X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się właśnie zastanawiałam nad zmierzeniem w ten sposób owulację wiem kiedy miałam - monitoring ale nie wiem czy to coś da bo nie było napisane czy obojętne jest o jakiej porze czy też zanim wstanę jakaś dziewczyna napisała że trzeba mierzyć co kilka godzin bo temka może spaść kilka godzin przed @ . No nic poczekamy zobaczymy :)

    samira lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A a szukam na alle testów...z Agrodytą odpuszcze ten miesiac...dziewczynki jakie wybrac? kasetowe czy te zwykłe płytkowe??? Ide do gina...czas najwyzszy w tym tygodniu, biorąc pod uwagę że mamy małą, starałam sie na luzie, ale niby krótkie 4 cykle, dłużą sie i powoli zaczynają natrętne myśli wbijac...:)
    Ale jestem na + postanowiłam choc 1 cykl od 1 dnia (zeby utrwalic) mierzyc tempkę o jednej godzinie...;p Jak weekend? Ja mam jakąś chandrę chyba...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    A JA SIĘ DOWIEDZIAŁAM ZE KUMPELA Z INNEGO FORUM NA KTÓRYM PISZę od dawna urodziła ok.21:00 (i zaraz po tej godz. wiedziałam ,hehe poczta esm-sowa działa) PRZEZ CC BLIŹNIĘTA :D cudne są, a miała miesiąc do terminu :D się pospieszyły chłopaki bo niby nic się jeszcze nie zapowiadało..a pierwsze dzieciątko straciła...także laseczki ,wszystko jest możliwe...:D

    ha a dzisiaj mogę dopisać kolejną która dziś nad ranem urodziła córeczkę,kurcze jakie fajne te dzieciaczki,bo mam zdjęcia ...ehhh :D

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    A a szukam na alle testów...z Agrodytą odpuszcze ten miesiac...dziewczynki jakie wybrac? kasetowe czy te zwykłe płytkowe??? Ide do gina...czas najwyzszy w tym tygodniu, biorąc pod uwagę że mamy małą, starałam sie na luzie, ale niby krótkie 4 cykle, dłużą sie i powoli zaczynają natrętne myśli wbijac...:)
    Ale jestem na + postanowiłam choc 1 cykl od 1 dnia (zeby utrwalic) mierzyc tempkę o jednej godzinie...;p Jak weekend? Ja mam jakąś chandrę chyba...

    kasetkowe to to samo co płytkowe i ja miałam takie i są ok ...:) zajrzyj do galerii testów owu dodatnich tam są moje kasetkowe z 16dc i jeszcze mocniejszy z 19dc ...:D

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobietki!!! i znowu nowe inf sie dowiedzialam z waszych wypowiedzi:-))

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryśka:) wrote:
    czesć dziewczyny:)

    witaj!!!

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam rozne informacje na temat jak czesto sie powinno kochac zeby moc zajsc w ciaze.A raczej ile czasu potrzeba by plemniki dojrzaly??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    mam rozne informacje na temat jak czesto sie powinno kochac zeby moc zajsc w ciaze.A raczej ile czasu potrzeba by plemniki dojrzaly??

    jak już pisałam ginka mi mówiła ze można codziennie w czasie płodnym ale żeby był ten odstęp 24h a wtedy może plemniczków jest troszkę mniej ale są bardziej żywotne,szybsze i jest więcej zdrowych :p

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za inf:-)

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno.. CZy mozna byc w ciazy mimo iz test ciazowy wyszedl negatywny??? Bo ostatnio okres spoznil mi sie jak nigdy 4 dni zrobilam test i wyszedl negatywny a na drugi dzien z rana brazowe plamienie i skrzepy(tak jeszcze nie mialam) a potem normalnie jak w trakcie kazdej miesiaczki..

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo czytalam gdzies ze nie ktore dziewczyny nawet nie wiedza ze poronily gdyz zbieglo to sie ze spodziewana miesiaczka..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Jeszcze jedno.. CZy mozna byc w ciazy mimo iz test ciazowy wyszedl negatywny??? Bo ostatnio okres spoznil mi sie jak nigdy 4 dni zrobilam test i wyszedl negatywny a na drugi dzien z rana brazowe plamienie i skrzepy(tak jeszcze nie mialam) a potem normalnie jak w trakcie kazdej miesiaczki..

    może tak być ze w terminie @ jest negatyw bo każda kobieta w innym dniu ma owu i zapłodnienie a kolejna rzecz ,zaczym zarodek dotrze do macicy i się zagnieździ mija 4-12 dni ...dlatego może być za wcześnie na test z moczu który powinno się zrobić parę dni po term. @ ...nawet mówią ze betę z krwi nie należy robić zbyt wcześnie chociaż jest bardzo dokładna ...

    ale nie w twoim przypadku bo twój był negatyw i zaraz na drugi dzień @ przyszła i były skrzepy a to normalny objaw @......jakbyś miała pozytyw i @ przyszła za 1 czy 2 dni to wtedy maże być poronienie samoistne(biochemiczne) o którym kobiety często nawet nie wiedzą bo myślą po prostu ze przyszła później @...a ją może wiele czynników opóźnić stres,choroba,wyjazd itp...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2013, 14:22

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslalam ze moze sama potrafilam opoznic okres bo z mezem wkrecilismy sobie ze chyba nam sie udalo. I nawet cieszylismy sie mimo zed nie zrobilam testu. Bo balam sie negatywnego wyniku..

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt ze nie naleze do spokojnych ludzi, czesto sie deneruje byle pierdola! Ale od kiedy staramy sie o dzidziusia staram sie opanowywac:-))

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Dziś termin @ ale się denerwuję masakra jakaś. Na razie się nie pojawiła i oby tak zostało kolejnych 9 miesięcy. Mój M chce testować a ja się boję tak to zawsze jeszcze mam nadzieję a jak testować będę to może się okazać, że znowu się nie udało. Zwariuję zaraz przez to wszystko a jeszcze się nie wyspałam bo chyba ze 3 razy do toalety wstać musiałam a później myślenie mi się włączało eh. Gosia jak się pojawisz to napisz co u Ciebie wykresik ładny czekam na info.

    cześć laseczki
    to chyba mój najgorszy cykl, bo jak na poczatku nie miałam czasu się nakręcać to teraz jak cos się ruszyło i kilka ciąż już jest to i ja czekam na swoje II.
    I dziś śniło mi się, że @ dostałam. Ale póki co ni widu ni słychu, od czasu do czasu cos mnie zakłuje coś zaboli. Termin @ mam na jutro także czekam, chociaż pierwszy raz mam ochotę sprawdzić to wczesniej:)

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    To fakt ze nie naleze do spokojnych ludzi, czesto sie deneruje byle pierdola! Ale od kiedy staramy sie o dzidziusia staram sie opanowywac:-))

    trzeba się wyluzować ,oj wierz mi ja też nie należę -życie daje w kość i to bardzo mocno ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    maja2024 wrote:
    Dziś termin @ ale się denerwuję masakra jakaś. Na razie się nie pojawiła i oby tak zostało kolejnych 9 miesięcy. Mój M chce testować a ja się boję tak to zawsze jeszcze mam nadzieję a jak testować będę to może się okazać, że znowu się nie udało. Zwariuję zaraz przez to wszystko a jeszcze się nie wyspałam bo chyba ze 3 razy do toalety wstać musiałam a później myślenie mi się włączało eh. Gosia jak się pojawisz to napisz co u Ciebie wykresik ładny czekam na info.

    cześć laseczki
    to chyba mój najgorszy cykl, bo jak na poczatku nie miałam czasu się nakręcać to teraz jak cos się ruszyło i kilka ciąż już jest to i ja czekam na swoje II.
    I dziś śniło mi się, że @ dostałam. Ale póki co ni widu ni słychu, od czasu do czasu cos mnie zakłuje coś zaboli. Termin @ mam na jutro także czekam, chociaż pierwszy raz mam ochotę sprawdzić to wczesniej:)

    cześć ,ja mam termin na sobotę i zaczynam myśleć...chociaż nie tak nachalnie jak jeszcze niedawno ...to jak czekanie u dentysty na swija kolej :D

    ale trzymam kciuki ,może akurat ci się udałą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2013, 15:16

    gocha04 lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PROSZE jeszcze pare wskazowek jak odczytywac wykres co oznacza linia przerywana. Jesli jest ciaza to co sie dzieje z temp??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi tez jeszcze wykres nie wykazał owu a ja coś czuję ze w tym cyklu akurat była :/

  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    maja2024 wrote:
    Dziś termin @ ale się denerwuję masakra jakaś. Na razie się nie pojawiła i oby tak zostało kolejnych 9 miesięcy. Mój M chce testować a ja się boję tak to zawsze jeszcze mam nadzieję a jak testować będę to może się okazać, że znowu się nie udało. Zwariuję zaraz przez to wszystko a jeszcze się nie wyspałam bo chyba ze 3 razy do toalety wstać musiałam a później myślenie mi się włączało eh. Gosia jak się pojawisz to napisz co u Ciebie wykresik ładny czekam na info.

    cześć laseczki
    to chyba mój najgorszy cykl, bo jak na poczatku nie miałam czasu się nakręcać to teraz jak cos się ruszyło i kilka ciąż już jest to i ja czekam na swoje II.
    I dziś śniło mi się, że @ dostałam. Ale póki co ni widu ni słychu, od czasu do czasu cos mnie zakłuje coś zaboli. Termin @ mam na jutro także czekam, chociaż pierwszy raz mam ochotę sprawdzić to wczesniej:)

    Ja też jeszcze czekam tzn nie czekam na @ dziś miała się pojawić ale na razie cisza szyjka wysoko zamknięta i bardzo ciasno hehehe:) trochę co jakiś czas mnie brzuch boli i piersi mi dokuczają. Coś mi się wydaję że dziś nie przyjdzie @ a jutro jak wstanę:( Gosiu ja też bardzo bym chciała sprawdzić ale wiem że wyjdzie I kreseczka nie wiem dlaczego ale mam bardzo silne przeczucie, że się nie udało niestety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2013, 15:34

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ