X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stosowałyście żele wspomagające poczęcie?
    np. http://www.przedciaza.pl/28-conceive-plus-zel.html
    zastanawiałam sie kiedyś nad tym

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    stosowałyście żele wspomagające poczęcie?
    np. http://www.przedciaza.pl/28-conceive-plus-zel.html
    zastanawiałam sie kiedyś nad tym

    nie ale się nad nim zastanawiałam ,duzo czytam na temat takich wspomagaczy...

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jest bardzo drogi i dostępny albo na allegro albo w sklepie internetowym http://sklep.jestemplodna.pl/ ...

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    stosowałyście żele wspomagające poczęcie?
    np. http://www.przedciaza.pl/28-conceive-plus-zel.html
    zastanawiałam sie kiedyś nad tym

    nie ale się nad nim zastanawiałam ,duzo czytam na temat takich wspomagaczy...

    i jakie opinie miał?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    A gdzie się podziewa Megunia ?
    Gdzie te piękne, wielkie, uśmiechnięte, niebieskie oczęta z twojego avatarku :)?
    Marzy mi się taki dzidziuś :D

    Kochana moja jestem już:) Troche balowałam w weekend z kumpelami, po prostu wrzuciłam na luz i dobrze sie bawiłam :) a teraz właśnie wróciłam z WOŚP i wygrałam tam bilety do kina i aquaparku :) także weekend pełen wrażeń, ale musze nadrobic zaległości na forum :) Moja @ juz powoli sie zbiera i dobrze bo przez nia miałam swoje fochy i byłam troche niedobra dla mężulka :) złośnica :)ale juz do Was wracam kochane Dziewczeta i będę sie udzielac na bieżąco :)
    Dziękuję że o mnie pamietałś i zapytałaś:)

    samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    A gdzie się podziewa Megunia ?
    Gdzie te piękne, wielkie, uśmiechnięte, niebieskie oczęta z twojego avatarku :)?
    Marzy mi się taki dzidziuś :D

    Kochana moja jestem już:) Troche balowałam w weekend z kumpelami, po prostu wrzuciłam na luz i dobrze sie bawiłam :) a teraz właśnie wróciłam z WOŚP i wygrałam tam bilety do kina i aquaparku :) także weekend pełen wrażeń, ale musze nadrobic zaległości na forum :) Moja @ juz powoli sie zbiera i dobrze bo przez nia miałam swoje fochy i byłam troche niedobra dla mężulka :) złośnica :)ale juz do Was wracam kochane Dziewczeta i będę sie udzielac na bieżąco :)
    Dziękuję że o mnie pamietałś i zapytałaś:)

    no ty jedna no ,ale zabalowałaś haha a to dobrze ,teraz będziesz zrelaksowana i zmobilizowana do nowych działań ;)

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeczytałam właśnie wasze posty na temat tego korzenia maca, to na prawde działa ??

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piszą ze ten żel jest niezły i pomaga ,ale wiadomo ,jednej pomoże drugiej wcale ...bo zajdzie nawet z mikrutka ilością swojego śluzu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2013, 20:58

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    A gdzie się podziewa Megunia ?
    Gdzie te piękne, wielkie, uśmiechnięte, niebieskie oczęta z twojego avatarku :)?
    Marzy mi się taki dzidziuś :D

    Kochana moja jestem już:) Troche balowałam w weekend z kumpelami, po prostu wrzuciłam na luz i dobrze sie bawiłam :) a teraz właśnie wróciłam z WOŚP i wygrałam tam bilety do kina i aquaparku :) także weekend pełen wrażeń, ale musze nadrobic zaległości na forum :) Moja @ juz powoli sie zbiera i dobrze bo przez nia miałam swoje fochy i byłam troche niedobra dla mężulka :) złośnica :)ale juz do Was wracam kochane Dziewczeta i będę sie udzielac na bieżąco :)
    Dziękuję że o mnie pamietałś i zapytałaś:)

    no ty jedna no ,ale zabalowałaś haha a to dobrze ,teraz będziesz zrelaksowana i zmobilizowana do nowych działań ;)

    Samirka bo stwierdziłam że na pewno niedługo uda mi sie zaciążyc więc póki moge to muszę się wyszalec:) Bo później to już spokój, zdrowe odzywianie itd , a nie balangi :)
    A jeszcze później wstawanie w nocy, karmienie itd heh :)
    No ale chciałabym juz tak sobie powstawac w nocy do córci albo synka :) ojjjjj

    иιєиσямαℓиα, samira, gocha04 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ze jest niezły i pomaga ,ale wiadomo ,jednej pomoże drugiej wcale ...bo zajdzie nawet z mikrutka ilością swojego śluzu

    a Ty stosowałaś?? Ile kosztuje??

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    przeczytałam właśnie wasze posty na temat tego korzenia maca, to na prawde działa ??

    maginka proszek z korzenia mocy jak już pisałam jest dodawany często do suplementów znanych poprawiających płodność ,to działanie jest znane od dawna przede wszystkim reguluje gospodarkę hormonalną ...

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    A gdzie się podziewa Megunia ?
    Gdzie te piękne, wielkie, uśmiechnięte, niebieskie oczęta z twojego avatarku :)?
    Marzy mi się taki dzidziuś :D

    Kochana moja jestem już:) Troche balowałam w weekend z kumpelami, po prostu wrzuciłam na luz i dobrze sie bawiłam :) a teraz właśnie wróciłam z WOŚP i wygrałam tam bilety do kina i aquaparku :) także weekend pełen wrażeń, ale musze nadrobic zaległości na forum :) Moja @ juz powoli sie zbiera i dobrze bo przez nia miałam swoje fochy i byłam troche niedobra dla mężulka :) złośnica :)ale juz do Was wracam kochane Dziewczeta i będę sie udzielac na bieżąco :)
    Dziękuję że o mnie pamietałś i zapytałaś:)

    o to podziwiam :)! Chciało ci się w taki mróz ;)?
    Mam nadzieję, że balanga udana:)

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    piszą ze ten żel jest niezły i pomaga ,ale wiadomo ,jednej pomoże drugiej wcale ...bo zajdzie nawet z mikrutka ilością swojego śluzu

    ooo... zaczynam się łamać :D
    trochę drogie to jest .... ale z drugiej strony ja ma pomóc... ;D

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    ze jest niezły i pomaga ,ale wiadomo ,jednej pomoże drugiej wcale ...bo zajdzie nawet z mikrutka ilością swojego śluzu

    a Ty stosowałaś?? Ile kosztuje??

    wkleję link dla ciebie jeszcze raz ,nie więcej zażywasz jak 1tab ,2razy dziennie http://allegro.pl/swanson-maca-100kaps-proces-pamieciowy-sport-i2915144715.html ta kupowałam najlepiej 100kap. bo się opłaca najbardziej...

    Meginka lubi tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qrcze zastanawiam się skąd przed owulacją lekkie bóle macicy jak na @ :(

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Meginka wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    A gdzie się podziewa Megunia ?
    Gdzie te piękne, wielkie, uśmiechnięte, niebieskie oczęta z twojego avatarku :)?
    Marzy mi się taki dzidziuś :D

    Kochana moja jestem już:) Troche balowałam w weekend z kumpelami, po prostu wrzuciłam na luz i dobrze sie bawiłam :) a teraz właśnie wróciłam z WOŚP i wygrałam tam bilety do kina i aquaparku :) także weekend pełen wrażeń, ale musze nadrobic zaległości na forum :) Moja @ juz powoli sie zbiera i dobrze bo przez nia miałam swoje fochy i byłam troche niedobra dla mężulka :) złośnica :)ale juz do Was wracam kochane Dziewczeta i będę sie udzielac na bieżąco :)
    Dziękuję że o mnie pamietałś i zapytałaś:)

    o to podziwiam :)! Chciało ci się w taki mróz ;)?
    Mam nadzieję, że balanga udana:)

    oj udana udana, tylko troche zmęczona jestem:) zaraz zmykam lulac :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    takie pytanie mi sie jeszcze nasuwa, czy grubosc endometrium ma wplyw na obfitosc @ ? czy jesli @ jest skapa to znaczy, ze endo cienkie? wie ktos jak to jest?

    może tak być... ale może być wiele różnych przyczyn... najlepiej skonsultować to z lekarzem prowadzącym, może zaleci zrobienie badań, usg

    ja też miałam podobnie... mój organizm nie do końca wrócił na swój tor po tabletkach antykoncepcyjnych, do tego wystarczyło dołożyć stres i gotowe...
    prolaktyna mi skoczyła... zaczęłam jeść orzechy (najlepsze migdały) brać wiesiołka (do owulacji), castagnusa, pić siemię i czerwone winko (w ff)jeden cykl i zauważyłam poprawę:)

    qrcze - tabsy hormonalne - moja gin chce je mi je dać na 2 cykle :(. Czy to w ogóle rozsądne? Chce mi wyregulować hormony. Tabsów unikałam jak ognia , brałam tylko przez rok 5 lat temu i dałam sobie spokój. Boję się teraz je brać , bo obawiam się, że wszystko się schrzani :(

    to zależy... czasem tabletki anty stosuje się w leczeniu (np. policystycznych jajników)... także wszystko zależy....

    a więc widzisz może tu jest pies pogrzebany. Nie mam stwierdzonego PCO , ale ostatnio obraz na jajnikach był dziwny aczkolwiek nie odpowiadał PCO.
    Moja gin chce po prostu wyciszyć w ten sposób prolaktynę i androstendion. Pytanie czy to można osiągnąć stosując hormony?
    Po drugie jeżeli nawet, to jest ryzyko, że można skopać coś innego :/.

    nie wiedziałam, że prolaktynę "wycisza się" tabletkami anty...
    ja myślałam, że tabletki anty podwyższają prolaktynę.... ale mogę się mylić... zapytasz gina, to pewnie wyjaśni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2013, 21:11

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wasi mężowie czy partnerzy tez mogą zażywać dla sprawności żołnierzyków :P

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    takie pytanie mi sie jeszcze nasuwa, czy grubosc endometrium ma wplyw na obfitosc @ ? czy jesli @ jest skapa to znaczy, ze endo cienkie? wie ktos jak to jest?

    może tak być... ale może być wiele różnych przyczyn... najlepiej skonsultować to z lekarzem prowadzącym, może zaleci zrobienie badań, usg

    ja też miałam podobnie... mój organizm nie do końca wrócił na swój tor po tabletkach antykoncepcyjnych, do tego wystarczyło dołożyć stres i gotowe...
    prolaktyna mi skoczyła... zaczęłam jeść orzechy (najlepsze migdały) brać wiesiołka (do owulacji), castagnusa, pić siemię i czerwone winko (w ff)jeden cykl i zauważyłam poprawę:)

    qrcze - tabsy hormonalne - moja gin chce je mi je dać na 2 cykle :(. Czy to w ogóle rozsądne? Chce mi wyregulować hormony. Tabsów unikałam jak ognia , brałam tylko przez rok 5 lat temu i dałam sobie spokój. Boję się teraz je brać , bo obawiam się, że wszystko się schrzani :(

    to zależy... czasem tabletki anty stosuje się w leczeniu (np. policystycznych jajników)... także wszystko zależy....

    a więc widzisz może tu jest pies pogrzebany. Nie mam stwierdzonego PCO , ale ostatnio obraz na jajnikach był dziwny aczkolwiek nie odpowiadał PCO.
    Moja gin chce po prostu wyciszyć w ten sposób prolaktynę i androstendion. Pytanie czy to można osiągnąć stosując hormony?
    Po drugie jeżeli nawet, to jest ryzyko, że można skopać coś innego :/.

    nie wiedziałam, że prolaktynę "wycisza się" tabletkami anty...

    czyli nie potwierdzasz tej teorii?
    dostałam od endo bromergon na prolaktynę, ale bałam się go brać. Chyba zacznę od następnego cyklu.....

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    takie pytanie mi sie jeszcze nasuwa, czy grubosc endometrium ma wplyw na obfitosc @ ? czy jesli @ jest skapa to znaczy, ze endo cienkie? wie ktos jak to jest?

    może tak być... ale może być wiele różnych przyczyn... najlepiej skonsultować to z lekarzem prowadzącym, może zaleci zrobienie badań, usg

    ja też miałam podobnie... mój organizm nie do końca wrócił na swój tor po tabletkach antykoncepcyjnych, do tego wystarczyło dołożyć stres i gotowe...
    prolaktyna mi skoczyła... zaczęłam jeść orzechy (najlepsze migdały) brać wiesiołka (do owulacji), castagnusa, pić siemię i czerwone winko (w ff)jeden cykl i zauważyłam poprawę:)

    qrcze - tabsy hormonalne - moja gin chce je mi je dać na 2 cykle :(. Czy to w ogóle rozsądne? Chce mi wyregulować hormony. Tabsów unikałam jak ognia , brałam tylko przez rok 5 lat temu i dałam sobie spokój. Boję się teraz je brać , bo obawiam się, że wszystko się schrzani :(

    to zależy... czasem tabletki anty stosuje się w leczeniu (np. policystycznych jajników)... także wszystko zależy....

    a więc widzisz może tu jest pies pogrzebany. Nie mam stwierdzonego PCO , ale ostatnio obraz na jajnikach był dziwny aczkolwiek nie odpowiadał PCO.
    Moja gin chce po prostu wyciszyć w ten sposób prolaktynę i androstendion. Pytanie czy to można osiągnąć stosując hormony?
    Po drugie jeżeli nawet, to jest ryzyko, że można skopać coś innego :/.

    nie wiedziałam, że prolaktynę "wycisza się" tabletkami anty...
    ja myślałam, że tabletki anty podwyższają prolaktynę.... ale mogę się mylić... zapytasz gina, to pewnie wyjaśni

    no właśnie,dziwne to...

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ