X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Mnie z kolei moja głowa zaczyna już wykańczać. Ciągle w głowie odliczanie i myślenie czy owulacja była, a czy jak była to czy się udało.
    Ha ha mam to samo :) czyli jesteśmy już dwie :)

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Mnie z kolei moja głowa zaczyna już wykańczać. Ciągle w głowie odliczanie i myślenie czy owulacja była, a czy jak była to czy się udało.


    Mam tak samo :(

    dobuska lubi tę wiadomość

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Juz jest Lutowy wątek

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/luty-testowanie,11817.html

    Dziękuję :)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak anulka lutowy wątek już istnieje od 2 tyg czy jakoś tak

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam tydzień, najpierw mój partner odwala takie rzeczy a teraz baba z żłobka dzwoni ;/ Zuzia nie chce spać na drzemce, i budzi inne dzieci: mówi ej wstajaj, i wczoraj 14 dzieci! nie spało przez nią znowu (bo w pon też je budziła), i że ja mam z nią tak długo nie spać, ;/ na próźno kobiecie tłumaczysz że wstałyśmy o 6 a do żłobka zaprowadziłam ją o 10 bo chcę z dzieckiem pobyć trochę przed pójsciem do pracy, nie, mam ją kłaść o 19 i o 6 budzić bo one mają potem problem ;/. Ja pierdziele, co ja mam jej jakiś środek usypiający podać, no od 1 stycznia nie chce spać na drzemkach, myślałam że jak pójdzie do źłobka to ja zmęczą, a one same mają problem ją uśpić i dzwonią do mnie.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Ale mam tydzień, najpierw mój partner odwala takie rzeczy a teraz baba z żłobka dzwoni ;/ Zuzia nie chce spać na drzemce, i budzi inne dzieci: mówi ej wstajaj, i wczoraj 14 dzieci! nie spało przez nią znowu (bo w pon też je budziła), i że ja mam z nią tak długo nie spać, ;/ na próźno kobiecie tłumaczysz że wstałyśmy o 6 a do żłobka zaprowadziłam ją o 10 bo chcę z dzieckiem pobyć trochę przed pójsciem do pracy, nie, mam ją kłaść o 19 i o 6 budzić bo one mają potem problem ;/. Ja pierdziele, co ja mam jej jakiś środek usypiający podać, no od 1 stycznia nie chce spać na drzemkach, myślałam że jak pójdzie do źłobka to ja zmęczą, a one same mają problem ją uśpić i dzwonią do mnie.
    To ja olej. Jak są takie mądre to niech na siłę ja usypiaja. Ty jesteś matka i wiesz co robisz. :) moja jak skończyła rok to nawet mowy nie było żeby się położyła spać. Teraz ma 3 lata i ani myśli iść na drzemkę :)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszcze Wam bycia kura domowa ;) Ja tez myslalam, ze lepiej pracowac cale zycie, ale odkad zaczelam myslec o dziecku to zapragnelam zostac z nim w domu. Nawet do UK sie przeprowadzilismy, bo tu takie eldorado mialo byc i myslalam, ze tu finansowo bedziemy mogli sobie na to pozwolic. Niestety nie jest tak rozowo i z jednej pensji bardzo ciezko sie utrzymac. Mysle, ze bedzie problem z zostaniem w domu i bede musiala szybko wracac do pracy, ale zobaczymy jak to bedzie wygladalo jak malenstwo sie pojawi :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka Tule

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucielo mi posta a tak duzo napisalam :-(

  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kolezanke.w Londynie i z tego co opowiada jak wyglada tam macierzynski to 10x bardziej wole byc w Polsce ;) z tym, ze my oboje mamy ok prac. No i jakbym poszla na wychowawczy to pensja meza wystarczy wiec jest luz psychiczny. Na 1 dziecko nie lapiemy sie na 500+, ale jakby sie drugie udalo to tez dodatkowa kasa. Wg mnie to 500zl to duzo, wiadomo, ze np w Wawie drozdze zycie, no ale ja z podkarpacia ;)

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam dziś w ddtvn reportaż o szpitalu na polnej i jak zobaczyłam te maluszki w inkubatorach to się poryczałam. :(

  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też siedzę w domu z dzieckiem i do ok 2-3 roku życia chciałabym być z nią. To ważny czas dla niej i dla mnie więc chciałabym dać corci z siebie 100℅.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    To u nas rodzicami jesteśmy oboje i oboje zajmujemy się dzieckiem.

    ja sobie inaczej nie wyobrażam :)

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Oglądałam dziś w ddtvn reportaż o szpitalu na polnej i jak zobaczyłam te maluszki w inkubatorach to się poryczałam. :(
    Słoneczkowa mama a ty jesteś z Poznania?

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj w drodze do pracy zakopalam sie dwa razy. Raz sie udało wyjechać a za drugim razem mili panowie mnie wyciągali. Juz miałam dzwonić po męża. Dobrzy ludzie są na tym świecie hihi a ciśnienie wysokie z nerwów :-)

    sloneczkowa mama, Lady Savage, Gosia1989 lubią tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia wrote:
    Mam kolezanke.w Londynie i z tego co opowiada jak wyglada tam macierzynski to 10x bardziej wole byc w Polsce ;) z tym, ze my oboje mamy ok prac. No i jakbym poszla na wychowawczy to pensja meza wystarczy wiec jest luz psychiczny. Na 1 dziecko nie lapiemy sie na 500+, ale jakby sie drugie udalo to tez dodatkowa kasa. Wg mnie to 500zl to duzo, wiadomo, ze np w Wawie drozdze zycie, no ale ja z podkarpacia ;)

    skąd jesteś dokładniej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Słoneczkowa mama a ty jesteś z Poznania?
    Okolice

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezdze do Poznania na studia ;p

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Byłam teraz z córa na sankach. Nawet nie myślałam że ona taka ciężka. Się zmachalam i brzuch zaczął jeszcze bardziej boleć od tego szarpania. Obym tylko nic ewentualnemu dzieciatku złego nie zrobiła. Jutro będzie chłop w domu to on będzie jeździł z dzieckiem ja nie mam sily

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa mamo bardzo ladny masz wykres

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ