X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe mamusie 2014 :)
Odpowiedz

Styczniowe mamusie 2014 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie, już sobie obiecałam, że nie będę testów marnować. @ nie przyjdzie w sobotę to wtedy się skuszę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI widzę, że twój wykresik wygląda obiecująco:) Mocno trzymam kciuki :)

    MOI lubi tę wiadomość

  • aisha Debiutantka
    Postów: 9 11

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to bylo smieszne z tym testowaniem.Bylam z synem u lekarza i pozniej w aptece po leki dla niego i mowie zrobie sobie test a co mi tam i w sumie nie wiedzialam po co bo bylam przekonana ze nic z tego.Zrobilam go po 12.00 w 24dc.Patrze a tam dwie kreski ta druga ciut slabsza ale pokazala sie od razu.Szok!!!!!!!!Dzwonie do meza i mu mowie ze chyba mam omamy i jak wroci z pracy niechmi powie co widzi.Dobrze widzialam.26dc jeszcze raz test i tym razem juz ciemniejsza druga kreska.Objawow mialam pelno ale bylam przekonana ze sobie wmawiam wiecie jak to jest.Zrobilam oczywiscie bete dla pewnosci :-)))

    Koza, Eweloka84, Iwka lubią tę wiadomość

  • Maleczka Przyjaciółka
    Postów: 62 69

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki:)

    U mnie niestety nie skończyło się to dobrze. Trafiłam do szpitala i nadal tu jestem. Możecie mnie wykreślić ze stycznia. Okazało się, że jednak dobrze znam swój organizm i czułam, że coś jest nie tak - ciąża pozamaciczna w jajowodzie. Na szczęście obyło się bez zabiegu. Teraz już dochodzę do siebie, beta pomalutku spada...będę czekała na miesiączkę, potem kontrolne usg i dalsze starania. Bardzo się boję, że historia się powtórzy i cały czas myślę dlaczego tak się stało...Przyczyny nieznane, nigdy nie miałam żadnej operacji, na nic nie chorowałam. Jeszcze się nie poddaje:)

    Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie:)

    f2w3rjjg8hesuicn.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisha wrote:
    U mnie już potwierdzona ciąża w 24dc dwie kreski druga słabsza, 26dc trochę ciemniejsza i 29 dc beta potwierdziła :)
    GRATULACJEEEEE!!!!!!kot-tanczy.gif

    Ciapulinka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • aisha Debiutantka
    Postów: 9 11

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy:
    -wrazliwe piersi 2 dni po owulacji,
    -bole jak na @ co jakis czas szczegolnie w nocy,
    -problemy z snem dziwne sny, strasznie realistyczne, w nocy nie moglam usnac w dzien natomiast gdzie sie nie polozylam od razu spalam,
    -zimno mi bylo strasznie i mialam napady goraca ale strasznego,
    -chodzila za mna kapusta z grochem :-P
    -slinotok,
    -pragnienie jakbym miala kaca g

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleczka wrote:
    Cześć dziewczynki:)

    U mnie niestety nie skończyło się to dobrze. Trafiłam do szpitala i nadal tu jestem. Możecie mnie wykreślić ze stycznia. Okazało się, że jednak dobrze znam swój organizm i czułam, że coś jest nie tak - ciąża pozamaciczna w jajowodzie. Na szczęście obyło się bez zabiegu. Teraz już dochodzę do siebie, beta pomalutku spada...będę czekała na miesiączkę, potem kontrolne usg i dalsze starania. Bardzo się boję, że historia się powtórzy i cały czas myślę dlaczego tak się stało...Przyczyny nieznane, nigdy nie miałam żadnej operacji, na nic nie chorowałam. Jeszcze się nie poddaje:)

    Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie:)
    Kochana mocno przytulam!!!
    <3

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleczka wrote:
    Cześć dziewczynki:)

    U mnie niestety nie skończyło się to dobrze. Trafiłam do szpitala i nadal tu jestem. Możecie mnie wykreślić ze stycznia. Okazało się, że jednak dobrze znam swój organizm i czułam, że coś jest nie tak - ciąża pozamaciczna w jajowodzie. Na szczęście obyło się bez zabiegu. Teraz już dochodzę do siebie, beta pomalutku spada...będę czekała na miesiączkę, potem kontrolne usg i dalsze starania. Bardzo się boję, że historia się powtórzy i cały czas myślę dlaczego tak się stało...Przyczyny nieznane, nigdy nie miałam żadnej operacji, na nic nie chorowałam. Jeszcze się nie poddaje:)

    Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie:)
    Mocno przytulam <3 mam nadzieje ze szybko w miare możliwosci dojdziesz do siebie i ze niedlugo wszytsko sie ułozy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki :)
    Gratuluje nowych <3 i życzę wam wszystkiego dobrego <3
    Maleczko wspieram <3 Trzymaj się.
    Miłego dnia wszystkim

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowe testerki <3:
    1 - Jackie (-), Chanela, liloe, Emalia82 <3 , Majka <3, dba <3
    2 - Czarna94 (-),czekaja(-), Asior79 <3 , Eva <3, respecktme92 <3, inessa <3, tyger <3
    3 - oliwia85 (-), Iwka(-),iwo_na <3, aswalda <3
    4 - mycha28 (-),justysia90 <3, Paula55 <3, Joy <3, b-c <3, Isia14 <3, isska <3, fela123 <3
    5 - samira (-)
    6 - Sylwia1985 (-) , Kaśka(-), olitka (-), fabiola <3
    7 - kierzynka (-), yojiona(-), Milcia (-), Curacao <3, Jetta <3, Aniołeczek <3, ka__ti86 <3
    8 - Eweloka84(-), eveb <3, limonka0024 <3, jovi81 <3
    9 - paprotka(-), M&M <3, aleksa.wawa <3
    10 - Emi30 <3, Bozia3 <3, JustyśkaG <3, Żanet <3
    11 - Bączek (-),verynice <3, Ameiva <3, Fipsik <3
    12 - izabelka04(-),Japoneczka z Porcelany(-), storczyk <3, wpaula <3, marta_kwk <3, kropka80 <3
    13 - Martii(-), madzianka(-), martyna1989 <3, gosiek8509 <3
    14 - aniulkab86 (-), aisha <3 , mamakaja <3, Gaja <3, krówka <3
    15 - Madziara, oOptymistka <3
    16 - Weronika86, olka25(-), zoi <3
    17 - Magdzialenka(-)
    18 - Naxa, Anika1989
    19 - MOI, Koza
    20 - agatasssss, Nishi,blue00,Dorotucha(-), Katha81
    21 - Klif, olka30, wirbażka
    22 - Saramago, Natasz82,Nazja
    23 -
    24 - Anutka,
    25 - rumburak
    26 - Czarnula87,Ania1986
    27 - Ciapulinka, AnBe
    28 - Eve, Maleczka, Kasandra
    29 -
    30 - misiaa, Ita

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleczka jestesmy z Toba. Najwazniejsze ze obyło się bez operacji i teraz bedzie juz tylko lepiej:*

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie odebrałam bete - 0.99 (robiłam w 10 dpo) straciłam nadzieję i mam doła:(

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    enopka
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie za wczesnie na bete?? Moze do zagniezdzenia doszlo w 8 dpo a beta rosnie dopiero 48 godzin po zagniezdzeniu???

    Jeszcze wszystko mozliwe:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie jesli zagniezdzenie bylo 8 lub 9 to dopeiro po48 h wykrywana jest w krwi
    zreszta ja jak robilam bete w 13 dpo to zawsze mialam wynik <0,1

    czekaja lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mi się wydawało, że to za wcześnie, ale wole się nie oddzywać :P może za kilka dni się wyjaśni:) Ja już sama nie wiem czy sobie wkręcam, czy nie ale nie mogę spać na brzuchu bo tak mnie bolą sutki, do tego pocenie w nocy straszne w ciągu dnia zresztą też. Jak mi to moja mądra "przyjaciółka" powiedziała, że jej to wygląda na menopauze :/ a nie na ciąże... :(

  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za ta iskierkę nadziei, póki co brzuch mnie boli jak na @, poczekam jeszcze troszkę, ale muszę wziąc 2 opcje pod uwagę, nie jedną(że uda się i koniec) jak wczesniej.
    agatsssss ja miałam tak na początku poprzedniej ciąży ból piersi i sutków nie do wytrzymania już na samym jej początku

    enopka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjj Dziewczyny nie mówcie mi takich rzeczy, bo się tylko nakręcam... ale cudownie by było zobaczyć 2 kreski, bo już powoli zaczynam tracić nadzieję...
    e3w3a wrote:
    Dziękuję kochane za ta iskierkę nadziei, póki co brzuch mnie boli jak na @, poczekam jeszcze troszkę, ale muszę wziąc 2 opcje pod uwagę, nie jedną(że uda się i koniec) jak wczesniej.
    agatsssss ja miałam tak na początku poprzedniej ciąży ból piersi i sutków nie do wytrzymania już na samym jej początku

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie nakrecamy Was tylko obiektywnie mowimy co myslimy:)

    Iwka lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem, ale każde potwierdzenie objawów na moją psychikę działa niesamowicie, poprostu wariuję:)i już sama nie wiem czy mnie boli czy nie, no ale jak nie mogę spać na brzuchu to chyba jednak coś tam boli...
    czekaja wrote:
    Dziewczyny nie nakrecamy Was tylko obiektywnie mowimy co myslimy:)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem cie doskonale dlatego warto pytac kogos obiektywnego ktoz boku oceniea:)

    za kilka dni rolami sie zamienimy i to Wy bedziecie mnie pocieszac albo studzuc emocje:)

    Eweloka84, Iwka lubią tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ