X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Ja nadal nie ogarniam z testami owulacyjnymi. Piję dużo, bo na śluz to ważne... Mimo 2-3h godzin oczekiwania, mocz jest jasny jak woda, czy w ogóle z tego może coś wyjść?
    Bo szyjka miękka, wysoko, otwarta, więc niedługo się spodziewam ovu.
    JA robie tak ze rano pije herbatę i kawę. Potem od 9 do 12 nic i ze 2 X robie siku żeby się pozbyć tego rozwodnionego moczu. O 12 test i potem zaczynam pić.

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Opowiadajcie jak Święta?!

    Ja miałam się odstresować, ale przy opłatku wszyscy nam dzidzi życzyli albo pytali czy my już w trójkę. Bardzo się cieszę, że tego nam życzą ale z drugiej strony jak tu przestać o tym myśleć i się zrelaksować :( Mam huśtawki nastrojów, raz szczęśliwa a raz chce się płakać. A co u Was? :)

    kania85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wszyscy wrzucają zdjęcia z dziećmi przy choinkach i prezentach... Same słodziaczki i szczęśliwe rodziny ;)
    Nigdy nie sądziłam, że będę kiedyś tak bardzo tego pragnąć i zazdrościć...

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam też życzyli wszyscy rodzeństwa dla córki. A ja mam doła ale nie chce zaśmiecać. Pojedzeni, pozostawało mi wszystkiego a zaraz do teściowej się zbieramy na obiad więc chociaż mi obiad poodpadał.
    U nas chyba nie będzie z czego testować niestety... mało serduszkowania i się na to nie zapowiada:( no ale widocznie tak właśnie ma być...
    przepraszam że tak dołująco i to w święta...

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Hej dziewczyny! Opowiadajcie jak Święta?!

    Ja miałam się odstresować, ale przy opłatku wszyscy nam dzidzi życzyli albo pytali czy my już w trójkę. Bardzo się cieszę, że tego nam życzą ale z drugiej strony jak tu przestać o tym myśleć i się zrelaksować :( Mam huśtawki nastrojów, raz szczęśliwa a raz chce się płakać. A co u Was? :)


    Co tu pisać?mamy prawo być złe że Nam nie wychodzi....jesteśmy w końcu tylko ludźmi...dla nie wtajemniczonej części rodziny co to takiego!!!!najlepiej jeszcze zadać pytanie>....a seks uprawiacie?że nie zachodzicie....
    .....u Nas też pytania kiedy drugie,bo skoro mam córkę to powinnam zajść od samego myślenia o dziecku.....wrrrr

    Ale nikogo nie winię,bo nikt tak na prawdę nie wie ...że nie jest mi łatwo

    spioch lubi tę wiadomość

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    JA robie tak ze rano pije herbatę i kawę. Potem od 9 do 12 nic i ze 2 X robie siku żeby się pozbyć tego rozwodnionego moczu. O 12 test i potem zaczynam pić.


    Dzięki Hopeless za konkretną poradę. Nad taka strategią się zastanawiałam, żeby nie pić, ale jednocześnie nie powstrzymywać się od chodzenia do toalety. I po 3h test.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kania85 wrote:

    Ale nikogo nie winię,bo nikt tak na prawdę nie wie ...że nie jest mi łatwo

    No właśnie u nas podobnie. Postanowiliśmy, że decyzja o dziecku jest tylko między nami obojgiem. Nikt więcej nie wie.. Wszyscy chyba myślą, że nie chcemy. Tak bardzo chciałabym powiedzieć wszystkim, że chcemy ale nie wychodzi, ale chyba oczy współczucia byłyby dla mnie gorsze niż to, że nikt nie wie. Szczerze powiedziawszy sądziłam, że pójdzie nam to szybciej a teraz sama już nie wiem co tu zbadać co jeszcze nie gra, że się nie udaje :(

    kania85 lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też życzyli powiększenia rodziny, niektórzy bardziej dyskretnie, inni wprost. A ja sobie myślałam, może w marcu...?
    Zauważyłam zmianę myślenia u siebie, planuję kolejne miesiące jakbym w tej ciąży nie była. Wcześniej zakładałam, że np. na Święta czyli 4 m-ce po ślubie, to już na pewno będę w ciąży. Teraz wręcz nie umiem sobie wyobrazić, że w niej będę.... choć mam jakąś granicę, np. czerwiec wciąż bez trochę mnie przeraża.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bardzo chciałabym powiedzieć wszystkim, że chcemy ale nie wychodzi, ale chyba oczy współczucia byłyby dla mnie gorsze niż to, że nikt nie wie. Szczerze powiedziawszy sądziłam, że pójdzie nam to szybciej a teraz sama już nie wiem co tu zbadać co jeszcze nie gra, że się nie udaje :([/QUOTE]


    Mam tak samo,ale moja córa ma już prawie 8 lat i wszystkim się wydaje że mogą mnie poganiać bo będzie duża różnica,a ja się cieszę bo będzie mi pomagać a nie przeszkadzać...i przynajmniej Ona mnie nie popędza,tylko ma cichutką nadzieję

    I też nikomu nie zamierzam mówić że się staramy bo zaraz będą telefony w stylu-a byliście u lekarza? a badałaś się?

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Dzięki Hopeless za konkretną poradę. Nad taka strategią się zastanawiałam, żeby nie pić, ale jednocześnie nie powstrzymywać się od chodzenia do toalety. I po 3h test.

    Dziewczyny ale powiedzcie mi wy to robicie pracując? Np w dzień wolny rozumiem, że można tak pilnować się z piciem i czekaniem 3 h, ale pracując jest to mega trudne szczególnie, że zalecane jest robić test o jednej porze. Już sama nie wiem.

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko u mnie widze, brak problemu, brak wigilii jako takiej, z dala od rodziców, i nikt nam nie truje. Jak się o Zuzię staraliśmy to było trucie w inną stronę, jak to tak można, seks bez ślubu, dziecko bez ślubu, a ja krótko mówiłam, moje życie moja decyzja i mówicie co chcecie i tak zrobię po swojemu ;)

    kania85 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dół. Dziś już lepiej, ale wczoraj było gorzej. Zdaje się, że mam już płodne, ale w ogóle nie chce mi się starać. W tym miesiącu będzie mniej serduszkowania, bo mnie jakieś zniechęcenie ogarnęło. Poczekam chyba do pozytywnego testu owu i tyle, bo na siłę to nie ma sensu.

    spioch. Mi jest łatwiej pić w pracy. W domu zupełnie o tym zapominam, szczególnie teraz w święta.

    kania85 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę się dopisać na 25.01.2017
    Dziś dostałam @ dokładnie tak jak 2 lata temu...wtedy styczniowy cykl zakończył się szczęśliwie pozytywnym testem 22.01 i Arturek jest z nami, liczę na powtórkę cudu :) Ale teraz przede mną trudne dni gapienia się w wykres i ciągłych nadziei... mimo, że mam już 1 synka i jestem o wiele spokojniejsza, bo zapełnił miejsce w moim sercu, bardzo chcę drugiego dziecka. I chcę czekać tu z Wami, wsparcie bardzo się przyda.
    Życzę wszystkim dużo zieloności na wykresach :*

    Annie1981, Lady Savage, kania85 lubią tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim! :) ja zatestuję 18 stycznia :) pozdrawiam i Wesołych Świąt! :)

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Dziewczyny ale powiedzcie mi wy to robicie pracując? Np w dzień wolny rozumiem, że można tak pilnować się z piciem i czekaniem 3 h, ale pracując jest to mega trudne szczególnie, że zalecane jest robić test o jednej porze. Już sama nie wiem.
    Ja jestem na wychowawczym. Gdybym pracowała to test bym robiła po powrocie z pracy. A prace mam taką ze zazwyczaj nie mam kiedy pić.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Hej dziewczyny! Opowiadajcie jak Święta?!

    Ja miałam się odstresować, ale przy opłatku wszyscy nam dzidzi życzyli albo pytali czy my już w trójkę. Bardzo się cieszę, że tego nam życzą ale z drugiej strony jak tu przestać o tym myśleć i się zrelaksować :( Mam huśtawki nastrojów, raz szczęśliwa a raz chce się płakać. A co u Was? :)


    U nas nikt dzidzi nie życzył, bo mamy 1 małe dziecko i teraz od 3 miesięcy mam nową pracę i nie mam jeszcze umowy na stałe, tylko do końca czerwca. Wszyscy woleliby chyba, abyśmy poczekali dłużej ze staraniami, więc nic o staraniach nie wiedzą, bo by nam raczej odradzali.

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie czasami takie powstrzymanie się może dać złoty strzał! ;)

    Ja mam dobry humor, libido wysokie i problem odwrotny, bo chciałabym, żeby było co 2 dni ;) widzę, że to jest dobry rytm dla mojego męża. Po 1 dniu abstynencji jest bardzo "stęskniony" ;) Mam jakieś tak poczucie, że jak dochodzi, co do czeo jak facet jest napalony, to jakoś i materiał lepszy, i go więcej i i zasięg lepszy :P
    haha, nie wiem, bawimy się, próbujemy obrać różne strategie, ale ja się na styczeń nie nastawiam.

    Teraz luby biega, do sportu akurat nie muszę go namawiać, bo towarzyszy mu od zawsze.

    FreshMm, Lady Savage, spioch, kania85 lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też się na styczeń nie nastawiam. Bardziej myślę o lutym/marcu ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm. Witaj :)

    MiLejdi. Czytałam, że jak facet jest bardzo podniecony to ma więcej plemników ;)

    Właśnie my też na początku to codziennie w dni płodne, potem co drugi dzień a efektu i tak nie ma ;) Teraz stwierdziłam, że nie będę się przymuszać, bo ochoty brak, więc może ta strategia zadziała ;)
    Może jak zobaczę pozytyw na owulacyjnym to nabiorę ochoty ;)

    Liczyłam na ten cykl, bo mieliśmy być wyluzowani po świętach a tym czasem humory nie dopisują, więc nie liczę tak jak myślałam.
    Fajniejsze oczekiwanie na święta niż same święta, tym bardziej, że jesteśmy daleko od rodziny i tęsknota większa.

    FreshMm lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ