X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To spróbuj najpierw te pierogi zrobić, bo on jak widział, że lepię to wtedy się wziął za okna :P ja jutro szkółka..

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mamy cały tydzień urlopu i będziemy się lenić ile wlezie :P

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 19:42

    Lenka@, rah lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 20 marca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Autko super :P Miłego urlopiku :D

    agniesja lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Autko już odpowiednie na powiększona rodzinkę i wózekk :d Mordexzka zazdroszczę, możecie się razem czymś zająć aby nie myśleć wiadomo o czym.

    agniesja lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :)
    Bóle m@łpowe już są więc na dniach powinna przyjść

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczynki...to jutro dzień mycia okien przez naszych mężów heheh. A tak z innej beczki...marna ze mnie kucharka, ale chciałabym upiec ciasto. Macie jakiś prosty przepis????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 20:31

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    A my dzisiaj kupiliśmy samochód i jest duuuże prawdopodobieństwo, że za tydzień pojedziemy do mojej mamy do Niemiec na 2 tygodnie. To takie nasze wczesne wakacje, ale czuję się nawet dobrze i dlatego wolę teraz niż później. Trzymajcie kciuki, żeby nam to wypaliło :) Miłego weekendu!
    A to nasz nowy nabytek: :)
    out.php?t=966885_citroen.jpg

    Super auto Agniesja...gratuluję!!! Życzę spokojnej podróży kochana!

    agniesja lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ciasta?tysiąc przepisiw man, uwielbiam to robić!! Tak myślę co by ci tu polecić...wiesz co niezbyt skomplikowane jest ciasto cappucino. Ciemny biszkopt na spód, na to krem budyniowy i na to krem kawowy ze Śnieżek na mleku i cappucino. Wpisz sobie ciasto cappucino w google i ci wyskoczy takie ładne trójwarstwowe i posypane na wierzchu wiórkami czekolady.

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Na ciasta?tysiąc przepisiw man, uwielbiam to robić!! Tak myślę co by ci tu polecić...wiesz co niezbyt skomplikowane jest ciasto cappucino. Ciemny biszkopt na spód, na to krem budyniowy i na to krem kawowy ze Śnieżek na mleku i cappucino. Wpisz sobie ciasto cappucino w google i ci wyskoczy takie ładne trójwarstwowe i posypane na wierzchu wiórkami czekolady.

    Dziękuje!!! Muszę mężowi coś upichcić za to mycie okien...a niestety bardzo często wychodzą mi zakalce

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 20 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może coś bez pieczenia np krówka albo sernik na zimno :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 20 marca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki :) Nam też się bardzo podoba i mamy nadzieję, że będzie służył naszej rodzince przez lata :)

    A co do ciasta to niestety nic nie polecę, bo ja nie piekąca. Wychodzi mi tylko ciasto czekoladowe z torebki i blok czekoladowy :D Dwa razy piekłam dyniowo-marchewkowe i o dziwo wyszło naprawdę pyszne, ale trochę roboty z nim jest no i trzeba dyni, a teraz o nią nie łatwo :D
    No właśnie, może spróbujesz zrobić ciasto marchewkowe? W necie jest mnóstwo przepisów i podobno jest naprawdę dobre :) Sama od dłuższego czasu się do niego zabieram, ale boję się że będzie kolejną porażką...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 21:59

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 marca 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się boisz zakalca to pisze ci mój niezawodny przepis na biszkopt. Nigdy mi nie upadł. 6 jajek oddzielasz białka od żółtek. Białka ubijasz na sztywna piane z sześcioma lyzkami cukru. Sprawdz czy jest sztywna piana i jesli tak to dalej miksuj dodajac powoli po jednym żółtku. Jak skonczysz to przesiej do tej masy dwie kopiaste lyzki mąki pszennej, dwie duze łyżki mąki ziemniaczanej, pół lyzeczki proszku do pieczenia i jedna duża łyżkę kakao. wazne zeby tego juz nie miksowac tylko delikatnie wymieszać łyżka. I do piekarnika na pol gidzuny na 175 stopni. Najpierw uchyl drzwiczki i odczekaj z piec minut przed wyheciem. I masz gotowy, musi sie udac! ja zawsze nasączam kawą z alkoholem :) mężus zajada

    agniesja lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 marca 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Robaczki. :* Witam Was z samego rana życząc miłego i ciepłego dnia :) Ja już w pracy więc byle szybko mi czas zleciał. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 21 marca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to troche się uspokoiłam z tymi jajnikami tylko czego mi nie wyznaczyło owulki? czyżby jej nie było? zajrzyjcie kochane na mój wykres plis...
    ja nie piekąca wole gotować :)
    u mnie okna pomyte przeze mnie :P
    ide zaraz na shopping z koleżanką :P
    mam troche kasy żeby przehuśtać tylko jak mam kase to nic ciekawego nie ma w sklepach też tak macie?

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 21 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dea, na moje oko to owulka na bank była. System czeka jeszcze najprawdopodobniej na jedną, dwie temperatury. Co do zakupów to mam identycznie hehehe. Zawsze jak nie mam w budżecie planów na szoping to zawsze wynajdę jakieś cudeńko. Udanych łowów kochana !

    Dea28 lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 21 marca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak Dea, to standard, że najfajniejsze rzeczy znajduje się z sklepach, jak się nie ma kasy a jak już jest to nie ma w czym wybierać :D
    A jak myślisz, kiedy mogłaś mieć owulację?

    Mordeczko, gdzie Ty pracujesz, że nawet w sobotę musisz się męczyć? Mam nadzieję, że szybko Ci czas zleci :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuję w drukarni:) Firma w której pracuję zajmuję się produkcją książek :)
    Teraz mi na pewno szybko zleci do 12 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2015, 10:42

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tylko godzinka i urlopik :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak mówisz. :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ