X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Nadey u Ciebie widziałam że od wczoraj zaczeły Tobie sutki boleć.
    Kania u mnie też cisza, ale tak samo miałam w poprzednim cyklu, więc się nie nakręcam.U Ciebie pięknie poszybowała temp. w góre a u mnie stoi w miejscu.

    obawiam się że to głównie zasługa dupka,boję się go odstawić za 5 dni,nie wiem czy te 10dni na regulowanie hormonów to absolutnie musi być tyle?bo w 11dpo beta nie wiem czy wyjdzie.Ja bez dupka już 5dpo miałam krwawienia a teraz nic!
    żadnego plamienia więc miałam rację jak namawiałam gina że ma mi go przepisać bo plamienia na pewno przez niski progesteron!
    teraz się boję..może przeciągne branie dupka do 13-14dpo i wtedy beta?nie zaburzy mi to cyklu?doradźcie ;-/

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane powiecie mi coś? Jak to jest z tymi bardziej widocznymi żyłkami na piersiach jeszcze przed terminem małpy : zawsze są, czy też nie ?

    ja mam zawsze
    Pchelkaaa wrote:
    Hm ja rodzicom bym powiedziała na dzień babci i dziadka bo wiem że oni mnie wspierają i nikomu więcej nie powiedza. Teściowej bym nie powiedziała. O pierwszej ciąży powiedzieliśmy im w Wielkanoc to był chyba 24 marca, a na drugi dzień świąt już wiedzieli wszyscy ciotki i wujków bo teściowa ich obdzwonila chociaż prosiliśmy żeby nie mówiła (byl to 6 tc). Tak źle się czułam, wszyscy gratulowali. A dwa dni po świętach trafiłam do szpitala z krwawieniem i też wszyscy wiedzieli. Byłam taka zła na teściowa :( takich rzeczy się nie robi.

    Pchelkaaa to faktycznie teściowa przegięła. Patrząc na Twój wykres, mam przeczucie, że jesteś w ciąży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 11:27

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane powiecie mi coś? Jak to jest z tymi bardziej widocznymi żyłkami na piersiach jeszcze przed terminem małpy : zawsze są, czy też nie ?
    Ja tez mam zawsze żyłki

  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Któraś pytała czy przy dupku można progesteron robić, no więc można. Duphaston jest syntetyczny i nie wychodzi w badaniach, nie podwyższa też temp. Co innego luteina, ona zaburzy i wynik i pomiary

    Ja pytałam Wszamanko dziękiję za odpowiedź,jutro biegnę zmierzyć proga

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Mi lejdi, 100% racji. Moja ginekolog jest ginekolog-cytolog. I mała nadzerke chce wyleczyć itd bo to powiązane z jej dziedziną. A jak pytałam o ciążę itd to mnie zbywala tylko ze nie trzeba planować to wyjdzie


    marciaa dokładnie. może być ginekolog, który torbiel zoperuje albo cesarkę zrobi po mistrzowsku, ale o leczeniu niepłodności nie będzie wiedział za wiele/ nie zaangażuje się i na odwrót ;)

    marciaa lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kania85 wrote:
    obawiam się że to głównie zasługa dupka,boję się go odstawić za 5 dni,nie wiem czy te 10dni na regulowanie hormonów to absolutnie musi być tyle?bo w 11dpo beta nie wiem czy wyjdzie.Ja bez dupka już 5dpo miałam krwawienia a teraz nic!
    żadnego plamienia więc miałam rację jak namawiałam gina że ma mi go przepisać bo plamienia na pewno przez niski progesteron!
    teraz się boję..może przeciągne branie dupka do 13-14dpo i wtedy beta?nie zaburzy mi to cyklu?doradźcie ;-/

    Ja też mam ten dylemat bo miałam brac dupka 7 dni od 18dc do 25dc i odstawićwiec dzis wypadałby dzien odstawienia no i jakos tak wacham sie bo jak bym przeciagla te 3 dni co mi zostały w opakowaniu to byłby juz 12-13dpo. Też sie boje że jakby było cos na rzeczy to takie odstawienie źle wpłynie. A głupia nie zapytałam lekarza czemu 7 a nie 10 dni. Ktos ma jakiś pomysł?

    hchypc0zgq8syrex.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    marciaa dokładnie. może być ginekolog, który torbiel zoperuje albo cesarkę zrobi po mistrzowsku, ale o leczeniu niepłodności nie będzie wiedział za wiele/ nie zaangażuje się i na odwrót ;)

    Dlatego do niej już będę chodzić na fytologie itd no i jak już nie będę się starała :) to tak na kontrole

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    A jeżeli chodzi o objaw , to czy są konieczne? W sensie, że jeżeli ich nie ma to znaczy, że ciąży nie ma ?
    Nie wiem czy dobrze się określiłam z pytaniem, ale licze na to, że tak :)


    Nie... Żyłki nie są objawem 100% ciąży. Tak samo ich brak nie oznacza że ciąży mię ma

    wszamanka, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dajcie miniature wykresu pod postem bo nie umie znalesc a bym zerkła z ciekawoscią ;) Pchellka, aria40, jedna z wielu,mi lejdi

    hchypc0zgq8syrex.png
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Duphaston zawyża również! Rozmawiałam o tym z gin. Bo to się go bierze w końcu, żeby proga we krwi było więcej.

    To tak jak z każdym lekiem czy suplementem. Na niski poziom witD, też bierzemy syntetyczną witD i poziom we krwi ładnie wzrasta.

    ojojoj to już sama nie wiem,jak wynik będzie wysoki to sobie zrobię nadzieję a jak spadnie to nie wiem czy się pozbieram po 5 dniach nadzieji…dupa..nie robię!!!
    cipka mnie dziś piecze….dostałam alergii na dupie -chyba płyn do płukania bo tylko na zewnątrz piecze…kuźwa a dzisiaj w aptece wypaliłam-macie coś na alergię dla kobiet w ciąży??hehe shiza ..fajnie tak było sekundę czuć się ciążowo

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziś wolne ;) Słuchajcie podsyłam Wam coś, czytnijcie dla otuchy, ze ginekolog też przezywa to, co my ;) Z tą dziewczyną studiowałam, była rok wyżej. Trochę podśmiewamy się z niej z kolegami z branży, bo jest dość petensjonalna i obnaża kawał swojego życia, ale chyba tez w ten sposób pomaga.

    http://mamaginekolog.pl/kilka-faktow-o-mnie/

    smeg lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy owulka w 11dc to nie za szybko ?
    Chodzi mi czy endometrium jest odpowiednio grube aby się zarodek zagniezdzil

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania, ja dalej będę uparcie twierdzić że dupek nie zaburza wyników, tak jak pisałam wcześniej sprawdziłam to na sobie ;)

    kania85 lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Dziewczyny a czy owulka w 11dc to nie za szybko ?
    Chodzi mi czy endometrium jest odpowiednio grube aby się zarodek zagniezdzil


    Znam kilka ciąż z owulki 10-11 dc i dzieci mają się dobrze ;)

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Mam dziś wolne ;) Słuchajcie podsyłam Wam coś, czytnijcie dla otuchy, ze ginekolog też przezywa to, co my ;) Z tą dziewczyną studiowałam, była rok wyżej. Trochę podśmiewamy się z niej z kolegami z branży, bo jest dość petensjonalna i obnaża kawał swojego życia, ale chyba tez w ten sposób pomaga.

    http://mamaginekolog.pl/kilka-faktow-o-mnie/
    własnie przez przypadek czytałam ja na fejsie, dużo pomocnych artykułów naprawde mi sie podoba:)troche tak dziwnie ze to ginekolog ale polecam

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Mam dziś wolne ;) Słuchajcie podsyłam Wam coś, czytnijcie dla otuchy, ze ginekolog też przezywa to, co my ;) Z tą dziewczyną studiowałam, była rok wyżej. Trochę podśmiewamy się z niej z kolegami z branży, bo jest dość petensjonalna i obnaża kawał swojego życia, ale chyba tez w ten sposób pomaga.

    http://mamaginekolog.pl/kilka-faktow-o-mnie/
    Ja uwielbiam mamaginekolog. Wszystkie jej posty ;-) dla mnie szaraczka z medycyny trochę rozjaśnia różne sprawy

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    dziewczyny dajcie miniature wykresu pod postem bo nie umie znalesc a bym zerkła z ciekawoscią ;) Pchellka, aria40, jedna z wielu,mi lejdi

    Klikasz na nicka i tam masz wykres udostępniony: tak i klikasz na to. Ja z kolei nie umiem dodać miniatury

    Kania, mnie tez piecze :)

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Nie... Żyłki nie są objawem 100% ciąży. Tak samo ich brak nie oznacza że ciąży mię ma

    Dziękuję za odpowiedzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 14:19

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Mam dziś wolne ;) Słuchajcie podsyłam Wam coś, czytnijcie dla otuchy, ze ginekolog też przezywa to, co my ;) Z tą dziewczyną studiowałam, była rok wyżej. Trochę podśmiewamy się z niej z kolegami z branży, bo jest dość petensjonalna i obnaża kawał swojego życia, ale chyba tez w ten sposób pomaga.

    http://mamaginekolog.pl/kilka-faktow-o-mnie/

    Fajnie pisze dziewczyna :)
    A co ona urodziła się za granicą ?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Znam kilka ciąż z owulki 10-11 dc i dzieci mają się dobrze ;)

    Jakoś specjalnie nie liczę na ten cykl, ale wiadomo nadzieję mam zawsze

‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ