X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie oczywiscie przy stole nikt nie pytal o powiekszenie rodziny, ale kolo mnie siedziala bratowa bedaca w 6 miesiacu i nie moglam uciec myslami od tego, ze dziaiaj mialam byc juz w 9 miesiacu i bylo mi smutno. Sama ( dzieki wam) mam wieksza swiadomosc dramatu przeciagajacych staran o pierwsze dziecko i nie dopytuje sie o plany, nie wspominam o uciekajacym czasie. Podziwiam was dziewczyny ze wobec "zatroskanych" ciotek itd macie cierpliwosc i takt- nie wiem czy bym tak potrafila.

    FreshMm lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresh Mm testujemy tego samego dnia :)

    Ja właśnie wróciłam z apteki xD kupiłam wiesiołka, kwas foliowy i 3 testy ciążowe, jestem gotowa na nową przygodę :3

    FreshMm, spioch, Anna Stesia, JednazWielu, Pchelkaaa lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady i obyśmy razem rodziły jesienią :D ja dziś poszukam termometru i też zaczynam :) w szczęśliwym cyklu 2 lata temu testy ovu też mi pomogły u nawet potem "wykryły ciążę", więc może zamówię na allegro.

    Anna Stesia, Lady Savage lubią tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! Zniknęłam z @, chyba potrzebowałam spokoju, wyluzowania się. Nie wiem nie planowałam tego, te święta dały mi w kosc. Praca, przygotowania. Teraz mam tydzień urlopu, ale znowu doszły stresy
    Skończyła sie miesiączka, była normalna, intensywna. Dwa dni temu kochałam się z mężem i pojawiło się plamienie, wczoraj przerodziło sie w niewielkie krwawienie, a dzisiaj takie słabe plamienie.
    Testy owulacyjne pokazują bladą kreskę więc to nie jest jeszcze owulacja. Na koniec tego cyklu idę do lekarza więc chyba się jeszcze wstrzymam z wizytą, będę się obserwować. Ale automatycznie czuję, że cykl będzie stracony....:(
    Ciężko mi myśleć pozytywnie kiedy wiem, że w moim organizmie nie działa jak powinno.
    Ale na grupie zostanę.

    Annie Twoja wiadomość sprawiła mi wiele radości :*

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas oczywiście w święta temat dziecka intensywny. Czuję presję:/

    spioch lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem własnie, dlaczego rodzina czasem ingeruje w te tematy. U mnie moi rodzice są bardzo dyskretni i zupełnie się w to nie wtrącają, teściowa czasem zażartuje, ale tak w ogóle to zdają się na naszą decyzję, bo to w sumie my będziemy wychowywali, nie oni. O staraniach też nikogo nie informujemy. Pamiętam tylko, że kiedyś w pracy usłyszałam jakieś komentarze dotyczące tego, że nie mamy dzieci no i nawet kolega z obleśnym uśmiechem oznajmił, że może nam pokazać, jak sie robi dzieci, bo to nie takie trudne :/

  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Pamiętam tylko, że kiedyś w pracy usłyszałam jakieś komentarze dotyczące tego, że nie mamy dzieci no i nawet kolega z obleśnym uśmiechem oznajmił, że może nam pokazać, jak sie robi dzieci, bo to nie takie trudne :/


    Denerwujące są takie komentarze ludzi, ale cóż, nie wiedzą, co mówią.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tekstów świątecznych przy stole to w tym roku moja siostra przekazała mi taką perełkę : "Wy to chyba ostatnio uprawialiście seks jak papieżem był Polak" xD

    spioch, dobuska, kania85 lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka przed urlopem jak wychodziła z pracy powiedziała " życze Wam, żebyscie sie w końcu wzieli do roboty" :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podziwiam was, Lady Savage - zważając na wiek Twojego dziecka to troszkę dziwnie brzmi wypowiedź Twojej siostry ;) Dobuska - ja mam bardzo długie plamienia po okresie (nawet do 15 d.c.) - lekarze twierdzą, ze pod względem strukturalnym (brak mięśniaków itd) macica jest ok, hormony też, doszłam do wniosku, ze to moze być przewlekłe zapalenie endometrium (mam też stale powiększoną macicę), próbuję antybiotykoterapii (troszkę szkoda mi ze wzgl. na konieczność rezygnacji z mojej ulubionej brandy z colą na sylwestra). Dam znać czy to coś pomogło. Na pewno @ jest dużo mniej bolesna.
    Nowy rok-nowe nadzieje dziewczyny :)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zażenowana takimi tekstami. Nie wiem, jak ludzie mogą - nawet w żartach - komentować czyjeś życie seksualne.

    Annie1981, Pchelkaaa lubią tę wiadomość

  • toreadorek Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test miedzy 4 a 7 stycznia

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Dziewczyny podziwiam was, Lady Savage - zważając na wiek Twojego dziecka to troszkę dziwnie brzmi wypowiedź Twojej siostry ;) Dobuska - ja mam bardzo długie plamienia po okresie (nawet do 15 d.c.) - lekarze twierdzą, ze pod względem strukturalnym (brak mięśniaków itd) macica jest ok, hormony też, doszłam do wniosku, ze to moze być przewlekłe zapalenie endometrium (mam też stale powiększoną macicę), próbuję antybiotykoterapii (troszkę szkoda mi ze wzgl. na konieczność rezygnacji z mojej ulubionej brandy z colą na sylwestra). Dam znać czy to coś pomogło. Na pewno @ jest dużo mniej bolesna.
    Nowy rok-nowe nadzieje dziewczyny :)

    Evve źle mnie zrozumiałaś, ja w tym roku nie byłam u nikogo na wigilii, tylko ja , zuzia i mój partner, bo jednak pracując od 6 do 16.30 nie miałam najmniejszej ochoty robić cokolwiek, stroić się i do kogoś iść w gości Moja siostra, która z swoim jest już tak długo jak ja (6 lat), była na "rodzinnych świętach" i z nich przekazała mi taki tekst ;).

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Dziewczyny podziwiam was, Lady Savage - zważając na wiek Twojego dziecka to troszkę dziwnie brzmi wypowiedź Twojej siostry ;) Dobuska - ja mam bardzo długie plamienia po okresie (nawet do 15 d.c.) - lekarze twierdzą, ze pod względem strukturalnym (brak mięśniaków itd) macica jest ok, hormony też, doszłam do wniosku, ze to moze być przewlekłe zapalenie endometrium (mam też stale powiększoną macicę), próbuję antybiotykoterapii (troszkę szkoda mi ze wzgl. na konieczność rezygnacji z mojej ulubionej brandy z colą na sylwestra). Dam znać czy to coś pomogło. Na pewno @ jest dużo mniej bolesna.
    Nowy rok-nowe nadzieje dziewczyny :)
    Tyko, że ja miałam przerwę po okresie, powinny się zacząć dni płodne, a po seksie doszły plamienia, wczoraj było już nawet krwawienie z ciągnącym śluzem jakby płodnym.

    Nie wiem sama:( Może to byc nadżerka, coś tam u mnie było, ale cytologia była ok.

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nastroje :) ja wczoraj zrobiłam sobie listę postanowień noworocznych :). Wy też robicie takie listy?

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Tyko, że ja miałam przerwę po okresie, powinny się zacząć dni płodne, a po seksie doszły plamienia, wczoraj było już nawet krwawienie z ciągnącym śluzem jakby płodnym.

    Nie wiem sama:( Może to byc nadżerka, coś tam u mnie było, ale cytologia była ok.
    Tez mam nadzerke. Nigdy nie plamie z jej powodu. To pewnie też zależy od wielkości ale gdybyś miała dużą to lekarz by ją leczył. Myślę że jest inny powód. A może to jednak ciąg dalszy @?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja od 7 w pracy, więc niewyspana strasznie, po świątecznym wstawaniu o 10/11 ;)

    Postanowień kilka mam, choć nigdy nie robiłam listy - może czas na to?:)

    Mnie ostatni cykl zrobił w konia ;) dał 4 dni nadziei, ale niestety @ przyszła.

    Przez to przesunęło się wszystko, więc w styczniu testować będę koło 20 stycznia :)

    U mnie w święta na szczeście spokojnie, spędzaliśmy je tylko z teściami, oni znaja naszą sytuację, więc nie było głupich tekstów.:)

    Wiem, że chcieliby wnuka, tak jak my dziecko, ale wiedzą też, że nic na siłę :)

    spioch, moni91 lubią tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba też sie poprzesuwa wszystko bo zawsze w tym czasie mam juz objawy dni płodnych a teraz tak jakby nie chciało sie rozkrecic albo cykl bezowulacyjny :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka jestem tu juz zapisana ale nie udzielałam sie za bardzo. Niestety w pierwszy dzien swiat nawiedziła mnie @ i tym samym rozpoczynam oficjalnie styczniowe testowanie i pierwszy cykl staran z klinika. od jutra CLO!!

    Dzis bylam zbadac hormony te co gin prosil.
    AMH, LH, FSH, Estradiol i Testosteron a po skonczonej @ mam zbadac CA125

    Strasznie sie boje tego AMH... trzymajcie kciuki!!

    a jak tam u Was po swietach??

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja, mnie organizm robi w konia, od jutra mam brać luteine a ni ciula skoku nie było i co mam brać czy czekać???dzisiaj jeszcze śluz płodny... ja nie wiem co się dzieje już mnie tak to wszystko drażni że masakra, jeszcze mnie mąż wkur..za. chciałam na spokojnie do tego podejść ale mam dość...

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ