X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się właśnie zastanawiałam nad zmierzeniem w ten sposób owulację wiem kiedy miałam - monitoring ale nie wiem czy to coś da bo nie było napisane czy obojętne jest o jakiej porze czy też zanim wstanę jakaś dziewczyna napisała że trzeba mierzyć co kilka godzin bo temka może spaść kilka godzin przed @ . No nic poczekamy zobaczymy :)

    samira lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A a szukam na alle testów...z Agrodytą odpuszcze ten miesiac...dziewczynki jakie wybrac? kasetowe czy te zwykłe płytkowe??? Ide do gina...czas najwyzszy w tym tygodniu, biorąc pod uwagę że mamy małą, starałam sie na luzie, ale niby krótkie 4 cykle, dłużą sie i powoli zaczynają natrętne myśli wbijac...:)
    Ale jestem na + postanowiłam choc 1 cykl od 1 dnia (zeby utrwalic) mierzyc tempkę o jednej godzinie...;p Jak weekend? Ja mam jakąś chandrę chyba...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    A JA SIĘ DOWIEDZIAŁAM ZE KUMPELA Z INNEGO FORUM NA KTÓRYM PISZę od dawna urodziła ok.21:00 (i zaraz po tej godz. wiedziałam ,hehe poczta esm-sowa działa) PRZEZ CC BLIŹNIĘTA :D cudne są, a miała miesiąc do terminu :D się pospieszyły chłopaki bo niby nic się jeszcze nie zapowiadało..a pierwsze dzieciątko straciła...także laseczki ,wszystko jest możliwe...:D

    ha a dzisiaj mogę dopisać kolejną która dziś nad ranem urodziła córeczkę,kurcze jakie fajne te dzieciaczki,bo mam zdjęcia ...ehhh :D

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    A a szukam na alle testów...z Agrodytą odpuszcze ten miesiac...dziewczynki jakie wybrac? kasetowe czy te zwykłe płytkowe??? Ide do gina...czas najwyzszy w tym tygodniu, biorąc pod uwagę że mamy małą, starałam sie na luzie, ale niby krótkie 4 cykle, dłużą sie i powoli zaczynają natrętne myśli wbijac...:)
    Ale jestem na + postanowiłam choc 1 cykl od 1 dnia (zeby utrwalic) mierzyc tempkę o jednej godzinie...;p Jak weekend? Ja mam jakąś chandrę chyba...

    kasetkowe to to samo co płytkowe i ja miałam takie i są ok ...:) zajrzyj do galerii testów owu dodatnich tam są moje kasetkowe z 16dc i jeszcze mocniejszy z 19dc ...:D

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobietki!!! i znowu nowe inf sie dowiedzialam z waszych wypowiedzi:-))

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryśka:) wrote:
    czesć dziewczyny:)

    witaj!!!

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam rozne informacje na temat jak czesto sie powinno kochac zeby moc zajsc w ciaze.A raczej ile czasu potrzeba by plemniki dojrzaly??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    mam rozne informacje na temat jak czesto sie powinno kochac zeby moc zajsc w ciaze.A raczej ile czasu potrzeba by plemniki dojrzaly??

    jak już pisałam ginka mi mówiła ze można codziennie w czasie płodnym ale żeby był ten odstęp 24h a wtedy może plemniczków jest troszkę mniej ale są bardziej żywotne,szybsze i jest więcej zdrowych :p

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za inf:-)

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno.. CZy mozna byc w ciazy mimo iz test ciazowy wyszedl negatywny??? Bo ostatnio okres spoznil mi sie jak nigdy 4 dni zrobilam test i wyszedl negatywny a na drugi dzien z rana brazowe plamienie i skrzepy(tak jeszcze nie mialam) a potem normalnie jak w trakcie kazdej miesiaczki..

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo czytalam gdzies ze nie ktore dziewczyny nawet nie wiedza ze poronily gdyz zbieglo to sie ze spodziewana miesiaczka..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Jeszcze jedno.. CZy mozna byc w ciazy mimo iz test ciazowy wyszedl negatywny??? Bo ostatnio okres spoznil mi sie jak nigdy 4 dni zrobilam test i wyszedl negatywny a na drugi dzien z rana brazowe plamienie i skrzepy(tak jeszcze nie mialam) a potem normalnie jak w trakcie kazdej miesiaczki..

    może tak być ze w terminie @ jest negatyw bo każda kobieta w innym dniu ma owu i zapłodnienie a kolejna rzecz ,zaczym zarodek dotrze do macicy i się zagnieździ mija 4-12 dni ...dlatego może być za wcześnie na test z moczu który powinno się zrobić parę dni po term. @ ...nawet mówią ze betę z krwi nie należy robić zbyt wcześnie chociaż jest bardzo dokładna ...

    ale nie w twoim przypadku bo twój był negatyw i zaraz na drugi dzień @ przyszła i były skrzepy a to normalny objaw @......jakbyś miała pozytyw i @ przyszła za 1 czy 2 dni to wtedy maże być poronienie samoistne(biochemiczne) o którym kobiety często nawet nie wiedzą bo myślą po prostu ze przyszła później @...a ją może wiele czynników opóźnić stres,choroba,wyjazd itp...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2013, 14:22

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslalam ze moze sama potrafilam opoznic okres bo z mezem wkrecilismy sobie ze chyba nam sie udalo. I nawet cieszylismy sie mimo zed nie zrobilam testu. Bo balam sie negatywnego wyniku..

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt ze nie naleze do spokojnych ludzi, czesto sie deneruje byle pierdola! Ale od kiedy staramy sie o dzidziusia staram sie opanowywac:-))

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Dziś termin @ ale się denerwuję masakra jakaś. Na razie się nie pojawiła i oby tak zostało kolejnych 9 miesięcy. Mój M chce testować a ja się boję tak to zawsze jeszcze mam nadzieję a jak testować będę to może się okazać, że znowu się nie udało. Zwariuję zaraz przez to wszystko a jeszcze się nie wyspałam bo chyba ze 3 razy do toalety wstać musiałam a później myślenie mi się włączało eh. Gosia jak się pojawisz to napisz co u Ciebie wykresik ładny czekam na info.

    cześć laseczki
    to chyba mój najgorszy cykl, bo jak na poczatku nie miałam czasu się nakręcać to teraz jak cos się ruszyło i kilka ciąż już jest to i ja czekam na swoje II.
    I dziś śniło mi się, że @ dostałam. Ale póki co ni widu ni słychu, od czasu do czasu cos mnie zakłuje coś zaboli. Termin @ mam na jutro także czekam, chociaż pierwszy raz mam ochotę sprawdzić to wczesniej:)

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    To fakt ze nie naleze do spokojnych ludzi, czesto sie deneruje byle pierdola! Ale od kiedy staramy sie o dzidziusia staram sie opanowywac:-))

    trzeba się wyluzować ,oj wierz mi ja też nie należę -życie daje w kość i to bardzo mocno ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    maja2024 wrote:
    Dziś termin @ ale się denerwuję masakra jakaś. Na razie się nie pojawiła i oby tak zostało kolejnych 9 miesięcy. Mój M chce testować a ja się boję tak to zawsze jeszcze mam nadzieję a jak testować będę to może się okazać, że znowu się nie udało. Zwariuję zaraz przez to wszystko a jeszcze się nie wyspałam bo chyba ze 3 razy do toalety wstać musiałam a później myślenie mi się włączało eh. Gosia jak się pojawisz to napisz co u Ciebie wykresik ładny czekam na info.

    cześć laseczki
    to chyba mój najgorszy cykl, bo jak na poczatku nie miałam czasu się nakręcać to teraz jak cos się ruszyło i kilka ciąż już jest to i ja czekam na swoje II.
    I dziś śniło mi się, że @ dostałam. Ale póki co ni widu ni słychu, od czasu do czasu cos mnie zakłuje coś zaboli. Termin @ mam na jutro także czekam, chociaż pierwszy raz mam ochotę sprawdzić to wczesniej:)

    cześć ,ja mam termin na sobotę i zaczynam myśleć...chociaż nie tak nachalnie jak jeszcze niedawno ...to jak czekanie u dentysty na swija kolej :D

    ale trzymam kciuki ,może akurat ci się udałą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2013, 15:16

    gocha04 lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PROSZE jeszcze pare wskazowek jak odczytywac wykres co oznacza linia przerywana. Jesli jest ciaza to co sie dzieje z temp??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi tez jeszcze wykres nie wykazał owu a ja coś czuję ze w tym cyklu akurat była :/

  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    maja2024 wrote:
    Dziś termin @ ale się denerwuję masakra jakaś. Na razie się nie pojawiła i oby tak zostało kolejnych 9 miesięcy. Mój M chce testować a ja się boję tak to zawsze jeszcze mam nadzieję a jak testować będę to może się okazać, że znowu się nie udało. Zwariuję zaraz przez to wszystko a jeszcze się nie wyspałam bo chyba ze 3 razy do toalety wstać musiałam a później myślenie mi się włączało eh. Gosia jak się pojawisz to napisz co u Ciebie wykresik ładny czekam na info.

    cześć laseczki
    to chyba mój najgorszy cykl, bo jak na poczatku nie miałam czasu się nakręcać to teraz jak cos się ruszyło i kilka ciąż już jest to i ja czekam na swoje II.
    I dziś śniło mi się, że @ dostałam. Ale póki co ni widu ni słychu, od czasu do czasu cos mnie zakłuje coś zaboli. Termin @ mam na jutro także czekam, chociaż pierwszy raz mam ochotę sprawdzić to wczesniej:)

    Ja też jeszcze czekam tzn nie czekam na @ dziś miała się pojawić ale na razie cisza szyjka wysoko zamknięta i bardzo ciasno hehehe:) trochę co jakiś czas mnie brzuch boli i piersi mi dokuczają. Coś mi się wydaję że dziś nie przyjdzie @ a jutro jak wstanę:( Gosiu ja też bardzo bym chciała sprawdzić ale wiem że wyjdzie I kreseczka nie wiem dlaczego ale mam bardzo silne przeczucie, że się nie udało niestety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2013, 15:34

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ