X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    mam dość :(
    własnie dowiedziałam sie że była mojego M. jest w ciąży. Dopiero co slub wzieła latem, pewnie sie starać nie musiała wcale. Nic mnie dawno tak nie dobiło- jestem rozwalona na milion kawałków.W dodatku mysle że on o tym wie i mi specjalnie nic nie powiedział.Dziewczyny w robocie plotkowały a pode mna ugieły się kolana......Może gdyby ją wybrał wtedy...... wiecie ;( :( :(


    przestań tak mówić!!
    wybrał Ciebie bo jesteś lepsza :)
    trochę dłużej się postaracie i się Wam uda :**

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej powiedzcie mi jak jutro zmierzyć temp. Zazwyczaj mierze o 7, a jutro muszę wstać o 5.00 czy będzie miarodajna? Czy moze być nizsza/wyzsza?

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ty od samego początku wiedzialaś że bedziesz miała coreczke :D Tylko że ty miałaś spadki w odstepie, nie jeden po drugim :D Zobaczymy jutro co z tego wyniknie ;-)
    Dziewczyny i mnie też dziwny spadek a do tego dziś zapomniałam zmierzyć rano

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    mam dość :(
    własnie dowiedziałam sie że była mojego M. jest w ciąży. Dopiero co slub wzieła latem, pewnie sie starać nie musiała wcale. Nic mnie dawno tak nie dobiło- jestem rozwalona na milion kawałków.W dodatku mysle że on o tym wie i mi specjalnie nic nie powiedział.Dziewczyny w robocie plotkowały a pode mna ugieły się kolana......Może gdyby ją wybrał wtedy...... wiecie ;( :( :(
    No proszę... nawet tak nie myśl, niech bedzie w ciąży. Jak ja bym przejmowała się byłymi mojego M. to dawno bym zwariowała :P :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Dziewczyny i mnie też dziwny spadek a do tego dziś zapomniałam zmierzyć rano
    Kochana z 4 temp cięzko jest cokolwiek wywnioskować :D Póki co ciesz się ciąża :D

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika wiedzialam,ze to dziewczynka:-). I teraz tez chce na corke celowac tylko musi mi sie cykl unormowac bo inaczej noe da rady.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiadomo co z zakoconą, meginką, skrzydlatą, Marta95?


    Smeg i srebrzysta? Co z testowaniem?

    A jutro teoretycznie testować ma Evve, Emily89, -Monia-, Ania, i theagnes27

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Kochana z 4 temp cięzko jest cokolwiek wywnioskować :D Póki co ciesz się ciąża :D
    bylam na monitoringu i nie mialam potrzeby mierzyc a i tak mierzenie nic nie daje bo po ciagu skoku temp dopiero mozna wyznaczyc owulacje, a na monitoringu dokładniej widac:P a mierze czy faza lutealna sie utrzymuje...bo wiadomo ze jak spadfnie to @

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Dziewczyny a wiadomo co z zakoconą, meginką, skrzydlatą, Marta95?


    Smeg i srebrzysta? Co z testowaniem?

    A jutro teoretycznie testować ma Evve, Emily89, -Monia-, Ania, i theagnes27
    Ja jutro nie testuje bo owulacja mi się przesuneła, zatestuje w niedziele :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    bylam na monitoringu i nie mialam potrzeby mierzyc a i tak mierzenie nic nie daje bo po ciagu skoku temp dopiero mozna wyznaczyc owulacje, a na monitoringu dokładniej widac:P a mierze czy faza lutealna sie utrzymuje...bo wiadomo ze jak spadfnie to @
    No ciężlo cokolwiek powirdzięć z tego wykresy temp. cały czas idzie w dół, ale to może dlatego że mierzyłas o innej porze, zobaczymy jutro tak samo i u mnie :D

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam termometr jutro będę mierzyć dwoma ;) Obaczymy co wyjdzie jak do poniedziałku nie przyjdzie to robię test

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania dzieki za odpowiedz
    Swan.. Powiem jak to wygląda z mojej strony a wiec bardzo subiektywnie: dla mnie starania były i czasem nadal są wykanczające psychicznie, uciążliwe, ograniczają mnie i najchętniej rzucilabym tym w kąt, ale nie mogę bo lata lecą a ja żyję w bezdzietnym małżeństwie, mam męża który kocha i pragnie dzieci, ja zresztą tak samo o tym marzę, nigdy nie byłam w ciąży więc nie mam wyjścia - muszę walczyć, rozumiem także kobiety ktore starają sie o drugie dziecko, nie chciałabym aby moje było smutnym jedynakiem , ale kuuurcze gdybym miała trójkę dzieci to rzucilabym starania w cholerę i cieszyła się dużą rodziną którą mam a nie zadreczala sie temperaturami, wizytami, owulacjami i nie tracilabym na to energii tylko na pielegnacje tego co mam. Bo dzieci widzą ze mama sie martwi i to ich nie uszczesliwia.
    Oczywiście to są moje odczucia, nie chce Cię urazić w żaden sposób ale moze jakoś to rozjaśni Ci sposob postrzegania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 17:01

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha tu nie chodzi tylko o mnie i moje pragnienia. Chodzi o mojego syna, nie wiem czy czytalas, ale ma autyzm. Jedynym lekiem dla niego sa komorki macierzyste. To jest jego szansa. Moge mu pomoc, albo zrezygnowac.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie doczytałam, w takim razie rzeczywiście możesz być rozdarta. No cóż nie wiem jak Ci doradzić, jedyne co moge to powiedzieć co ja robie gdy jestem rozdarta : ide do kościoła lub przed obraz Matki Boskiej i modlę się, do Niej o wstawiennictwo a do Boga o drogowskaz, żeby mnie popchnal w dobrą stronę, dał jakis znak co zrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 17:17

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha licze, ze nowenna pompejanska rozwiaze moj dylemat... Finansowo nas stac, ale nie wiem czy podolam. Z drugiej strony boje sie, ze bede wyrzucac sobie to, ze nie pomoglam synowi choc mialam mozliwosc.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci współczuję takiej sytuacji, wstawię sie w dzisiejszej modlitwie za Tobą, mam nadzieję że natchnie Cie w najbliższym czasie myśl co zrobić.

    Dziewczyny a ja czekam na wyniki proga, ale beda chyba jutro , tzrymajcie kciuki :-*

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Cie prosze o to AiCha, trzeba mi tego bardzo. Decyzja jest bardzo trudna...

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Smeg i srebrzysta? Co z testowaniem?
    Rano straciłam nadzieję, ale @ przez cały dzień nie przyszła, więc może jednak zatestuję... Spadek temp był o 0,2 stopnia, a właśnie sprawdziłam, ze w poprzednim cyklu w dniu małpy był aż o 0,5. Może dziś to przez tę nieprzespaną noc.

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    swan, też się pomodlę :*

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Marcia:-). Jestescie kochane.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ