X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Tez mam nadzerke. Nigdy nie plamie z jej powodu. To pewnie też zależy od wielkości ale gdybyś miała dużą to lekarz by ją leczył. Myślę że jest inny powód. A może to jednak ciąg dalszy @?
    Moja siostra przy nadżerce miała regularnie takie plamienia, zresztą polip czy nadżerka to pierwsze podejrzenie gdy sie plami po stosunku, a u mnie właśnie po stosunku sie zaczęło. No i nadżerkę u mnie lekarz już wykryl, ale jeżeli cytologia jest ok to się jej nie leczy.
    Nie ma szans, żeby to była @, już 14 dc, dni płodne w tym czasie mi się zaczynają. Niedługo zaczynam branie dupka i po skończonym cyklu idę do lekarza, niech on mnie przebada:) Nie stresuje sie jakoś bardzo, bo jestem pod stałą kontrolą lekarza. Albo nadżerka albo szał hormonalny, tak zakładam.:)
    Ale to irytujące :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Witam i ja, mnie organizm robi w konia, od jutra mam brać luteine a ni ciula skoku nie było i co mam brać czy czekać???dzisiaj jeszcze śluz płodny... ja nie wiem co się dzieje już mnie tak to wszystko drażni że masakra, jeszcze mnie mąż wkur..za. chciałam na spokojnie do tego podejść ale mam dość...
    Ja biorę dupka od 16 dc bez względu na to czy jest owulacja czy nie, bo chodzi o wyregulowanie cyklu, ale jeżeli Ty masz brać, żeby zajść w ciążę to powinnaś mieć monitoring.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Hejka jestem tu juz zapisana ale nie udzielałam sie za bardzo. Niestety w pierwszy dzien swiat nawiedziła mnie @ i tym samym rozpoczynam oficjalnie styczniowe testowanie i pierwszy cykl staran z klinika. od jutra CLO!!

    Dzis bylam zbadac hormony te co gin prosil.
    AMH, LH, FSH, Estradiol i Testosteron a po skonczonej @ mam zbadac CA125

    Strasznie sie boje tego AMH... trzymajcie kciuki!!

    a jak tam u Was po swietach??
    Kochana mooooocno trzymam kciuki!!!

  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal w stresie :( Po nocy wkładka czysta. Dopiero przy siusiu ciut poleciało. Nadal plamienie żywą krwią :( Na szczęście niewiele. Czwarty dzień :( dziś 11dpo. Temp 37.7 pochwowo po przebudzeniu :(

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co myslicie o moim wykresie?? maz akurat na swieta wrocil z delegacji:)

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ośmiorniczka wrote:
    Ja nadal w stresie :( Po nocy wkładka czysta. Dopiero przy siusiu ciut poleciało. Nadal plamienie żywą krwią :( Na szczęście niewiele. Czwarty dzień :( dziś 11dpo. Temp 37.7 pochwowo po przebudzeniu :(
    a testowałaś już?

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR wrote:
    co myslicie o moim wykresie?? maz akurat na swieta wrocil z delegacji:)
    Piękny :) ovu byla w 15 dc najprawdopodobniej :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska. Miło, że wróciłaś. Szkoda tylko, że wcześniej nie dałaś znać, że znikasz, to byśmy się nie martwiły ;)

    Madziulla. Ja też się boję AMH, ale jak trzeba będzie to zrobię. Trzymam kciuki za Ciebie :)

    Ja nigdy nie robię postanowień noworocznych. Zmiany u mnie zachodzą jak jestem na nie gotowa, a nie z powodu zmieniającej się daty ;)

    spioch lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Witam i ja, mnie organizm robi w konia, od jutra mam brać luteine a ni ciula skoku nie było i co mam brać czy czekać???dzisiaj jeszcze śluz płodny... ja nie wiem co się dzieje już mnie tak to wszystko drażni że masakra, jeszcze mnie mąż wkur..za. chciałam na spokojnie do tego podejść ale mam dość...
    Ja dzisiaj na monitoring pojechałam pewna że owulacji nie było bo nadal mam śluz płodny, szyjkę otwartą a skoku tempki oraz bólu owulacyjnego nie było. A okazało się, że pęcherzyk jednak pękł.
    Skoro lekarz przepisał, że masz brać, to bym go posłuchała. Ewentualnie podziel się z nim przy następnej wizycie swoimi obawami i poproś o monitoring sprawdzający czy w następnym cyklu pęcherzyk pękł zanim zaczniesz brać luteinę.
    Trzymam kciuki aby już było po owulacji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR wrote:
    co myslicie o moim wykresie?? maz akurat na swieta wrocil z delegacji:)
    Piękny skok!:) Niestety nic nie przewidzę na podstawie wykresu;) U mnie owulacja występuję ok 1-2 dni przed skokiem temperatury, więc u mnie figa z makiem byłaby po takim wykresie. Ponoć sprawa indywidualna.
    Trzymam za Ciebie kciuki! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Witam poswiatecznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdeeee, ucina mi posty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze pozniej z kompa

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Kurdeeee, ucina mi posty
    Ucina jK się użyje emotikona z androida ;) tu trzeba niestety kombinowac znakami ;)

    Zgredek lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    U mnie też dół. Dziś już lepiej, ale wczoraj było gorzej. Zdaje się, że mam już płodne, ale w ogóle nie chce mi się starać. W tym miesiącu będzie mniej serduszkowania, bo mnie jakieś zniechęcenie ogarnęło. Poczekam chyba do pozytywnego testu owu i tyle, bo na siłę to nie ma sensu.

    spioch. Mi jest łatwiej pić w pracy. W domu zupełnie o tym zapominam, szczególnie teraz w święta.


    Annie mam podobnie w tym cyklu,brak motywacji do starań,przybieram podobną taktykę i zaczniemy chyba od pozytywu na testach ovu,w zeszłym cyklu seks był codziennie i nic...widocznie mój mąż się wystrzelał ,

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Piękny skok!:) Niestety nic nie przewidzę na podstawie wykresu;) U mnie owulacja występuję ok 1-2 dni przed skokiem temperatury, więc u mnie figa z makiem byłaby po takim wykresie. Ponoć sprawa indywidualna.
    Trzymam za Ciebie kciuki! :)
    Zazwyczaj skok jest po ovu :) u mnie też temperatura skacze dzień po ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ucina jK się użyje emotikona z androida ;) tu trzeba niestety kombinowac znakami ;)


    Dzięki za podpowiedz :) hehe

    Chciałam przywitać się po świątecznie i o coś zapytać. Przex rok brałam tabletki anty i na koniec listopada przestałam i to nasz 1 cs bez antykoncepcji i ogólnie pierwszy :)

    Czy któraś z was jest w podobnej sytuacji? Myślę, że z 2,3 miesiące miną zanim będę zdolna do zajścia w ciążę i wsystko sie unormuje... a wy jak myślicie?

  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laseczki bardzo chcę coś dodać,
    jako że styczeń zaczęłyśmy dość ponuro,
    grudzień był pełny radości,optymizmu i nadzieji ,stąd aż tyle prezencików.Wiele z Nas przeszło załamanie(dlaczego mi się nie udało?)wiele pomimo tego że zobaczyły na teście cień cienia to @ zabrała nadzieję zostawiając gorzki żal.

    wiem..najgorsze co można powiedzieć w takiej sytuacji to "nie martw się"Ale......

    Nie możemy tego sobie robić do jasnej cholery!
    Musimy wykrzesać z siebie siły do walki bo mamy ogromne szanse!
    I ja Was zapewniam że każdej z Nas się uda
    Tylko nie możemy się dołować bo niestety-prolaktyna uwielbia stres i wtedy z ochotą rośnie
    Ja już mam plan,aby nie myśleć negatywnie bo to mi NIE POMAGA wcale...nic a nic
    Zróbmy to samo co w grudniu:-D zbierzmy siły i radość

    Gosia1989, spioch, FreshMm lubią tę wiadomość

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Dzięki za podpowiedz :) hehe

    Chciałam przywitać się po świątecznie i o coś zapytać. Przex rok brałam tabletki anty i na koniec listopada przestałam i to nasz 1 cs bez antykoncepcji i ogólnie pierwszy :)

    Czy któraś z was jest w podobnej sytuacji? Myślę, że z 2,3 miesiące miną zanim będę zdolna do zajścia w ciążę i wsystko sie unormuje... a wy jak myślicie?

    Hej,
    ja tabletki odstawiłam na początku kwietnia, od samego odstawienia cykle owulacyjne, piękne jak w zegarku (z małymi odchyleniami), ale jak na razie cały czas na etapie starań.
    Fizjologicznie ponoć wszystko ok, nasienie poprawne.
    Nic tylko działać dalej ;)

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6a24d413f1f3.jpg

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ