X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwnie się czuję, jakbym była w ciąży. Ale to nie możliwe, ale porównałam ten cykl z cyklem szczęśliwym z Zuzią, i mam obawę, odstawiam dzisiaj antybiotyk, no trudno, powinnam jeszcze 7 dni brać, ale nie będę ryzykować, zresztą zobaczcie, ale to by była wpadka, xD bo serduszkowaliśmy tylko raz, bo lekarz zakazał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 04:30

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage Trzymam kciuki. Czekamy na wieści! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 13:05

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Wróciłam z pracy, 12 godzin, nie wiem jak to przeżyłam :( mam dosyć ludzi, a raczej akcji gang świeżaków. Najpierw zrobili w konia ludzi ze świeżakami, naklejki miały być, obiecywałyśmy naklejki, że przyjadą, że kiedyś przyjadą, tak nam mówili i my obiecywałyśmy, i co ... i nie przyszły :( ludzie czekają na świeżaki, teraz każą nam obiecywać ludziom, że kiedyś ten kalendarz biedronki dostaną, i album do tych nowych saszetek i saszetki, bo wszystko się skończyło. Ja nie chcę obiecywać bo bedzie tak jak z tymi naklejkami i świeżakami, a ludzie mają dosyć, ryczą po nas, prawie do rękoczynów dochodzi. Masakra :(Jeszcze dziś dowiedziałam się że od stycznia rusza 2 edycja świeżaków, będą ananasy, granaty i inne egzotyczne warzywa i owoce. Nie mogę :( z jednego sie nie wywiązali, z drugiego i zaczynają trzecie. A kto za to obrywa, ludzie nie dzwonią do warszawy, czy tego kretyna z Portugalii, ale na nas krzyczą i się wyżywają. A mnie jest tak wstyd. Wstyd za mojego pracodawcę. Jak ja mam w oczy spoglądać dzieciakom i mówić im, że znowu czegoś nie ma, a powinno być.


    współczuje ;/ a ludzie zabiją się o głupią maskotkę... co za czasy xD
    niech sobie za 5$ zamówią swieżaka na ALiexpress tam jest mnóstwo róznych owoców i warzyw z tego ;p

  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się muszę wypisać że stycznia. Lady Savage proszę usuń mnie z listy.

    Niestety ale jednak nie spotkamy się w tym miesiącu. Niestety dzieli nas aż 400km..

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelowo dlaczego? Co się stało.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Kamelowo dlaczego? Co się stało.
    Po prostu raczej juz nie damy rady się spotkać w grudniu . Dzisiaj się dowiedziałam że on jest chory (jakaś grypa) więc nic ja siłę :/ do tygodnia raczej nie będzie w pełni zdrowy... także przekładamy to na styczeń ;)

    Chyba trochę zapeszylam że tutaj zaczęłam pisać
    Ale trzymam kciuki za każdą z was :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 14:17

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    Po prostu raczej juz nie damy rady się spotkać w grudniu . Dzisiaj się dowiedziałam że on jest chory (jakaś grypa) więc nic ja siłę :/ do tygodnia raczej nie będzie w pełni zdrowy... także przekładamy to na styczeń ;)

    Chyba trochę zapeszylam że tutaj zaczęłam pisać
    Ale trzymam kciuki za każdą z was :)

    Nic straconego jeszcze ;)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na wizycie u GP i przy okazji odebrałam wyniki badań.
    TSH 1,83 mU/L, więc ładne z tego co się orientuję :)
    Progesteron 32,9 nmol/L czyli miałam owulację :)
    Cieszę się tym bardziej, że cykl trwał 24 dni a gdzieś przeczytałam, że jak są za krótkie to może świadczyć o braku owu. Nie będę się więc już tym przejmować ;)

    Lady Savage, spioch lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie 1981 bardzo ładne wyniki!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    AnnaStesia. Przykro mi. 5 dni przed terminem to sporo. Faza lutealna chociaz trwala przyzwoicie?

    Lady Savage. Przykro, ze ludzie Cie tak traktuja. Najgorsze jest, ze jestes bezsilna. Ja kiedys pracowalam na kasie w Tesco przez chwile to tez obrywalam jako pierwsza. Odsylalam wtedy ludzi do kierownika ;)

    Insulinka. Existenz. Witajcie :)

    No właśnie z fazą lutealną był problem :( według Ovu trwała 8 dni, wg mnie 10. Miałam zresztą totalne objawy ciążowe, jak nigdy do tej pory, więc nic z tego nie rozumiem. Ale cóż, nie spoglądam wstecz, tylko z nadzieją patrzę na kolejny cykl, bo co innego zostało.

    Z tymi dziwnymi świeżakami to nie wiem, skąd to szaleństwo, ale chyba sprzedawca nie odpowiada za to, czy jest asortyment czy go nie ma, nie jest zaopatrzeniowcem. No i nie organizuje akcji promocyjnych, więc dlaczego ludzie nie rozumieją, że to nie jest właściwy adres? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie mi kiedy zaczynacie robic testy Owulacyjne? Bo mi sie cykle trochę poprzestawialy, ost miałam 26 dni i juz nie wiem kiedy ta owulacja może Wystąpić?

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówią ze 14dni przed przypuszczalnym następnym okresem ale co tu zrobić jak są nieregularne. Ja miałam zwykle ok 14- 16 dnia. Będę testowała od 10 d

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówią ze 14dni przed przypuszczalnym następnym okresem ale co tu zrobić jak są nieregularne. Ja miałam zwykle ok 14- 16 dnia. Będę testowała od 10 dc

    spioch lubi tę wiadomość

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja też dołączam do styczniowych starań - termin @ mam na 19.01. To nasz drugi cykl, w poprzednim wkręciłam sobie wszystkie możliwe objawy i byłam praktycznie pewna ciąży, a tu klops :P Więc teraz jestem spokojniejsza (ha, pewnie dlatego, że jestem jeszcze przed owu - a potem znowu się zacznie testowanie! :) ). Dołączam do pytania spioch, kiedy robić testy owulacyjne - nigdy z nich nie korzystałam, a chciałabym spróbować.

    Kamelkowo, Lady Savage lubią tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia. 8 czy 10 dni fazy lutealnej to podobno za mało, żeby mogło dojść do zagnieżdżenia. Może skonsultuj to z ginem?

    spioch. Na pierwszy raz to ja bym radziła zacząć robić testy owu zaraz po zakończonej @. Ja mam cykle 24-26 dni i owu występuje 11-13 dc, więc zaczynam testowanie 8-10dc.

    smeg. Witaj i życzę powodzenia :)

    spioch, Existenz lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 04:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, testuję jednak z Wami, mój organizm płata mi figle. Dałam się oszukać, a obsesyjnie nie myślałam o tym, bo nam nie wolno było. A tu od 2 dni jakoś mój facet zapachowo zaczął mi przeszkadzać, piersi wrażliwe, brzuch pobolewa jakos dziwiacznie, szyjka mnie kuje. I wczoraj tak mając wolne, zaczełam to wszystko ze sobą łączyć, i pomyślałam że się udało mimo tego jednego jedynego seksu. A tu zonk, no nie ładnie :P, ale się cieszę, bo ten antybiotyk naprawdę jest silny, i całe szczęście że test jest negatywny.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. W takim razie zaczne od dzisiaj ;-)

    Lady Savage, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zrobilam pierwszy test owulacyjny. Jest slabiutka druga kreska. Wiem ze na instrukcji pisze ze to wynik ujemny. Ale czy może to oznaczać ze owulacja powoli sie zbliża? Czy w waszym przypadku ona z kolejnym razem była ciemniejsza? ;-)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch. Zalezy jak intensywna jest ta kreska. Najlepiej jakbys fotki wrzucala :)
    Slabiutka kreska testowa ma prawo byc przez caly cykl. Czasami pojawia sie i znika na przemiennie i to nic nie oznacza. Jezeli ta kreska zaczyna z dnia na dzien ciemniec to moze oznaczac, ze zbliza sie owu.
    Jezeli jest to bardzo wyrazna kreska, ale jednak slabsza od kontrolnej, to zazwyczaj pozytyw pojawia sie nastepnego dnia.

    Existenz, spioch lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, poproszę o dopisanie na 20.01

    Annie1981 lubi tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ