X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    nie wiem jak dzisiaj, ale wczoraj w Poznaniu wichura ;/ i przez nią niemieliśmy prądu,

    a latarkę to miał, tylko za cytuję sms: jak on ma ją przebrać jedną ręką, skoro w drugiej trzyma latarkę ;/


    Edukować trzeba i szkolić. N apoczątek kup mu latarkę na czoło taką jak dla górników. :) I nic nie rób jak jestescie w domu razem. Musi się wdrożyć inaczej masz przerąbane

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Meli92, Morinath co zwami laseczki, odezwijcie się

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    No i @ przyszła :(
    Kolejne ewentualne testowanie w Lutym.


    przykro mi

    Madziulla trzymam kciuki

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój do niedawna nie miał jakiegoś zbytnio kontaktu z dzieckiem bo nie chciał. Jak młoda zaczęła być komunikatywna to tatuś się zaczął zajmować. I to dla mnie wystarczy. Ja jestem matka i to w mojej gesti leży opieka nad dzieckiem.ale u nas to trochę inaczej wygląda bo ja nie pracuje więc ja ogarniam dom i dzieckowe sprawy.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla. Trzymam kciuki :)

    Anulka. Przykro mi, tule.

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulę wszystkie z @ <3

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulę wszystkie z @ <3

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas rodzicami jesteśmy oboje i oboje zajmujemy się dzieckiem.

    dobuska, sloneczkowa mama, Lola83, Annie1981, marciaa, zakocona, wszamanka, Anna Stesia, AiCha4811, kania85, smeg lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Od kiedy jest Zuza, coraz częściej mu się takie zaćmienia zdarzają ;/, raz, mi też cos takiego odwalił, że wzięłam uciekałam do kumpeli na weekend zostawiając go z 4 miesiećznym dzieckiem samego, bo też mnóstwo narzekań, ze coś nie zrobiłam, a miało być, pewniego dnia się to skumulowało i nie wytrzymałam. Wiecie co usłyszałam, że jeszcze raz taka akcja a widzimy się w sądzie, i on opiekę na dziecko wezmie, bo ja je porzuciłam. Potem kiepsko było, udało się to jakoś naprawić, ale kurde raz na 2 miechy oddwala mi takie akcje, że mam go ochotę udusić. Zapytacie jak większośc to po co z nim jesteś, po chcesz 2 dziecko, zostaw go itd. Odpowiem to nie jest łatwe. I naprawdę żadna z Was, nie dała by rady podjąć taką decyzję w 5 min, spakować wszystko, odkochać się, zostawić, to co jest piękne, bo mówie takie akcje są, ale nie tak często, jak bardzo dobre, miłe i przyjemnie chwile.

    Bardzo dobrze Cię rozumiem. Też kiedyś przez coś takiego przechodziłam, może nawet było gorzej i to przez kilka lat. Rozchodziliśmy się, a potem wracaliśmy. Oczywiście zawsze było na początku pięknie, a potem znowu to samo i jeszcze gorzej. W końcu podjęłam tą ważną decyzję, ale to był moment gdy byłam już zdecydowana i silna emocjonalnie. Miałam też duże wsparcie u rodziców, którzy mi pomogli. I skończyło się. Po latach mogę śmiało powiedzieć, że to była bardzo dobra decyzja. Teraz mam kochanego męża i zaraz będzie nasza 7 rocznica ślubu :) Gdyby cykl, który się zaczyna był owocny to byłby dla nas wymarzony prezent :)

    sloneczkowa mama, Lady Savage, dobuska, kania85 lubią tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless zgadzam się, ja sobie też takiej sytuacji nie wyobrażam.

    Witam się z rana! Z moim 5 dpo i duza nadzieją. Ciągnie mnie coś na dole i cycory wrażliwe. Nic więcej nie może sie jeszcze dziac, ale jest nadzieja!:)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Hopeless zgadzam się, ja sobie też takiej sytuacji nie wyobrażam.

    Witam się z rana! Z moim 5 dpo i duza nadzieją. Ciągnie mnie coś na dole i cycory wrażliwe. Nic więcej nie może sie jeszcze dziac, ale jest nadzieja!:)
    Mnie podbrzusze boli od owulacji non stop raz boli a raz jest tkliwe i nie ukrywam że pokladam duża nadzieję :) kiedy będziesz testować?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Mnie podbrzusze boli od owulacji non stop raz boli a raz jest tkliwe i nie ukrywam że pokladam duża nadzieję :) kiedy będziesz testować?
    Chciałabym najwcześniej za 5 dni, ale boję się, że mnie podksui wcześniej...:(

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie moge narzekac, moj maz sie zajmuje dzieckiem swietnie. Ale na poczatku wiadomo, ze mama jest najwazniejsza dla dziecka, wiec tata ma srednie pole do popisu. Teraz jak Mloda juz gada i mozna sie z nia swobodnie komunikowac to smiem twierdzic, ze tata nawet lepiej umie zabawic :) Z kolei to ja probuje go troche odciazyc, bo bardzo duzo pracuje, stara sie dla nas jak najlepiej.

    Kazdy uklad jest dobry pod warunkiem, ze dwie strony czuja sie w num komfortowo. Ja zawsze myslalam, ze bede robic kariere i zarabiac wiecej od meza, a teraz dobrze mi z bycia kurka domowa (chociaz nie na 100%, bo takze pracuje) i lubie dbac o moj maly kurnik hahahaha ;)

    sloneczkowa mama, Anulka0407, Lady Savage, Klaudiia87, dobuska, Gosia1989, wszamanka, AiCha4811, Anet85 lubią tę wiadomość

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazdroszcze Wam tych dpo. Ja sie czolgam do owulacji, ciagnie sie ten czas niemilosiernie...

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Chciałabym najwcześniej za 5 dni, ale boję się, że mnie podksui wcześniej...:(
    Znam ten bol. Ja się zabezpieczyłam na wszelki wypadek i nie kupiłam sobie testów ciazowych więc nie mam czym testować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka przytulam :(

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    zazdroszcze Wam tych dpo. Ja sie czolgam do owulacji, ciagnie sie ten czas niemilosiernie...
    to tak jak u mnie, ale pomału zaczyna się coś dziać,

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie z kolei moja głowa zaczyna już wykańczać. Ciągle w głowie odliczanie i myślenie czy owulacja była, a czy jak była to czy się udało.

    sloneczkowa mama, Tosia80 lubią tę wiadomość

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage czy na luty też wątek będziesz zakładać?

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Lady Savage czy na luty też wątek będziesz zakładać?

    Juz jest Lutowy wątek

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/luty-testowanie,11817.html

    Lady Savage, baassiia lubią tę wiadomość

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ