X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    oj laseczki moje wy bardziej wierzycie w ten cud niż ja ;) bety nie robię bo jestem sceptycznie już to tego nastawiona ,jak coś to dopiero po niedzieli zrobię abo wcale bo 4.02 mam ginkę :P

    No każda wierzy:-) ...za każdą :-)
    Może jednak lepiej się nie nastawiać aż nazbyt, żeby znów się nie rozczarować ...
    Ja już w sumie straciłam nadzieje na ten miesiąc, może mojemu M przejdzie, bo do końca go nie rozumie i cały dzień mnie głowa boli. Jak tu ma być ok z takim stresem. A nie chce brać apapu ani nic bo mi tempke znów zaburzy :-p

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    samira wrote:
    oj laseczki moje wy bardziej wierzycie w ten cud niż ja ;) bety nie robię bo jestem sceptycznie już to tego nastawiona ,jak coś to dopiero po niedzieli zrobię abo wcale bo 4.02 mam ginkę :P

    No każda wierzy:-) ...za każdą :-)
    Może jednak lepiej się nie nastawiać aż nazbyt, żeby znów się nie rozczarować ...
    Ja już w sumie straciłam nadzieje na ten miesiąc, może mojemu M przejdzie, bo do końca go nie rozumie i cały dzień mnie głowa boli. Jak tu ma być ok z takim stresem. A nie chce brać apapu ani nic bo mi tempke znów zaburzy :-p

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    oj faceci są bardzo skomplikowani ,"do nich trzeba mówić powoli,głośno i drukowanymi literami " :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa dziś kupiłam sobie jeansy i zamówiłam "50 twarzy Greya " w empiku przez internet ale do swojej salonu także nie płace za przesyłkę 29,93zł :P zapowiada się bardzo fajna lektura :)

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    oj laseczki moje wy bardziej wierzycie w ten cud niż ja ;) bety nie robię bo jestem sceptycznie już to tego nastawiona ,jak coś to dopiero po niedzieli zrobię abo wcale bo 4.02 mam ginkę :P

    No każda wierzy:-) ...za każdą :-)
    Może jednak lepiej się nie nastawiać aż nazbyt, żeby znów się nie rozczarować ...
    Ja już w sumie straciłam nadzieje na ten miesiąc, może mojemu M przejdzie, bo do końca go nie rozumie i cały dzień mnie głowa boli. Jak tu ma być ok z takim stresem. A nie chce brać apapu ani nic bo mi tempke znów zaburzy :-p

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    oj faceci są bardzo skomplikowani ,"do nich trzeba mówić powoli,głośno i drukowanymi literami " :D

    Aha :-)
    Ogólnie i tak jestem w szoku po jego słowach bo po prawie 6 latach małżeństwa chyba 2 ga nasza naprawdę poważna kłótnia, i może dlatego tak mi przykro...;/ Z drugiej strony może dobrze czasem mieć zgrzyt, żeby pomyśleć...a u Nas chyba działała metoda o nic nie mówieniu, bo 4 m ok, ale jak już poważna rozmowa to On w zaparte, że absolutnie,żadnego dziecka teraz, że Ja nie myślę (heh, a warunki mamy), do końca nadal mojego męża po wczorajszym studiuje:-) Nic, chyba przyjmę ta taktykę o nic nie mówieniu:-) Ehh :-)
    NAPEWNO SIĘ NIE PODDAM I NIE ODPUSZCZĘ :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2013, 21:24

    samira lubi tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam już, bo zmęczył mnie ten dzień, muszę się wyspać i zająć malutką, bo dziś przez to rozstrojenie ją zaniedbałam :-(
    Ale jestem dobrej myśli:-) Dobranoc dziewczynki :-)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    oj laseczki moje wy bardziej wierzycie w ten cud niż ja ;) bety nie robię bo jestem sceptycznie już to tego nastawiona ,jak coś to dopiero po niedzieli zrobię abo wcale bo 4.02 mam ginkę :P

    No każda wierzy:-) ...za każdą :-)
    Może jednak lepiej się nie nastawiać aż nazbyt, żeby znów się nie rozczarować ...
    Ja już w sumie straciłam nadzieje na ten miesiąc, może mojemu M przejdzie, bo do końca go nie rozumie i cały dzień mnie głowa boli. Jak tu ma być ok z takim stresem. A nie chce brać apapu ani nic bo mi tempke znów zaburzy :-p

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    oj faceci są bardzo skomplikowani ,"do nich trzeba mówić powoli,głośno i drukowanymi literami " :D

    Aha :-)
    Ogólnie i tak jestem w szoku po jego słowach bo po prawie 6 latach małżeństwa chyba 2 ga nasza naprawdę poważna kłótnia, i może dlatego tak mi przykro...;/ Z drugiej strony może dobrze czasem mieć zgrzyt, żeby pomyśleć...a u Nas chyba działała metoda o nic nie mówieniu, bo 4 m ok, ale jak już poważna rozmowa to On w zaparte, że absolutnie, do końca nadal go studiuje:-) Nic, chyba przyjmę ta taktykę :-) Ehh :-)
    NAPEWNO SIE NIE PODDAM I NIE ODPUSZCZĘ :-)

    i tak trzymaj a faceta trzeba sobie wychować hahaha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Uciekam już, bo zmęczył mnie ten dzień, muszę się wyspać i zająć malutką, bo dziś przez to rozstrojenie ją zaniedbałam :-(
    Ale jestem dobrej myśli:-) Dobranoc dziewczynki :-)

    dobranoc ,spokojnej nocki :*

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    oj laseczki moje wy bardziej wierzycie w ten cud niż ja ;) bety nie robię bo jestem sceptycznie już to tego nastawiona ,jak coś to dopiero po niedzieli zrobię abo wcale bo 4.02 mam ginkę :P

    No każda wierzy:-) ...za każdą :-)
    Może jednak lepiej się nie nastawiać aż nazbyt, żeby znów się nie rozczarować ...
    Ja już w sumie straciłam nadzieje na ten miesiąc, może mojemu M przejdzie, bo do końca go nie rozumie i cały dzień mnie głowa boli. Jak tu ma być ok z takim stresem. A nie chce brać apapu ani nic bo mi tempke znów zaburzy :-p

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    oj faceci są bardzo skomplikowani ,"do nich trzeba mówić powoli,głośno i drukowanymi literami " :D

    Aha :-)
    Ogólnie i tak jestem w szoku po jego słowach bo po prawie 6 latach małżeństwa chyba 2 ga nasza naprawdę poważna kłótnia, i może dlatego tak mi przykro...;/ Z drugiej strony może dobrze czasem mieć zgrzyt, żeby pomyśleć...a u Nas chyba działała metoda o nic nie mówieniu, bo 4 m ok, ale jak już poważna rozmowa to On w zaparte, że absolutnie, do końca nadal go studiuje:-) Nic, chyba przyjmę ta taktykę :-) Ehh :-)
    NAPEWNO SIE NIE PODDAM I NIE ODPUSZCZĘ :-)

    i tak trzymaj a faceta trzeba sobie wychować hahaha :D

    DOSŁOWNIE :-) MAM TAK DOBREGO, ODPOWIEDZIALNEGO MĘŻA I KOCHAJĄCEGO TATUSIA DLA MAŁEJ A CZASEM ZACHOWUJE SIĘ GORZEJ JAK KRETYN...:-P DOSŁOWNIE, MOŻE JAK NA NIEGO NAWCISKAM TO MI ULŻY :-) NO TERAZ TO JUŻ ZMYKAM, POMIERZĘ TEMPKĘ I ZOBACZYMY CO RANO WYJDZIE :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nich ci ładnie tempka rano rośnie :)

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    to nich ci ładnie tempka rano rośnie :)

    Ovu wciąga, strasznie:-) I nawzajem:-) Teraz już poważnie uciekam:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe papa :)

  • aleksandra Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dołączam się do stycznia, za kilka dni zrobię test, a może ... ;)
    miłego wieczorku

    https://ovufriend.pl/graph/05aa5a4c81be56934cd8b045fbf299e5

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh ale sie w pracy dzis wynudzilam :P myslalam, ze zasne hihi :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    ale fajans.... mierże temperaturę codziennie o 5:30, a jak weszłam w zakładkę interpretacja wykresu, oto co przeczytałam: "Twój czas mierzenia temperatury waha się znacząco w ciągu cyklu. Postaraj się mierzyć temperaturę codziennie o tej samej porze "
    terefere kuku...nie wiem o co camone o.O ??

    иιєиσямαℓиα ja mierze codziennie o 5:00 i tez mi mowi, ze sie waha :P

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :-) I co teraz myślicie o wykresiku ????:-)

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png


    Detektor pisze, że czas współżycia była słaby, bo 3 dni przed ovu, a mi się wydaje, że 2 dni to jest, albo głupia jestem :-) A i tak już nic, będzie co będzie, tak do końca aż się nie opieram, ale mam nadzieję choć malutką :-)

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    oj laseczki moje wy bardziej wierzycie w ten cud niż ja ;) bety nie robię bo jestem sceptycznie już to tego nastawiona ,jak coś to dopiero po niedzieli zrobię abo wcale bo 4.02 mam ginkę :P

    No każda wierzy:-) ...za każdą :-)
    Może jednak lepiej się nie nastawiać aż nazbyt, żeby znów się nie rozczarować ...
    Ja już w sumie straciłam nadzieje na ten miesiąc, może mojemu M przejdzie, bo do końca go nie rozumie i cały dzień mnie głowa boli. Jak tu ma być ok z takim stresem. A nie chce brać apapu ani nic bo mi tempke znów zaburzy :-p

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    oj faceci są bardzo skomplikowani ,"do nich trzeba mówić powoli,głośno i drukowanymi literami " :D

    Aha :-)
    Ogólnie i tak jestem w szoku po jego słowach bo po prawie 6 latach małżeństwa chyba 2 ga nasza naprawdę poważna kłótnia, i może dlatego tak mi przykro...;/ Z drugiej strony może dobrze czasem mieć zgrzyt, żeby pomyśleć...a u Nas chyba działała metoda o nic nie mówieniu, bo 4 m ok, ale jak już poważna rozmowa to On w zaparte, że absolutnie,żadnego dziecka teraz, że Ja nie myślę (heh, a warunki mamy), do końca nadal mojego męża po wczorajszym studiuje:-) Nic, chyba przyjmę ta taktykę o nic nie mówieniu:-) Ehh :-)
    NAPEWNO SIĘ NIE PODDAM I NIE ODPUSZCZĘ :-)

    Mała a może on poprostu nie lubi słuchać o dzieciach, o staraniach tylko po prostu woli działać, nic nie mówić, nie wiedzieć. Ja mam tak z moim M (powoli mu się odmienia) ale nie lubi mieć za dużo informacji. Albo np pokazywałam mu filmiki ze śmiejącymi się dziećmi to obejrzał owszem, ale jak się skończyło to powiedział "nie pokazuj mi tego, bo mnie to nie kręci".

    Mała lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    aa dziś kupiłam sobie jeansy i zamówiłam "50 twarzy Greya " w empiku przez internet ale do swojej salonu także nie płace za przesyłkę 29,93zł :P zapowiada się bardzo fajna lektura :)

    ja też dziś zaszaleję i idę do fryzjera :) a co :) jakaś mała przyjemność na poprawę humoru mi się należy :) a jeansy tez może kupię :) heh

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziweczyny a ja polecam "Houston mamy problem" Grocholi. Super książka jestem już na finiszu, jak dobrze pójdzie to w weekend skończe czytać. Książka o facecie i jego tok rozumowania głównie nt kobiet w jego życiu, matki, przyjaciółki, ex, klientek z którymi spotyka sie w pracy, można się nauczyć jak przekazywać informacje:)

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    oj laseczki moje wy bardziej wierzycie w ten cud niż ja ;) bety nie robię bo jestem sceptycznie już to tego nastawiona ,jak coś to dopiero po niedzieli zrobię abo wcale bo 4.02 mam ginkę :P

    No każda wierzy:-) ...za każdą :-)
    Może jednak lepiej się nie nastawiać aż nazbyt, żeby znów się nie rozczarować ...
    Ja już w sumie straciłam nadzieje na ten miesiąc, może mojemu M przejdzie, bo do końca go nie rozumie i cały dzień mnie głowa boli. Jak tu ma być ok z takim stresem. A nie chce brać apapu ani nic bo mi tempke znów zaburzy :-p

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    oj faceci są bardzo skomplikowani ,"do nich trzeba mówić powoli,głośno i drukowanymi literami " :D

    Aha :-)
    Ogólnie i tak jestem w szoku po jego słowach bo po prawie 6 latach małżeństwa chyba 2 ga nasza naprawdę poważna kłótnia, i może dlatego tak mi przykro...;/ Z drugiej strony może dobrze czasem mieć zgrzyt, żeby pomyśleć...a u Nas chyba działała metoda o nic nie mówieniu, bo 4 m ok, ale jak już poważna rozmowa to On w zaparte, że absolutnie,żadnego dziecka teraz, że Ja nie myślę (heh, a warunki mamy), do końca nadal mojego męża po wczorajszym studiuje:-) Nic, chyba przyjmę ta taktykę o nic nie mówieniu:-) Ehh :-)
    NAPEWNO SIĘ NIE PODDAM I NIE ODPUSZCZĘ :-)

    Mała a może on poprostu nie lubi słuchać o dzieciach, o staraniach tylko po prostu woli działać, nic nie mówić, nie wiedzieć. Ja mam tak z moim M (powoli mu się odmienia) ale nie lubi mieć za dużo informacji. Albo np pokazywałam mu filmiki ze śmiejącymi się dziećmi to obejrzał owszem, ale jak się skończyło to powiedział "nie pokazuj mi tego, bo mnie to nie kręci".

    A bredzi . Jak tak to gada teksty"śnił mi się syn"...;-) Żeby test powtórzyć, a jak była kłótnia to, że co pogadać se nie może, to już nie będzie...na masakra:-) A jak przyszło co do czego to zapytałam, czy mi w tych sprawach nie ufa, że "uważam" to powiedział, że NIE, bo wie, że Ja jednak chce, pomimo, że mówię, że będzie co będzie:-) No dzień dobry, albo głupka z siebie robi albo ze mnie, jak mam nie chcieć:-) A I TAK NAJLEPSZY JEST TEKST, JA MYŚLĘ O WAS...BUAHAHA :-) POD SIEBIE :-P

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    aa dziś kupiłam sobie jeansy i zamówiłam "50 twarzy Greya " w empiku przez internet ale do swojej salonu także nie płace za przesyłkę 29,93zł :P zapowiada się bardzo fajna lektura :)

    ja też dziś zaszaleję i idę do fryzjera :) a co :) jakaś mała przyjemność na poprawę humoru mi się należy :) a jeansy tez może kupię :) heh

    Ja byłam u fryzjera 2 tyg temu, ale po spodnie nie idę bo mi się słabo zrobi...:-p Ostatnio sobie strzeliłam fajne leginsy ala jeansy i przynajmniej się nie denerwuje :-p

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ