X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Okolice
    Moze kiedys jakas kawka?

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Sloneczkowa mamo bardzo ladny masz wykres


    Dziękuję oby już taki został. Właśnie znalazłam swoje stare badanie hcg córką ma trzy lata a ja dalej trzymam badanie :) też się w styczniu dowiedziałam wtedy o ciąży :) oby teraz też tak było :)

    Kawa kiedyś bardzo chętnie :) chociaż ostatnio nie jeżdżę do miasta bardziej mąż :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie piersi bolą, ale nie tyle od dotyku tylko tak po prostu w środku cos mnie pali i rozrywa. Poprzedni cykl z duphastonem taki nie był, może ten inny?:) Oj 5dpo, tak blisko, a tak daleko....

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    skąd jesteś dokładniej?
    Rzeszow ;)

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zdecydowanie nie moje rejony :) Ani Poznań ani Rzeszów ani Zielona Góra :)

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja u gin :) tyle zaawansowanych ciezarnych wokół mnie. No i niestety jakbym napisala ze pieknie wygladaja, to bym sklamala..:/ mam nadzieję ze pojde w mame i nie przytyje tak...

    Dobuska u mnie 6 dpo i piersi nie bola wcale, a zawsze bola na sto dwa. Wiec raczej nici. Zreszta ja to jestem teraz taka niedowierzajaca, że nawet jakby mi sie 2 rozmiary powiekszyly, to dopoki 2 kresek nie zobacze, nie uwierze ;) w kazdym cyklu inne objawy i zawszena @ ;)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    A ja u gin :) tyle zaawansowanych ciezarnych wokół mnie. No i niestety jakbym napisala ze pieknie wygladaja, to bym sklamala..:/ mam nadzieję ze pojde w mame i nie przytyje tak...

    Dobuska u mnie 6 dpo i piersi nie bola wcale, a zawsze bola na sto dwa. Wiec raczej nici. Zreszta ja to jestem teraz taka niedowierzajaca, że nawet jakby mi sie 2 rozmiary powiekszyly, to dopoki 2 kresek nie zobacze, nie uwierze ;) w kazdym cyklu inne objawy i zawszena @ ;)


    O to tak jak ja. To kiedy test robisz ?

  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawowo, zero nic. Dokladnie jak na okres iiii bum ;) w zasadzie to nawet mdlosci nie mialam tylko taka jakby niestrawnosc

    Annie1981, Gosia1989 lubią tę wiadomość

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    O to tak jak ja. To kiedy test robisz ?

    Jak mi sie okres zacznie spóźniać. W 15-16 dpo. Chyba że zaraz dr powie ze pecherzyk nie pękł, to w ogóle ;)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży też nie miałam żadnych objawów. Zrobiłam test bo mi się okres zaczął spóźniać :) dopiero jak szłam na bete to zaczęło mnie boleć w pachwinach i po kilku dniach pojawił się ból piersi. Wcześniej nic

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Dziękuję oby już taki został. Właśnie znalazłam swoje stare badanie hcg córką ma trzy lata a ja dalej trzymam badanie :) też się w styczniu dowiedziałam wtedy o ciąży :) oby teraz też tak było :)
    Ja mam i testy sikacze z II z 1. ciąży i wyniki wszystkich badań/USG itd. Mam specjalną teczkę na to i nie zamierzam nic nigdy wyrzucać. Ot pamiątka.

    mi_lejdi, a skąd wiesz ile one ważyły przed ciążą? Poza tym bez przesady, ja in total przytyłam 16kg (nie wliczając spadku 3kg w 1 trymestrze) i po wyjściu ze szpitala już -9kg było. A obecnie ważę 5kg mniej niż przed ciążą.

    Gosia1989, JednazWielu lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży przytyłam do 60 lg a teraz ważę 46 kg

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Ja mam i testy sikacze z II z 1. ciąży i wyniki wszystkich badań/USG itd. Mam specjalną teczkę na to i nie zamierzam nic nigdy wyrzucać. Ot pamiątka.

    mi_lejdi, a skąd wiesz ile one ważyły przed ciążą? Poza tym bez przesady, ja in total przytyłam 16kg (nie wliczając spadku 3kg w 1 trymestrze) i po wyjściu ze szpitala już -9kg było. A obecnie ważę 5kg mniej niż przed ciążą.

    Masz rację, moze po prostu otyle panie sie trafily. Ja waze 52 kg, więc fajnie by bylo po prostu powrocic do tego po ciazy ;) Ale na razie to trzeba w nią zajść :P

    Pchelkaaa lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez z okolic Poznania :-)

    kaka470 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:27

    spioch, Gosia1989, JednazWielu, kania85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Ja mam i testy sikacze z II z 1. ciąży i wyniki wszystkich badań/USG itd. Mam specjalną teczkę na to i nie zamierzam nic nigdy wyrzucać. Ot pamiątka.

    Ha ja też chyba wszystko zatrzymałam na pamiątkę :)
    Przed wczoraj nawet sobie oglądałam to i aż się miło zrobiło :D

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym cyklu owu chyba wcześniej będzie... Dziś duży spadek tempki

    f5b59272af.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja niestety jestem z tych co pewnie przytyja dużo, ale będę robić wszystko co z mojej mocy, żeby tak nie było. Ja nie jestem najchudsza, bo rozmiar L-XL noszę więc zależy mi na tym, żeby wzrost wagi był jak najmniejszy. Na szczeście podobno najwięcej kilogramów tyja chudsze panie. Te grubsze mają mniejszy limit.
    no daj Boże;p

    Witaj w Kubie dobuska. Ja tez z tych okraglejszych. Niestety Hashimoto popsulo moja figurę i ciężko wrócić do stanu sprzed... Niestety czasem waga to nie jest do końca nasz wybór. Mam nadzieje również ze nie zrobię sie klockiem i ciąża mnie trochę oszczędzi ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 14:21

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bassiia. Ja tez uwazam, ze macierzynski lepszy w PL. W ogole Polske docenilam jak sie przeprowadzilam do UK. Na prawde wiele rzeczy w PL jest lepszych a i tak narzekamy ;)
    Za to starania jak nie wychodzi to chyba lepiej w UK, bo inseminacja i invitro refundowane.
    dobuska wrote:
    Ja niestety jestem z tych co pewnie przytyja dużo, ale będę robić wszystko co z mojej mocy, żeby tak nie było. Ja nie jestem najchudsza, bo rozmiar L-XL noszę więc zależy mi na tym, żeby wzrost wagi był jak najmniejszy. Na szczeście podobno najwięcej kilogramów tyja chudsze panie. Te grubsze mają mniejszy limit.
    no daj Boże;p
    To ja mam taki sam rozmiar. W UK troche przytylam i boje sie, ze jak w ciaze zajde to konca tycia nie bedzie ;)
    Oby tak bylo jak piszesz, ze my az tak nie przytyjemy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 14:23

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ