Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe Groszki :) (2015)
Odpowiedz

Styczniowe Groszki :) (2015)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa ja robilam kiedys chyba na Olszanskiej czy Olszanickiej w krakowiebete i tam 29 zl:) wiec standardowa cena;)

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toa mi tez sie wydaje ze duzo za wczesnie to usg, ja zrobilam ten sam blad jak bylam w ciazy polecialam odrazu i pecherzyka nie bylo widac po 2 dniach kolejne usg nadal nic i dopiero po ponad tygodniu cos sie pokazalo....
    ja dzis jestem zadowolona bo odebralam wyniki tsh i w ciagu 5 tyg spadlo z 2,980 na 1,200 :):)

    Maczek, zwei_kresken, Emilia77, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oznaczamy tylko pozytywne testy i okres. Więc jak masz negatywa - czekaj na @, wtedy Cię wpiszę :)

    01 – Helen @, julitamini-graphics-baby-833282.gif
    02 – tomania2806 @, Asieńka466 @, zonaboba @, gezanew @
    03 – Matleena @, Marutka @, agatka196mini-graphics-baby-833282.gif
    04 – Paula_21mini-graphics-baby-833282.gif, ewe88 mini-graphics-baby-833282.gif
    05 – Misi@mini-graphics-baby-833282.gif, Gosiacu @, malgo86 @
    06 – Feśka @, Kitaja, Iwonaa11 @, Toa mini-graphics-baby-833282.gif
    07 – Emma80 @
    08 – zuzzi, Mandi:) @, Mini_Mouse@
    09 – Justine M @, Malinkowe oczekiwanie @ justysssmini-graphics-baby-833282.gif
    10 – Lianna
    11 – majka92, agus3004 @, odrobinacheci
    12 – Ani86, ania14, Molcia, KochamMisia, Emilia77
    13 – karolka22
    14 – Kaczorek
    15 – ewa81, kasiakasia11, lauda., Katarzyna87
    16 – Bulimulia, Emiśka, Mimi86, Mordeczka, przyszła mama:)
    17 – bosa, Evaa, justyna14
    18 – mała.mi, Majaaa, Nikka, alicja_
    19 –
    20 – Kenya, Maandragora, Zajsonek
    21 - kama005, mana, werni, agnes175
    22 – Lilla My
    23 – Cigaretta, monika_89
    24 –
    25 – gocha04, kmb, BATTINKA
    26 – Basik122
    27 –
    28 – Gosiacu
    29 –
    30 – tomania2806, Ballerina
    31 – menka, gezanew, Asieńka466

    http://wrzucaj.net/images/2014/10/07/pobrane_1.jpg W styczniu pokazało się już 7 Groszków! http://wrzucaj.net/images/2014/10/07/pobraneUfESK.jpg



    Legenda:
    mini-graphics-baby-833282.gif test pozytywny
    @ okres

    majamia lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:20

    lauda., majamia, justysss lubią tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka196 wrote:
    Toa ja mam 6 tydzień według miesiaczki a ostatnia była 27 listopada. A według owulacji to może dopiero 3 tydzień., bo u mnie owulacja pijawiła się dopiero między 21a 23 dc.


    no to mamy w 100% identyczną sytuację, ostatnia @ miałam 27 listopada a owu między 21 a 23 dc :D

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita wlasnie spojrzalam na twoj wykres i faktycznie jest podobnie. Tylko twoj suwaczek pokazuje 5 tc a mi o tydzien wiecej nie wiem czemu.
    Ja tam zjadam sniadanko i ide sie szykowac na wizyty. Trzymac kciukolce prosze.

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny
    Agatka będzie dobrze zobaczysz! !!;*

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry przyszła mama bo jak nie to siadam z bacia Jadazia i od poniedzialku cisne mode na sukces! Babcia zawsze mowi że to takie cikawe :-)

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka196 wrote:
    Julita wlasnie spojrzalam na twoj wykres i faktycznie jest podobnie. Tylko twoj suwaczek pokazuje 5 tc a mi o tydzien wiecej nie wiem czemu.
    Ja tam zjadam sniadanko i ide sie szykowac na wizyty. Trzymac kciukolce prosze.


    bo ja mam suwaczek z licznikiem wg owulacji :)
    na początku ustawiłam tak jak ty, ale stwierdziłam że od owu będzie bliższe prawdy bo owu miałam opóźnione jakiś tydzień :)

    powodzenia na wizycie, będzie wszystko ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 09:17

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Zmierzyłam tempkę dzisiaj i spada. Czy to tak powinno być?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś dopiero 6 dzień po owu a ja chyba widziałam cień cienia cieni cienia, ale może być również tak, że świruje. Jutro sie okaże!

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja nie za wcześnie?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    dziś dopiero 6 dzień po owu a ja chyba widziałam cień cienia cieni cienia, ale może być również tak, że świruje. Jutro sie okaże!
    A ja dziś 11dpo i nie wytrzymałam i zrobiłam test i też sobie wmawiam że był tam cień, cienia :D Teraz będę czekać czy do jutra @ się pojawi. Dobrze że na 16 do pracy bo nie będę miała czasu tyle o tym myśleć, a skończę pracę pewnie ok 3-4 nad ranem :)

  • Toa Autorytet
    Postów: 286 144

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura dzisiaj spadła do 36,73. Zaczynam się bać. :(

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 19:00

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:20

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Zmierzyłam tempkę dzisiaj i spada. Czy to tak powinno być?

    Tempka może spadać zaraz przed owulką, widzę, że test pozytywny, więc ten spadek lub dzień po nim może być owulacja (musi odbić)
    alicja_ wrote:
    dziś dopiero 6 dzień po owu a ja chyba widziałam cień cienia cieni cienia, ale może być również tak, że świruje. Jutro sie okaże!

    Za wcześnie na testy, wiem że ciężko sie powstrzymać, ale wierz mi, szkoda Twoich nerwów!
    Toa wrote:
    Temperatura dzisiaj spadła do 36,73. Zaczynam się bać. :(

    Kochana w ciąży nie mierzy się już tempki :) Niektóre dziewczyny mają zieloną kropę a tempkę 36,50.

    Przestań sama sobie wyszukiwać problemy, bo zamiast na porodówce skończysz w psychiatryku!!! Sorry za ostrość słów, ale zamiast cieszyć się ciążą, o której każda tutaj marzy, wiecznie jakieś ale...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 10:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 144

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem niepelnosprawna, to chyba wystarczajacy powod zebym bala sie o swoje upragnione dziecko. Tyle w temacie....

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:20

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa wrote:
    Jestem niepelnosprawna, to chyba wystarczajacy powod zebym bala sie o swoje upragnione dziecko. Tyle w temacie....

    Każda kobieta martwi się o swoje dziecko, nie chciałam Cię atakować. Nie wiem czy chcesz, żebyśmy Cię żałowały jako osoby niepełnosprawnej? Taki był zamysł? Mam niepełnosprawną koleżankę, traktujemy ją tak samo, bo niby czemu ma być inaczej.

    To że Kobieta jeździ na wózku, jest głucha, nie ma piersi, nogi, ręki, ma zanik mięśni itp nie oznacza, że nie jest Kobietą

    *Zaznaczam, że nie chciałam nikogo urazić, wyrażam swoje zdanie.
    mana wrote:
    chociaż wiecie co korci mnie siknąć na test tak dla nacieszena oka drugą kreską :P

    Hahah też mi sie to zdarzało ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 10:32

    nick nieaktualny, lauda., moremi lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ