Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy tylko ciekawa jestem czy te żele stosowane przy usg dopochwowym nie szkodzą plemnikom... Nie zwróciłam uwagi czy ta babka mi wtedy coś dawała ale z drugiej strony chyba musiala bo jakieś 2 h po badaniu czułam nagła mokrosc

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

acc873de64.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie szkodzą ... plemniki nie siedzą Ci na zewnątrz , jeżeli już idziesz dzień nawet po stosunku fo gin na usg to raczej plemniki już wystrzelone są na tyle wysoko ze aparatura usg nie dosiega to uważam już szukanie na siłę problemu trochę i szaleństwo bo jakby szkodzilo to by nie robili takiego usg.
    A co ogólnie do tego to najpierw żel idzie a na to prezerwatywa ... Bo chyba nie robi Ci inaczej :/

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Anka83 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Ok. A ten mój pecherzyk nie był za duży? I tak mogę jedynie isc w piątek to będzie pewnie 6 dpo chyba że jakimś cudem 7. Resztę to weekend i mogłabym isc dopiero w poniedziałek a to byłby 9-10 dpo wiec za późno. Duphaston i tak biorę ale ciekawa jestem czy faktycznie mam słaby progesteron, najwyżej w następnym cyklu pojde. Wczoraj i trochę w niedziele pobolewaly mnie piersi ale bardzo delikatnie dlatego podejrzewam ze raczej mam dobrą ilość progesteronu. Ech dziś mnie dwu letni synek Szwagierki rozczulil, jak przyszłam to akurat go usypiala ale oczka mu się później nie zamykaly jak mnie zobaczył tylko teledyski oglądał, ona go puściła bo stwierdzila ze pewnie jeszcze mu się nie chce a on przyszedł do mnie wzielam go na kolana i w 5 minut zasnal :)
    Girl, przez przypadek polubiłam. Nawet nie przeczytałam, niechcący mi sie wcisnelo...

Mordeczka lubi tę wiadomość

km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka co tam ? :) Filipek już pije z piersi. :)

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka wlasnie co tam u Was

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Nie szkodzą ... plemniki nie siedzą Ci na zewnątrz , jeżeli już idziesz dzień nawet po stosunku fo gin na usg to raczej plemniki już wystrzelone są na tyle wysoko ze aparatura usg nie dosiega to uważam już szukanie na siłę problemu trochę i szaleństwo bo jakby szkodzilo to by nie robili takiego usg.
    A co ogólnie do tego to najpierw żel idzie a na to prezerwatywa ... Bo chyba nie robi Ci inaczej :/
    Anka spoko nic się nie dzieje :).

Właśnie mój lekarz w niedziele najpierw założył prezerwatywe a pozniej żel... A jak stosunek był po badaniu?

acc873de64.png
  • Anka83 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 16:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystko dobrze :-) Mały ładnie pije z piersi :-) Nie mogę narzekać, bo jest bardzo grzeczny, płacze jak mu coś dolega, dużo śpi :-) Od wczoraj Julka poszła do przedszkola i jakoś staram się wszystko ogarnąć :-)

km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Dea28 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to fajnie, że u Was wszystko w porządku :)

ja dziś dzionek w domu, mama narobiła nam wczoraj pierożków, także dziś wzięłam sie za sprzątanie w kuchni (lampa i okno zostały dla narzeczonego) i wygospodarowałam już półke na butelki, mleko itp. póki mniejszy brzuch to jeszcze mam zapał nie wiem jak to będzie dalej :/

Girl wrzuć na luz... ja w styczniu zamówiłam sobie pieska, wzięłam CLO i powiedziałam narzeczonemu że w lecie na urlopie przerabiamy mieszkanie na dwupokojowe a mamy trzy ... no i musiałam pieska odwołać dobrze, że rasowy więc chętnych nie brakowało. Mój gin mówi że musiało to sie tak skończyć bo w końcu wszystkie czynniki były prawidłowe - ilość hormonów, grubość endo, wielkość pęcherzyka itp. jak coś jednego przeszkodzi to już ciąży nie będzie. Wierze w Ciebie. Popatrz na to, że ja sie 6 lat starałam. Nadzieja umiera ostatnia. Teraz chce by tylko szyjka była w miare i by dzieciaki siedziały jak najdłużej w brzuszku :)

zastanawiam sie właśnie jak to jest z ta szyjką? bo mam długość 25mm zewnętrznej i gin mówi że ok? hmmmmm

bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrą masz szyjkę :) spokojnie :)
    Anka super że Filipek piję z piersi. :)

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • Dea28 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby chciały siedzieć jak najdłużej :)

• tygrys73 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nakładal najpierw gume a potem zel. Ale girl to jest całkowicie neutralne. Nieraz ten zel dają na poślizg przy staraniach.

Anka super ze synus grzeczny. Dea jakby było zle to LEKARZ ci powie wazne zeby szyjka nie skeacala sie za szybko. A jak caly czas jest krótka to zwykle jest oki

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 wrote:
    Ania to fajnie, że u Was wszystko w porządku :)

ja dziś dzionek w domu, mama narobiła nam wczoraj pierożków, także dziś wzięłam sie za sprzątanie w kuchni (lampa i okno zostały dla narzeczonego) i wygospodarowałam już półke na butelki, mleko itp. póki mniejszy brzuch to jeszcze mam zapał nie wiem jak to będzie dalej :/

Girl wrzuć na luz... ja w styczniu zamówiłam sobie pieska, wzięłam CLO i powiedziałam narzeczonemu że w lecie na urlopie przerabiamy mieszkanie na dwupokojowe a mamy trzy ... no i musiałam pieska odwołać dobrze, że rasowy więc chętnych nie brakowało. Mój gin mówi że musiało to sie tak skończyć bo w końcu wszystkie czynniki były prawidłowe - ilość hormonów, grubość endo, wielkość pęcherzyka itp. jak coś jednego przeszkodzi to już ciąży nie będzie. Wierze w Ciebie. Popatrz na to, że ja sie 6 lat starałam. Nadzieja umiera ostatnia. Teraz chce by tylko szyjka była w miare i by dzieciaki siedziały jak najdłużej w brzuszku :)

zastanawiam sie właśnie jak to jest z ta szyjką? bo mam długość 25mm zewnętrznej i gin mówi że ok? hmmmmm
    A jaki mialas teraz pecherzyk? Bo nie pisze nic. Ja hormonow nie badalam a jakie trzeba żeby wiedzieć czy jest ok?

acc873de64.png
  • Dea28 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku no mi mówił że długa szyjka i zamknieta bo 25mm to jest jej długość zewnętrzna a razem ze środkiem podczas badania usg dowciapnego ma 57mm spytam teraz 12 maja. a miałyście tak że sie wam brzuch na chwile napinał? mi się dziś coś takiego przydarzyło było to w okolicach nad pępkiem...

Girl pęcherzyk miałam ponad 20mm nie pamiętam dokładnie a endo około 10mm. jak to hormonów nie badałaś? to jest najważniejsza rzecz! tsh, ft3, ft4, estradiol, lh, fsh.... itd.

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea masz mega super szyjke , mialam 5 prawie i wszyscy mowili leksrze ze jest zelazna super szyja :)

Co do napinania bbrzucha po 20 tyg może być do 10 razy ale.Ty jak masz ciaze blizniacza nie wiem jak jest , musisz lekarza zapytać gdybyś ti.za często przed wizyta miała.dla bezpieczeństwa idź na ip

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Dea28 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszło mi jak troche poleżałam ale jak coś będzie bardzo nie tak bede do niego dzwonić ( chyba ma tel na urlopie) albo pojade na ip. Ciekawe czy potem też mierzy szyjke dowciapnie czy tylko na fotelu? Bo przecież na fotelu nie ma jak zbadać jej całkowitej długości...

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 wrote:
    Tygrysku no mi mówił że długa szyjka i zamknieta bo 25mm to jest jej długość zewnętrzna a razem ze środkiem podczas badania usg dowciapnego ma 57mm spytam teraz 12 maja. a miałyście tak że sie wam brzuch na chwile napinał? mi się dziś coś takiego przydarzyło było to w okolicach nad pępkiem...

Girl pęcherzyk miałam ponad 20mm nie pamiętam dokładnie a endo około 10mm. jak to hormonów nie badałaś? to jest najważniejsza rzecz! tsh, ft3, ft4, estradiol, lh, fsh.... itd.
    Robilam ale w tamtym roku i wszystko było ok

acc873de64.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy badaja tylko mniej więcej tak , mnie zawsze usg szyjke mierzyli i palcami ;)

A co do spiec brzucha nie ma co , jakby ccir nie pokoilo to pewnie że jedz

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Dea28 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio mi mierzył palcami :D jak byłam w przychodni i mówił 25mm około i że spoko twarda i zamknięta ale ja to mam wątpliwości.... ech

• Mordeczka Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea ja całą ciążę miałam szyjkę mierzoną palcami... I tylko słyszałam szyjka długa zamknięta

Dea28 lubi tę wiadomość

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest okej to często nie sprawdzaja na usg :)

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
‹‹ 696 697 698 699 700 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego