X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 6 lutego 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Hej Maja ją już sie przenioslam, bo jeszcze owu nie bylo, bo nie odnotowalam skoku temp. I raczej styczniowy cykl idzie na zmarnowanie. Jak to mówią "pierwsze koty za płoty":)
    Tobie życzę powodzenia.

    Dopóki nie ma @ wszystko może się zdarzyć :) Życzę powodzenia i mimo wszystko trzymam && ja na razie zostaję tu zobaczymy co będzie:) Zajrzyj czasami do mnie ja będę zaglądała do Ciebie:)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAREL wrote:
    Witam Was Dziewczyny nie odzywałam się chwilę ponieważ w tym cyklu trochę odpuściłam, dziś powinnam dostać @ robiłam test rano i wyszedł + :) szczerze mówiąc nie dociera to do mnie jutro, idę na bete, dziś mąż ma urodziny i zamierzam dołączyć do prezentu w małej torebce mój test- wlasnie czekam az wróci z pracy, ściskam Was mocno

    super prezent dla M ,gratuluję :)

    maia1991, Meginka, sssssss88 lubią tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 6 lutego 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej nie mam @ :) a zawsze mam regularne, zazwyczaj dostaję miesiączkę w nocy między 29 a 30 dc albo 30 dc do południa...a dziś cisza...pobolawa mnie teraz tylko lewy jajnik...poza tym nie mam dobrego tarmomatra w domu...mam taki co pokazuje non stop 36.3 ale zaprosiłam sąsiadkę po raz drugi z termometrem rtęciowym do siebie i mam teraz 37,1 :) może to jednak ciąża...ale bym się cieszyła :)

    annab lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 6 lutego 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możecie spojrzeć na mój wykres dziękuję:)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 6 lutego 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAREL wrote:
    Witam Was Dziewczyny nie odzywałam się chwilę ponieważ w tym cyklu trochę odpuściłam, dziś powinnam dostać @ robiłam test rano i wyszedł + :) szczerze mówiąc nie dociera to do mnie jutro, idę na bete, dziś mąż ma urodziny i zamierzam dołączyć do prezentu w małej torebce mój test- wlasnie czekam az wróci z pracy, ściskam Was mocno

    Witam Parel gratulacje dla ciebie i powodzenia w tych wspanialych 9miesiacach :-) ja przenosze sie do lutowych staraczek bo dzis dostalam plamienie a pewno jutro przyjdzie @ na moje nieszczescie :-( ale to niby fakt o tym ze jak sie chce bardzo to sie nie bd mialo a jak sie odpusci to sama widzisz jest pozytywnie :-)

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 6 lutego 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no i ja się przenoszę do lutowych staraczek...własnie dostałam bóli miesiączkowych i plamienia...już myślałam że ta temperatura podwyższona świadczy o ciąży bo przeziębiona nie jestem...ale cóż...mój mąż stwierdził że nie ma sprawy- on się jeszcze trochę POSTARA hehe bo to najbardziej lubi robić :) powodzenia

    samira lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • PAREL Ekspertka
    Postów: 237 235

    Wysłany: 7 lutego 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny, mąż sie bardzo ucieszył :) staraliśmy sie od czerwca, jestem 3 cykl na Bromocornie gdyz moja prolaktyna była 17x podwyższona i przez nią były niepowodzenia, własnie wróciłam z bety i czekam na wynik, mam nadzieje ze potwierdzi pozytywny test ciążowy

    samira, vivien lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAREL wrote:
    Dziękuję Dziewczyny, mąż sie bardzo ucieszył :) staraliśmy sie od czerwca, jestem 3 cykl na Bromocornie gdyz moja prolaktyna była 17x podwyższona i przez nią były niepowodzenia, własnie wróciłam z bety i czekam na wynik, mam nadzieje ze potwierdzi pozytywny test ciążowy

    trzymam & za potwierdzenie :)

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 7 lutego 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAREL wrote:
    Witam Was Dziewczyny nie odzywałam się chwilę ponieważ w tym cyklu trochę odpuściłam, dziś powinnam dostać @ robiłam test rano i wyszedł + :) szczerze mówiąc nie dociera to do mnie jutro, idę na bete, dziś mąż ma urodziny i zamierzam dołączyć do prezentu w małej torebce mój test- wlasnie czekam az wróci z pracy, ściskam Was mocno

    Gratuluję :-)

  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 7 lutego 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki... powiedzcie mi (może któraś będzie wiedziała). kiedy moge najwcześniej zrobić test na beta hcg z krwi...cykle mam regularne 29dniowe, lecz mam tzw. późną owulację. np w styczniu owu miałam 24dnia cyklu. dziś jest 9dni po owulacji. myślicie że jakbym jutro poszła zrobić test wyszedł by wiarygodnie?

    samira lubi tę wiadomość

    AnnaB
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 7 lutego 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile tak naprawdę dni trzeba odczekać...bo sama nie wiem?

    AnnaB
  • PAREL Ekspertka
    Postów: 237 235

    Wysłany: 7 lutego 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta wyszla 225,48 jestem w ciazy :) annaB jak jestes ciazy Beta powinna juz wyjsc, pozdrawiam Was dziewczyny i dziekuje za wsparcie w staraniach :*

    annab, maja2024 lubią tę wiadomość

  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 7 lutego 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annab wrote:
    dziewuszki... powiedzcie mi (może któraś będzie wiedziała). kiedy moge najwcześniej zrobić test na beta hcg z krwi...cykle mam regularne 29dniowe, lecz mam tzw. późną owulację. np w styczniu owu miałam 24dnia cyklu. dziś jest 9dni po owulacji. myślicie że jakbym jutro poszła zrobić test wyszedł by wiarygodnie?

    a ja myślę ze to za wcześnie ,przynajmniej 7dni po spodziewanej @ zrobić betę dlatego ze jeśli było zapłodnienie to ono nie następuje zaraz w momencie owu nawet może to nastąpić na drugi dzień przecież a zagnieżdżenie jest 7-12dnia po ewentualnym zapłodnieniu nie po owulacji...:)

    a kiedy masz termin @ ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2013, 13:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję :) Co do pytanie Annab też myślę że beta powinna już wyjść jeśli sie udało. Ja mam podobny problem tylko związany z normalnymi testami, ponieważ @ wypada mi na 9/10 - póki co nie czuje jakby miała przyjść (choć zawsze już 3 dni wcześniej miałam bóle brzucha) owu wyznaczyło mi na 31go lecz, choć towarzyszący temu ból miałam z 25go/26go w nocy. Nie wiem czy robić lutro test czy jeszcze poczekać, bo nie wiem czy wykryłoby już coś.. ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira tak masz rację ale Annab jest w 9 dniu po owu, czyli jeśli jajeczko zostało zapłodnione to tak czy tak już jest takie stężenie hcg że wykryje:)

  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 7 lutego 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez uważam że juz w 9 dniu wykryje ja tak miałam w pierwszej ciązy

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    ja tez uważam że juz w 9 dniu wykryje ja tak miałam w pierwszej ciązy

    akurat ale może być negatywna potem się zdołuje ze nic a ciąża jednak będzie i co ?? po co się rozczarować ...i nakręcać i robić po pięć razy ...to jest opinia lekarza nie moja ze tydzień po terminie @ beta a hormon hcg jest wytwarzany najsilniej dopiero po zagnieżdżeniu ...a nie zapłodnieniu...

    a test z moczu domowy 2tyg. po @ ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2013, 13:26

  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 7 lutego 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    annab wrote:
    dziewuszki... powiedzcie mi (może któraś będzie wiedziała). kiedy moge najwcześniej zrobić test na beta hcg z krwi...cykle mam regularne 29dniowe, lecz mam tzw. późną owulację. np w styczniu owu miałam 24dnia cyklu. dziś jest 9dni po owulacji. myślicie że jakbym jutro poszła zrobić test wyszedł by wiarygodnie?

    a ja myślę ze to za wcześnie ,przynajmniej 7dni po spodziewanej @ zrobić betę dlatego ze jeśli było zapłodnienie to ono nie następuje zaraz w momencie owu nawet może to nastąpić na drugi dzień przecież a zagnieżdżenie jest 7-12dnia po ewentualnym zapłodnieniu nie po owulacji...:)

    a kiedy masz termin @ ??

    termin @ miałam na 4.02.:/ jak na razie nie czuje bym miała dostać okres, wykres się pnie w góre...to może faktycznie jutro jeszcze nie pójdę na krewwww

    AnnaB
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 7 lutego 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może pójdę;)...ach nosi mnie ze stresu;)

    AnnaB
‹‹ 105 106 107 108 109
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ