X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też nudno :) byliśmy trochę na spacerze niby słonecznie ale zimny wiatr i za długo nie byliśmy na dworze.

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu potwierdzona endo 10 mm wiec ładne. Dobrze ze mi pękł sam. Teraz zobaczymy za dwa tygodnie czy coś z tego będzie...

    Dea28 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko fajnie by było ale są podejrzenia na drugiego chłopca.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea a pamiętasz jakie mialas pecherzyki w 4 cyklu z clo?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea czyli supermen na spiochach sie przyda,Gratuluję! Druga będzie laleczka :) a nawet jesli nie to będzie dwojka fajnych rozrabiakow.

    My w tym tyg szczepienie. Az sie boje coto będzie. Dobrze ze po szczepieniujedziemy do dziadkow

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl nie pamiętam. Musiałabyś jeśli sie da przejrzeć stare moje wykresy albo ja popatrze jak bede na kompie. Wiem,że w którymś cyklu miałam podwójną dawke CLO i ani jednego pęcherzyka...mój organizm żyje sobie własnym życiem.

    Tygrysku najważniejsze że póki co maluszki są zdrowe :-)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jedną tabletke clo plus inofem i teraz mialam gigantyczny pecherzyk, miał 28,7 mm boje się ze za duży i nic z tego i tak nie wyjdzie. Pękł sam, wczoraj byłam na monitoringu i był plyn.

    P.s juz patrzylam w tym szczęśliwym cyklu mialas książkowy pecherzyk, a endo takie jak ja wczoraj :). Tylko martwi mnie wielkość... Może za duży... Gin która robiła mi usg w piątek mowila ze nie jest za duży ze mam się nie przejmować i nie czytac na necie ze takie są juz przejrzale i bezwartościowe... Piersi mnie bolą delikatnie a duphaston dopiero od jutra mam brać wiec to pewnie mój naturalny ;). Zrobię badanie progesteronu tylko w którym to dniu po owu można?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 20:49

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl 7 dni po


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. To za wczesnie a jak zrobię 5 dpo? To za wczesnie? Chyba ze 6 dpo albo 7 jeśli była w piątek. Ale na wyniki i tak będę musiała czekać do środy/ czwartku

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie , 5 dzień to za wcześnie bo progesteron swój szczyt osiąga nagle w 7 , jeszcze w 8 możesz zrobić no w 6 niby też może wyjść co nie co ale nie idealny wynik . Najlepiej natrafić na 7 jak nie to idź 6-8 no wcześniej


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. A ten mój pecherzyk nie był za duży? I tak mogę jedynie isc w piątek to będzie pewnie 6 dpo chyba że jakimś cudem 7. Resztę to weekend i mogłabym isc dopiero w poniedziałek a to byłby 9-10 dpo wiec za późno. Duphaston i tak biorę ale ciekawa jestem czy faktycznie mam słaby progesteron, najwyżej w następnym cyklu pojde. Wczoraj i trochę w niedziele pobolewaly mnie piersi ale bardzo delikatnie dlatego podejrzewam ze raczej mam dobrą ilość progesteronu. Ech dziś mnie dwu letni synek Szwagierki rozczulil, jak przyszłam to akurat go usypiala ale oczka mu się później nie zamykaly jak mnie zobaczył tylko teledyski oglądał, ona go puściła bo stwierdzila ze pewnie jeszcze mu się nie chce a on przyszedł do mnie wzielam go na kolana i w 5 minut zasnal :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 10:48

    Anka83 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl dupek to hormon syntetyczny i jak go bierzesz to nie rób badan bo zaburza wynik , mówią niektórzy ze nie ale to hormon jednak ... jakbyś go nie brała , na czysto zrobić najlepiej


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dopiero jak skończę stymulację bo nie chce ryzykować... I tracić szansy przez głupie badanie. ZakręconaOna a mój pecherzyk nie był za wielki? Lekarze niby nic.takiego nie mówili ale może nie chcieli mnie dołowac

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana powiem Ci tak , lekarz nie ma prawa czegoś nie powiedzieć żeby pacjenta nie dolowac także wyluzuj trochę . ;)
    Na pewno nie był za wielki jeżeli nic Ci nie mówił . Generalnie mojej znajomej pękł pecherzyk 3,5 cm i mówili że duży bardzo bi ale ciazy akurat nie było z tego tylko mówię ogólnie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy tylko ciekawa jestem czy te żele stosowane przy usg dopochwowym nie szkodzą plemnikom... Nie zwróciłam uwagi czy ta babka mi wtedy coś dawała ale z drugiej strony chyba musiala bo jakieś 2 h po badaniu czułam nagła mokrosc

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie szkodzą ... plemniki nie siedzą Ci na zewnątrz , jeżeli już idziesz dzień nawet po stosunku fo gin na usg to raczej plemniki już wystrzelone są na tyle wysoko ze aparatura usg nie dosiega to uważam już szukanie na siłę problemu trochę i szaleństwo bo jakby szkodzilo to by nie robili takiego usg.
    A co ogólnie do tego to najpierw żel idzie a na to prezerwatywa ... Bo chyba nie robi Ci inaczej :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Ok. A ten mój pecherzyk nie był za duży? I tak mogę jedynie isc w piątek to będzie pewnie 6 dpo chyba że jakimś cudem 7. Resztę to weekend i mogłabym isc dopiero w poniedziałek a to byłby 9-10 dpo wiec za późno. Duphaston i tak biorę ale ciekawa jestem czy faktycznie mam słaby progesteron, najwyżej w następnym cyklu pojde. Wczoraj i trochę w niedziele pobolewaly mnie piersi ale bardzo delikatnie dlatego podejrzewam ze raczej mam dobrą ilość progesteronu. Ech dziś mnie dwu letni synek Szwagierki rozczulil, jak przyszłam to akurat go usypiala ale oczka mu się później nie zamykaly jak mnie zobaczył tylko teledyski oglądał, ona go puściła bo stwierdzila ze pewnie jeszcze mu się nie chce a on przyszedł do mnie wzielam go na kolana i w 5 minut zasnal :)
    Girl, przez przypadek polubiłam. Nawet nie przeczytałam, niechcący mi sie wcisnelo...

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka co tam ? :) Filipek już pije z piersi. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka wlasnie co tam u Was


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Nie szkodzą ... plemniki nie siedzą Ci na zewnątrz , jeżeli już idziesz dzień nawet po stosunku fo gin na usg to raczej plemniki już wystrzelone są na tyle wysoko ze aparatura usg nie dosiega to uważam już szukanie na siłę problemu trochę i szaleństwo bo jakby szkodzilo to by nie robili takiego usg.
    A co ogólnie do tego to najpierw żel idzie a na to prezerwatywa ... Bo chyba nie robi Ci inaczej :/
    Anka spoko nic się nie dzieje :).

    Właśnie mój lekarz w niedziele najpierw założył prezerwatywe a pozniej żel... A jak stosunek był po badaniu?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 695 696 697 698 699 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ