X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a co myślicie o moim wykresie ,jeszcze żadna mi go tu nie skomentowała :P

    ja widzę, że ładnie tempka się pnie :D
    kciuki ściskam &!!!

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    ze jest niezły i pomaga ,ale wiadomo ,jednej pomoże drugiej wcale ...bo zajdzie nawet z mikrutka ilością swojego śluzu

    a Ty stosowałaś?? Ile kosztuje??

    wkleję link dla ciebie jeszcze raz ,nie więcej zażywasz jak 1tab ,2razy dziennie http://allegro.pl/swanson-maca-100kaps-proces-pamieciowy-sport-i2915144715.html ta kupowałam najlepiej 100kap. bo się opłaca najbardziej...

    dzięki samirka, właśnie go szukałam na poprzednich stronach, ale za cholere nie mogłam znaleźc :) a tylko kilka malutkich drineczków wypiłam :) i juz problemy ze wzrokiem :)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira a ty stosowałaś te tabletki o które pyta Meginka :)?
    i jak?

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    ze jest niezły i pomaga ,ale wiadomo ,jednej pomoże drugiej wcale ...bo zajdzie nawet z mikrutka ilością swojego śluzu

    a Ty stosowałaś?? Ile kosztuje??

    wkleję link dla ciebie jeszcze raz ,nie więcej zażywasz jak 1tab ,2razy dziennie http://allegro.pl/swanson-maca-100kaps-proces-pamieciowy-sport-i2915144715.html ta kupowałam najlepiej 100kap. bo się opłaca najbardziej...

    dzięki samirka, właśnie go szukałam na poprzednich stronach, ale za cholere nie mogłam znaleźc :) a tylko kilka malutkich drineczków wypiłam :) i juz problemy ze wzrokiem :)

    oj tam oj tam nic życia nie upiększy,jak jeden głębszy :D

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    ze jest niezły i pomaga ,ale wiadomo ,jednej pomoże drugiej wcale ...bo zajdzie nawet z mikrutka ilością swojego śluzu

    a Ty stosowałaś?? Ile kosztuje??

    wkleję link dla ciebie jeszcze raz ,nie więcej zażywasz jak 1tab ,2razy dziennie http://allegro.pl/swanson-maca-100kaps-proces-pamieciowy-sport-i2915144715.html ta kupowałam najlepiej 100kap. bo się opłaca najbardziej...

    dzięki samirka, właśnie go szukałam na poprzednich stronach, ale za cholere nie mogłam znaleźc :) a tylko kilka malutkich drineczków wypiłam :) i juz problemy ze wzrokiem :)

    oj tam oj tam nic życia nie upiększy,jak jeden głębszy :D

    hahahahahah o to dobre :) przypomne to wszystkim, jak będą mówili
    "Megina- nie pijesz już! :)"
    a wykresik masz ładny, tempka rośnie, no no no....
    oby coś z tego wynikło... :) tez trzymam kciukasy :)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Samira a ty stosowałaś te tabletki o które pyta Meginka :)?
    i jak?

    tak niedługo bo żołądek się buntował ale ja mam refluks i wzjg dlatego tak a teraz mam z innej firmy to od kolejnego cyklu spróbuje,a mój G już się wzmacnia hehe:)

    иιєиσямαℓиα, Meginka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    takie pytanie mi sie jeszcze nasuwa, czy grubosc endometrium ma wplyw na obfitosc @ ? czy jesli @ jest skapa to znaczy, ze endo cienkie? wie ktos jak to jest?

    może tak być... ale może być wiele różnych przyczyn... najlepiej skonsultować to z lekarzem prowadzącym, może zaleci zrobienie badań, usg

    ja też miałam podobnie... mój organizm nie do końca wrócił na swój tor po tabletkach antykoncepcyjnych, do tego wystarczyło dołożyć stres i gotowe...
    prolaktyna mi skoczyła... zaczęłam jeść orzechy (najlepsze migdały) brać wiesiołka (do owulacji), castagnusa, pić siemię i czerwone winko (w ff)jeden cykl i zauważyłam poprawę:)

    qrcze - tabsy hormonalne - moja gin chce je mi je dać na 2 cykle :(. Czy to w ogóle rozsądne? Chce mi wyregulować hormony. Tabsów unikałam jak ognia , brałam tylko przez rok 5 lat temu i dałam sobie spokój. Boję się teraz je brać , bo obawiam się, że wszystko się schrzani :(

    to zależy... czasem tabletki anty stosuje się w leczeniu (np. policystycznych jajników)... także wszystko zależy....

    a więc widzisz może tu jest pies pogrzebany. Nie mam stwierdzonego PCO , ale ostatnio obraz na jajnikach był dziwny aczkolwiek nie odpowiadał PCO.
    Moja gin chce po prostu wyciszyć w ten sposób prolaktynę i androstendion. Pytanie czy to można osiągnąć stosując hormony?
    Po drugie jeżeli nawet, to jest ryzyko, że można skopać coś innego :/.

    nie wiedziałam, że prolaktynę "wycisza się" tabletkami anty...

    czyli nie potwierdzasz tej teorii?
    dostałam od endo bromergon na prolaktynę, ale bałam się go brać. Chyba zacznę od następnego cyklu.....

    skuteczny, szybko ponoć spada, ale można się kiepsko czuć... różnie to bywa - koleżance dolegliwości minęły po 2 tygodniach

    иιєиσямαℓиα, samira lubią tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny muszę sie wam do czegoś przyznać :(
    zaczyna mnie męczyć psychika :(

    Meginka lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o boże zgłupieje do soboty ,boję się ze nic z tego bo mi się włącza coraz częściej głodomorra :0 no i głupia ja głupia ,byłam dzisiaj w Silesi na gofrach i w supherpharmie była obniżka testów ciążowych i kupiłam strumieniowy bobo test no ale było połowa ceny 6,80 a tak są drogie ,jeszcze raz tyle kosztują ;) :P

    иιєиσямαℓиα, Meginka lubią tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    takie pytanie mi sie jeszcze nasuwa, czy grubosc endometrium ma wplyw na obfitosc @ ? czy jesli @ jest skapa to znaczy, ze endo cienkie? wie ktos jak to jest?

    może tak być... ale może być wiele różnych przyczyn... najlepiej skonsultować to z lekarzem prowadzącym, może zaleci zrobienie badań, usg

    ja też miałam podobnie... mój organizm nie do końca wrócił na swój tor po tabletkach antykoncepcyjnych, do tego wystarczyło dołożyć stres i gotowe...
    prolaktyna mi skoczyła... zaczęłam jeść orzechy (najlepsze migdały) brać wiesiołka (do owulacji), castagnusa, pić siemię i czerwone winko (w ff)jeden cykl i zauważyłam poprawę:)

    qrcze - tabsy hormonalne - moja gin chce je mi je dać na 2 cykle :(. Czy to w ogóle rozsądne? Chce mi wyregulować hormony. Tabsów unikałam jak ognia , brałam tylko przez rok 5 lat temu i dałam sobie spokój. Boję się teraz je brać , bo obawiam się, że wszystko się schrzani :(

    to zależy... czasem tabletki anty stosuje się w leczeniu (np. policystycznych jajników)... także wszystko zależy....

    a więc widzisz może tu jest pies pogrzebany. Nie mam stwierdzonego PCO , ale ostatnio obraz na jajnikach był dziwny aczkolwiek nie odpowiadał PCO.
    Moja gin chce po prostu wyciszyć w ten sposób prolaktynę i androstendion. Pytanie czy to można osiągnąć stosując hormony?
    Po drugie jeżeli nawet, to jest ryzyko, że można skopać coś innego :/.

    nie wiedziałam, że prolaktynę "wycisza się" tabletkami anty...

    czyli nie potwierdzasz tej teorii?
    dostałam od endo bromergon na prolaktynę, ale bałam się go brać. Chyba zacznę od następnego cyklu.....

    skuteczny, szybko ponoć spada, ale można się kiepsko czuć... różnie to bywa - koleżance dolegliwości minęły po 2 tygodniach

    właśnie z tego powodu odwlekam jego zażywanie od miesiąca :(
    i może to mój ogromny błąd :(
    a ta koleżanka twoja jaką dawkę brała? i kiedy odstawiła? od razu jak była w ciązy czy stopniowo odstawiała ?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki już tak późno o matko ! a jutro mnie czeka znowu pobudka o 5:20 :(
    i znowu zaczyna się nowy tydzień ....eh jak ja tego nie cierpię.
    Do juterka , buziaki :* i dobranoc

    Meginka lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    dziewczyny muszę sie wam do czegoś przyznać :(
    zaczyna mnie męczyć psychika :(

    mnie cały czas męczy chociaż trosze ją wyciszyłam (pozostałości po nerwicy wywołanej po części śmiercią mojego jedynego brata 3,5roku temu ,nagłą śmiercią dodam ,PRZEZ LEKARZY...)

    a tu link do twego leku ,dość dokładny opis http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=393

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2013, 21:39

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki mykam bo padam,oczy na zapałkach trzymam otwarte hehe

    i głowa do góry,cycki do przodu ,będzie dobrze ,buziaki wspieraki :*:*:*

    DOBRANOC :)

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    dziewczyny muszę sie wam do czegoś przyznać :(
    zaczyna mnie męczyć psychika :(

    heeeej co to za smuty??? co sie dzieje???
    ok, dzisiaj już idziemy spac bo późno, ale jutro masz wszystko ładnie napisac co Ci leży na wątrobie :) i nie smutaj się :) będzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2013, 21:45

    samira, agula, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Libra wrote:
    agula wrote:
    takie pytanie mi sie jeszcze nasuwa, czy grubosc endometrium ma wplyw na obfitosc @ ? czy jesli @ jest skapa to znaczy, ze endo cienkie? wie ktos jak to jest?

    może tak być... ale może być wiele różnych przyczyn... najlepiej skonsultować to z lekarzem prowadzącym, może zaleci zrobienie badań, usg

    ja też miałam podobnie... mój organizm nie do końca wrócił na swój tor po tabletkach antykoncepcyjnych, do tego wystarczyło dołożyć stres i gotowe...
    prolaktyna mi skoczyła... zaczęłam jeść orzechy (najlepsze migdały) brać wiesiołka (do owulacji), castagnusa, pić siemię i czerwone winko (w ff)jeden cykl i zauważyłam poprawę:)

    qrcze - tabsy hormonalne - moja gin chce je mi je dać na 2 cykle :(. Czy to w ogóle rozsądne? Chce mi wyregulować hormony. Tabsów unikałam jak ognia , brałam tylko przez rok 5 lat temu i dałam sobie spokój. Boję się teraz je brać , bo obawiam się, że wszystko się schrzani :(

    to zależy... czasem tabletki anty stosuje się w leczeniu (np. policystycznych jajników)... także wszystko zależy....

    a więc widzisz może tu jest pies pogrzebany. Nie mam stwierdzonego PCO , ale ostatnio obraz na jajnikach był dziwny aczkolwiek nie odpowiadał PCO.
    Moja gin chce po prostu wyciszyć w ten sposób prolaktynę i androstendion. Pytanie czy to można osiągnąć stosując hormony?
    Po drugie jeżeli nawet, to jest ryzyko, że można skopać coś innego :/.

    nie wiedziałam, że prolaktynę "wycisza się" tabletkami anty...

    czyli nie potwierdzasz tej teorii?
    dostałam od endo bromergon na prolaktynę, ale bałam się go brać. Chyba zacznę od następnego cyklu.....

    skuteczny, szybko ponoć spada, ale można się kiepsko czuć... różnie to bywa - koleżance dolegliwości minęły po 2 tygodniach

    właśnie z tego powodu odwlekam jego zażywanie od miesiąca :(
    i może to mój ogromny błąd :(
    a ta koleżanka twoja jaką dawkę brała? i kiedy odstawiła? od razu jak była w ciązy czy stopniowo odstawiała ?

    ona dostała bromka, bo ma problemy z owulacją... a prolaktyna czynnościowa ponad 20x norma przekroczona... ona też ma inny problem - policystyczne jajniki, także to u niej wiele rzeczy się nakłada...
    nie pamiętam jaką ona dawkę przyjmuje...

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    dziewczyny proszę o sugestię :)
    idę jutro do ginekologa faceta , który jest trochę dziwaczny i obawiam się jego reakcji. Nie chcę przyznawać się do tego, że prowadzę się już u innego ginekologa. Jak najlepiej i najrozsądniej zacząć gadkę :)?

    Chyba trzeba poważnie pogadać już z lekarzem, i zachować spokój. Warto sie poradzić, ale jak ktoś jest nie wiem mądry, albo mówi półsłówkami i nie wytłumaczy to nie warto...

    Cytuję o sobie...Po porodzie na pachwinie zrobił mi się guzek...i ta zleciał rok...aż zaczęłam sie bać, bo był juz ok 2 cm i zaczynał uwierać (tak zaniedbanie i strach i wogóle z mojej strony). Poszłam do gina co stwierdził moja 1 wsza cieze, ale ogolnie nie prowadzi- diagnoza- czyrak-operacja na uspieniu i 3 dni minimum poza domem (mała miała roczek)..upłakałam sie jak głupia. No i powiedział, ze absolutnie nie da sie inaczej...
    Za 2 godz miałam umowiona wizyte u innego co byłam juz po porodzie, małomówny, ale ok, na każde za to zadane pytanie odpowiada tak jak sie mi wydaje oczekuje - diagnoza- czyrak- przepisał krem w antybiotyku- po 7 dniach ani śladu tego już...tak, że co lekarz inna sprawa..
    Ale temu młodszemu co byłam później absolutnie nic nie powiedziałam o niczym.
    Będzie dobrze:-)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • Ella Autorytet
    Postów: 607 645

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam styczniowe staraczki, mam nadzieje ze beda owocne.
    ja czekam na @, szczerze mowiac na nic nie licze bo mam dosyc nieregularne cylke, ale zobaczymy.

    samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    Q82doi09kub0318v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Girls po nieobecności :D

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα ja miałam, a może i nadal mam podwyższoną prolatktyne (PRL) i brałam bromka na początku 2 tabletki dziennie i nie odczuwałam, żadnych skutków ubocznych. I faktycznie szybko działa, ale broń boże nie przerywaj kuracji, bo znów ci podskoczy. Ja miałam na początku tylko podwyższoną prolatktyne czynnościową o 12x (a powinna być max 5x) i trafiałam na konowałów i 3 razy juz przerywałam bromka i finał taki, że 2 miesiące temu jak badałam poziom PRL to już była ta normalna ok 30ng/ml. A teraz jak zacznie mi się kolejny cykl to idę znów powtórzyć badanie i być może znowu zaczne go brać.

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ella wrote:
    witam styczniowe staraczki, mam nadzieje ze beda owocne.
    ja czekam na @, szczerze mowiac na nic nie licze bo mam dosyc nieregularne cylke, ale zobaczymy.

    Ella piękny wykresik taki fasolkowy:)

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ