Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 06:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 12 dni fl a ze dwa razy zdarzyło się że 11. Miasto 44 oglądalam ale mi sie nie podobalo. Za dużo miłości i seksu. no kurde to byla wojna kto myslal o seksie..

agniesja, [email protected] lubią tę wiadomość

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • dmuchawiec Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak mogę sprawdzić ile ma moja faza ? przyznam ze nie wiem... nie interesowała się tym... ją do polskich filmów jestem z nastawiona sceptycznie ..szczególnie do komedia ale jest kilka tajnych naprawdę godnych filmów polskich, np smazowskiego , służby specjalne , i wiele innych...miasta jeszcze nie oglądałam .

Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • [email protected] Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś

Jak dla mnie Miasto 44,jest przereklamowane. Film ok, ale mnie nie powalił. Co do fazy lutealnej to musisz sobie kochana policzyć ilość dni wyższych temperatur. Zazwyczaj od owulki do dnia przed okresem.

Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...

Wysłany: 22 marca 2015, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś

U mnie dziś lekki spadek...i jak tu się nie nakręcać i nie myśleć, że się nie udało. Nie znoszę drugiej fazy cyklu....

Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Dea28 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka shoppinnnng sie udał kupiłam 3 pary butów, bluzke i nową firanke do salonu :P

agniesja szczerze nie mam pojęcia system przeważnie mi wyznacza koło 17 dnia ale jak już wspomniałam wcześniej ja moich jajników nie czuje :( nie mam żadnego kłucia, ciągnięcia czy czegoś podobnego...

no i moje fazy L są dość krótkie :(

[email protected] lubi tę wiadomość

bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Asiula86 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka, będzie dobrze. Daj sobie trochę na wstrzymanie :)
    Mnie program jeszcze nawet owulacji nie wyznaczył :P a mam pewność, że była ;)

Dea28, [email protected] lubią tę wiadomość

6x69m84.png
    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 10 transferów, 12 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(

Wysłany: 22 marca 2015, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś

Dea, super!!! Udany szoping zawsze poprawia humor. Odnośnie kochana fazy lutealnej to nie przejmuj się na zapas. Są leki i suplementy, które mogą pomóc w jej wydłużeniu. A co do wyznaczenia owulli to być może system nie wyznacza jej na razie bo tempki sprzed owulki były o różnych porach. Aaaa i jajniki wcale nie muszą Cię boleć itp. jak masz owulkę. Nie ma reguły.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 10:04

Asiula86 lubi tę wiadomość

• Asiula86 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea, Lenka ma rację - ja owulacji w ogóle nie czuję.
    Lekarz mówił mi, że wcale nie trzeba jej czuć ;)

6x69m84.png
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 10 transferów, 12 zarodków :(
  • Dea28 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczynki pocieszyłyście mnie:)
    a co do temperatur Lenka niestety mam taką pracę że mierze o różnych porach,
    w tym tyg 1 zmiana to będę mierzyć o 5.00-5.30

a co do suplementów na razie gin kazał mi pić te inofolic i powiedział że daje mi czas do lipca, jeśli to nie zadziała od razu powtarzamy wszystkie badania, choć szczerze wtedy chciałby zbadać mojego Pana ale jak ja go do tego namówie to nie wiem...jest troche egoistyczny jeśli chodzi o kwestie posiadania potomstwa i moim zdaniem się też boi :D

Wysłany: 22 marca 2015, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Lenka, będzie dobrze. Daj sobie trochę na wstrzymanie :)
    Mnie program jeszcze nawet owulacji nie wyznaczył :P a mam pewność, że była ;)

Powiem Ci Asiu...że jakoś tak zawsze uważałam, że wykres ciążowy będzie inny. Dlatego mnie smuci ten dzisiejszy spadek...bo już wielokrotnie takie spadki miewałam w cyklach. Ehhh, przesadzam...ale już tak długo czekamy. Dziś mam chyba gorszy dzień...

Wysłany: 22 marca 2015, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś

Dea, to faktycznie dajcie sobie teraz czas. Posłuchaj lekarza. Ja ze swoim M nie miałam problemów z badaniem, ale wiem, że każdy facet musi do tego dojrzeć. Będzie dobrze! A jak tam ten inofoli? Jak się po nim czujesz ??

• Asiula86 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci Asiu...że jakoś tak zawsze uważałam, że wykres ciążowy będzie inny. Dlatego mnie smuci ten dzisiejszy spadek...bo już wielokrotnie takie spadki miewałam w cyklach. Ehhh, przesadzam...ale już tak długo czekamy. Dziś mam chyba gorszy dzień...

Ale każda ciąża jest inna, więc wykresy też mogą być różne. Nie przejmuj się tak temperaturą, trzeba cierpliwie czekać. A bierzesz Luteinę albo Duphaston?

6x69m84.png

Wysłany: 22 marca 2015, 10:24

Cytuj  /     /  Zgłoś

Pomimo zajebistego progesteronu (zawsze 24 - 30) lekarz jeszcze dodatkowo zalecił duphaston. Także biorę go od 16 dc i mam brać przez 10 dni. Potem mam zrobić test

• Asiula86 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomimo zajebistego progesteronu (zawsze 24 - 30) lekarz jeszcze dodatkowo zalecił duphaston. Także biorę go od 16 dc i mam brać przez 10 dni. Potem mam zrobić test

No to widzę, że faktycznie tego samego dnia robimy test ;)

Kochana, będzie dobrze, myśl pozytywnie - mnie dzisiaj też spadła temperatura ;)
    A wpływ na temperaturę ma wiele czynników, więc spokojnie :)

6x69m84.png
  • Dea28 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka wiem,że go nie przekonam to taki typ. A co Inofolicu dobrze się po nim czuje, bez w sumie jakichś większych zmian, jedyne co zauważyłam to większa ilość śluzu :P

Wysłany: 22 marca 2015, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś

Asiula no to jedziemy na tym samym wózku kochana hehe. Do zieloności!!

Wysłany: 22 marca 2015, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 wrote:
    Lenka wiem,że go nie przekonam to taki typ. A co Inofolicu dobrze się po nim czuje, bez w sumie jakichś większych zmian, jedyne co zauważyłam to większa ilość śluzu :P

Śluz jest bardzo przydatny, więc super!!! Ja na śluz piję dużo wody i siemię

• Asiula86 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula no to jedziemy na tym samym wózku kochana hehe. Do zieloności!!

Oby tak było :) Trzymam kciuki za Ciebie :*

6x69m84.png
  • Dea28 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2015, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    próbowałam pić kiedyś siemie ale nie dam rady wymiotuje po nim :D

Wysłany: 22 marca 2015, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Oby tak było :) Trzymam kciuki za Ciebie :*

A ja za Ciebie !!!

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego