X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od 12 na dworze siedzimy. Tylko do domu na obiad przyszliśmy :D
    Jutro mam jazdy więc sobie robię naukę na lapku mąż bawi się z Gabi a o 20 na nockę jedzie

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana no coz, uroki ciąży hehe ale moze to chwilowe i zaraz sil nabierzesz a ciaza nie będzie tak doskwierac. Wiadomo, 1 i 3 trymestr jest najgorszy :-D

    Ja witam sie z wanny. ODPOCZYWAM! Maseczka na nosie i chwila relaksu.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)
    Co tam kobitki?

    Mordeczko jak u Ciebie?
    Jak te plamienia?

    Futu a Ty jak sie masz ciezaroweczko? :-p


    Ja dzis wstalam z mega powerem. Ciesze sie bo wczoraj mialam takie lenistwo w sobie, że az wstyd.
    Pogoda od rana byla piekna wiec czlowiek odrazu z usmiechem wstal :-) wzielam sie za pranie , porzadne sprzatanie domu. Jeszcze gora mi zostala... Ale chwilowo odpoczywam przy herbatce.
    Dziecko ladnie sie bawi,niemaz w pracy, niebawem zabieram sie za obiad dla moich facecikow dzis myslalam o rissotto z kurczakiem i grzybkami badz schabowyy,ziemniaki i salata ze smietana. Hahaha Ja nie jem takich rzeczy wiec Ja dzis pewnie bede miala gotowane warzywa :-)

    D poprosilam żeby poszedl na zakupy male po pracy do Aldika ale patrze teraz na dwor to moze sama sie przejde pozniej z malym. Albo pod D pojdziemy.do pracy o razem zrobimy zakupki. Pomyslimy.

    Aaaaaahaaaaa futu wiem, że to dopiero poczatek ale masz jakies przeczucia co do plci?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj wieczorem jednorazowe plamienie A dzisiaj bóle owulacyjne. :/
    Już rzygam tym cyklem :(
    Właśnie wracam do domu z jazd.
    Marzy mi się kaaaawaaa

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko a moze masz druga owulacje? Albo taki po prostu zbieg okolicznosci.

    Futu a no coz. Cos za cos jak to sie mowi hahaha


    Ta ladna pogode mam, szkoda ze od kilku h leje deszcz ciagle. Mimo slonca i ciepla.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholerka wie :/
    Gabi od 9 siedzi na dworze i nie myśli przyjść do domu ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my nadal na dworze ciężko ją będzie do domu wziąć :D
    Futu byłaś na jakiejś becie ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha rozumiem ;)
    U mnie też dzisiaj był skok temperatury jajniki bolą jak na owu więc biorę męża w obroty :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2018, 20:08

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futu i bardzo dobrze robisz.
    Ja w pierwszej ciąży tak mialam... Przyrost ladny a na.drugi dzien poronienie :-/ z Oskarem odpiscilam wszystko i nie dosc ze zaszlam naturalnie to pieknie ciąże utrzymalam. A progesteron jest zdradliwy.... On zmienia sie dosc czesto mimo ze ciaza np. Ladnie sie utrzymuje
    Nie potrzebny stres


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko ale myslisz ze to owulacja? Tak pozno? Tzn wiadomo, meza bierz ile moze hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana macica sie rozciaga wiec to tez normalne ale rozumiem, że sie boisz.
    Napewno groszek rosnie a za 8 miesiecy sie spotkacie.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz że kobiecy organizm potrafi płakać figle więc kto wie może i na owulacje bóle jajników;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

    Jak tam?
    Dzis wstalismy wyjatkowo wczesnie bo o 6:30 ale bez zadnego problemu :-o
    Slonce tak pieknie w okna dawalo, że az czlowiekowi sie zyc chcialo od rana.
    Fakt, że chlodno troszke na dworze jeszcze ale nie przeszkadzam nam to. Kawke zaraz druga zrobie i ide sie kapac a pozniej idziemy z Oskim i psiakiem na spacer do parku i na plac zabaw. Ostatnio tak duzo siedzielismy w domu bo ciagle deszcz padal... Tylko tyle co w swieta do Tesciow piechota poszlismy.

    Mordeczko jak tam cykl? Bol przyszedl czy nie jeszcze?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajniki dają o sobie znać wczoraj były <3 i dzisiaj znowu jednorazowe plamienie
    U nas dzisiaj słonecznie ale wieje wiatr ale na pewno spacer nas nie ominie. ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę będzie się dłużyć do wizyty ale mam nadzieję że zleci szybko ;)

    A no chyba przylazła małpa. :( narazie plemienia ale jeszcze dzisiaj lub jutro się rozkręci :(

    I mam wrażenie że znowu będziemy się starać w nieskończoność :(

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwcześniejszy termin na NFZ jest pod koniec maja ale w przyszłym tygodniu będę dzwonić prywatnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 14:06

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko koniecznie umow sie na termin po okresie. Lepiej dmuchac na zimne!
    Wiesz, Ja sie nie staram narazie ale sama mam mysli ze wlasnie tez mozemy znow sie starac chust wie ile :-(

    Futu przeciez zawsze jak sie.na cos czeka to sie dluzy hahahah ale zleci. :-D A wtedy juz będzie serduszko i piekna dzidzia


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko Kochana Ja mam pcos, Brak owulacji naturalnych stwierdzone od 17 r zycia. Generalnie w roku mam moze 2/3 owulacje i nie wiadomo tez czy sie pojawia te 3. W tym roku mialam jedna ostatnio a mamy kwiecien :-) przed ciaza z Oskim bylam na sterydach na owulacje masa lekow na inne przypadlosci ktore uniemozliwiaja zajscie w ciąże.Po sterydach zaszlam w ciąże w ktoryms cyklu stymulowanym w blizniacza ciąże ktora poronilam. Strania o Oskiego trwaly 2 lata, w cyklu w ktorym zaszlam naturalnie lekarz kazal odstawic leki na pol roku bo musi byc przerwa w koncu od tych hormonow i sterydow. Chcieli nas kierowac juz na in vitro bo nie było szans zadnych. Leczylo Mnie 2 specjalistow i jeden zwykly ginekolog. Udalo sie cudem i lekarze tak wlasnie Oskarka nazywaja. Dlatego boje sie ze znow będzie to trwalo wieki i wyleje tony lez :-(

    Chciałabym sie milo zaskoczyc :-D i znow liczyc na cud.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję że nas nie opuścisz ;)
    Mi jakoś fioletowa strona nie przypadła :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie osobiscie przypadla ale i tak sentymemt do rozowej jest i wracam tu bez staran nawet hehe.

    Futu bardzo Ci dziekuje :-) mile to bardzo co napisalas..:-*
    Tez mam nadzieje, że niebawem wszystkie tam będziemy. Ja troche pozniej do Was dolacze ale dolacze :-)

    Kochana Ja jestem silna mimo wszystko bardzo ale nabawilam sie strasznej nerwicy ktora towarzyszy mi do dzis. Raz mniej raz wiecej ale jest. Takze wszystko po sobie slad zostawilo ale nie moglam sie poddac. Wiedzac ze tak wiele chorob mam tym bardziej potrzebowalam happy endu


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 789 790 791 792 793 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ