X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 3 lipca 2016, 01:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wróciliśmy z koncertu,potem byliśmy u znajomych.koleżanka w ciąży a lekarze dawali marne szanse bo ma chora tarczyce i jest po chemii

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 lipca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dwóch dni czuje sie ciężka / pełna . Ale to głownie po jedzeniu. Jajnik lewy pobolewa a prawy od czasu do czasu. Ale nie mam w głowie ze to pewnie przez ciaze ... Chociaż tyle. Czasami mam lekkie skurcze macicy

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 3 lipca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się witam po imprezie:-) Dzisiaj jeszcze poprawiny:-) Mały wczoraj na początku trochę marudził i przeszkadzał mu hałas i zamieszanie, a później sobie smacznie spał:-) I przeszedł samego siebie, bo spał ciągiem bez jedzenia 7 godzin:-) A ja oczywiście się martwiłam że będzie głodny :-> Miłego dnia:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania spał tyle bo chciał dac rodzicom zatańczyć pare kawałków :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 lipca 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam sen. Pierwszy raz śniło mi sie ze zrobiłam test i wyszedł negatywny ... Pare dni wcześniej śnił mi sie pozytywny ... Ech chyba dalej w podświadomości siedzi mi to w głowie . Oby było na odwrót
    P. S jeszcze śniło mi sie ze bete chciałam zrobic i musiałabym czekać do niedzieli /poniedziałku na wynik a był wtorek albo środa

    Ale najlepsze jest to ze nie myśle o ciąży czy w niej jestem a i tak o tym śnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 11:26

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 wrote:
    Ania spał tyle bo chciał dac rodzicom zatańczyć pare kawałków :)
    Dea, chyba tak :-)
    Wczoraj też na początku trochę marudził, a później sobie spał i nic mu nie przeszkadzało :-) Chyba w domu też muszę głośna muzykę włączać :-P

    Dea28 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 lipca 2016, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Mordeczko super. Napewno wam posłuży nawet dłużej Niż rok i drugi bejbus też Się zalapie hihi

    Dea no niestety tarczyca to BARDZO WAZNy hormon. Co do chemi to nie wiem za bardzo, wiadomo.ze organizm po tym ma spustoszenie w sobie:( lecz wiem ze sporej ilości kobiet się.udalo.no cóż trzymam mocne kciuki za kolezanke


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 lipca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona właśnie myślałam o takim wózku co i do drugiego bejbusia się nada :)
    Co tam dziewczynki ? U nas wszystko w porządku Gabi właśnie sobie śpi ja już mam posprzątane dziś na obiad zapiekanka makaronowa. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 lipca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie Mordeczko :-)
    Ja dziś caaaaaly dzień porządki w domu, wypieprzylam połowę rzeczy które mi zalegaly, posprzatalam wszystko. Upieklam ciasto czekoladowe z budyniem i poleww czekoladowa, pizze dla D, dla mnie i Oskarka warzywka i teraz mały drzemie to lecę Z mamą na Skype pogadać. Jejku jeszcze 2,5 tygodnia i Witaj Polsko <3 doczekać się nie mogę odwiedzin

    Dea powiedz jak usg maluchów, co wyszło w końcu z tą waga ich?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 6 lipca 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś miałam wizytę u mojego gina ale bez usg i zasugerował że jak będzie w poniedzialek podczas usg różnica w wadze to skieruje mnie na patologie ciąży do szpitala wojewódzkiego. Wkurzyłam sie. Pojechałam popołudniu na usg do ordynatora z miejskiego szpitala i moi chłopcy ważą 740 i 840g u niego. Mówi że nic nie widzi. Zawsze bliźnięta są mniejsze. Jedyne co to wiekszy ma pępowine dwunaczyniowa i mówił by co 2 tygodnie chodzić na usg i obserwować serduszko no i można by było pojechać do Krakowa na echo serca. Na razie sie wstrzymam, poobserwuje co i jak u dwóch lekarzy. No i szyjka... mogłaby być dłuższa jeśli spadnie na około 25mm to chętnie by założył pessar.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 lipca 2016, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak 2,5 to nie jakaś przeogromna szczególnie przy dwójce. Oszczędzaj się i obserwuj. No właśnie czyli tamten lekarz albo zasial panike albo chłopaki nadrobily... Oczywiste jest to, że Bliźniaki będą mniejsza zawsze.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę duphastonu i czy jak zrobię bete w pon to to nie będzie za późno żeby znowu zacząć go brać ? Tzn na dobra sprawę nawet nie wiem czy faktycznie mam niski po owu bo lekarz wtedy kazał mi zbadać 22 dc a przy moim naturalnym cyklu jeszcze wtedy nie było po owulacji... Zastanawiam sie czy dziś albo jutro nie iść zbadać progesteronu co wy na to ? Dziś jest 12 dpo

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl na spokojnie zbadaj wszystko w poniedziałek ;)

    Zakręcona mój gin ma też stary sprzęt i nie zdziwiłabym sie gdyby sie pomylił troszke co do tej wagi. Ale nawet ten z super sprzętem 4d co byłam mówi że nigdy sie nie da dokładnie zważyć. Zastanawia mnie ta pępowina. U mojego nigdy nie było z tym problemów a ten niby wyczaił że jeden ma pępowine dwunaczyniową. Zapytam mojego jeszcze raz w poniedziałek o to.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea ale pepowina to nie kwestia genetyczna. Wiele dzieci się z taką rodzi :-)

    Girl na spokojnie wszystko, po co w ogóle będziesz progesteron badać? Progesteron żeby wynik był prawidłowo zrobiony musi być robiony w 6-8 dpo a najlepiej 7 bo wartość jest najwyższa. Nie wystarczy Ci sama beta? Duphaston trzyma się tydzień jeszcze w organizmie po.odstawieniu więc za późno nie będzie. Ja brałam Duphaston, zaszlam nie wiedząc o tym i 11 dni nie brałam, dowiedziałam się o Ciąży i zaczelam od nowa także nie szalej z badaniami bo to bez sensu

    Dea28 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo nie wiedziałam ze trzyma sie aż tydzień . To w takim razie faktycznie zrobię w poniedziałek bete. Moze w następnym cyklu zrobię progesteron po owu bo jestem strasznie ciekawa czy faktycznie mam niski tylko tym razem będę badać po potwierdzonej owu . Tylko jakbym zrobiła np 3 dpo to w wynikach będę miec prawidłowa wartość ? Wiem ze nie będzie najwyższa ale moze będzie wiadomo czy jest prawidłowy

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlansie pamiętam jak lekarz mi mówił, że prawidłowy wynik progesteronu to tak jak pisałam 6-8 dpo a najlepiej 7 bo osiąga wartość najwyższą i oni jakoś po tym sprawdzają. Lepiej zrób 7 dpo


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko boje sie ze jak wtedy zrobię to w razie co będzie za późno na pierwsza tabletkę a inaczej tez nie mam szans tego zbadać bo następny cykl będzie moim ostatnim z clo. Resztę będzie mnie na klinikę kierował

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będzie za późno, duphaston jest albo na podtrzymanie ciąży albo wywołanie okresu. Tu nie ma na co być zapozno bo dopiero ok 7_-10 dpo może dojść do zagnieżdżenia więc nawet nie ma co wtedy jeszcze podtrzymywać


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to zrobię tak jak piszesz chyba ze nowego cyklu nie będzie :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 16:37

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 lipca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nie było :-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 709 710 711 712 713 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ