją 😅
    Sara ale ty masz za sobą trzy ciąże a ona jest w pierwszej xd 😂
    Pochwal się czekamy ❤️ ja wam mogę wysłać jedynie zdjęcie tłuszczu 😂😂😂😂

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Kasio Autorytet
    Postów: 1707 1838

    Wysłany: 24 marca 2023, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, mama dha ma też sporo DHA 🙂 800 w dwóch tabletkach, czyli musiałabyś brać 3 🤔
    I zgadzam się z dziewczynami - pokaż brzuszek! 😍

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 24 marca 2023, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie, Kasio. Mama DHA remium + to te co przeglądałam i chyba na nie się przerzuce :)

    Dobra, obiecuje aktualizacje brzuszka jak zejdę z dworu i się ogarne 😅

    Maiora oj tam. Ja też jestem plus size 😅 i jakoś tak co raz mniej to przeżywam 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2023, 14:27

    RiverS, Kania_czubajka, Maiora lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • RiverS Autorytet
    Postów: 393 654

    Wysłany: 24 marca 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś chyba pierwszy raz widzę różnicę w moim brzuchu. Po 40 minutach spędzonych w toalecie nadal coś tam widać, więc wydaje mi się, że to już bobas się rozpycha. Wszystko jakoś tak w górę poszło, nie tylko klasyczna oponka 😳
    (A też do małych nie należę, jak mnie we wtorek zważyli to mi aż oczy wyszły z orbit, bo ostatni raz się ważyłam z rok temu i tą wagę podałam do karty ciąży 🫣 ale niemożliwe żebym aż 7 kg przytyła w ciąży, bardziej obstawiam w międzyczasie że przybyło a teraz to tak maks kg)

    Ciekawi mnie ile od wtorku bobas urósł. Już mnie nosi przed jutrem. 🤞

    Kurczę, już zaraz wszystkie będziemy po prenatalnych, połówkowe już niektóre mają poumawiane, drugie trymestry też u wszystkich niedługo… fajnie, wiosna idzie, aż się będzie chciało do żywych wrócić! 🌺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2023, 14:39

    Sara30, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    26
    hashimoto + niedoczynność
    marzec 2022 usunięta torbiel jajnika 8 cm

    👩🏼‍🍼 Tosia 🤍
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 24 marca 2023, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RiverS są takie etapy w ciazy, że dosłownie z dnia na dzień widać różnicę w brzuszku :D

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 24 marca 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    O właśnie, Kasio. Mama DHA remium + to te co przeglądałam i chyba na nie się przerzuce :)

    Dobra, obiecuje aktualizacje brzuszka jak zejdę z dworu i się ogarne 😅

    Maiora oj tam. Ja też jestem plus size 😅 i jakoś tak co raz mniej to przeżywam 😅
    Mi nagle przestał brzuch przeszkadzać 😂 jak do tego doszło nie wiem 😂😂😂

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 24 marca 2023, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora wrote:
    Mi nagle przestał brzuch przeszkadzać 😂 jak do tego doszło nie wiem 😂😂😂

    I wciągać już nie trzeba 🤣🤣🤣

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 24 marca 2023, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    I wciągać już nie trzeba 🤣🤣🤣
    Ciasnych majtek z wysokim stanem takim do talii albo pod cycki nie trzeba nosić 😂😂😂😂

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • RiverS Autorytet
    Postów: 393 654

    Wysłany: 24 marca 2023, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora wrote:
    Ciasnych majtek z wysokim stanem takim do talii albo pod cycki nie trzeba nosić 😂😂😂😂

    Ja i tak noszę majtki po pachy najchętniej i spodnie też, na szczęście mam sporo letnich lnianych z gumką, które pod cycki aż są 😅 może i wyglądam jak obelix ale jak wygodnie!

    Maiora, Ancalime lubią tę wiadomość

    26
    hashimoto + niedoczynność
    marzec 2022 usunięta torbiel jajnika 8 cm

    👩🏼‍🍼 Tosia 🤍
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 24 marca 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w łóżku 🙈

    Przysypialam na kanapie więc mąż mnie pogonił.
    Jestem padnięta okrutnie 😮‍💨
    Strasznie dużo pracy na dworze zrobiłam w tym tygodniu.

    Idę spać bo jutro jedziemy po samochód więc będę musiała 400 km zrobić z młodą 😬 wolę nie przysypiać za kółkiem

    Kania_czubajka lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • RiverS Autorytet
    Postów: 393 654

    Wysłany: 25 marca 2023, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Ja już w łóżku 🙈

    Przysypialam na kanapie więc mąż mnie pogonił.
    Jestem padnięta okrutnie 😮‍💨
    Strasznie dużo pracy na dworze zrobiłam w tym tygodniu.

    Idę spać bo jutro jedziemy po samochód więc będę musiała 400 km zrobić z młodą 😬 wolę nie przysypiać za kółkiem

    Powodzenia! ❤️

    Ja całą noc albo nie mogłam zasnąć albo mi się głupoty śniły, więc od 6 jestem na nogach 🫠 specjalnie umówiłam się od rana żeby nie było czekania 🤦🏼‍♀️

    Kania_czubajka lubi tę wiadomość

    26
    hashimoto + niedoczynność
    marzec 2022 usunięta torbiel jajnika 8 cm

    👩🏼‍🍼 Tosia 🤍
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 25 marca 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny!
    Miłego dnia ❤️

    Kania_czubajka lubi tę wiadomość

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Kasio Autorytet
    Postów: 1707 1838

    Wysłany: 25 marca 2023, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora, RiverS - powodzenia! 🍀 Czekamy na wieści 😘

    Miłego dnia kochane! U nas zapowiada się ładny dzień, ptaszki śpiewają, słonko świeci ☀️

    Kania_czubajka, Maiora lubią tę wiadomość

    age.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 25 marca 2023, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora, RiverS czekam na dobre wieści :D

    Jeju, poszłam do sklepu na zakupy przed śniadaniem i nakupilam full rzeczy spoza listy 🫣
    Ale na śniadanie wjechały kanapki na pełnym wypasie, nawet pomidor pachniał pomidorem, pierwszy w tym roku! 🤣

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 25 marca 2023, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia na wizytach ✊❤️

    My już w drodze :)

    Wrzucam obiecany brzuszek - proszę się nie śmiać 🤣😅 ale nie dość, że jestem plus size to jeszcze moja macica jest rozciągnięta już jak guma w gaciach 🤣

    Miłego dnia dziewczynki

    IMG-20230325-090109.jpg

    RiverS, Niuśka, Kania_czubajka, agentka93, Ancalime, Maiora, Ogoorkowa, Incognitka, Kasio, Meeg, SandraH.97 lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
‹‹ 560 561 562 563 564 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ