X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie może czas założyć swój wątek ?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokarda. Dzieki, ale bede sie za niego czula odpowiedzialna i jeszcze bardziej bedzie mnie stresowalo jak nie wypali albo dziewczyny beda odchodzic ;)
    Tu sa juz watki, gdzie starajace i zaciazone pisza razem i chyba po prostu sie tam przeniose.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 14:14

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Jestem już gdzieś od maja na forum ale miałam przerwę :-)
    Staramy się o pierwsze dziecko.
    Mogę dołączyć?

    Zgredek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Marciaa :) Zapraszamy :P ja tez dopiero co tu przyszłam.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj byłam odebrać cytologię :D
    lekarka mówiła że najlepiej zajść nie starając się ; p

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia to super :) my tez dostaliśmy zielone światło- tzn wszystko ok, cytologia, wyniki, usg pokazało, że spokojnie można działać. Gin mówił, że nie czekać na kolejne miesiące tylko skoro jest ok to odstawic tabsy i działać :) hehe... sie rozmarzyłam...

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam niby małą nadżerkę ale to raczej nie przeszkadza...
    tabletek nie biorę i nie brałam xD
    teraz tylko działać i cierpliwości ; p

    Zgredek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) Ważne żeby psychicznie sie nie zblokowac :) Ja zauważyłam po sobie, że najwięcej mysle i pisze z wami jak jestm w pracy-no bo mogę przecież :P a w domu to ja nie mam czasu bo zajmuje się synkiem, sptzatam itd... dobrze, że mam wolne od czwartku to wyluzuje :) Musze czekać do połowy stycznia na cokolwiek...

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wcześniej miałam bardzo dużo czasu to przesiadywałam tu na forum non stop więc siłą rzeczy myślałam o tych staraniach, a jak zrobiłam przerwę to jakoś było "naturalniej"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem tak oczywiście nic osobistego ale lepiej czyta się wątek jak dziewczyny trochę się zna choćby z nickow tzn jak czytałam listopad i grudzień to jak zobaczyłam Annie na styczniowkach to tak się pewniej czulam niż całkowicie wśród nowych :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja jeszcze w grudniu, czekam na testowanie, ale podczytuję Was, żeby być na bieżąco. Co do wątków i uciekania zaciążonych. Te wątki "testujące" chyba to do siebie mają. Ich specyfiką jest to, żeby wspierać się przed testowaniem. Wyobrażam sobie, że dziewczyny w ciąży zupełnie nie mogą się tam odnaleźć, bo to nie ich bajka. No i też atmosfera czasem cieżka. To takie specyficzne wątki. Z kolei na tych wątkach "mieszanych", gdzie często są dziewczyny w ciąży i te starające się, niektórym staraczkom może być ciężko, skoro tematem są też uciążliwości ciążowe, dziecięce itd. Na wszystko jest czas i każdy powinien znaleźć miejsce dla siebie.

    Ja na razie dobrze się czuję na tych wątkach związanych z testowaniem i do tego pewnie też niebawem dołączę.

    Pchelkaaa lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokarda. Rozumiem Cie doskonale. Za to ja przyszlam na styczen i prawie same nowe 'twarze' ;)
    Nie chce sie zzywac na nowo z kims, aby za chwile go tracic i powtarzac wszystko od nowa. Bez obrazy dla nikogo, ale ja jednak ciazko znosze rozstania ;)

    Rzepakowepole. Zgadzam sie, staraczkom moga przeszkadzac dziewczyny, ktore ciesza sie ciaza, dlatego tak malo jest wspolnych watkow. Mi tez to przeszkadzalo, ale teraz juz nie.
    Tak jak piszesz, kazdy musi sobie znalezc tu miejsce dla siebie :)

    Moze skonczmy juz ten temat, bo mam wrazenie, ze zasmiecam a przychodza nowe dziewczyny i nie chce, zeby sobie pomyslaly, ze ten watek jest bez sensu ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia witaj, kiedy testujesz?

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek tez u mnie bylo kiepsko z laktacja bo tylko miesiac i koniec. Z drugim dzieckiem musze sie bardziej postarac bo mi szkoda bylo ze tak szybko zanikl pokarm. Oczywiscie sama sie do tego przyczyniłam.
    Co do badan to tez wykonalam wczesniej cytologie i usg niby wszystko ok ale jak narazie ciaży nie ma. Moze za bardzo sie spinam :-( w pierwsza ciaze zaszlam w 3 cs a teraz zaczynam 4 cs wiec dluzej mi to idzie. Niestety wiadomo chciałoby sie jak najszybciej zajsc ale nic nie pozostaje jak uzbroic sie w cierpliwosc i wkoncu sie uda :-)

    Pozdrawiam i witam kolejne dziewczyny :-)



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki dwa razy to samo wyslalam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 17:36



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myslalam, ze po ciazy okresy beda jakies mniej uciazliwe, ale nie...
    Glowa boli, brzuch. Oczy na zapalki :( ja jakos okropnie znosze. Bez sil.

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia wrote:
    Dziewczyny myslalam, ze po ciazy okresy beda jakies mniej uciazliwe, ale nie...
    Glowa boli, brzuch. Oczy na zapalki :( ja jakos okropnie znosze. Bez sil.
    biedactwo, moje okresy były super, a w zeszłym miesiącu znowu pojawił się ból, że z pracy musiałam się zwolnić i taksówkę wezwać.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CHolera jeszcze nawet nie skończyłam brać antybiotyku na zapalenie pluc a już mam infekcje dróg plciowych zaczyna swedziec i w ogóle.pewnie po antybiotyku. Wykończę się

  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokarda wrote:
    CHolera jeszcze nawet nie skończyłam brać antybiotyku na zapalenie pluc a już mam infekcje dróg plciowych zaczyna swedziec i w ogóle.pewnie po antybiotyku. Wykończę się
    Mozna sie troche octanseptem ratowac i lactovaginal na noc

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia wrote:
    Mozna sie troche octanseptem ratowac i lactovaginal na noc

    Mam w domu jeszcze całe opakowanie gynalginu bo niedawno miałam infekcje i trochę mi zostało więc dziś sobie zaaplikuje. Jak tu się kur... starać jak nie urok to sraczka.

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ