X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe Groszki :) (2015)
Odpowiedz

Styczniowe Groszki :) (2015)

Oceń ten wątek:
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! mana mnie też kusi, ale będę twarda i czekam na termin @, bo zwykle jak na złość zaraz po teście dostaję @

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:20

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie poddaje. Nie rozumiem. Dzisiaj test owu znowu pozytywny. Czy przez 5 dni test owu może wychodzić pozytywny? Dzisiaj nawet nie ma płodnego śluzu tylko taki lepko kremowy... :/ Boże jakaś paranoja :/

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wychodzić pozytywny ale z reguły liczy się tylko pierwszy test:)

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa, nie obrażaj się za słowa Kasi. Każda tutaj zazdrości - ale tak pozytywnie, wspiera i życzy Ci jak najlepiej. Ciesz się ciążą. Nie wyszukuj problemów. Co ma być to będzie. I proszę nie linczujcie mnie za te słowa: teraz na nic nie masz już wpływu, każda się boi, ale to nie od Ciebie zależy czy fasolka będzie się rozwijała zdrowo (piszę z doświadczenia, dwa miesiące temu poroniłam). Dbaj o siebie i fasolkę i to tyle. Nie świruj, nie wymyślaj co chwila. CIESZ SIĘ CIĄŻĄ.
    Toa wrote:
    Jestem niepelnosprawna, to chyba wystarczajacy powod zebym bala sie o swoje upragnione dziecko. Tyle w temacie....

    Katarzyna87, agnes175, Maczek lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyno, bzykaj się radośnie. Testami owu się nie przejmuj. Według nich, w tym cyklu miałam dwie owulki :D i dodam, że OF wyznaczył mi krechę w zupełnie inny dzień niż te testy :D :P
    kama005 wrote:
    Ja sie poddaje. Nie rozumiem. Dzisiaj test owu znowu pozytywny. Czy przez 5 dni test owu może wychodzić pozytywny? Dzisiaj nawet nie ma płodnego śluzu tylko taki lepko kremowy... :/ Boże jakaś paranoja :/

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny czy to normalne, że tak długo mam spadek przedowulacyjny, myślałam, że dziś odbije do góry...

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, jeśli dobrze zrozumiałam, to jest to Twój pierwszy cykl po stracie? Jesli tak, to nie powinnaś się za bardzo przejmować nim, bo w organizmmie prawdziwa burza hormonalna trwa. A spadek jak najbardziej może taki być.
    magda-ck wrote:
    Kurcze dziewczyny czy to normalne, że tak długo mam spadek przedowulacyjny, myślałam, że dziś odbije do góry...

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję test negatywny. Czekam spokojnie na @.

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Magda, jeśli dobrze zrozumiałam, to jest to Twój pierwszy cykl po stracie? Jesli tak, to nie powinnaś się za bardzo przejmować nim, bo w organizmmie prawdziwa burza hormonalna trwa. A spadek jak najbardziej może taki być.


    tak lauda to pierwszy cykl po poronieniu, bez wspomagaczy gin kazał zrobić badania na toxo, różyczkę i cytomegalię, więc zobaczymy co będzie

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie spokojnie, rób sobie badania, niczym się nie przejmuj. Jak wyniki okażą się dobre, to pewnie od następnej @ dostaniesz zielone światło. Przeszłam przez to samo. To banał, ale czas leczy rany. Morze łez trzeba wypłakać, później już tylko czas. Wszystko się ułoży.

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki lauda takie słowa bardzo podnoszą na duchu. Czekałam 12 ms na dwie kreseczki to poczekam i dłużej, w końcu każda z Nas będzie mamą, czas na Nas w końcu ! u Ciebie ładna tempka życzę powodzenia :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym się chętnie poprzytulała z moim M. ale on jest zestresowany, zdenerwowany od kilku dni więc cała ta owulacja poszła w cholerę. Nie zmolestuje go do <3 dopóki on się nie odstresuje :/

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda-ck wrote:
    Kurcze dziewczyny czy to normalne, że tak długo mam spadek przedowulacyjny, myślałam, że dziś odbije do góry...

    Madzia nie chciałabyś widzieć mojego pierwszego cyklu po poronieniu ;p w końcu przestałam mierzyć i pokasowałam wszystko. Twój cykl w porównaniu do mojego jest zajebisty :)

    W 2cpp owulka niby była, ale 7 dnia po niej przyszedł Ridż...

    Teraz jest "w miarę" normalnie, a to już 3 cykl...

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    ja bym się chętnie poprzytulała z moim M. ale on jest zestresowany, zdenerwowany od kilku dni więc cała ta owulacja poszła w cholerę. Nie zmolestuje go do <3 dopóki on się nie odstresuje :/

    A może jakaś dobra kolacja wieczorem, winko, chłopak się rozluźni? Mój też ma stresującą pracę i wiem jak to wkurza ;/

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 dnia przyszedł Ridż, bo się zsynchronizowałyśmy - dlatego. xD
    A to już prawdopodonie Twój ostatni cykl z OF, więc nie dziamgaj bejbe :P

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa wrote:
    Jestem niepelnosprawna, to chyba wystarczajacy powod zebym bala sie o swoje upragnione dziecko. Tyle w temacie....
    Toa nie osądzaj się.. Każdy jest taki jaki jest :)
    Jeżeli wiesz że jesteś w ciąży to ciesz się tą chwilą do samego porodu i schowaj termometr na 9 miesięcy albo go wyrzuć nie będzie Cię kusić :)

    lauda., Katarzyna87, Maczek lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda kiedy testujesz bo widzę, że już 12dpo ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu zmień lepiej tytuł nad wykresem bo wygląda bardzo ładnie i na pewno będzie zielono :)

    lauda. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Toa, nie obrażaj się za słowa Kasi. Każda tutaj zazdrości - ale tak pozytywnie, wspiera i życzy Ci jak najlepiej. Ciesz się ciążą. Nie wyszukuj problemów. Co ma być to będzie. I proszę nie linczujcie mnie za te słowa: teraz na nic nie masz już wpływu, każda się boi, aleo to nie od Ciebie zależy czy fasolka będzie się rozwijała zdrowo (piszę z doświadczenia, dwa miesiące temu poroniłam). Dbaj o siebie i fasolkę i to tyle. Nie świruj, nie wymyślaj co chwila. CIESZ SIĘ CIĄŻĄ.

    jako aniołkowa mama zgadzam się z LAUDA w 100%. ciążą należy się cieszyć od samego początku bo (przykre ale prawdziwe) nie wiadomo jak długo nam będzie to dane - nie ma co świrować czy wszystko w porządku i się nakręcać bo takie myśli tylko mogą zaszkodzić - a we wczesnej ciąży nie jesteśmy w stanie nic a nic zrobić aby pomóc maleństwu - co ma być to będzie ...

    przykład mój - od pierwszego dnia ciąży schizowałam, przesadnie dbałam o siebie, beta co dwa dni - przyrosty idealne, wizyta u gin do 10 tygodnia chyba z 4 tylko po to żeby po tych tygodniach idealnie prowadzonej ciąży (cały czas ciąża rozwijała się wzorcowo) nagle usłyszeć wyrok, że ciąża przestała się rozwijać i konieczny jest zabieg ...

    jasne ja nie mówie żeby nie kontrolować tego co się dzieje z nami i dzidzią ale wyszukiwanie się złych rzeczy na siłę nikomu nie pomogą

    lauda., Katarzyna87 lubią tę wiadomość

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ