X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea to nie jesteś sama, u nas co prawda zmiany takie same ale ciągle kłotnie i brak ochoty na <3...

    Agniesja 3mam kciuki za małża!

    Dmuchawcu moje pytanko uciążliwe- miałaś jakieś objawy przed zrobieniem testu? :P

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, mój mąż jak rzucał palenie, to pomógł mu w tym papieros elektroniczny:->

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój przerobił etap e-fajki i nawet sama kupowałam mu olejki, ale cała moja robota poszła psu w du*ę, bo teraz stoi i zbiera kusz a on pali zwykłe a co gorsze ukraińskie aromatyzowane :/

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desmoxan podobno jest najlepszy ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego męża w sumie trochę przypadek pomógł:-> Jak mu się skończyły te wkłady o najmniejszej ilości, poszedł do sklepu i okazało się, że są tylko te większe. I stwierdził, że nie ma sensu się cofać i zrezygnował zupełnie:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście my oboje nie palimy :P Mój ojciec rzucił palenie chyba po 30 latach, jestem z niego mega dumna. Dawniej dym papierosowy mu nie przeszkadzał, ale jak rzucił to wszędzie go wyczuwał. Pomogły mu tabletki tabex, także mogę Wam polecić :)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga sprawdzalam i jest w normie , w porównaniu od ostanie,
    Tygrys cieżko mi to stwierdzic poniewaznie skupialam sie na tym aby nie wkrecic sie jednak to co odczulam to promieniowanie lewego janika jednak nie wpisywalam tego poniewaz nie wiedzialam czy mi sie wydaje czy teznie:P lekko to go czulam nie bolal i piersi takie inne zrobily sie 2 dni przed testem.
    my nie palimy stawiamy na sport:)

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Robaczki. :) Co tam słychać? :) Mnie aktualnie wkurwia OF bo co chwilę zmienia mi termin owulacji...

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko mi tez of zmienialo owu 3 razy:P w miarę następnych dni bedzie już sie nie zmieniac:P

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Dawniej dym papierosowy mu nie przeszkadzał, ale jak rzucił to wszędzie go wyczuwał.
    Dobrze go rozumiem, ja odkąd rzuciłam dym papierosowy strasznie mi śmierdzi i wszędzie go czuję a odkąd jestem w ciąży unikam go jak ognia i wkurzam się jak ktoś przy mnie pali.

    Dziewczynki, udało nam się zarejestrować naszego Zgredka :) Siedzimy i myślimy kiedy jechać do mamy, a właściwie to ja myślę bo małż tylko mówi "nie wiem nie wiem" :| Szlag mnie trafia, że jak zwykle ja sama muszę o wszystkim myśleć. Grrrrrr :[

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 12:22

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmuchawiec czyli delikatne objawy...

    Mordeczko z tym of to standard ja już na to patrze z przymrużeniem oka.

    Agniesja a na co zarejestrowac?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samochód Kochana :) Mówimy na niego Zgredek, bo miał wcześniej nr rejestracyjne zaczynające się na ZGR :D Wcześniej mieliśmy żółtego Berlingo i mówiliśmy na niego Cytrynka :) Taka tradycja :D
    Dogadaliśmy się (mam nadzieje) i jutro popołudniu jedziemy do teściów zostawić im psa a w nocy, albo w czwartek rano wyjeżdżamy do Niemiec :) Mam nadzieję, że tym razem nic nam nie popsuje planów.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja, skad ja to znam:-> U nas też wszystkie sprawy na mojej głowie...Ostatnio mieliśmy sprzeczke o wakacje. W końcu się dogadalismy i ooczywiście ja mam wybrać miejsce i wszystko załatwić:-/

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wakacje to my zawsze mamy sprzeczki :/ Problem był nawet z wyjazdem w podróż poślubną, zawsze coś wymyśla... Ja chciałam jechać na Wyspy Kanaryjskie (tak w ogóle to marzyły mi się Malediwy, ale to niestety nie na naszą kieszeń) a w końcu wylądowaliśmy u rodzinki we Włoszech, bo małż boi się wsiąść do samolotu :| Z tym wyjazdem też jest problem, bo jemu się nie chce. Ale rozmawiałam z teściową, że teść też podobno tak ma, że najchętniej nie ruszałby się z domu i oni nigdy nigdzie nie jeżdżą, więc to pewnie u nich rodzinne. Tyle, że ja się na to nie pisałam, bo uwielbiam podróże. Już jestem strasznie podekscytowana na ten wyjazd. Chyba Junior też będzie lubił jeździć, bo bardzo dobrze czuję się w podróży :) Muszę mieć tylko coś miękkiego pod pupkę, żeby kość ogonowa nie dokuczała :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sobie obiecalismy, że raz do roku będziemy jeździć na wakacje, przede wszystkim dla małej :-) Po to człowiek cały rok pracuje żeby móc latem gdzieś wyjechać. Tymbardziej, że ja z Julka prawie całe wakacje siedzimy w domu...

    dmuchawiec lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mój mąż tego nie rozumie, że ja mam dość siedzenia w domu i czasami potrzebuję wyjechać gdzieś i podładować akumulatory. Jego ciągłą wymówką jest to, że szkoda kasy...

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie cały rok po trochu odkładać i na wakacje się nazbiera:-) A poza tym coś nam się od życia nnależy:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chętnie wygrzałabym dupkę gdzieś w ciepłym kraju, ale ze względu na mój obecny stan odpuszczamy. Zostaje nam nasze polskie morze. Obojgu nam od jakiegoś już czasu chodzi Trójmiasto i pewnie zaliczymy jakiś wypad w tamte rejony :) Na zachodnie pomorze pewnie zawitamy w jakiś weekend, mamy tam rodziców mojego P i dużo znajomych :D

    Mordeczka - tym wyznaczaniem się nie przejmuj. OF nieraz ciężko się zdecydować kiedy postawić pionową kreskę :P Moim zdaniem kilka dni wcześniej miałaś już tempkę, która szła w górę, więc nie wiem na jakiej podstawie przesuwa.

    Jestem zła... wyczytałam w gazecie dla kobiet, że warto przyjmować kwasy DHA - skonsultowałam z lekarzem i powiedział, że mogę je jak najbardziej przyjmować. Kobita przy kasie mnie zagięła, jak musiałam beknąć 79 zł. Wróciłam do domu i na DOZ 20 zł taniej, a w Gemini miałabym za tą kasę dwa opakowania. Jaka ja głupia... że też wcześniej nie sprawdziłam ;/

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak, ja na ten wyjazd wyjęłam swoje oszczędności i nie szkoda mi na to, bo wiem, że później będę już tylko siedzieć w domu. Nie wiadomo, czy w przyszłym roku gdzieś się ruszymy z małym dzieckiem, więc wolę wypocząć na zapas :D

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, 79 zł?? To ile tam jest tabletek? Ja dzisiaj kupiłam Pregna DHA 30 tabl. za 26,50 zł. i to też uważam, że drogo, bo nie dość że to olej rybi (podobno lepiej przyswajalny jest dha z alg morskich) to jeszcze w rossmannie jest do dzisiaj promocja na ten sam DHA za nie całe 23 zł. ale wczoraj w jednym rossmannie nie było a nie chciało mi się jeździć i szukać. Tak czy siak musiałam kupić, bo jutro wyjeżdżamy, ale teraz zamówię większą ilość i to też z apteki gemini.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 17:12

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ