X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jestem tu nowa :D
    Zaczynamy w tym cyklu starania o bobaska ale tak raczej na luzie ;) Nie spieszy się nam aż tak bardzo ;)
    W sumie to nawet nie wiem czy uda się nam trafić w owulke bo to zależy od tego kiedy się spotkamy ;) Planowałam wyjazd tak akurat żeby trafiło ale to nigdy nie wiadomo...

    Mozecie mnie dopisać wstępnie na 9 stycznia.

    Życzę każdej powodzenia i mam nadzieję, że święta okażą się dla wszystkich owocne w staraniach.

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokarda. Ja tak samo mam po antybiotyku, od razu infekcja. W ogóle jak się zaczęliśmy starać to więcej tych infekcji. Podobno tak jest niestety.

    Kamelkowo. Witaj i powodzenia życzę :)

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;/ Chyba zbliża się @ bo mój partner wkurwia mnie nie miłosiernie ;/, masakra, dzisiaj śpię w salonie, bo mam dość, nie będę spać z takim kretynem ;/

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O hopeless dzień dobry :) .

    U mnie infekcja na całego wykończę się ! Chyba się zaraz na luty przeniosę że staraniami

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokarda wrote:
    O hopeless dzień dobry :) .

    U mnie infekcja na całego wykończę się ! Chyba się zaraz na luty przeniosę że staraniami
    Ja najchętniej na nigdy.

    kokarda lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby się hopeless udało:)

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się...Dopiero co zaczełam nowy cykl i jak owulacja mi nie nawali to też będę z wami testować w styczniu...z tym że pod koniec...
    Mam problem z późnymi owulacjami, wczesniej miałam owu koło 33 dc...
    Trzymam kciuki za każdą z nas, Witaj Hopelesss

    kokarda lubi tę wiadomość

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes87 wrote:
    Witam się...Dopiero co zaczełam nowy cykl i jak owulacja mi nie nawali to też będę z wami testować w styczniu...z tym że pod koniec...
    Mam problem z późnymi owulacjami, wczesniej miałam owu koło 33 dc...
    Trzymam kciuki za każdą z nas, Witaj Hopelesss
    To witaj w klubie tych późno owulujacych:). U mnie owu zdarza się nawet w 40dc więc nie wiem czy w ogóle w styczniu zdążę testowac

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokarda, a bierzesz coś na wyregulowanie i skrócenie cyklu? Miałaś jakieś badania?
    Co powoduje u Ciebie tak późne owulacje?
    J własnie nie wiem co u mnie powoduje późne owulacje i dziś wybieram isę do lekarza...może coś mi przepisze albo da skierowanie na badania...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic z tym nie robiłam. Mam nadzieję że nie będę musiała bo zajdę w końcu w ciążę. Staramy się od sierpnia a to dopiero mój 4 cykl ale co ma być to będzie.

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie bym chciała spróbować brać clo...ale nie iwem czy bez żadnych badań lekarz mi go przepisze...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie powiem Ci bo się na tym nie znam. Wybieram się do gina na początku stycznia. zobaczymy może coś pomoże

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy też tak macie jak ja? Jak widzę ciężarna to szlag mnie trafia dlaczego ona jest w ciąży a ja nie. Normalnie szału dostaje:( a jeszcze moja znienawidzona przeze mnie siostra jest teraz w ciąży to normalnie rozszarpalabym ja. Nie dość że się nie znosimy i musimy razem spędzić święta to jeszcze jest w ciąży. I to wpadkowej. Szlag mnie trafił!
    '
    Człowiek się stara o dziecko i nie wychodzi a taka...... wpadki zalicza :/!

  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokarda
    Ja mam juz jednego dzidziusia w domu to inaczej.

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam już dziecko. Ale szlag mnie trafia że staramy się o rodzeństwo i się nie udaje a ta .... każde dziecko z wpadki! No trafia mnie szlag jak o niej myślę naprawdę. I ona jeszcze się cieszy bo siedzi w domu i do roboty iść nie musi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokarda- rozumiem twoje podejście i gniew ale uważam, że sama robisz sobie krzywde!! Zazdrość a wręcz nienawiśc przez Ciebie przemawia... Zamiast zazdrościc innym ciężarnym spójrz na nie jak na osoby niosace zycie a nie na te co maja to, czego ty pragniesz... To nie jest miłe! Sama sobie wyrządzasz ból i nakręcasz sie w sswoim kołowrotku dążenia do upragnionej ciązy!!

    Existenz, Pchelkaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ,inne ciezarne toleruje zazdroszczę im ale normalnie szlag mnie trafia ale myślę o nich dobrze ale siostrę poprostu nie dość że nienawidzę to jeszcze ta jej wpadkowa ciaza. Ja nie wiem jak ja zniosę te święta w jej towarzystwie :/

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady zmien mnie prosze na testowanko 5tego stycznia;)

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyluzuj!!! To twoja siostra.... Momo, że pewnie wiele was dzieli to nadal twoja siostra i człowiek... Czas świąt to dobry czas na przebaczanie... pomysl o tym, może i tobie będzie lżej.

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ