X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska trzymam kciuki :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska kciuki!!

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska kciuki!!

    Ja 9 dpo negatyw, czekam dalej, okres powinien byc za dwa dni.:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Fruska kciuki!!

    Ja 9 dpo negatyw, czekam dalej, okres powinien byc za dwa dni.:)
    dobuśka oby nie przyszedł.

    Ja czuje cały czas wilgotno. Boję sie :/ jeszcze mąż na mnie nakrzyczał właśnie przez telefon. Trochę miał racji ale zbytnio wyjścia nie miałam

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska wrote:
    Ja dzis zrobilam test i patrze na test po 5 min i widze cien cienia ale nie musialam sie wpatrywac pod katem i kombinowac. Stwierdzilam ze ide na bete bo jestem bardzo przeziebiona i chce wziac mocniejsze leki. Przynajmniej bede miec pewnosc. Jak wrocilam z lab to test wysechl i juz nie widze kreseczki tylko pod swiatlo jest. Te testy sa chyba jakies felerne i tyle.

    Kciuki za ładną betę !!!

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    AnaR kurcze czyżby cykl bezowulacyjny? Mój tez dziwny w tym miesiącu i tez juz czekam na @ żeby zacząć od nowa


    nie wiem kiedy powinnam zaczac go wywolywac:(

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja mam dzisiaj wodnisto na dole, nie potrafię ogarnąć czy to na @ czy nie. Liczyłam, że jakiś cień sie pokaże, a tam nic. Na tę chwilę jestem dziwnie spokojna i martwie się tym jak się dostać do lekarza na nowy cykl z clo.
    Ehhh chwilowo jestem zmęczona tym zachodzeniem w ciąże...
    właśnie ja też jestem spokojna co jest dziwne. no nic, trzeba czekać

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Kochane:)ja tez jestem dziwnie spokojna,miałam jeden dzien nerwa..a teraz jakos tak mi wszystko obojetene..tempki nie wskazuja na ciaze, cykl meeega dlugi..mam prog w domu ale chciałam od niego odpoczac..tazke jeszcze sobie poczekam chyba..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    witajcie Kochane:)ja tez jestem dziwnie spokojna,miałam jeden dzien nerwa..a teraz jakos tak mi wszystko obojetene..tempki nie wskazuja na ciaze, cykl meeega dlugi..mam prog w domu ale chciałam od niego odpoczac..tazke jeszcze sobie poczekam chyba..
    przepraszam że Ci to powiem ale w cały świat ten twój wykres

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR wrote:
    nie wiem kiedy powinnam zaczac go wywolywac:(
    Ja juz zaczęłam brać dupka. Może za 14 dni się zacznie normalny cykl.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sprawa wyglada tak, ze bylam 3 stycznia u gina a on nic nie widzial, nie byl wstanie stwierdzic czy owu juz byla i nic nie mowil ze bedzie, a jak sie zapytalam kiedy mam go wywolac powiedzial ze mam czekac, ale sie pytam ile bo ja bez wywolywania zadko kiedy mam okres. a podbrzusze mnie juz pare dni pobolewa i sie smial ze to moze wcale nie na okres:)

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spójrzcie na mój wykres. Testować jutro jeśli rano temp będzie wysoko czy jeszcze czekać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR wrote:
    U mnie sprawa wyglada tak, ze bylam 3 stycznia u gina a on nic nie widzial, nie byl wstanie stwierdzic czy owu juz byla i nic nie mowil ze bedzie, a jak sie zapytalam kiedy mam go wywolac powiedzial ze mam czekac, ale sie pytam ile bo ja bez wywolywania zadko kiedy mam okres. a podbrzusze mnie juz pare dni pobolewa i sie smial ze to moze wcale nie na okres:)

    Powiem Ci Szczerze ze zawsze mnie to zdumiewalo ze ktoś nie ma okresu jak go sobie nie wywoła? Czy hormonalnie jest wszystko ok?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Dziewczyny spójrzcie na mój wykres. Testować jutro jeśli rano temp będzie wysoko czy jeszcze czekać?
    Testuje jutro ja też będę jutro sprawdzać. Wolę wiedzieć przed wizyta u ginekologa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Testuje jutro ja też będę jutro sprawdzać. Wolę wiedzieć przed wizyta u ginekologa

    Ja nie mam raczej żadnej nadziei i wiem ze to okres za lada dzień ale tak sobie pomyslalam przed chwila o tym e końcu zapisalam sie na 10 a teraz chce odpuścić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Ja nie mam raczej żadnej nadziei i wiem ze to okres za lada dzień ale tak sobie pomyslalam przed chwila o tym e końcu zapisalam sie na 10 a teraz chce odpuścić...
    A może się zaskoczysz.

    Ja w ogóle jestem tak spokojna że nie dopuszczam do siebie myśli że się nie udało :) cały czas powtarzam sobie że jestem w ciąży. Takie jakieś przekonanie mam choć nic na to nie wskazuje. Tylko ta temperatura

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/ee3f7c0860726.jpg.html
    Moje testy owulacyjne
    Ten ostatni mozna już uznac zza pozytyw?

  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesli test pokazywal bladziutka kreseczke to jak wyschnie to raczej jakis slad po niej powinien zostac nie? Ja mam swoj stary test z pierwszej ciazy i do teraz widze tego bladziocha na tescie.



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    A może się zaskoczysz.

    Ja w ogóle jestem tak spokojna że nie dopuszczam do siebie myśli że się nie udało :) cały czas powtarzam sobie że jestem w ciąży. Takie jakieś przekonanie mam choć nic na to nie wskazuje. Tylko ta temperatura

    Chciałabym ale wszystkie moje poprzednie cykle dawały mi dużo nadziei a wszystkie zakończyły sie @ także staram sie nie nakrecac bo po jakimś czasie jest to tak bolesne przeżycie ze wyje z rozpaczy jak @ przychodzi. Ale sloneczkowa mama trzymam kciuki twój wykres jest obiecujący ;-)

    sloneczkowa mama, Annie1981 lubią tę wiadomość

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ